Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

κοριτσια καλημερα!!!!!!!!!!!! 

 

θα συμφωνησω σε ολα με την δουλεια και εγω πολλες ευθυνες λεφτα πολλα περνανε και σωστα πραγματα να γινουν ευθυνες και πελατες να μιλας μιλαμε αφηστε τα!!!!!! και εγω ειμαι σαν εσας τα περνω μαζι μου σπιτι τα σκεφτομαι με τρωνε αφηστε τα ο αντρας μου σαυτο ειναι λιγο καλυτερα δε τα περνει τοσο βαρια !!!!!!! τωρα τελευταια προσπαθω να μην τα περνω τοσο μα τοσο βαρια ολα και τα λαθοι και την ευθυνη και ολα !!!!!!!! γιατι μερικες φορες με κουραζει αυτο πιο πολυ παρα τοσο η δουλεια ειναι και πολλες ωρες και εγω απο τις εννια μεχρι τις εφτα και πολλες φορες παει και μεχρι τις 8 !!!!!!!!! και το σαββατο μερικες φορες λεω ειμαι 29 και τι εχω κανει στην ζωη μου μονο δουλεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@Kat-Cat σε αυτό το κομμάτι δε με πίεσαν ποτέ......το μόνο που με απέτρεψαν να κάνω ήταν να γίνω κοινωνική λειτουργός...... έχω τρέλα με την ψυχολογία,παντα βοηθούσα όποιον είχε ανάγκη κλπ και το ήθελα πολύ όμως ειδικά ο πατέρας μου που ξέρει το χαρακτήρα μου μου είπε όχι για να μη γυρίζω κάθε μέρα άρρωστη στο σπίτι από στεναχώρια.Με πήγε σε μια οικογενειακή φίλη που κάνει αυτήν τη δουλειά και είναι στο ΚΕΘΕΑ....με το που μπήκαμε στο προαύλιο και είδα ένα παιδί (χρήστη) πεσμένο κάτω να τρίβει το κεφάλι του στα χαλίκια και να έχει ματώσει......αρρώστησα......βουρκωσα....και με ρωτάει ο πατέρας μου:Έτσι θες να είσαι κάθε μέρα? Συζητώντας και με την οικογενειακή μας φίλη..... αναθεωρησα....... μπορεί τελικά να μην ακολούθησα ούτε  αυτό που σπούδασα όμως οι γονείς μου με άφησαν ελεύθερη στο θέμα της επιλογής!

@anni7 Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.... σήμερα θα πάω και στο γιατρό μου να δω αν θα μου πει να συνεχίσω αντιβίωση κλπ.....και γενικά να με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@Kat-Cat σε αυτό το κομμάτι δε με πίεσαν ποτέ......το μόνο που με απέτρεψαν να κάνω ήταν να γίνω κοινωνική λειτουργός...... έχω τρέλα με την ψυχολογία κλπ και το ήθελα πολύ όμως ειδικά ο πατέρας μου που ξέρει το χαρακτήρα μου μου είπε όχι για να μη γυρίζω κάθε μέρα άρρωστη στο σπίτι από στεναχώρια.Με πήγε σε μια οικογενειακή φίλη που κάνει αυτήν τη δουλειά και είναι στο ΚΕΘΕΑ....με το που μπήκαμε στο προαύλιο και είδα ένα παιδί (χρήστη) πεσμένο κάτω να τρίβει το κεφάλι του στα χαλίκια και να έχει ματώσει......αρρώστησα......βουρκωσα....και με ρωτάει ο πατέρας μου:Έτσι θες να είσαι κάθε μέρα? Συζητώντας και με την οικογενειακή μας φίλη..... αναθεωρησα....... μπορεί τελικά να μην ακολούθησα αυτό που σπούδασα τελικά όμως οι γονείς μου με άφησαν ελεύθερη στο θέμα της επιλογής!

@anni7 Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.... σήμερα θα πάω και στο γιατρό μου να δω αν θα μου πει να συνεχίσω αντιβίωση κλπ.....και γενικά να με δει!

