Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Έχω καλέ.....το δικό μου είναι με ρολει!!!!?

καλε τα εχω παιξει στην @Kat-Cat ηθελα να το γραψω και το εγραψα σε σενα οτι να ναι το εχω καψει !!!! ναι καλε και ειναι τελεια μια τρελα με τα ρολει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko ενταξει θεικη φωτο !!!!!! κοριτσια ζω για την ωρα που θα εχω μωρο ειτε κοριτσακι ειτε αγορακι αναλογως θα βαζω κορδελες σκουφακια καπελακια μπαντανες κοτσιδακια οτι θελετε πεθαινω αμα τα βλεπω να τα εχουνε ντυμενα μοδατα και πεθαινω για τις ζαλοπετες!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλε τα εχω παιξει στην @Kat-Cat ηθελα να το γραψω και το εγραψα σε σενα οτι να ναι το εχω καψει !!!! ναι καλε και ειναι τελεια μια τρελα με τα ρολει!!!!!!

Δεν τα έχεις παίξει.....στην @Kat-Cat το είπες......σωστή ήσουν εγώ τα έχω παίξει.....και για να μην τσακωθουμε....και οι 2 τα έχουμε παίξει χαχαχαχαχα!!!Βασικά κάτι μας φτιάχνουν στο internet και είμαι από το κινητό γι αυτό και το μπέρδεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

@zoi.ko και @Irene_D εψαχνα να βρω μια ετσι παιχνιδιαρικι και πεθαινω οταν βλεπω ετσι τα μωρα να βγαζουν γλωσσιτσα !!!!!!!! 

@zoi.koεμ καλα λες δε μου εκοψε εκεινη την ωρα να της το πω !!!!!!!!!!

@Irene_D πιστευω οτι θα σου δωσει μολις δει την τιμη της χοριακης!!! της το ειπες οτι εχεις ετσι???

Ναι ναι βέβαια, απλά μου λέει αν είσαι έγκυος θα σου φέρει εμετούς ο σίδηρος.. οπότε μην πάρεις τίποτα μέχρι να δούμε τις τιμές και να σε δω από κοντά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ναι ναι βέβαια, απλά μου λέει αν είσαι έγκυος θα σου φέρει εμετούς ο σίδηρος.. οπότε μην πάρεις τίποτα μέχρι να δούμε τις τιμές και να σε δω από κοντά

σωστη μπραβο της !!!!!! τωρα αμα πω κοτσανα πες η πορτοκαλαδα δε κανει καλο???? η λεω βλακειες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Δεν τα έχεις παίξει.....στην @Kat-Cat το είπες......σωστή ήσουν εγώ τα έχω παίξει.....και για να μην τσακωθουμε....και οι 2 τα έχουμε παίξει χαχαχαχαχα!!!Βασικά κάτι μας φτιάχνουν στο internet και είμαι από το κινητό γι αυτό και το μπέρδεμα!

χαχαχαχαχα ναι μαζι η ζεστη μας χτυπησε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Kat-Cat Ναι ναι άλλαξε φωτο κι εσύ.. εγώ την άλλαξα το Σάββατο νομίζω για να αλλάξει το γούρι κι έπιασε...

εγω για αυτο το αλλαξα !!!!!!!!! ειδα και σενα και λεω ας αλλαξω μπας και αλλαξει και σε μενα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

εγω για αυτο το αλλαξα !!!!!!!!! ειδα και σενα και λεω ας αλλαξω μπας και αλλαξει και σε μενα!!!!!!!!

Κι εγώ θέλω να αλλάξει το γούρι μου!!!Θα βρω και μια ωραία φώτο να βάλω ...Τι κάνετε εσείς;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγώ θέλω να αλλάξει το γούρι μου!!!Θα βρω και μια ωραία φώτο να βάλω ...Τι κάνετε εσείς;?

εγω ειμαι δουλεια σχετικα χαλαρα σημερα για αυτο ειμαι ολη μερα εδω και γραφω χαχαχαχαχχα και ονειρευομαι το σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!!!!! να βαλεις και εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εγω ειμαι δουλεια σχετικα χαλαρα σημερα για αυτο ειμαι ολη μερα εδω και γραφω χαχαχαχαχχα και ονειρευομαι το σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!!!!! να βαλεις και εσυ!!!

Κορίτσια,κάνω κάτι λάθος μάλλον και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία..Μου γράφει ότι το αρχείο είναι πολύ μεγάλο..Μπορει κάποια να με βοηθήσει μηπως;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσια,κάνω κάτι λάθος μάλλον και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία..Μου γράφει ότι το αρχείο είναι πολύ μεγάλο..Μπορει κάποια να με βοηθήσει μηπως;?

