Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχα, ποιος θα μου το λεγε οταν γραφτηκα στο φορουμ το Γεναρη που ισα που ειχα ξεκινησει προσπαθειες ξερω γω 2-3 μηνες και απλα περιμενα την εγκυμοσυνη να ρθει με ανοιχτες αγκαλες, οτι μεχρι το μαιο, θα ειχα περασει αυτα που περασα και οτι θα κατεληγα να κωλοχαιρομαι με την περιοδο που μου ρθε και με μια εξεταση προγεστερονης (ο,τι θεωρουσα δεδομενο δηλαδη γιατι δεν ειχα θεμα) αχαχαχαχ. Αχ απροβλεπτη ζωη σε ολα της.

Απροβλεπτη δεν λες τιποτα... αλλα ολα πιστευω να πανε καλα στο τελος και να διαβαζουμε τις συζητησεις και να λεμε «να κοιτα τι ελεγα το μαιο και τον ιουνιο πχ πηρα θετικο τεστ και τωρα κοντευω...» ? 

επισης ασχετη σημειωση απλα το λεω εδω γιατι λεμε διαφορα μην την ξεφτυλισω την αλλη κουβεντα της κοπελας με το αγχος της.. εχω αυτο της natura αλλα μια που το εβαζα και καπακια το εβγαζα... ετσι yolo οτι σε 5 δευτερολεπτα θα κανει δουλεια!! Οτι να ναι ειμαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα χτες εκανα το μασαζ που λεγαμε. Θα ξαναπαω σιγουρακι ομως. Χαλαρωσε το ειναι μου 45 λεπτα.....(Με τσιτωσαν στο γραφειο βεβαια σημερα, αλλα οκ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!!Έχω πήξει ελαφρώς και γυρίζω σπίτι λιώμα μην έχοντας κουράγιο να κάνω τίποτα!? 

@Dim83 @Rena88 αυτό το ροζ συννεφάκι μου το έλεγε συνέχεια η μαμά μου......με τα χρόνια κατάλαβα πολύ καλά τι εννοούσε αν κι έφαγα πολλά χαστούκια για να συνέλθω!

Κατά τα άλλα αύριο είναι η μεγάλη μέρα και είμαι λίγο αγχωμένη..... ελπίζω να πάνε όλα καλά και την Κυριακή να ξυπνήσω περδικι!

Καλη επιτυχια για αυριο!!! Ολα καλα θα πανε, μην αγχωνεσαι (πολυ εστω)! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Απροβλεπτη δεν λες τιποτα... αλλα ολα πιστευω να πανε καλα στο τελος και να διαβαζουμε τις συζητησεις και να λεμε «να κοιτα τι ελεγα το μαιο και τον ιουνιο πχ πηρα θετικο τεστ και τωρα κοντευω...» ? 

επισης ασχετη σημειωση απλα το λεω εδω γιατι λεμε διαφορα μην την ξεφτυλισω την αλλη κουβεντα της κοπελας με το αγχος της.. εχω αυτο της natura αλλα μια που το εβαζα και καπακια το εβγαζα... ετσι yolo οτι σε 5 δευτερολεπτα θα κανει δουλεια!! Οτι να ναι ειμαι ?

θελει 5 λεπτακια. Εγω το βαζω μαζευω λιγο τα ρουχα μου πχ, κανω μια δουλεια και το βγαζω σιγα σιγα με κυκλικες κινησεις με το σφουγγαρι. ειναι πολυ καλο καθαριστικο. Επισης τωρα πρεπει να ξεκινησω κανα πιλινγκ με τις ζεστες το Χειμωνα δεν κανω καθολου αλλα τωρα που θα χει ζεστη και υγρασια θα χρειαστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασχετο αλλα χτες εκανα το μασαζ που λεγαμε. Θα ξαναπαω σιγουρακι ομως. Χαλαρωσε το ειναι μου 45 λεπτα.....(Με τσιτωσαν στο γραφειο βεβαια σημερα, αλλα οκ)

Ρε ηθελα να σε ρωτησω και γι αυτο (να οριστε τα βλεπεις; Εχεις απαντηση για ολα!) για το le massage το χω ακουσει και ηθελα να παω αλλα λεω θα ναι καλο τοσο οικονομικο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

θελει 5 λεπτακια. Εγω το βαζω μαζευω λιγο τα ρουχα μου πχ, κανω μια δουλεια και το βγαζω σιγα σιγα με κυκλικες κινησεις με το σφουγγαρι. ειναι πολυ καλο καθαριστικο. Επισης τωρα πρεπει να ξεκινησω κανα πιλινγκ με τις ζεστες το Χειμωνα δεν κανω καθολου αλλα τωρα που θα χει ζεστη και υγρασια θα χρειαστει.