κοινωνικη λειτουργος το ειχα σκεφτει και εγω !!! αλλα ειναι ετσι οπως το ειπες εχει πολυ βαρη φορτιο!!! αντε κοριτση μου με το καλο και καλα νεα να εχεις να εισαι τελεια !!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα η μερα ξεκινησε με ταραχη οτι ειχα κανει λαθος κατι αλλα δε ειχα κανει λαθος εγω σε κατι το δημοσιο ομως εχει βαλει το χερακι του και ελπιζω να λυθει!!!!!!!!!!!! ουφ πρωι πρωι μια γουλια καφε δε ειχα προλαβει να πιω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοινωνικη λειτουργος το ειχα σκεφτει και εγω !!! αλλα ειναι ετσι οπως το ειπες εχει πολυ βαρη φορτιο!!! αντε κοριτση μου με το καλο και καλα νεα να εχεις να εισαι τελεια !!!!!!!! 

Ναι......από μικρή όταν είχε κάποιος πρόβλημα από φίλους,γνωστούς κλπ ερχόντουσαν σε εμένα......ήμουν η ψυχολόγος τους και με φώναζαν γιατρό χαχαχαχαχα!Όντως πολύ βαρύ κι αν είσαι και λίγο παραπάνω ευαίσθητο άτομο, όπως εγώ που βλέπω παιδάκι να πεινάει και βουρκωνω, δεν επιβιώνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εμενα η μερα ξεκινησε με ταραχη οτι ειχα κανει λαθος κατι αλλα δε ειχα κανει λαθος εγω σε κατι το δημοσιο ομως εχει βαλει το χερακι του και ελπιζω να λυθει!!!!!!!!!!!! ουφ πρωι πρωι μια γουλια καφε δε ειχα προλαβει να πιω!!!!!!!!!!

Καααααλα ου μπλέξεις!!!!!!Εδώ ταυτότητα τους δίνεις στο δημόσιο και κάνουν λάθος το όνομα σου..... και η μ@λ@κι@ είναι ότι γι αυτό το λάθος μπορεί μετά να τραβιεσαι μήνες ολόκληρους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι......από μικρή όταν είχε κάποιος πρόβλημα από φίλους,γνωστούς κλπ ερχόντουσαν σε εμένα......ήμουν η ψυχολόγος τους και με φώναζαν γιατρός χαχαχαχαχα!Όντως πολύ βαρύ κι αν είσαι και λίγο παραπάνω ευαίσθητο άτομο, όπως εγώ που βλέπω παιδάκι να πεινάει και βουρκωνω, δεν επιβιώνεις!

ακου να γελασεις εμενα αμα με γνωρισεις λες δυναμικη κοπελα δυνατη κτλ και οντως ειμαι δε το βαζω κατω πολεμαω για ολα αλλα αμα δω παιδακι να πιναει ανθρωπο να ποναει ξερεις να τα ποταμια κλαμα δε αντεχω να βλεπω ανθρωπο α υποφερει και εγω να μην μπορω να κανω κατι στην αθηνα κατω ενω ειναι ωραια πολλες φορες δε παω γιατι δε μπορω να βλεπω ολους αυτους τους ανθρωπους να κοιμουνται κατω ξυπολιτη παιδακια κτλ ξερεις και εγω να πηγαινω να τρωω και να φοραω τα ωραια ρουχα μου θα μου πεις τι θα κανεις στην αφρικη πινανε ναι το ξερω αλλα δε ξερω με πιανει κατι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Καααααλα ου μπλέξεις!!!!!!Εδώ ταυτότητα τους δίνεις στο δημόσιο και κάνουν λάθος το όνομα σου..... και η μ@λ@κι@ είναι ότι γι αυτό το λάθος μπορεί μετά να τραβιεσαι μήνες ολόκληρους!

