Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μου τελείωσαν και τα like γαμωτο!!!Εύγε κορίτσι μου.......υγεία,ευτυχία και τύχη από εδώ και.πέρα στο σπιτικό σου......μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!????

Χαχαχαχα και εμένα εδώ και ώρα  μου έχουν τελειώσει γαμωτη!! Να είσαι καλά κοπέλα μου! Τόσες ευχουλες δεν έχω ξανά πάρει.. να είσαι γερή και δυνατή και σύντομα ένα σποράκι στην κοιλιτσα σου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 όχι δεν είμαι έτσι.....για την ακρίβεια σε τρένα κλπ δε δίνω ποτέ!!! Εκτός του ότι μπαίνουν πολλοί χρήστες και ξέρω ότι τα λεφτά θα πάνε για το "θάνατο" ,γενικά δε δίνω. Ένας από τους λόγους που δεν το κάνω είναι γιατί μια από τις ατυχες 55αρες που δεν βρίσκουν δουλειά κλπ κλπ ήρθε μια μέρα στην πρ. εταιρεία που εργαζόμουν σαν κυρία και αγόρασε ανταλλακτικό για ένα εξάρτημα το οποίο στοίχιζε 250€. Και πόσα άλλα τέτοια......δίνω όταν καταλαβαίνω ότι πραγματικά υπάρχει ανάγκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω εκανα 3 επαναληψεις στις χοριακες αυτη τη φορα.. ενταξει, δε χρειάζεται να σου πω ποσο ετρεμα μεχρι να μου πουν τον αριθμο...αφου κάποια στιγμη ειπα στο γιατρο μου, δεν αντέχω αλλο δε θα ξανα κάνω (ευτυχώς ετσι κ αλλιως δε θα με εβαζε να κάνω κ αλλη).. 

Για να μη μιλησω για τη στιγμη που πηγα να ακουσω καρδούλα..σα το ψαρι ετρεμα..

Πολλές φορές πραγματι ειναι ατυχια χωρις να συμβαινει κατι απαραίτητα..

Σου ευχομαι ολα να πάνε καλα αυτη τη φορα! Υπομονή οσο μπορείς και πίστη.........

Δεν χρειάζεται να μου πεις πως ένιωσες , σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Κι όταν έχεις περάσει και τέτοια η αγωνία δεν παύει να υπάρχει .. φαντάζομαι μέχρι να γεννηθεί και να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωρό σου... ίσως κάποιες γυναίκες πρέπει να περάσουμε δοκιμασίες μέχρι να έρθει το πολυπόθητο! Δεν πειραζει , αρκεί στο τέλος να ανταμειφθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Χαχαχαχα και εμένα εδώ και ώρα  μου έχουν τελειώσει γαμωτη!! Να είσαι καλά κοπέλα μου! Τόσες ευχουλες δεν έχω ξανά πάρει.. να είσαι γερή και δυνατή και σύντομα ένα σποράκι στην κοιλιτσα σου!!! ??

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μου για όλες μας και γενικά για όσες γυναίκες προσπαθούν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Dim83 όχι δεν είμαι έτσι.....για την ακρίβεια σε τρένα κλπ δε δίνω ποτέ!!! Εκτός του ότι μπαίνουν πολλοί χρήστες και ξέρω ότι τα λεφτά θα πάνε για το "θάνατο" ,γενικά δε δίνω. Ένας από τους λόγους που δεν το κάνω είναι γιατί μια από τις ατυχες 55αρες που δεν βρίσκουν δουλειά κλπ κλπ ήρθε μια μέρα στην πρ. εταιρεία που εργαζόμουν σαν κυρία και αγόρασε ανταλλακτικό για ένα εξάρτημα το οποίο στοίχιζε 250€. Και πόσα άλλα τέτοια......δίνω όταν καταλαβαίνω ότι πραγματικά υπάρχει ανάγκη!

κοιτα σε χρηστες δεν εχω δωσει ποτε κ δεν θα εδινα γιατι ευνοητους λογους.δεν συναντω κιολας βεβαια.ισως γιατι δεν κυκλοφορω με τα μεσα.