Βομβαρδιζομαι απο πληροφοριες... κυκλικες κινησεις ε;; Εγω αστο το βγαζω οπως να ναι!! 

Καλα εγω ιδανικα καθαρισμο φουλ θελω, 100 χρονων θα φτασω ρε φιλε και θα χω σπυρια ακομα. Ελεος! Παρατεταμενη εφηβεια στη μουρη μονο! Ημαρτον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Ρε ηθελα να σε ρωτησω και γι αυτο (να οριστε τα βλεπεις; Εχεις απαντηση για ολα!) για το le massage το χω ακουσει και ηθελα να παω αλλα λεω θα ναι καλο τοσο οικονομικο; 

κοιτα εχω παει σε 2 και στο Μαρουσι και στην Καλλιθεα. Ας ξεκινησουμε με το γεγονος οτι ειναι πεντακαθαρα. Χτες ημουν στης ΚΑλλιθεας και μοσχοβολουσε. Στη συνεχεια η κοπελα μου εκανε πολυ δυνατη δουλεια και δεν ειδα και καμια διαφορα απο αλλα μασαζ που ειχα πληρωσει 30 ευρω στο παρελθον. Σημερα ειμαι σα να χω φαει ξυλο βεβαια γιατι σπασαμε χιλιους κομπους (εγω της ειπα), αλλα αυτο ακριβως δειχνει τη δουλεια που εκανε. Εχει διαφορα προγραμματα να διαλεξεις. Θα κανω και κυτταριτιδα. Οπως και να χει 10 ευρω δεν τα κλαις οποτε για μενα αξιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι πολυ καλη αληθεια και μυριζει απιστευτα!!! Ειναι κατι μεταξυ μασκας και καθαριστικου. Θα σας πω και κρεμες καποια στιγμη αν ενδιαφερεστε. Ειμαι κατατοπισμενη

Αχ κοριτσια να σας πω μια βλακεια που με εκανε να χαρω σημερα και σα να μου φυγαν 5 κιλα απο πανω μου? Οπως θυμαστε μου χε γραψει ορμονικες η γυναικολογος που χα παει για β γνωμη επειδη ειδαμε κυστες. Ο γιατρος μου μου χε πει μην τις κανεις, γιατι δεν εχει νοημα σε πρωτη περιοδο μετα απο αποξεση. Στο ενδιαμεσο δεν ειδα καν ωορρηξια με τα τεστ και ψυχολογια στα ταρταρα. Ειχα αποφασισει να μην τις κανω, θυμαστε που το συζητησαμε εδω. Ξαναμιλησα με γυναικολογο μου, μου λεει καντες ρε παιδι μου και ας κανουμε τις κριτικες μας μετα. Σημερα εκανα την προγεστερονη καθως ηταν η 21η μερα του κυκλου και τελευταια στιγμη βγηκα το μεσημερι στο γραφειο, ειπα καντην και στη χειροτερη θα κλαις γοερα. Βγηκε εξαιρετικη μου πε ο γιατρος μου!!! και οντως δηλαδη οσο μπορω να κρινω απο το αποτελεσμα και τις τιμες. Δεν ξερω ακομα πως βγηκε τοσο καλη δεδομενου οτι θετικο τεστ ωορρηξιας δεν ειχα, αλλα οκ, δε θελω να αμφισβητησω το αποτελεσμα (αν και ενδομυχα το κανω). Ας χαρω και γω μια τιμη προγεστερονης για μερα, και αυριο ξανανταουνιαζω. Τις υπολοιπες υποτιθεται αν τις κανω θα τις κανω με το νεο κυκλο. Θα ξαναδω.....Ισως να χει ληξει και το παραπεμπτικο ως τοτε βεβαια. Αυτα.

@Kat-Cat,να μου πεις εμένα για κρέμες.. Είμαι στην αναζήτηση για κρέμα ματιών..Εγω έχω μαύρους κύκλους και πρηζονται τα μάτια μου πάρα πολύ εύκολα..Μου έχουν πει να χρησιμοποιώ  gel καλύτερα αλλά και με αυτό προκοπή δεν βλέπω..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Βομβαρδιζομαι απο πληροφοριες... κυκλικες κινησεις ε;; Εγω αστο το βγαζω οπως να ναι!! 