εεεε καπως ετσι ειναι αυτο τωρα που μας εκατσε στην δουλεια και το ξανα εζησα το εργο την προηγουμενη εβδομαδα στην εφορια για μια προσωπικη δουλεια τπτ μην φανταστεις να δηλωσω το γαμο και πραγματικα δε μπορουσαν να ξεχωρισουν το αυτονοητο μιλαμε επαθα εγκεφαλικο ευτηχως βρεθηκε εκει μια προισταμενη και το εκανε !!!!!!!!!!! μιλαμε για το πιο απλο μου ελεγε οτι ο  αντρας μου ειναι ξενος επειδη γεννηθηκε σε αλλη χωρα και εζησε πολλα χρονια εκει ενω να της δειχνω την ελληνικη ταυτοτητα του και οτι εχει παει και φανταρος και οτι εχει και της υπηκοοτητες μιλαμε δε υπαρχει τρελαθηκα !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ακου να γελασεις εμενα αμα με γνωρισεις λες δυναμικη κοπελα δυνατη κτλ και οντως ειμαι δε το βαζω κατω πολεμαω για ολα αλλα αμα δω παιδακι να πιναει ανθρωπο να ποναει ξερεις να τα ποταμια κλαμα δε αντεχω να βλεπω ανθρωπο α υποφερει και εγω να μην μπορω να κανω κατι στην αθηνα κατω ενω ειναι ωραια πολλες φορες δε παω γιατι δε μπορω να βλεπω ολους αυτους τους ανθρωπους να κοιμουνται κατω ξυπολιτη παιδακια κτλ ξερεις και εγω να πηγαινω να τρωω και να φοραω τα ωραια ρουχα μου θα μου πεις τι θα κανεις στην αφρικη πινανε ναι το ξερω αλλα δε ξερω με πιανει κατι !!!

Ακριβώς έτσι είμαι κι εγώ......μια φορά δε κοντά στο πατρικό μου με πλησίασε μια γυναίκα με ένα παιδάκι.....μου λέει:έχουμε να φάμε 2 μέρες ότι μπορείτε για να πάρω ένα μπουκάλι γάλα και ψωμί. Το παιδάκι της έπιασε το πόδι και της λέει ναι ναι γάλα και ψωμί. Πιο κάτω ήταν ένας φούρνος και μπήκαμε μαζί μέσα και της πείρα γάλα,ψωμί και διάφορες σφολιατες (που η γυναίκα δεν ήθελε μου έλεγε σας παρακαλώ όχι κλπ). Το παιδάκι με αγκάλιαζε....... σε πληροφορώ ότι για κάνα 15νθημερο ήμουν άρρωστη.Δε μπορούσα να συνέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Ακριβώς έτσι είμαι κι εγώ......μια φορά δε κοντά στο πατρικό μου με πλησίασε μια γυναίκα με ένα παιδάκι.....μου λέει:έχουμε να φάμε 2 μέρες ότι μπορείτε για να πάρω ένα μπουκάλι γάλα και ψωμί. Το παιδάκι της έπιασε το πόδι και της λέει ναι ναι γάλα και ψωμί. Πιο κάτω ήταν ένας φούρνος και μπήκαμε μαζί μέσα και της πείρα γάλα,ψωμί και διάφορες σφολιατες (που η γυναίκα δεν ήθελε μου έλεγε σας παρακαλώ όχι κλπ). Το παιδάκι με αγκάλιαζε....... σε πληροφορώ ότι για κάνα 15νθημερο ήμουν άρρωστη.Δε μπορούσα να συνέλθω!

αστα σε νιωθω απολυτα !!!!!!!!! εγω ασπουμε αποφευγω να βλεπω για τους μεταναστες βλεπω τα παιδακια ετσι εκει μεσα στις βαρκες μεσα στις σκηνες και μου ερχεται να παω να παρω ολα σπιτι μου να τα ταισω να ζεστανω αστα!!!!!!! ελα να κλαιμε μαζι !!!!!!!!! χαχαχαχα ετσι λιγο να γελασουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ακριβώς έτσι είμαι κι εγώ......μια φορά δε κοντά στο πατρικό μου με πλησίασε μια γυναίκα με ένα παιδάκι.....μου λέει:έχουμε να φάμε 2 μέρες ότι μπορείτε για να πάρω ένα μπουκάλι γάλα και ψωμί. Το παιδάκι της έπιασε το πόδι και της λέει ναι ναι γάλα και ψωμί. Πιο κάτω ήταν ένας φούρνος και μπήκαμε μαζί μέσα και της πείρα γάλα,ψωμί και διάφορες σφολιατες (που η γυναίκα δεν ήθελε μου έλεγε σας παρακαλώ όχι κλπ). Το παιδάκι με αγκάλιαζε....... σε πληροφορώ ότι για κάνα 15νθημερο ήμουν άρρωστη.Δε μπορούσα να συνέλθω!