στους αλλους δινω ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω παντα (επειδη με πιανουν ανεκαθεν λιγουρες στο ασχετο) κυκλοφορω με κατι πανω μου, καμια τυροπιτα κανα κουλουρι, τπτ κρακερς ε οποτε δινω φαγητο τις περισσοτερες φορες. Νοιωθω πιο σιγουρη οτι δεν θα γινουν τα λεφτα δοση. Αλλα γενικα με στεναχωρει πολυ οταν δεν μπορω να δωσω κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τη όμορφες εικόνες με μωράκια; λέτε να βγάλω το μικρό πρίγκηπα να βάλω κι εγω μωράκι.; 

@Kat-Cat ένταξη η φωτο σου είναι σαν μα βλέπω τα γατάκια μου... Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Γεμίσαμε μωρο-εικόνες :P

Εντάξει,πέθανα με την εικόνα με τη γατούλα!!!Ήμουν σίγουρη ότι μόνο εσύ μπορούσες να το κάνεις αυτό...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh και @ Rena88 (αυτο που για καποιο λογο δε μου εμφανιζει δευτερο ταγκ στη σειρα με τρελαινει). Θα μπορουσαν να ειναι οι γατες μου. Ειδικα πιο νεες χαλαρα θα το εκανε ο αρσενικος στη θηλυκια. Τωρα ειναι αρρωστος πλεον και προσπαθει να κανει πως δεν τη βλεπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@NikhNikh και @ Rena88 (αυτο που για καποιο λογο δε μου εμφανιζει δευτερο ταγκ στη σειρα με τρελαινει). Θα μπορουσαν να ειναι οι γατες μου. Ειδικα πιο νεες χαλαρα θα το εκανε ο αρσενικος στη θηλυκια. Τωρα ειναι αρρωστος πλεον και προσπαθει να κανει πως δεν τη βλεπει.

Έχεις αφήσει κενό για αυτό δεν στο βγάζει ;) εμένα έτσι κάνουν πάντα αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Έχεις αφήσει κενό για αυτό δεν στο βγάζει ;) εμένα έτσι κάνουν πάντα αχαχα

και κενο που δεν αφηνα παλι δεν τα βγαζε. Τωρα το αφησα με κενο γιατι δοκιμασα τα παντα. γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και κενο που δεν αφηνα παλι δεν τα βγαζε. Τωρα το αφησα με κενο γιατι δοκιμασα τα παντα. γκρρρρρ

Κατάλαβα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και κενο που δεν αφηνα παλι δεν τα βγαζε. Τωρα το αφησα με κενο γιατι δοκιμασα τα παντα. γκρρρρρ

μερικες φορες το κανει.

αν βγεις κ ξαναμπεις-το μηνυμα δεν εχει χαθεο και γινεται το ταγκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

μερικες φορες το κανει.

αν βγεις κ ξαναμπεις-το μηνυμα δεν εχει χαθεο και γινεται το ταγκ.

αααα οκ, θα το ξαναδω την επομενη φορα! Εμενα τα μισα δε μου τα βγαζει...:( τουλαχιστον να δω ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ζηλεύω. Θα βρω μια πιο καλοκαιρινή φωτο με μπλε λουλούδια να βαλω.

Στο μεταξύ ασχετο εντελώς αλλα το κοιλακι εχει ξεφύγει καλε και ο αφαλος ολο κ έρχεται προς το εξω. Πραγματικά μεγάλωσε παρα πολυ απότομα η κοιλια μου. Το συζητούσαμε τωρα με τον αντρα κ το σχολιάζω. Α επίσης ειναι προς τα κατω η κοιλιά μου. Αυτο που λενε μυτερη. Παντα αναρωτιόμουν αν θα εχω στρογγυλή ή μυτερη κοιλουμπα εγκυμοσύνης. Χαχαχαχαχα

Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν μου χωράνε οι πυτζαμες μου και δεν ξερω τι να κάνω. Με πιέζουν πολυ στην κοιλιά και τσιγγουνευομαι παρα πολυ να δώσω λεφτα για αυτό. Καμία ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλε ζηλεύω. Θα βρω μια πιο καλοκαιρινή φωτο με μπλε λουλούδια να βαλω.

Στο μεταξύ ασχετο εντελώς αλλα το κοιλακι εχει ξεφύγει καλε και ο αφαλος ολο κ έρχεται προς το εξω. Πραγματικά μεγάλωσε παρα πολυ απότομα η κοιλια μου. Το συζητούσαμε τωρα με τον αντρα κ το σχολιάζω. Α επίσης ειναι προς τα κατω η κοιλιά μου. Αυτο που λενε μυτερη. Παντα αναρωτιόμουν αν θα εχω στρογγυλή ή μυτερη κοιλουμπα εγκυμοσύνης. Χαχαχαχαχα

Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν μου χωράνε οι πυτζαμες μου και δεν ξερω τι να κάνω. Με πιέζουν πολυ στην κοιλιά και τσιγγουνευομαι παρα πολυ να δώσω λεφτα για αυτό. Καμία ιδεα;

Η&Μ ή ΤΕΖΕΝΙΣ φτηνα παμφτηνα και ανετα. Η κοιλουμπινα ετσι ειναι μεγαλώνει αποτομα συνηθως. Δεν επαθα πλακα που ειχα αφησει μια γνωστη μου με μια κοιλιτσουλα τοση δα και τη βρηκα με ενα αεροστατο? Δεν φανταζομουν ποτε οτι θα κανει τοσο τεραστια η κοιλια η συγκεκριμενη. Επισης ασχετο αλλα αν θυμαμαι καλα απο κατι παλια τοπικς που διαβαζα πριν εγγραφω, για τη δευτερη φορα που εμεινες εγκυος - και ειναι και η τυχερη - περιπου ιδιους μηνες με την @Irene_D δεν εκανες και συ? Κανα τριμηνο μετα καπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Η&Μ ή ΤΕΖΕΝΙΣ φτηνα παμφτηνα και ανετα. Η κοιλουμπινα ετσι ειναι μεγαλώνει αποτομα συνηθως. Δεν επαθα πλακα που ειχα αφησει μια γνωστη μου με μια κοιλιτσουλα τοση δα και τη βρηκα με ενα αεροστατο? Δεν φανταζομουν ποτε οτι θα κανει τοσο τεραστια η κοιλια η συγκεκριμενη. Επισης ασχετο αλλα αν θυμαμαι καλα απο κατι παλια τοπικς που διαβαζα πριν εγγραφω, για τη δευτερη φορα που εμεινες εγκυος - και ειναι και η τυχερη - περιπου ιδιους μηνες με την @Irene_D δεν εκανες και συ? Κανα τριμηνο μετα καπου.

Μα να αγοράσω πυτζάμες ; ειμαι απ αυτους τους ανθρώπους που φοράνε για πυτζάμες παλιές φόρμες χαχαχαχα. 

Ναι αλλα κοιτα εμεις ξαναπροσπαθησαμε μετα απο 2-3 κύκλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

Μα να αγοράσω πυτζάμες ; ειμαι απ αυτους τους ανθρώπους που φοράνε για πυτζάμες παλιές φόρμες χαχαχαχα. 

Ναι αλλα κοιτα εμεις ξαναπροσπαθησαμε μετα απο 2-3 κύκλους. 

και εμεινες με τη μια???!!!! Και γω αυτο φοραω για πυτζαμες, παλιες φορμες. Αλλα εχει κατι πυτζαμοφορμες σε αυτα που σου λεω, οποτε θα σε βολεψουν γενικα. Και ειναι φτηνα. Πηγαινε να δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Δε ξέρω πάλι από που να αρχίσω!!

@Irene_D κορίτσι μ ότι καλύτερο εύχομαι!!! Ένα γερό μωράκι! Η χοριακη σου σούπερ!

@Μπλε Εγώ στην εγκυμοσύνη πήρα πυτζάμες από εκεί που παίρνω συνήθως σε μεγαλύτερο νούμερο κ μ είπε ο άνθρωπος του χρόνου φέρε μ τες να στις συμμαζεψω. 

@Ονομα χρήστη Εγώ από τη δική μ εμπειρία θα σ πω να κάνεις τεστ μετά την καθυστέρηση. Εγώ με 3 μέρες καθυστέρησης με εξακριβωμένη ωορηξια κ βγήκε αρνητικό. 4η μέρα ρκανα χοριακη η οποία κ ήταν μόνο 78 μονάδες. Οπότε λίγη υπομονή.

Όσο για τ αγχος της δουλειάς ρε κορίτσια αν είσαι υπεύθυνος άνθρωπος υπάρχει παντού. Ειδικά όταν έχεις να κάνεις κ με πολύ κόσμο. Όλο κ κπ θα σ γυρίσει τα μυαλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Εγώ από όσα βλέπω κ ακούω οποία κοπέλα έμεινε έγκυος εύκολα άλλα δ προχώρησε έμεινε εξίσου εύκολα κ την επόμενη φορά. Οπότε είμαι σιγουρη ότι τ ποκυ τ επόμενο τρίμηνο θα είσαι έγκυος. Μην συγκρίνεις καταστάσεις. Ηρεμησε κ ξεκινά τις αγαπούλες με τ άντρα σου μόλις έρθει ο καιρος του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...