Καλα εγω ιδανικα καθαρισμο φουλ θελω, 100 χρονων θα φτασω ρε φιλε και θα χω σπυρια ακομα. Ελεος! Παρατεταμενη εφηβεια στη μουρη μονο! Ημαρτον

ετσι αγριο νιατο για παντα!!! Μηπως να δοκιμασεις καμια πιο εξειδικευμενη θεραπεια για σπυρακια? καμια aerol κρεμα? θα σε ξεφλουδισει βεβαια αρκετα η συγκεκριμενη (κανουν πιλινγκ παρτυ με αυτη οι δερματολογοι), ή να ρωτησεις να σου δωσουν καμια πιο δυνατη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

κοιτα εχω παει σε 2 και στο Μαρουσι και στην Καλλιθεα. Ας ξεκινησουμε με το γεγονος οτι ειναι πεντακαθαρα. Χτες ημουν στης ΚΑλλιθεας και μοσχοβολουσε. Στη συνεχεια η κοπελα μου εκανε πολυ δυνατη δουλεια και δεν ειδα και καμια διαφορα απο αλλα μασαζ που ειχα πληρωσει 30 ευρω στο παρελθον. Σημερα ειμαι σα να χω φαει ξυλο βεβαια γιατι σπασαμε χιλιους κομπους (εγω της ειπα), αλλα αυτο ακριβως δειχνει τη δουλεια που εκανε. Εχει διαφορα προγραμματα να διαλεξεις. Θα κανω και κυτταριτιδα. Οπως και να χει 10 ευρω δεν τα κλαις οποτε για μενα αξιζει.

Μωρε ναι δεν τα κλαις βεβαια! Βασικα για τον αντρα μου θελω πιο πολυ που μου κλαψουριζει κανε μου λιγο εδω ποναω να να εδω εχω κομπους κλπ. Αφου το συστηνεις θα του το κανω και δωρο μαλιστα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

@Kat-Cat,να μου πεις εμένα για κρέμες.. Είμαι στην αναζήτηση για κρέμα ματιών..Εγω έχω μαύρους κύκλους και πρηζονται τα μάτια μου πάρα πολύ εύκολα..Μου έχουν πει να χρησιμοποιώ  gel καλύτερα αλλά και με αυτό προκοπή δεν βλέπω..???

αχ οι μαυροι κυκλοι δυστυχως δε φευγουν.....Υπερτατο θεμα με την κολλητη μου ειναι αυτο. Το χει ψαξει οσο δεν παει. Θελει επεμβαση. Αυτα που βοηθανε καπως ειναι οντως τα τζελ και γενικα ο,τι ειναι δροσερο, καμια μασκα, (ακομα και φετες πατατας ή αγγουριου) Κρεμα ματιων βαζω καθε φορα και διαφορετικη γιατι κρεμα προσωπου παιρνω ενα υαλουρονικο που το βαζω παντου (και στα ματια), οποτε τη ματιων την εχω ετσι επικουρικα το πρωι μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Μωρε ναι δεν τα κλαις βεβαια! Βασικα για τον αντρα μου θελω πιο πολυ που μου κλαψουριζει κανε μου λιγο εδω ποναω να να εδω εχω κομπους κλπ. Αφου το συστηνεις θα του το κανω και δωρο μαλιστα ? 

να κανετε διπλο!!! Εχει για ζευγαρια και ειστε μαζι στο δωματιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ετσι αγριο νιατο για παντα!!! Μηπως να δοκιμασεις καμια πιο εξειδικευμενη θεραπεια για σπυρακια? καμια aerol κρεμα? θα σε ξεφλουδισει βεβαια αρκετα η συγκεκριμενη (κανουν πιλινγκ παρτυ με αυτη οι δερματολογοι), ή να ρωτησεις να σου δωσουν καμια πιο δυνατη?

Ναι ναι εδω το αγριο νιατο! 

Καλα μην ειμαι υπερβολικη δεν εχω και τα σπυρια της ακμης απλα επαθα αλλεργια απο φαγητο το πασχα και επαιρνα 15 μερες κορτιζονη και εκει πεταξα καποια! 

