Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ελληναρες παιδί μου τελευταία στιγμή και θέλουν να κάνουν και τη δουλειά τους γρήγορα μην περιμένουν καθόλου......άσε γιατί άμα ανοίξω το βόθρο.....δε θα έχω σταματημό?!!!!! Έστω Παρασκευή άντε.......αν και από όσα έχω διαβάσει και καταλάβει εδώ.......ακόμα και αχνη να είναι η γραμμή........έχουμε ευχάριστα!!!!???

χαχαχαχαχα όπως τα λες για τους Ελληνάρες χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Λες να κάνω ένα την Παρασκευή??? Που σίγουρα θα έχει ανέβει αρκετά..
Βρε κορίτσια μου τώρα πως θα το κρύψω απο τον άντρα μου σκέφτομαι.. Για να πάω για χοριακή τι θα του πω που δεν έχω λείψει ποτέ απο το γραφείο πρωί χωρίς λόγο?? Και δεν τα πάω και καλά με τα ψεματάκια..
 

Εγώ προσωπικά θα του το έλεγα,κορίτσι μου..Γιατι να τραβάω μόνη μου το άγχος;?Αυτά πρέπει να τα μοιραζόμαστε με τους άντρες μας..Πες του το καλε!!Να μπορείς να του τριβελιζεις και το κεφάλι άνετα μέχρι τη Παρασκευή!!!???

Πιστεύω ότι τη Παρασκευή είναι πολύ καλή μέρα να κάνεις μια χοριακη...

Κατι ασχετο,καλο μου..Μπορεις να μας πεις τι συμπτώματα είχες να δούμε αν αξίζει να ελπίζουμε ή όχι!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω, νομιζω αν ημουν στη θεση σου irene και το εκανα νωριτερα απο την αναμενομενη περιοδο,θα εκανα καθε μερα και ενα! αχαχαχχαχα! Δεν ξερω εχω παθει ενθουσιασμο! Αχ παναγια μου τι ωραιο νεο ηρθε επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ προσωπικά θα του το έλεγα,κορίτσι μου..Γιατι να τραβάω μόνη μου το άγχος;?Αυτά πρέπει να τα μοιραζόμαστε με τους άντρες μας..Πες του το καλε!!Να μπορείς να του τριβελιζεις και το κεφάλι άνετα μέχρι τη Παρασκευή!!!???

Πιστεύω ότι τη Παρασκευή είναι πολύ καλή μέρα να κάνεις μια χοριακη...

Κατι ασχετο,καλο μου..Μπορεις να μας πεις τι συμπτώματα είχες να δούμε αν αξίζει να ελπίζουμε ή όχι!!???

κοριτσάκι μου γλυκό αλήθεια μην ψάχνεις για συμπτώματα. Εγώ οταν εμεινα δεν ειχα κανενα πλην πρηξιμο και πονο στο στηθος που ουτως ή αλλως ειχα μετα την ωορρηξια (Σε αυτον τον κυκλο πχ που δεν ειχα ωορρηξια δεν ειχα και πονο στο στηθος καν). Αχ κοριτσια τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει έχω χαρεί τόσο πολύ που άρχισαν τα ευχάριστα...... άντε κορίτσια σιγά-σιγά να παίρνουμε ολες σειρά!!!!!Μέχρι το Σεπτέμβρη (ο γιατρός μου μου τόνισε με μεγάλο ενθουσιασμό ότι έρχεται καλοκαίρι) όλες με θετικά τεστ!!!!

pelargos.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Εντάξει έχω χαρεί τόσο πολύ που άρχισαν τα ευχάριστα...... άντε κορίτσια σιγά-σιγά να παίρνουμε ολες σειρά!!!!!Μέχρι το Σεπτέμβρη (ο γιατρός μου μου τόνισε με μεγάλο ενθουσιασμό ότι έρχεται καλοκαίρι) όλες με θετικά τεστ!!!!

pelargos.jpg

Αχ ρε συ φανταζεσαι μεχρι το σεπτεμβρη να εχουμε ολες θετικα νεα? Να ανοιξουμε επιτελους ενα αλλο τοπικ να μιλαμε. Η καθε μια αναλογα τη βδομαδα της. Ρε κοριτσια, βλεπω θετικα νεα, και τεστακια και με πιανει τετοια ανυπομονησια! αχαχαχχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

κοριτσάκι μου γλυκό αλήθεια μην ψάχνεις για συμπτώματα. Εγώ οταν εμεινα δεν ειχα κανενα πλην πρηξιμο και πονο στο στηθος που ουτως ή αλλως ειχα μετα την ωορρηξια (Σε αυτον τον κυκλο πχ που δεν ειχα ωορρηξια δεν ειχα και πονο στο στηθος καν). Αχ κοριτσια τι καλα!

