Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εφαγα ναι, και τωρα ξανακατεβηκα να παρω και κατι αλλο. Τα χω φτυσει με πιεζουν απο παντου. Ειναι δουλεια που καποιους μηνες μπορει να τρελαθεις και καποιους να βαρας μυγες. Αλλα ειναι η πιο φορτισμενη περιοδος τωρα του χρονου για μενα. συν ολο προβληματα, λαθη, θεματα που προκυπτουν, γραφειοκρατια μεγαλη κλπκλπ. Ελπιζω να περάσει ο μηνας και λιγο να ησυχάσω να μπει σε μια σειρα το πραγμα.

ναι καλα εκανες να παρεις να προσεχεις ψυχραιμια δωσε δυναμη στον εαυτο σου και θα δεις θα περασει η δυσκολη φαση τωρα στην δουλεια !!!! καλη δυναμη καλη συνεχεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko μπραβο που ειναι ολα καλα! Αντε να ρθει και η κυρια

@ irene_D αναμενουμε αποτελεσματ;α

Κοριτσια τα χω φτυσει σημερα. Ζαλιζομαι πλεον απο την πιεση το στρες και το αγχος που μου προκαλουν, νιωθω οτι θα καταρρευσω σαν την ευγενια μανωλιδου συντομως :P

Ευχαριστώ πάρα πολύ.....σε καμιά 10αρια μέρες λογικά!Χαχαχαχα υπομονηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκιά μου! Τέλειααα! Να πάνε όλα καλά! Μιλά με τον γιατρό σου! Κ εύχομαι όλα να κυλήσουν όμορφα! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σ ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγώ θέλω να αλλάξει το γούρι μου!!!Θα βρω και μια ωραία φώτο να βάλω ...Τι κάνετε εσείς;?

Τέλεια η φωτο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Μπράβο γλυκιά μου! Τέλειααα! Να πάνε όλα καλά! Μιλά με τον γιατρό σου! Κ εύχομαι όλα να κυλήσουν όμορφα! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σ ευχομαι! 

Ευχαριστώ τόσο πολύ!!! Μίλησα , της ειπα την τιμή και μου είπε ότι είναι πολυ καλή για πριν την καθυστέρηση .. αναμένουμε και της Παρασκευής τώρα.. Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ευχαριστώ τόσο πολύ!!! Μίλησα , της ειπα την τιμή και μου είπε ότι είναι πολυ καλή για πριν την καθυστέρηση .. αναμένουμε και της Παρασκευής τώρα.. Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!

Ειναι οοντως μια χαρα τιμη!!! Με το καλο κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ειναι οοντως μια χαρα τιμη!!! Με το καλο κοπελα μου!

Σ  ευχαριστώ Μπλε μου... εσυ με τι τιμούλα είχες ξεκινήσει;; Θυμάσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Σ  ευχαριστώ Μπλε μου... εσυ με τι τιμούλα είχες ξεκινήσει;; Θυμάσαι;

οχι απλα θυμαμαι, εχω αρχειο με ολα! 174 ειχα την μερα που ηταν να αδιαθετησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

οχι απλα θυμαμαι, εχω αρχειο με ολα! 174 ειχα την μερα που ηταν να αδιαθετησω.

Χαχα Ε βέβαια!!! Καλά έκανες κορίτσι μου και εγώ θα τα φυλάξω όλα!!! Απίστευτο μου φαίνεται ακόμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσιααααα τα πήρα τα αποτελέσματα!!!! 96.7 η χοριακη μου ?????

Με το καλο κορίτσι μου να διπλασιαστει και οοολα να πανε καλα μέχρι τέλους! Να εχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με το καλο κορίτσι μου να διπλασιαστει και οοολα να πανε καλα μέχρι τέλους! Να εχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη ?

Σ’ευχαριστω πολύ Petalouditsa!! 

Να είσαι καλά κοπέλα μου, το εύχομαι κι εγώ να πάνε όλα καλά! Εσυ σε τι φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Μπράβο γλυκιά μου! Τέλειααα! Να πάνε όλα καλά! Μιλά με τον γιατρό σου! Κ εύχομαι όλα να κυλήσουν όμορφα! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σ ευχομαι! 

Scooby άλλαξες και εσυ φωτο!! Μπράβο βρε κορίτσια, άντε να αλλάξει λίγο η ατμόσφαιρα για όλες μας εδώ μέσα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Σ’ευχαριστω πολύ Petalouditsa!! 

Να είσαι καλά κοπέλα μου, το εύχομαι κι εγώ να πάνε όλα καλά! Εσυ σε τι φάση είσαι;

Να έχεις πίστη κ οσο μπορείς να εισαι ήρεμη.. ειχες μια παλινδρομη πιο πριν ή θυμαμαι λαθος? 