Αυτο το πιλινγκ που λες οτι ξεφλουδιζεις σα το φιδι το χω ακουσει και θελω καποια στιγμη να το κανω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Το ενδομήτριο στο ποιο παχύ του είναι στις γόνιμες περίπου μέρες... Έτσι είναι εγώ γι'αυτό το λόγο αφήσαμε τον προηγούμενο κύκλο και δεν πήγαμε για έμβρυομεταφορα.

αυτο θυμομουν.

πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ναι ναι εδω το αγριο νιατο! 

Καλα μην ειμαι υπερβολικη δεν εχω και τα σπυρια της ακμης απλα επαθα αλλεργια απο φαγητο το πασχα και επαιρνα 15 μερες κορτιζονη και εκει πεταξα καποια! 

Αυτο το πιλινγκ που λες οτι ξεφλουδιζεις σα το φιδι το χω ακουσει και θελω καποια στιγμη να το κανω! 

ναι απλα πραγματικα ξεφλουδιζεις σαν το φιδι....Οπως το λες.χαχαχα. Εγω οταν βγαζω κανα σπυρι βαζω απο αυτο, ε μετα απο 2-3 μερες αλλαζω δερμα τοπικα στο σημειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv @Kat-Cat @Rena88 σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη και το κουράγιο που μου δίνετε......το ξέρω ότι,για το γιατρό τουλάχιστον,είναι μια επέμβαση ρουτίνας μισής ώρας το πολύ αλλά δεν παύει για μένα να είναι ένα χειρουργείο.Βέβαια η όλη ιστορία και το άγχος είναι μέχρι να ξαπλώσω και να έρθει ο αναισθησιολογος μετά...... χάνονται όλα χαχαχαχαχα! 

Λοιπόν επειδή κι εγώ έχω λιπαρό δέρμα η δερματολόγος μου μου έδωσε το peeling gel της vencil..... πολύ καλό!!!!Άσε που δεν είναι άγριο για να ξεφλουδιζεις σα φίδι!Αυτό το έπαθα όταν έκανα χημικό peeling το οποίο δεν προτείνω σε καμιά γιατί εκτός του ξεφλουδισματος μετά πρέπει να αποφεύγεις τον ήλιο για να μη γεμίσεις πανάδες.Ειδικά τέτοια εποχή δεν το συζητώ μακρυά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια και να πω και ενα τελευταιο για σημερα, τι αγχη τραβαμε. Ολες. Διαβαζω εδω μεσα ιστοριες τοσο διαφορετικες μεταξυ τους, αλλες με πολυ σοβαρους λογους και ατυχιες, αλλα με λιγοτερα, αλλα ολες με αγχος και προσμονη και επισης ολες παρα τη διαφορετικοτητα τους με τον ιδιο στοχο. Μερικες φορες οταν ειμαι πολυ πεσμενη, λεω να σταματησω να γραφω να συμμετεχω, οτι μου χει γινει εμμονη κοκ, μετα λιγο αναθαρρω με μια βλακεια οπως μπορει να ναι αυτο το σημερινο, μετά θα ξαναπεσω όπως επεσα και ακομα ειμαι πεσμενη με την κυστη και την ωορρηξια. Ειναι τρομερο το αγχος. Αυτο σκεφτομουν. Σε συνδυασμο με την πολυ σκληρη καθημερινοτητα που βιωνουμε οι περισσοτερες (μεγαλη πιεση στις δουλειες μας-σημερα εζησα τρελη μερα-), σκεφτομαι πραγματικα πως αντεχει μια πλατη και ενα μυαλο και ενα σωμα. Γιαυτο θα θελα να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο ειδικα σε κοπελες που περνανε ή περασαν πολυ πιο δυσκολα απο μενα, γιατι καμια φορα νιωθω οτι εγω τα παιζω...πολλω δε μαλλον μαι μια αλλη κοπελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@eriv @Kat-Cat @Rena88 σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη και το κουράγιο που μου δίνετε......το ξέρω ότι,για το γιατρό τουλάχιστον,είναι μια επέμβαση ρουτίνας μισής ώρας το πολύ αλλά δεν παύει για μένα να είναι ένα χειρουργείο.Βέβαια η όλη ιστορία και το άγχος είναι μέχρι να ξαπλώσω και να έρθει ο αναισθησιολογος μετά...... χάνονται όλα χαχαχαχαχα! 