Έχεις δίκιο αλλά για κάποιο λόγο αυτό το μήνα έχω περισσότερη αγωνία από τους προηγούμενους..Λες και κατι έχει συμβεί..Αν και δεν υπαρχει κάτι που να μου το επιβεβαιώνει αλλά τεσπα..??

Εντωμεταξύ κι εγω Πέμπτη-Παρασκευη περιμένω περίοδο!!Θα έχω διπλό άγχος αυτή το φορά, @Irene_D..Και για μένα και για σένα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Έχεις δίκιο αλλά για κάποιο λόγο αυτό το μήνα έχω περισσότερη αγωνία από τους προηγούμενους..Λες και κατι έχει συμβεί..Αν και δεν υπαρχει κάτι που να μου το επιβεβαιώνει αλλά τεσπα..??

Εντωμεταξύ κι εγω Πέμπτη-Παρασκευη περιμένω περίοδο!!Θα έχω διπλό άγχος αυτή το φορά, @Irene_D..Και για μένα και για σένα!!???

παρασκευη περιμενω και εγω απλα προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι για πολλους λογους. αχαχαχ. Ευχομαι να μη σου ρθει και σενα!!! Λες να ναι προαισθημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα εχω και εγω καλα νεα, απ τον καρδιολογο! Να πω; θα πω. Θυμαστε τα πονακια που ειχα στην καρδια;Πηγα με βρηκε τελεια μου ειπε οτι ειναι ολα στο κεφαλι μου και φυγαμε!!! χαχαχαχα (να σημειωσω οτι δεν ειμαι εντελως τρελη ο λογος που αγχωνομαι με την καρδια μου ειναι που εχω αυτην την προπτωση μητροειδους βαλβιδας η οποια ειναι πολυ πολυ μικρο θεματακι)
Βεβαια ο αντρας μπηκε για παρεα και βγηκε με ραντεβου γιατι του ειπα για την υψηλη πιεση που κανει συχνα οποτε θα ξανα παμε να τον δει! (ειχα σχεδιο εγω και τον πηρα μαζι μου)
ΑΑΑ καλε πηγα να ξεχασω αυτο που ηθελα να πω! Κοριτσια το μωρο μου κλωτσησε τον γιατρο!!!!!!
την ωρα της εξετασης οσες εχετε κανει τριπλεξ θα ξερετε ουσιαστικα ακουμπαει πανω στην κοιλια στο πλαι ο ανθρωπος το χερι του ωστε να ειναι η κεφαλη του υπερηχου στο στηθος και εριξε μια εκει στο πλαι και τρομαξε ο ανθρωπος! χαχαχα Δεν εχω υπαρξει πιο χαρουμενη!

 


Τι να πω κοριτσακια μονο ευχαριστα να εχουμε και με τις εγκυμοσυνες αλλα και με ολααααα!!!

Επεξεργάστηκε από Μπλε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Εντάξει έχω χαρεί τόσο πολύ που άρχισαν τα ευχάριστα...... άντε κορίτσια σιγά-σιγά να παίρνουμε ολες σειρά!!!!!Μέχρι το Σεπτέμβρη (ο γιατρός μου μου τόνισε με μεγάλο ενθουσιασμό ότι έρχεται καλοκαίρι) όλες με θετικά τεστ!!!!

pelargos.jpg

Πραγματικά,βρε κορίτσια,οταν μαθαίνω θετικά αποτέλεσματα,ειδικά από εσάς που μιλάμε εδώ στο τοπίκ είναι σαν να μαθαίνω νέα πολύ φίλων μου ανθρώπων και χαίρομαι πραγματικά πάρα μα πάρα πολύ!!!