Αχ! πονεμένες ιστορίες.. έχω περάσει κι εγώ δύσκολα ως παιδάκι οπότε κι εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη με τα θέματα που προ ανέφερες.. από που να αρχίσω και που να τελειώσω να σας λέω βρε κορίτσια.. είχαμε θέματα και με ναρκωτικά στην οικογένεια αλλά και με φτώχεια..
Δόξα τω Θεό χάραξα δική μου πορεία και να 'μαι σήμερα να έχω καταφέρει αρκετά πράγματα και να είμαι ευτυχισμένη :D 
Γι'αυτούς τους λόγους εκτιμώ το κάθε τι που έχω σήμερα και πιστεύω ποτέ δεν θα ξεχάσω από που ξεκίνησα..
Ορίστε κοριτσάκια σας έκανα μια μεγάλη εξομολόγηση.. Τώρα είμαι έτοιμη να βουρκώσω .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Αχ! πονεμένες ιστορίες.. έχω περάσει κι εγώ δύσκολα ως παιδάκι οπότε κι εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη με τα θέματα που προ ανέφερες.. από που να αρχίσω και που να τελειώσω να σας λέω βρε κορίτσια.. είχαμε θέματα και με ναρκωτικά στην οικογένεια αλλά και με φτώχεια..
Δόξα τω Θεό χάραξα δική μου πορεία και να 'μαι σήμερα να έχω καταφέρει αρκετά πράγματα και να είμαι ευτυχισμένη :D 
Γι'αυτούς τους λόγους εκτιμώ το κάθε τι που έχω σήμερα και πιστεύω ποτέ δεν θα ξεχάσω από που ξεκίνησα..
Ορίστε κοριτσάκια σας έκανα μια μεγάλη εξομολόγηση.. Τώρα είμαι έτοιμη να βουρκώσω .. 

 

ευχαριστουμε πολυ το εκτιμαμε γιατι ειναι δυσκολο να εξομολογησε δυσκολα κομματια της ζωης!!! μπραβο σου και πρεπει να νιωθεις πολυ περηφανη για τον εαυτο σου που παλεψες και προχωρησες και εστησες μια καλη ζωη και ευχομαι συντομα να γινει ακομα καλυτερη !!!!!!! ξερεις με τι...... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα την β' γιατρό σήμερα και πραγματικά με έκανε να νοιώσω τέλεια.. με έστειλε για χοριακή σήμερα και άλλη μια την Παρασκευή.. Νομίζω οτι θα συνεχίσω μαζί της.. Μου είπε να κλείσουμε και ραντεβού  και να της πάω όλες μου τις εξετάσεις.. Σε αντίθεση με τον άλλο που με το ζόρι τις διάβασε και μου είπε πως βλέπει τις τιμές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Αχ! πονεμένες ιστορίες.. έχω περάσει κι εγώ δύσκολα ως παιδάκι οπότε κι εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη με τα θέματα που προ ανέφερες.. από που να αρχίσω και που να τελειώσω να σας λέω βρε κορίτσια.. είχαμε θέματα και με ναρκωτικά στην οικογένεια αλλά και με φτώχεια..
Δόξα τω Θεό χάραξα δική μου πορεία και να 'μαι σήμερα να έχω καταφέρει αρκετά πράγματα και να είμαι ευτυχισμένη :D 
Γι'αυτούς τους λόγους εκτιμώ το κάθε τι που έχω σήμερα και πιστεύω ποτέ δεν θα ξεχάσω από που ξεκίνησα..
Ορίστε κοριτσάκια σας έκανα μια μεγάλη εξομολόγηση.. Τώρα είμαι έτοιμη να βουρκώσω .. 