Λοιπόν επειδή κι εγώ έχω λιπαρό δέρμα η δερματολόγος μου μου έδωσε το peeling gel της vencil..... πολύ καλό!!!!Άσε που δεν είναι άγριο για να ξεφλουδιζεις σα φίδι!Αυτό το έπαθα όταν έκανα χημικό peeling το οποίο δεν προτείνω σε καμιά γιατί εκτός του ξεφλουδισματος μετά πρέπει να αποφεύγεις τον ήλιο για να μη γεμίσεις πανάδες.Ειδικά τέτοια εποχή δεν το συζητώ!

χημικο φοβαμαι να κανω αν και λενε οτι ειναι πολυ αποτελεσματικο. Αλλα οχι καλοκαιρι επουδενι. Κοριτσι, θα ριξεις εναν υπνο τρομερο. μισαωρου βεβαια αλλα ισα που θα ειναι παουερ ναπ. Αλλος ανθρωπος θα ξυπνησεις. Χιχιχιχι. Ολα φανταστικα θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χημικο φοβαμαι να κανω αν και λενε οτι ειναι πολυ αποτελεσματικο. Αλλα οχι καλοκαιρι επουδενι. Κοριτσι, θα ριξεις εναν υπνο τρομερο. μισαωρου βεβαια αλλα ισα που θα ειναι παουερ ναπ. Αλλος ανθρωπος θα ξυπνησεις. Χιχιχιχι. Ολα φανταστικα θα πανε.

Μακάρι μακάρι...... κάνω τώρα και κάτι μαζεματα στο σπίτι γιατί Σ/Κ δεν προβλέπεται και θα κοιμηθώ νωρίς σαν καλό κοριτσάκι γιατί το πρωΐ έχω αγώνα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Μακάρι μακάρι...... κάνω τώρα και κάτι μαζεματα στο σπίτι γιατί Σ/Κ δεν προβλέπεται και θα κοιμηθώ νωρίς σαν καλό κοριτσάκι γιατί το πρωΐ έχω αγώνα!?

Αγωνα για καλο ομως!! Αυτο να σκεφτεσαι, ενα βημα πιο κοντα στο στοχο σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ρε κορίτσια και να πω και ενα τελευταιο για σημερα, τι αγχη τραβαμε. Ολες. Διαβαζω εδω μεσα ιστοριες τοσο διαφορετικες μεταξυ τους, αλλες με πολυ σοβαρους λογους και ατυχιες, αλλα με λιγοτερα, αλλα ολες με αγχος και προσμονη και επισης ολες παρα τη διαφορετικοτητα τους με τον ιδιο στοχο. Μερικες φορες οταν ειμαι πολυ πεσμενη, λεω να σταματησω να γραφω να συμμετεχω, οτι μου χει γινει εμμονη κοκ, μετα λιγο αναθαρρω με μια βλακεια οπως μπορει να ναι αυτο το σημερινο, μετά θα ξαναπεσω όπως επεσα και ακομα ειμαι πεσμενη με την κυστη και την ωορρηξια. Ειναι τρομερο το αγχος. Αυτο σκεφτομουν. Σε συνδυασμο με την πολυ σκληρη καθημερινοτητα που βιωνουμε οι περισσοτερες (μεγαλη πιεση στις δουλειες μας-σημερα εζησα τρελη μερα-), σκεφτομαι πραγματικα πως αντεχει μια πλατη και ενα μυαλο και ενα σωμα. Γιαυτο θα θελα να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο ειδικα σε κοπελες που περνανε ή περασαν πολυ πιο δυσκολα απο μενα, γιατι καμια φορα νιωθω οτι εγω τα παιζω...πολλω δε μαλλον μαι μια αλλη κοπελα.

Έτσι ακριβώς είναι!!Εγώ διαβάζοντας τις ιστορίες της κάθε κοπέλας εδώ μέσα μαθαίνω για προβλήματα ποθβουτε καν ήξερα ότι υπήρχαν..Πραγματικα πρέπει να αισθανόμαστε τυχερές που έχουμε την υγεία μας και να πούμε ένα μεγάλο μπράβο στις κοπέλες που πραγματικά πέρασαν δύσκολες καταστάσεις,τις ξεπέρασαν και προχωράνε μπροστά..Θελει δύναμη ψυχής όλο αυτό που σίγουρα δεν το διαθέτουν όλοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko καλη επιτυχια αυριο. ολα θα πανε καλα.να το θυμασαι.

