Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Άνοιξε το να βγάλω τα μέσα μου αχαχχα! Ναι βρε κορίτσια δυστυχώς λίγες οι δουλειές π αμοιβεσαι! 

Εγώ κορίτσια είμαι μαζεμένη αυτή την περίοδο αλλά μετά θα τ δώσω να καταλάβει! Χαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ασε εχω και βαφτιστηρια, ανηψια με γενεθλια κλπ. Ε κατι θα παρω και εγω, δε γινεται....

ναι ναι να παρεις αστα και εγω εχω απο ολα οσα ειπες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα κραταω μικρο καλαθι  κανονηκα επρεπε να ειχε ερθει εχθες!!! αλλα επειδη με τις ελευεθερες γινεται να κανει διαφορα ο κυκλος μικρο αλλαγες κανω τον αλεκο που λεμε!!!!!! θα δουμε κανω υπομονη να μην το πολυ σκεφτομαι!!! οχι τωρα το ανεφερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχαχαχαχ φαντάζομαι δεν το σκέφτεσαι καθόλου! Χαχαχ! Σ ευχομαι να μην . Έρθει κοπέλα μ! Η αλήθεια είναι ότι κάνει διάφορα ο κύκλος κ εμένα μ έχει τρελάνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! κοιτα εχθες η αληθεια δε το σκεφτομουνα σημερα ομως που ακομα δεν εεεεε αρχισαν να μπαινουν ιδεες μα δε ειμαι και μαγος να πατησω ενα κουμπι να μην σκεφτομαι ανθρωπος ειμαι!!!!! ναι αστα για αυτο προσπαθω να ειμαι προσγειωμενη επειδη ξερω οτι κανει κολπα ο κυκλος !!!!! για να δουμε κοντος ψαλμος ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έτσι είναι δεν έχω καταφέρει να μην κάνω τεστ κάθε μήνα από τότε π ξεκίνησα! Κ ανχος άσε για κλάμα μετά δεν το συζητάω! Πρέπει να τ αλλάξω όμως δεν πάλευεται! Εγώ είμαι στις 7 μέρες πριν! Κ λέω να κάνω κανένα θα δείξει? Μετά λέω άστο!  Αλλά δν θα κάνω τίποτα! Υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! εγω εχω κρατηθει δε εχω κανει να σου πω την αληθεια αλλα ετσι και αλλιως με εχει προλαβει η αγαπημενη και εχει ερθει βεβαια εχω αγορασει τεστ τα εχω βαλει στο ντουλαπι τα εχω κρυψει κιολας να μην τα βλεπω!!!!!!! ενταξει να σου πω κατι ειναι δυσκολο να μην το σκεφτεσαι δλδ εγω οσες κοπελες εχω μιλησει δε εχω ακουσει καμια να μου λεει ααααα δε με ενοιαζε ολες λιγο πολυ το σκεφτοντουσαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Scooby! εγω εχω κρατηθει δε εχω κανει να σου πω την αληθεια αλλα ετσι και αλλιως με εχει προλαβει η αγαπημενη και εχει ερθει βεβαια εχω αγορασει τεστ τα εχω βαλει στο ντουλαπι τα εχω κρυψει κιολας να μην τα βλεπω!!!!!!! ενταξει να σου πω κατι ειναι δυσκολο να μην το σκεφτεσαι δλδ εγω οσες κοπελες εχω μιλησει δε εχω ακουσει καμια να μου λεει ααααα δε με ενοιαζε ολες λιγο πολυ το σκεφτοντουσαν!!!