 

Αχ κοριτσάκι!!! Αγκαλιά μεγάλη. ΠΡέπει να ειναι μεγάλο βάσανο να έχεις κάτι τέτοιο μέσα στην οικογένειά σου. Δεν μπορώ καν να το διανοηθώ πως το διαχειρίζεσαι. Τώρα όμως εσυ εχεις τη δική σου οικογένεια η οποία συντόμως θα μεγαλώσει ;)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Πήρα την β' γιατρό σήμερα και πραγματικά με έκανε να νοιώσω τέλεια.. με έστειλε για χοριακή σήμερα και άλλη μια την Παρασκευή.. Νομίζω οτι θα συνεχίσω μαζί της.. Μου είπε να κλείσουμε και ραντεβού  και να της πάω όλες μου τις εξετάσεις.. Σε αντίθεση με τον άλλο που με το ζόρι τις διάβασε και μου είπε πως βλέπει τις τιμές..

Να μεινεις εκεί που νιώθεις α) ασφάλεια και β) ηρεμία. Εγώ μετά την επίσκεψη στη β γιατρό κατέληξα ότι το παν ειναι να μη σε ταράζει ο γιατρός σου. Οπότε θα πράξεις και ανάλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

ευχαριστουμε πολυ το εκτιμαμε γιατι ειναι δυσκολο να εξομολογησε δυσκολα κομματια της ζωης!!! μπραβο σου και πρεπει να νιωθεις πολυ περηφανη για τον εαυτο σου που παλεψες και προχωρησες και εστησες μια καλη ζωη και ευχομαι συντομα να γινει ακομα καλυτερη !!!!!!! ξερεις με τι...... ?

Ξέρω anni7 μου!!! Νοιώθω περήφανη γιατί κατάφερα μόνη μου να φτιάξω τη ζωή μου.. δεν το λέω καθόλου εγωιστικά.. το λέω με όλη τη σημασία της λέξης..
Κοίταξε γενικά δε μιλάω γι'αυτά τα θέματα ούτε στους κοντινούς μου, απλά ανοίξατε το θέμα παραπάνω και όταν το διάβασα ένιωσα "κάτι"
Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την ευχούλα σου... Σε αυτό το τοπικ έχουν μαζευτεί όλες οι ψυχούλες μου φαίνεται!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια εμενα η μερα ξεκινησε με ταραχη οτι ειχα κανει λαθος κατι αλλα δε ειχα κανει λαθος εγω σε κατι το δημοσιο ομως εχει βαλει το χερακι του και ελπιζω να λυθει!!!!!!!!!!!! ουφ πρωι πρωι μια γουλια καφε δε ειχα προλαβει να πιω!!!!!!!!!!

καλα κατι τετοια με στελνουν αδιαβαστη καθε φορα....Σε καταλαβαινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_Dαστα θα κλαιμε ολες μαζι αλλα απο χαρα ευχομαι συντομα!!!!! αααα τι ωραια νεα που σου ειπε η γιατρος μπραβο τελεια !!!!! την εκανες την πρωτη χοριακη?? βγηκε κανενα αποτελεσμα?? να συνεχισεις μαυτην που σε κανει να νιωθεις τοσο καλα γιατι η ψυχολογια σαυτες τις καταστασεις παιζει μεγαλο ρολο αντε με το καλο καλα αποτελεσματα ευχομαι μεσα απο την καρδια μοΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat αστα και στην αρχη να μου λενε εσυ φταις εσυ το εκανες λαθος λεω ρε παιδια δε γινεται εμενα το συστημα το δεχτηκε αν το ειχα κανει λαθος δε το δεχοτανε αστα δε υπαρχει το δημοσιο ειναι τρελα χαχααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ κοριτσάκι!!! Αγκαλιά μεγάλη. ΠΡέπει να ειναι μεγάλο βάσανο να έχεις κάτι τέτοιο μέσα στην οικογένειά σου. Δεν μπορώ καν να το διανοηθώ πως το διαχειρίζεσαι. Τώρα όμως εσυ εχεις τη δική σου οικογένεια η οποία συντόμως θα μεγαλώσει ;)

 