Εγω μετα απο μια βιοχημικη κ μια παλλινδρομη, αυτη τη στιγμή μετραω μερες για να μπω στο μηνα μου κ επιτέλους να δω τη μικρη μου..Βουνο μου φαίνεται αλλα που θα παει θα περασουν κ αυτες οι τελευταίες εβδομάδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσιααααα τα πήρα τα αποτελέσματα!!!! 96.7 η χοριακη μου ?????

Με το κοπελα μ...ευχομαι να πανε ολα καλα και σε λιγο καιρο να εχεις ενα υπεροχο αγγελουδι στην αγκαλια σου..εκανες τεστ η' πηγες αμεσως για χοριακη???εμενα σε 2 μερες ειναι να μ ερθει περιοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως εγραψα και πιο πανω σε 2 μερες περιμενω να μ ερθει περιοδος....μπηκα στον πειρασμο και εκανα ενα τσεστ αυτα που δειχουν 5 μερες πρι...βγηκε αρνητικο???...εχθες ειχα καποια καφε υγρα..σημερα τιποτα...νομιζω πως δεν περνουν με τπτ οι μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσιααααα τα πήρα τα αποτελέσματα!!!! 96.7 η χοριακη μου ?????

μπραβο κοριτσακι μου!!!! τελεια μου φαινεται και χωρις καν καθυστερηση!!! γιουπιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Οπως εγραψα και πιο πανω σε 2 μερες περιμενω να μ ερθει περιοδος....μπηκα στον πειρασμο και εκανα ενα τσεστ αυτα που δειχουν 5 μερες πρι...βγηκε αρνητικο???...εχθες ειχα καποια καφε υγρα..σημερα τιποτα...νομιζω πως δεν περνουν με τπτ οι μερες...

κοριτσι μην απογοητευεσαι. Δε θελω να σου φουσκωνω τα μυαλα πως μπορει να ναι λαθος κλπ γιατι δεδομενου οτι περιμενεις σε 2 μερες, αν εχεις σταθερο κυκλο καιαν πηρες το early θα πρεπε να δειξει. Εκτος αν εχεις πιο ασταθη κυκλο. Ισως η επομενη φορα να ειναι τυχερη αν σου ρθει τωρα η περιοδος! Θελει υπομονη και επιμονη. Το καλοκαιρι ειναι καταλληλη εποχη για συλληψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

κοριτσι μην απογοητευεσαι. Δε θελω να σου φουσκωνω τα μυαλα πως μπορει να ναι λαθος κλπ γιατι δεδομενου οτι περιμενεις σε 2 μερες, αν εχεις σταθερο κυκλο καιαν πηρες το early θα πρεπε να δειξει. Εκτος αν εχεις πιο ασταθη κυκλο. Ισως η επομενη φορα να ειναι τυχερη αν σου ρθει τωρα η περιοδος! Θελει υπομονη και επιμονη. Το καλοκαιρι ειναι καταλληλη εποχη για συλληψεις!

Σε ευχαριστω πολυ!!!το early εκανα 5 μερες πριν την περιοδο...εχω σταθερο κυκλο απλα εγω συνηθως ποναγα πριν μ ερθει περιοδος τωρα τπτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσιααααα τα πήρα τα αποτελέσματα!!!! 96.7 η χοριακη μου ?????

Μπραβο μπραβο βρε κοριτσι μου ??! Επιβεβαιωθηκε το τεστακι... τι ομορφα νεα, ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ?!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!!το early εκανα 5 μερες πριν την περιοδο...εχω σταθερο κυκλο απλα εγω συνηθως ποναγα πριν μ ερθει περιοδος τωρα τπτ...

Κοιτα εμενα το ερλι μου εδειξε 7 περιπου μερες πριν την περιοδο θετικο κανονικοτατα οποτε ναι ισως οντως να μην εισαι. Απ'την αλλη δεν ανεβαινει η τιμη σε ολες τις εγκυμοσυνες με τον ιδιο ρυθμο οποτε υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!!το early εκανα 5 μερες πριν την περιοδο...εχω σταθερο κυκλο απλα εγω συνηθως ποναγα πριν μ ερθει περιοδος τωρα τπτ...

Να ξερεις οτι εχει συμβει σε πολλες περιπτώσεις οτσν ξεκινάμε προσπάθειες να αλλαζει ο κυκλος μας ή γενικα τα συμπτώματα που ειχαμε σε καθε κυκλο... κ εγω απο οταν ειχα ξεκινησει προσπαθειες αλλαξαν πολλα..πχ δε πονουσε το στηθος μου, δε πονουσα πριν τη περίοδο... ενω τοσα χρονια ειχα συνηθισει σε ενα συγκεκριμένο μοτιβο συμπτωμάτων..

Μην απογοητεύεσαι θα δεις οτι δε θα αργήσει το σπορακι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσιααααα τα πήρα τα αποτελέσματα!!!! 96.7 η χοριακη μου ?????

Συγχαρητήρια με το καλό και όλα να πάνε καλά και μα διπλασιάζεται...!!

 

Κορίτσια αλλάξατε φωτο και αν να σας ξανά συνηθίσω.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...