Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Irene_D εννοείται πως την βλέπω!! Φαίνεται ξεκάθαρα. Ήταν θέμα χρόνου να ξανά μείνεις! Μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι!

Κορίτσι μου σ’ευχαριστω πολύ!! Λες να είναι αλήθεια;; Χαχα θα είμαι συγκρατημένη όσο μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rena88 Σ ευχαριστώ πολύ συνονοματη!!!

Εισαι τόσο γλυκιά, στο εύχομαι κοπέλα μου μέσα από την καρδιά μου ! Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας.. φοβάμαι λιγουλάκι όμως θα προσπαθήσω να ηρεμήσω.. ποτε πιστεύεις ότι είναι καλό να κάνω χοριακη;; Να αφήσω 5 μερουλες και μετά να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Rena88 Σ ευχαριστώ πολύ συνονοματη!!!

Εισαι τόσο γλυκιά, στο εύχομαι κοπέλα μου μέσα από την καρδιά μου ! Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας.. φοβάμαι λιγουλάκι όμως θα προσπαθήσω να ηρεμήσω.. ποτε πιστεύεις ότι είναι καλό να κάνω χοριακη;; Να αφήσω 5 μερουλες και μετά να κάνω;

Κοπελα μου συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να εξελιχθεί τέλεια! Λοιπον εμένα η δικη μου γιατρός επειδή και εγω ειχα κανει πολλες μερες πριν την περίοδο το τεστ χοριακη μου ειπε να κανω την μέρα που θα ηταν να αδιαθετησω! Ωστοσο εγω πηρα δυο τεστακια για να παρακολουθησω αν σκουραίνουν ετσι για να μην αγχώνομαι. Αυτα ειχα κανει εγώ. Θα σου πρότεινα ομως να ρωτήσεις τον γιατρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοπελα μου συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να εξελιχθεί τέλεια! Λοιπον εμένα η δικη μου γιατρός επειδή και εγω ειχα κανει πολλες μερες πριν την περίοδο το τεστ χοριακη μου ειπε να κανω την μέρα που θα ηταν να αδιαθετησω! Ωστοσο εγω πηρα δυο τεστακια για να παρακολουθησω αν σκουραίνουν ετσι για να μην αγχώνομαι. Αυτα ειχα κανει εγώ. Θα σου πρότεινα ομως να ρωτήσεις τον γιατρό σου!!

Ευχαριστω Μπλε μου!!! Να τον παρω τηλέφωνο λες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ευχαριστω Μπλε μου!!! Να τον παρω τηλέφωνο λες;;

μπραβο @Irene_D! ευχομαι να εξελιχθουν ολα καλα.

τηλ στο γιατρο αν κ μαλλον θα σου πει να αναμεινεις λιγο γιατι ειναι νωρις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Rena88 Σ ευχαριστώ πολύ συνονοματη!!!

Εισαι τόσο γλυκιά, στο εύχομαι κοπέλα μου μέσα από την καρδιά μου ! Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας.. φοβάμαι λιγουλάκι όμως θα προσπαθήσω να ηρεμήσω.. ποτε πιστεύεις ότι είναι καλό να κάνω χοριακη;; Να αφήσω 5 μερουλες και μετά να κάνω;

Να μην φοβάσαι καθόλου!!Όλα θα πάνε καλά..Ειμαι σίγουρη..Εγω λέω να περιμένεις και να κάνεις τη χοριακη τη μέρα που θα περίμενες τη περίοδο σου..Αν και αφού βγήκε θετικό το τεστακι θα βγει μια ακόμα πιο θετική χοριακη!!Πάντως,όπως και να έχει,μιλά με το γιατρό σου..Να σκεφτεσαι αισιόδοξα και να ξέρεις ότι όλα καλα θα πάνε!!Άντε μας μπήκε ευχάριστα ο Μαιος!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια μου, με κάνατε να νιώσω πολύ όμορφα...
Θα σας πω τα νέα μου σε 5 μερούλες τότε.. λέω να μην τον πάρω ακόμα γιατί θα μου πει σίγουρα να περιμένω και θα αγχωθώ.. περιμένω και προσεύχομαι λοιπόν να πάνε καλά τα πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Υπεροχα νεα!!!!Μπραβο!Μια μεγαλη χορικακη σ ευχομαι!!!!

Ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!! 
Κορίτσι μου εύχομαι το όνειρο μας να γίνει σύντομα πραγματικότητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

μπραβο @Irene_D! ευχομαι να εξελιχθουν ολα καλα.

τηλ στο γιατρο αν κ μαλλον θα σου πει να αναμεινεις λιγο γιατι ειναι νωρις!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!! Ναι λέω να περιμένω καλύτερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Irene_D και εγω κ εγω το βλεπω!!!!!! ??? 

λιιιιγη υπομονη να επιβεβαιωθει με τη χοριακη... αχ τα νυχια μας θα φαμε μαζι με σενα ?

χαχαχαχαχα ασε ασε!!! Και το έχω κόψει εδω και χρόνια, μου φαίνεται θα το ξανα αρχίσω το φάγωμα των νυχιών.. τι θέλω και βιάζομαι ρε γαμώτο.. τώρα θα σκάσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

χαχαχαχαχα ασε ασε!!! Και το έχω κόψει εδω και χρόνια, μου φαίνεται θα το ξανα αρχίσω το φάγωμα των νυχιών.. τι θέλω και βιάζομαι ρε γαμώτο.. τώρα θα σκάσω..

χαχαχχαχα οχιιιι κριμα αφου το χεις κοψει...! 

Πωωωω σε καταλαβαινω, κ εγω θα ειχα λυσσαξει, τι να σου πω υπομονη; Στο κεφαλι θα μου την φερεις!! 

Αχ δε ξερω... να εκανες και ενα μεθαυριο οπως ειπε η @Μπλε οτι εκανε; παρασκευη περιμενεις κανονικα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Irene_D φενετε μια Χαρούλα... συγχαρητήρια. Όλα να πάνε καλά κοπέλα μου.. 

Ευχαριστώ πολύ Νίκη μου , μακάρι να πάνε όλα καλά.. συγκρατημένη αισιοδοξία που λέει και ο γιατρός μου..
Επειδή είναι η πρώτη φορά που βλέπω θετικό πριν την καθυστέρηση δεν το έχω πάρει πολύ σοβαρά.. Φοβάμαι μωρέ με αυτά που έζησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ευχαριστώ πολύ Νίκη μου , μακάρι να πάνε όλα καλά.. συγκρατημένη αισιοδοξία που λέει και ο γιατρός μου..
Επειδή είναι η πρώτη φορά που βλέπω θετικό πριν την καθυστέρηση δεν το έχω πάρει πολύ σοβαρά.. Φοβάμαι μωρέ με αυτά που έζησα..

Λογικό είναι κοπέλα μου.. Αλλά όπως είπε για αρχή συγκρατημένη. Που είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!! Ναι λέω να περιμένω καλύτερα ...

Ειμαι σίγουρη ότι θα αγχωθείς πάρα πολύ μέχρι τη Παρασκευή αλλά είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις..Αισιοδοξη σκέψη θέλω να εχεις και σου στέλνω όλη μου τη θετικη ενέργεια και μια τεράστια αγκαλιά!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες......χαμός σήμερα και ήμουν και μόνη στο μαγαζί οπότε καταλαβαίνετε....... @Irene_D κοριτσάκι μουυυυ με τη γιορτή σου ήρθαν και τα ευχάριστα.....εύχομαι μεσα από την καρδιά μου μια τερααααααστια χωριακη!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ειμαι σίγουρη ότι θα αγχωθείς πάρα πολύ μέχρι τη Παρασκευή αλλά είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις..Αισιοδοξη σκέψη θέλω να εχεις και σου στέλνω όλη μου τη θετικη ενέργεια και μια τεράστια αγκαλιά!!??????