Ίσως το γεγονός ότι μοιραζόμαστε τόσο καιρό οχι μόνο τις αγωνίες και τις σκέψεις μας αλλα και τη καθημερινότητα μας να μας έχει δημιουργήσει ένα περίεργο "δέσιμο"..

Πάντως πραγματικά,έχω χάσει πάρα πολύ  που έχω σας "γνωρίσει" όλες!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ααααα εχω και εγω καλα νεα, απ τον καρδιολογο! Να πω; θα πω. Θυμαστε τα πονακια που ειχα στην καρδια;Πηγα με βρηκε τελεια μου ειπε οτι ειναι ολα στο κεφαλι μου και φυγαμε!!! χαχαχαχα (να σημειωσω οτι δεν ειμαι εντελως τρελη ο λογος που αγχωνομαι με την καρδια μου ειναι που εχω αυτην την προπτωση μητροειδους βαλβιδας η οποια ειναι πολυ πολυ μικρο θεματακι)
Βεβαια ο αντρας μπηκε για παρεα και βγηκε με ραντεβου γιατι του ειπα για την υψηλη πιεση που κανει συχνα οποτε θα ξανα παμε να τον δει! (ειχα σχεδιο εγω και τον πηρα μαζι μου)

Τι να πω κοριτσακια μονο ευχαριστα να εχουμε και με τις εγκυμοσυνες αλλα και με ολααααα!!!

Το θυμαμαι πολυ καλα, αλλα ημουν σιγουρη οτι δε θα ναι τιποτα, γιατι λιγο τρελο εισαι :P . Αλλα να σου πω κατι, καλα κανεις. Απτο να τρωγεσαι με τα ρουχα σου και να μην ηρεμεις ειδικα σε περιοδο εγκυμοσυνης, καλα κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ααααα εχω και εγω καλα νεα, απ τον καρδιολογο! Να πω; θα πω. Θυμαστε τα πονακια που ειχα στην καρδια;Πηγα με βρηκε τελεια μου ειπε οτι ειναι ολα στο κεφαλι μου και φυγαμε!!! χαχαχαχα (να σημειωσω οτι δεν ειμαι εντελως τρελη ο λογος που αγχωνομαι με την καρδια μου ειναι που εχω αυτην την προπτωση μητροειδους βαλβιδας η οποια ειναι πολυ πολυ μικρο θεματακι)
Βεβαια ο αντρας μπηκε για παρεα και βγηκε με ραντεβου γιατι του ειπα για την υψηλη πιεση που κανει συχνα οποτε θα ξανα παμε να τον δει! (ειχα σχεδιο εγω και τον πηρα μαζι μου)

Τι να πω κοριτσακια μονο ευχαριστα να εχουμε και με τις εγκυμοσυνες αλλα και με ολααααα!!!

Μπράβο,κορίτσι μου!!Έτσι πρεπει να είναι από εδώ και πέρα το τόπικ..Γεματο μόνο από ευχάριστα νέα!!

Αααχ,βρε @Μπλε!!Είσαι αυτό που λέμε πονηρό θηλυκό,κατεργάρα γυναίκα!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Το θυμαμαι πολυ καλα, αλλα ημουν σιγουρη οτι δε θα ναι τιποτα, γιατι λιγο τρελο εισαι :P . Αλλα να σου πω κατι, καλα κανεις. Απτο να τρωγεσαι με τα ρουχα σου και να μην ηρεμεις ειδικα σε περιοδο εγκυμοσυνης, καλα κανεις.

Αυτοοο και εγω για μυικο πονο τον πιστευα αλλα ειχα και 2 χρονια να παω και μου ειπε ο ανθρωπος εεε ας σε δω. Ασε που την τελευταια φορα που ειχα παει απ'οτι ειχε σημειωσει ημουν 44 κιλα και τωρα ειμαι κοντα 60! οποτε καλο ηταν να παω νταξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Πραγματικά,βρε κορίτσια,οταν μαθαίνω θετικά αποτέλεσματα,ειδικά από εσάς που μιλάμε εδώ στο τοπίκ είναι σαν να μαθαίνω νέα πολύ φίλων μου ανθρώπων και χαίρομαι πραγματικά πάρα μα πάρα πολύ!!!