Αγκαλιά και φιλίιιιιιι   :x  και σε 'σενα!!! 
Το βάσανο είναι όσο εξαρτάσαι από τους γονείς, όταν όμως μεγαλώνεις κάνεις τις επιλογές σου πως θέλεις τη ζωή σου και προχωράς αναλόγως.. Οπότε ή θα ακολουθήσεις το γνωστό και οικείο δρόμο ή θα γίνεις το εντελώς αντίθετο!! βέβαια είναι και λίγο θέμα τύχης, γιατί  γνώρισα τον άντρα μου που ήταν βάλσαμο πραγματικό στη ζωή μου..  Αν και τον γνώρισα περίπου στα 25 και εως τότε είχα λίγο ταλαιπωρηθεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7μου δε νιωθω. Το θεμα ειναι οτι ακομα και εσυ να χες κανει λαθος που ειναι ανθρωπινο, συνηθως πεφτουν να σε φανε ολοι οι αλανθαστοι ανθρωποφαγοι. Αυτο με τρελαινει. ΠΟΤΕ μου δε φωναξα σε ανθρωπο που εκανε λαθος και που ξερω πω δουλευει/προσπαθει/πνιγεται, εφοσον με ευγενεια μου ζητησει συγγνωμη και προσπαθησουμε να το φτιαξουμε. το θεωρω τελειως απανθρωπο να κανεις κατι τετοιο στον αλλο που βγαζει το ψωμι του

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Αγκαλιά και φιλίιιιιιι   :x  και σε 'σενα!!! 
Το βάσανο είναι όσο εξαρτάσαι από τους γονείς, όταν όμως μεγαλώνεις κάνεις τις επιλογές σου πως θέλεις τη ζωή σου και προχωράς αναλόγως.. Οπότε ή θα ακολουθήσεις το γνωστό και οικείο δρόμο ή θα γίνεις το εντελώς αντίθετο!! βέβαια είναι και λίγο θέμα τύχης, γιατί  γνώρισα τον άντρα μου που ήταν βάλσαμο πραγματικό στη ζωή μου..  Αν και τον γνώρισα περίπου στα 25 και εως τότε είχα λίγο ταλαιπωρηθεί..

Ax η ζωη ορισμένες φορές δίνει την ανταμοιβη της......αλήθεια που μου έχεις πει οτι ειναι οι γιατροί σου? Γιατί εμενα ειναι Πειραιά (και έχει και ιατρειο απογευματινο Αμπελόκηπους) και σκεφτομαι καμια φορά μηπως έχω τον ίδιο με καμια κοπελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Irene_Dαστα θα κλαιμε ολες μαζι αλλα απο χαρα ευχομαι συντομα!!!!! αααα τι ωραια νεα που σου ειπε η γιατρος μπραβο τελεια !!!!! την εκανες την πρωτη χοριακη?? βγηκε κανενα αποτελεσμα?? να συνεχισεις μαυτην που σε κανει να νιωθεις τοσο καλα γιατι η ψυχολογια σαυτες τις καταστασεις παιζει μεγαλο ρολο αντε με το καλο καλα αποτελεσματα ευχομαι μεσα απο την καρδια μοΥ!!!!!!!!

Το απόγευμα θα τα πάρω!!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@anni7μου δε νιωθω. Το θεμα ειναι οτι ακομα και εσυ να χες κανει λαθος που ειναι ανθρωπινο, συνηθως πεφτουν να σε φανε ολοι οι αλανθαστοι ανθρωποφαγοι. Αυτο με τρελαινει. ΠΟΤΕ μου δε φωναξα σε ανθρωπο που εκανε λαθος και που ξερω πω δουλευει/προσπαθει/πνιγεται, εφοσον με ευγενεια μου ζητησει συγγνωμη και προσπαθησουμε να το φτιαξουμε. το θεωρω τελειως απανθρωπο να κανεις κατι τετοιο στον αλλο που βγαζει το ψωμι του

 

να σου πω οτι δε επεσαν απο εδω που ειμαι αλλα απο την αλλη εταιρια που ειναι ο μεσολαβιτης??? πως σου φαινεται??? αστα και εγω τα ιδια τα λαθοι θα γινουν ειναι αδυνατον να μην συμβουν !!!!!! καλα κανεις και εγω το ιδιο ετσι ειναι το σωστο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Το απόγευμα θα τα πάρω!!!!
 

τελειααααααα αντε με το καλο να δεις ενα τεραστιο να σπασει τα κοντερ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...