Ανταποδίδω την αγκαλιά Rena μου :) Πραγματικά νομίζω δεν έχω ξανά δεχτεί τόση καλοσύνη.. Το είπα και στην φίλη μου που  είμαστε από παιδιά μαζί και μου είπε να μην χαίρομαι πολύ και απογοητευτώ μετά..
Με προσγείωσε λίγο ανώμαλα χαχα
Αλλά αυτό που κρατάω από εσάς είναι οτι νοιώθετε πραγματικά η μία την άλλη και αγκαλιάζετε όποιο κορίτσι κι αν χρειαστεί είτε την παρηγοριά σας είτε να μοιραστεί τη χαρά της μαζί σας.. Εύχομαι από καρδιάς όλα μα όλα να μας πάνε καλά και κάποια στιγμή να αποκτήσουμε αυτό που ποθούμε όλες!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα σε όλες......χαμός σήμερα και ήμουν και μόνη στο μαγαζί οπότε καταλαβαίνετε....... @Irene_D κοριτσάκι μουυυυ με τη γιορτή σου ήρθαν και τα ευχάριστα.....εύχομαι μεσα από την καρδιά μου μια τερααααααστια χωριακη!!!!!!???

Ευχαριστώ Ζωή μου.. ακόμα δεν χαίρομαι .. θα χαρούμε όλες μαζί ελπίζω την Παρασκευή  γιατί τότε περιμένω
(βάσει κινητού πάντα)..
Κι εμείς σήμερα στο μαγαζί μια τρέλα όλη μέρα.. βλέπεις είναι ο  νόμος για τα ανασφάλιστα και τρέξανε όλοι σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η eriv είπε:

χαχαχχαχα οχιιιι κριμα αφου το χεις κοψει...! 

Πωωωω σε καταλαβαινω, κ εγω θα ειχα λυσσαξει, τι να σου πω υπομονη; Στο κεφαλι θα μου την φερεις!! 

Αχ δε ξερω... να εκανες και ενα μεθαυριο οπως ειπε η @Μπλε οτι εκανε; παρασκευη περιμενεις κανονικα;;; 

Λες να κάνω ένα την Παρασκευή??? Που σίγουρα θα έχει ανέβει αρκετά..
Βρε κορίτσια μου τώρα πως θα το κρύψω απο τον άντρα μου σκέφτομαι.. Για να πάω για χοριακή τι θα του πω που δεν έχω λείψει ποτέ απο το γραφείο πρωί χωρίς λόγο?? Και δεν τα πάω και καλά με τα ψεματάκια..
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ευχαριστώ Ζωή μου.. ακόμα δεν χαίρομαι .. θα χαρούμε όλες μαζί ελπίζω την Παρασκευή  γιατί τότε περιμένω
(βάσει κινητού πάντα)..
Κι εμείς σήμερα στο μαγαζί μια τρέλα όλη μέρα.. βλέπεις είναι ο  νόμος για τα ανασφάλιστα και τρέξανε όλοι σήμερα..

Ελληναρες παιδί μου τελευταία στιγμή και θέλουν να κάνουν και τη δουλειά τους γρήγορα μην περιμένουν καθόλου......άσε γιατί άμα ανοίξω το βόθρο.....δε θα έχω σταματημό?!!!!! Έστω Παρασκευή άντε.......αν και από όσα έχω διαβάσει και καταλάβει εδώ.......ακόμα και αχνη να είναι η γραμμή........έχουμε ευχάριστα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Αχ!! Την βλέπεις κι εσυυυ;;

Σ’ευχαριστω πολύ! Είμαι πολύ συγκρατημένη από την ώρα που το είδα δεν το πιστεύω.. περιμένω σε 5 μέρες να αδιαθετησω.. Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. ούτε στον άντρα μου δεν το ειπα...

Δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι μεσα απο το τελειο νεο σου!! Χαιρομαι αφενος για σενα ξεκαθαρα γιατι εχουμε κουβεντιασει πολυ τα θεματα μας τα παρομοια, και αφετερου γιατι μεσα απο αυτο μου δινεις δυναμη και αισιοδοξια!!! Ηταν καθαρα θεμα χρονου για σενα. εμεινες πολυ ευκολα την πρωτη φορα, αυτο θα συνεβαινε και τη δευτερη!!! Αχ κοριτσάκι μου ευχομαι γρηγορα να δεις εμβρυακι, να ακουσεις καρδια και ολα αυτα τα φανταστικα που δε ζησαμε!!! Εχω κατα ενθουσιαστει αυτη τη στιγμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...