Ίσως το γεγονός ότι μοιραζόμαστε τόσο καιρό οχι μόνο τις αγωνίες και τις σκέψεις μας αλλα και τη καθημερινότητα μας να μας έχει δημιουργήσει ένα περίεργο "δέσιμο"..

Πάντως πραγματικά,έχω χάσει πάρα πολύ  που έχω σας "γνωρίσει" όλες!!???

ναι ειναι λιγο περιεργη η φαση του φορουμ. Ο λογος που δεν εχω αποχωρησει (ακομα) ειναι για μερικες απο σας που αν και δε σας ξερω, επειδη εχουμε κουβεντιασει τοσα πολλα πια, και εχω αφουγκραστει αγωνιες και προβληματισμους, θελω να δω τι κανετε, τι εξελιξη ειχατε κλπ. Πιστευω οτι αν αποχωρησω καποια στιγμη θα στειλω κανα μηνυμα σε καμια, να μου πει περιληπτικα τις εξελιξεις :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αχ ρε συ φανταζεσαι μεχρι το σεπτεμβρη να εχουμε ολες θετικα νεα? Να ανοιξουμε επιτελους ενα αλλο τοπικ να μιλαμε. Η καθε μια αναλογα τη βδομαδα της. Ρε κοριτσια, βλεπω θετικα νεα, και τεστακια και με πιανει τετοια ανυπομονησια! αχαχαχχα.

Εντάξει θα γίνει χαμός.......κι εγώ το ίδιο παθαίνω.......αν και ξέρω ότι αργω λίγο για την επανεκκίνηση.....για κάποιο λόγο πιστεύω ότι θα έρθει γρήγορα (το ίδιο πίστευα θα μου πεις και τους 2 μήνες με τα τεστ αλλά τεσπα).Όλα καλά θα μας πάνε το αξίζουμε άλλωστε!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

παρασκευη περιμενω και εγω απλα προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι για πολλους λογους. αχαχαχ. Ευχομαι να μη σου ρθει και σενα!!! Λες να ναι προαισθημα???

Δεν ξέρω αν είναι προαίσθημα αλλά μια αγωνία παραπάνω την έχω..Μακαρι να είναι κάτι και να μην αγωνιώ τζάμπα και βερεσέ!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D καλε θα το ξανα πω! τι χαρα!!! Μοιαζουν τα τεστακια μας αν ειχες δει το δικο μου :P αχχχχ τι ωραια!!!

@Rena88 Ευχομαι να ηταν η τυχη σας και να ειστε ολες οι ειρηνουλες εγκυμονουσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Εντάξει θα γίνει χαμός.......κι εγώ το ίδιο παθαίνω.......αν και ξέρω ότι αργω λίγο για την επανεκκίνηση.....για κάποιο λόγο πιστεύω ότι θα έρθει γρήγορα (το ίδιο πίστευα θα μου πεις και τους 2 μήνες με τα τεστ αλλά τεσπα).Όλα καλά θα μας πάνε το αξίζουμε άλλωστε!!!!??

μην ανησυχεις και εγω αργω, και μαλιστα με αγνωστο χρονο γιατι εξαρταται απο την κυστη και την επαναφορα της ωορρηξιας. Αυτο δε, με κανει να ανυπομονω ακομα περισσοτερο γαμωτο μου. Βεβαια πρεπει να χαλαρωσω γιατι ετσι πιεζω περισσοτερο τον εαυτο μου. Αλλα τελοσπαντων...Μακαρι να χουμε καλα νεα παντως το συντομοτερο δυνατον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μοιαζουν τα τεστακια σας οντως! Ηταν το πρωτο τοπικ που ειδα φατσα φορα πριν εγγραφω. αχαχαχχααχ και διαβαζα μανιωδως να δω την εξελιξη

@Rena88 ευχομαι να ειναι και για σενα θετικα τα νεα!! Θα χεις πολυ γρηγορα παντως οπως και να χει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μιλάς σε εμένα για χαλάρωση ??????????? Πραγματικά ο λόγος που μπαίνω εδώ είναι γιατί χαλαρώνω και ηρεμώ (οσο μπορώ)μιλώντας σας......αν δεν θα σαλταρω!Αλήθεια τι έγινε με αυτό το θέμα?Έχεις πάει ξανά στο γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat μιλάς σε εμένα για χαλάρωση ??????????? Πραγματικά ο λόγος που μπαίνω εδώ είναι γιατί χαλαρώνω και ηρεμώ (οσο μπορώ)μιλώντας σας......αν δεν θα σαλταρω!Αλήθεια τι έγινε με αυτό το θέμα?Έχεις πάει ξανά στο γιατρό?