@Kat-Cat ποσο ηταν η προγεστερονη?

@eriv σειρα hyseac της uriage!!! θαυματα!!!

κοριτσια επισης θα σας πω οτι ο ορθοπεδικος μου (κ οχι μονο) λεει οτι αυτο με τους κομπους δεν υφισταται.οτι δλδ ειναι βλακιες που λενε αυτοι που λενε μασαζ. απλα σας το μεταφερω κ αν ποτε πατε σε ορθοπεδικο ρωτηστε κ εσεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ρε κορίτσια και να πω και ενα τελευταιο για σημερα, τι αγχη τραβαμε. Ολες. Διαβαζω εδω μεσα ιστοριες τοσο διαφορετικες μεταξυ τους, αλλες με πολυ σοβαρους λογους και ατυχιες, αλλα με λιγοτερα, αλλα ολες με αγχος και προσμονη και επισης ολες παρα τη διαφορετικοτητα τους με τον ιδιο στοχο. Μερικες φορες οταν ειμαι πολυ πεσμενη, λεω να σταματησω να γραφω να συμμετεχω, οτι μου χει γινει εμμονη κοκ, μετα λιγο αναθαρρω με μια βλακεια οπως μπορει να ναι αυτο το σημερινο, μετά θα ξαναπεσω όπως επεσα και ακομα ειμαι πεσμενη με την κυστη και την ωορρηξια. Ειναι τρομερο το αγχος. Αυτο σκεφτομουν. Σε συνδυασμο με την πολυ σκληρη καθημερινοτητα που βιωνουμε οι περισσοτερες (μεγαλη πιεση στις δουλειες μας-σημερα εζησα τρελη μερα-), σκεφτομαι πραγματικα πως αντεχει μια πλατη και ενα μυαλο και ενα σωμα. Γιαυτο θα θελα να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο ειδικα σε κοπελες που περνανε ή περασαν πολυ πιο δυσκολα απο μενα, γιατι καμια φορα νιωθω οτι εγω τα παιζω...πολλω δε μαλλον μαι μια αλλη κοπελα.

Και εγω ακριβως τα ιδια σκεφτομαι πολλες φορες! 

Αυτο ομως κανουμε εδω.. ξεφευγουμε και λιγο απο ολα οσα μας βαραινουν! Οπως σημερα με τις κρεμες πχ τα μασαζ κλπ, γι αυτο πρεπει ισως να το κανουμε πιο συχνα, να λεμε και αλλα πραγματα για να ξεφευγει καπως το μυαλο μας! Στην τελικη κακο σ εμας κανουμε και φουσκωνουμε ακομα περισσοτερο το ηδη «εχει πιασει ταβανι» αγχος μας! 

Μπραβο να πεις σ εσενα πρωτα! Η καθεμια μας αντιμετωπιζει τον δικο της αγωνα (ασχετως μεγεθους) και προσπαθει να μαζεψει δυναμεις και να προχωρησει! Δε το συζητω οτι δυστυχως υπαρχουν πολυ πιο δυσκολα απο εμενα απο εσενα η απο καποια αλλη κοπελα χωρις να μειωνω ποτε καμια δυσκολια. Ολες ομως θελουμε να κρατησουμε αγκαλια τα μωρα μας και αυτο μας κανει να συνεχιζουμε! Γι αυτο πιστευω οτι μπορει να μην γνωριζομαστε προσωπικα η μπορει και να μην γνωριστουμε ποτε αλλα εχουμε «δεθει» μεσα απο αυτες τις δυσκολιες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Dim83 κρεμα ειναι; Για σπυρια; Για πες... δεν την εχω ακουσει ξανα αυτη τη μαρκα! 

Να ρε παιδι μου, μου ανοιγεται τα ματια εδω μεσα! 

η uriage ειναι σειρα καλλυντικων -εξαιρετικη κατα γενικη ομολογια. η hyseac ειναι η σειρα για λιπαρα δερματα με σπυρακι. ορκιζομαι στα αποτελεσματα. μου τα εδωσε ο δερματολογος πριν 2 χρονια κ εχω κολλησει. την προηγουμενη βδομαδα τα εδωσε δερματολογος του συγγρου σε φιλη μου με παραπλησιο προβλημα με αυτο που περιγραφεις.

το τζελ κ η λοσιον ειναι απαιχτα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...