μπορει κοριτσαρα μου να σου πω το  κανεις απο υπολογιστη η κινητο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφυγα από το γιατρό...... εντάξει φυσιολογικά τα όσα νιώθω και σε σχέση με άλλες πολύ πιο ήπια..... υπομονή μέχρι να έρθει η κυρία με τα κόκκινα για να καθαρίσω τελείως και να σταματήσουν όλα αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Τη βρήκα......είναι από τις φωτογραφίες που μου φτιάχνει το κέφι και αγαπημένη μου!!!!!!??

FB_IMG_1525857848935.jpg

Γελάτε εσείς ??? η καρπουζιτσα μου είναι όλα τα λεφτά!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μόλις έφυγα από το γιατρό...... εντάξει φυσιολογικά τα όσα νιώθω και σε σχέση με άλλες πολύ πιο ήπια..... υπομονή μέχρι να έρθει η κυρία με τα κόκκινα για να καθαρίσω τελείως και να σταματήσουν όλα αυτά!

υπεροχα τελεια σουπερ φτου φτου σιδερενια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε με το καλο να ερθει και βουρ μετα!!!!!!!! η καπουρζενια  σου ειναι υπερ θεα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

σωστη μπραβο της !!!!!! τωρα αμα πω κοτσανα πες η πορτοκαλαδα δε κανει καλο???? η λεω βλακειες???

Αχ δεν ξέρω καθόλου... θα την ρωτήσω.. είναι πολύ συζητήσιμη.. παντως εχθες έκανα φακές και το πρωί φτιάχνω χυμό πορτοκαλί και πίνω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Αχ δεν ξέρω καθόλου... θα την ρωτήσω.. είναι πολύ συζητήσιμη.. παντως εχθες έκανα φακές και το πρωί φτιάχνω χυμό πορτοκαλί και πίνω ?

νομιζω οτι κανει δε ειμαι και εκατο τις εκατο συγουρη !!!! φαινεται απο την πρωτη αντιμετωπιση που ειχε !!!!! πινε πινε καλο η πορτοκαλαδα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μόλις έφυγα από το γιατρό...... εντάξει φυσιολογικά τα όσα νιώθω και σε σχέση με άλλες πολύ πιο ήπια..... υπομονή μέχρι να έρθει η κυρία με τα κόκκινα για να καθαρίσω τελείως και να σταματήσουν όλα αυτά!

Μπράβο κορίτσι!!! Άντε άντε , με το καλό να ξεκινήσεις κι εσυ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσια,κάνω κάτι λάθος μάλλον και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία..Μου γράφει ότι το αρχείο είναι πολύ μεγάλο..Μπορει κάποια να με βοηθήσει μηπως;?

παντως φαινεται φωτογραφια τωρα κανονηκα η οποια ειναι και τελεια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

μπορει κοριτσαρα μου να σου πω το  κανεις απο υπολογιστη η κινητο??

Τα κατάφερα!!Με αντιγραφή συνδεσμου το έκανα τελικά.. Από τεχνολογία σκιζω!!????

@zoi.ko,είναι τέλεια η καρπουζιρσα σου..Πολυ χαιρομαι που όλα είναι καλά.. 

@Irene_D,όλα καλά εσυ,κορίτσι μου;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko μπραβο που ειναι ολα καλα! Αντε να ρθει και η κυρια

@ irene_D αναμενουμε αποτελεσματ;α

Κοριτσια τα χω φτυσει σημερα. Ζαλιζομαι πλεον απο την πιεση το στρες και το αγχος που μου προκαλουν, νιωθω οτι θα καταρρευσω σαν την ευγενια μανωλιδου συντομως :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko μπραβο που ειναι ολα καλα! Αντε να ρθει και η κυρια

@ irene_D αναμενουμε αποτελεσματ;α

Κοριτσια τα χω φτυσει σημερα. Ζαλιζομαι πλεον απο την πιεση το στρες και το αγχος που μου προκαλουν, νιωθω οτι θα καταρρευσω σαν την ευγενια μανωλιδου συντομως :P

εφαγες τπτ ????? προσεχε κοριτση μου!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εφαγες τπτ ????? προσεχε κοριτση μου!!!!!!!!! 

εφαγα ναι, και τωρα ξανακατεβηκα να παρω και κατι αλλο. Τα χω φτυσει με πιεζουν απο παντου. Ειναι δουλεια που καποιους μηνες μπορει να τρελαθεις και καποιους να βαρας μυγες. Αλλα ειναι η πιο φορτισμενη περιοδος τωρα του χρονου για μενα. συν ολο προβληματα, λαθη, θεματα που προκυπτουν, γραφειοκρατια μεγαλη κλπκλπ. Ελπιζω να περάσει ο μηνας και λιγο να ησυχάσω να μπει σε μια σειρα το πραγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...