οχι, του στειλα ενα μεηλ και μου απανταει ο γλυκουλης μου να ρχεσαι καθε βδομαδα χωρις χρεωση μεχρι να φυγουν μονο και μονο για να ξεαγχωθεις :P Καλα προφανως δε θα παω. Λεω να παω τον αλλο μηνα να δουμε πως πανε, και αν δεν εχουν απορροφηθει να συζητησω για το τι μπορουμε να κανουμε (παρακεντηση πχ ή κατι αλλο) ή αν θα του δωσουμε κανα μηνα ακομα περιθωριο . Γιατι δεν μπορω να περιμενω και ενα χρονο να φυγουν. Για την ωρα ελπιζω να μην αναστατωθει η περιοδος μου απο αυτο και να ρθει κανονικα που την περιμενω προς το τελος της εβδομαδας. Η περιοδος πολλες φορες λειτουργει ως βαλσαμο σε αυτα το πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Πωπω, νομιζω αν ημουν στη θεση σου irene και το εκανα νωριτερα απο την αναμενομενη περιοδο,θα εκανα καθε μερα και ενα! αχαχαχχαχα! Δεν ξερω εχω παθει ενθουσιασμο! Αχ παναγια μου τι ωραιο νεο ηρθε επιτελους!

Κοριτσάκι γλυκό  πόσο σε ευχαριστώ!!! Εγώ είπα θα χαρώ την Παρασκευή..
Απαντάω και δουλεύω παράλληλα.. θα πάθω καμία λαχτάρα σήμερα και θα τρέχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat θα σου έρθει κανονικά εδώ ήρθε μετά την αποξεση τώρα θα χαλάσει???Δεν παίζει τέτοια περίπτωση βγαλτο από το μυαλό σου! Εννοείται ότι θα πάς κι εγώ θα πήγαινα ασυζητητί......ρε που καταντήσαμε......να περιμένουμε την κοκκινομάλλα εναγωνίως.....και να μου το έλεγαν δε θα το πίστευα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ προσωπικά θα του το έλεγα,κορίτσι μου..Γιατι να τραβάω μόνη μου το άγχος;?Αυτά πρέπει να τα μοιραζόμαστε με τους άντρες μας..Πες του το καλε!!Να μπορείς να του τριβελιζεις και το κεφάλι άνετα μέχρι τη Παρασκευή!!!???

Πιστεύω ότι τη Παρασκευή είναι πολύ καλή μέρα να κάνεις μια χοριακη...

Κατι ασχετο,καλο μου..Μπορεις να μας πεις τι συμπτώματα είχες να δούμε αν αξίζει να ελπίζουμε ή όχι!!???

Θυμάσαι που έλεγα πως δεν πρήζεται το στήθος μου? Ε μια απο τα ίδια.. τίποτα , καμία ενόχληση..
Μόνο πονάκια έχω και τσιμπήματα αριστερά δεξιά χαμηλά.. λίγο το στομάχι μου με ενοχλεί και νυστάζω λίγο παραπάνω .. τα μισά όμως τα έχω κάθε μήνα.. ας μη λαμβάνουμε τίποτα σαν σύμπτωμα , ακόμα τουλάχιστον..
γιατί δεν θέλω να ψάχνετε λόγια παρηγοριάς μετά :P 
Πω πω μου αρέσει που είστε ολες χαρούμενες.. φαντάζομαι τη στιγμή που θα λέμε η κάθε μια τα δικά της ευχάριστα και θα είμαστε ευτυχισμένες κορίτσια και δεν θα θυμόμαστε καθόλου την όποια δυσκολία ζήσαμε..
Σας ευχαριστώ πολύ για όλα ότι αποτέλεσμα και να έχει όλο αυτό!!! Είστε οι καλύτερες όλου του Mammyland

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...