εννοειται κοριτσι μου το σκεφτεσαι και μονο που θα μπεις στη διαδικασια να ξεκινησεις ελευθερα, και μονο που γραφεις σε ενα τετοιο φορουμ. Ευχομαι να εισαι.... Εχεις πολλη θετικη σκεψη και καλοσυνη μεσα σου και σιγουρα θα πανε ολα καλα. Το αγχος και οι αρνητικες σκεψεις ειναι καταστροφικο. Χροονια μου το λεω, και προσπαθω να αλλαξω τον τροπο που σκεφτομαι στα δικα μου θεματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι όμως η αλήθεια είναι πως έχω δύο φίλες οι οποίες είναι έτσι ξεκίνησαν απλά να κάνουν ελεύθερα κ ήρθε στους 2 μήνες! Παίζει μεγάλο ρόλο το ανχος! Αλλά είναι κάτι π δεν έχω μάθει ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!! και ευχομαι μια μερα να βγουμε ολες για καφε και να εχουμε τα καροτσακια μας μαζι με τα μωρακια μας!!! να σου πω κατι και μενα με πιανουν οπως εσενα πολλες φορες αλλα μετα λεω οχι πατα γερα προχωρα ισως εχει βοηθησει και ο πρωατθλητισμος σε αυτο!! ασε το αχγος ειναι μεγαλο πραγμα και εγω ειμαι ειλικρινης και εχω και σκεφτομαι και αρνητικα και φοβαμαι μην πω ψεματα δε θελω!!  προσπαθησε α μην σκεφτεσαι ασχημα περασες και πολυ δυσκολες στιγμες τωρα κακα τα ψεματα ετσι αλλα εγω εχω καταλαβει οτι εισαι δυνατο παιδι και  μορφωμενο και ξερεις τι θες εκει πατα στις βασης σου και προχωρα!!!τωρα δε ξερω συγουρα θα περιμενω και σημερα και ισως κανω αυριο το πρωι θα δουμε ασε δε κανω πολλα σχεδια φοβαμαι την απογοητευση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Κι όμως η αλήθεια είναι πως έχω δύο φίλες οι οποίες είναι έτσι ξεκίνησαν απλά να κάνουν ελεύθερα κ ήρθε στους 2 μήνες! Παίζει μεγάλο ρόλο το ανχος! Αλλά είναι κάτι π δεν έχω μάθει ακόμα! 

ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος μην συγκρινης αμα δε μπορεις δε μπορεις τι να κανουμε τωρα αμα προσπαθεις μετα ειναι χηροτερο καταπιεζεσαι πιο πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά! Έτσι είναι δεν λειτουργουμε όλοι το ίδιο! Απλά έχει ένα μεγάλο κομμάτι η ψυχολογία! Γιατί έτσι είμαι σε όλα! Δύναμη κ υπομονή βρε κορίτσια τίποτα άλλο! Όλα θα πάνε καλά! 

@Kat-Cat θέλει δουλειά πολύ από το να το λέμε μέχρι να το κάνουμε βλέπεις εγώ προσωπικά το λέω ποτέ θα το κάνω είναι άλλο θέμα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby!ναι ναι τελεια εικονα που λεμε πανοραμα!!!!! και εγω να ειμαστε καλα θα το πω τοτε σε οσες κοπελες θελουν να βρεθουμε να γνωριστουμε και εμεις και τα μπεμπια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, βοήθεια. Εχω φτασει πατο ψυχολογικά με τοση πιεση που έχω αυτη τη στιγμή. Στο μαγαζι ανακαινιση στο σπίτι ανακαίνιση και μετακομίζω την Τρίτη. Απο λεφτα δεν υπαρχει το τι εχει φύγει και εχουμε σχεδόν αδειασει τα λεφτα της ακρης και εχω παθει εγκεφαλικοοοοο . Περίμενα δε να φύγουν καποιες αντικες με καλα λεφτα ωστε να ερθουμε λιγο στα ισια μας και ο τυπος μου το ακυρωσε ενω ειχαμε συμφωνήσει επισης σημερα πηγα να σκοτωθώ γιατι φλαταρε εντελώς το λάστιχο, ζαντα δλδ έφτασε και τωρα περιμένω τον αντρα να μου αλλαξει την ρεζερβα να συνεχίσω τις δουλειές. Απλα ενα αίσχος και φυσικά δεν ειχα καρτα οποτε παρκαρα ευτυχώς σχετικα κοντα στο σπιτι και ανεβηκα να παρω τηλ και ειχαμε διακοπή και δεν λειτουργούσε το ασύρματο και περιμενα κανα μισάωρο. Δλδ ποιος με εχει μουτζωσει; ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσια, βοήθεια. Εχω φτασει πατο ψυχολογικά με τοση πιεση που έχω αυτη τη στιγμή. Στο μαγαζι ανακαινιση στο σπίτι ανακαίνιση και μετακομίζω την Τρίτη. Απο λεφτα δεν υπαρχει το τι εχει φύγει και εχουμε σχεδόν αδειασει τα λεφτα της ακρης και εχω παθει εγκεφαλικοοοοο . Περίμενα δε να φύγουν καποιες αντικες με καλα λεφτα ωστε να ερθουμε λιγο στα ισια μας και ο τυπος μου το ακυρωσε ενω ειχαμε συμφωνήσει επισης σημερα πηγα να σκοτωθώ γιατι φλαταρε εντελώς το λάστιχο, ζαντα δλδ έφτασε και τωρα περιμένω τον αντρα να μου αλλαξει την ρεζερβα να συνεχίσω τις δουλειές. Απλα ενα αίσχος και φυσικά δεν ειχα καρτα οποτε παρκαρα ευτυχώς σχετικα κοντα στο σπιτι και ανεβηκα να παρω τηλ και ειχαμε διακοπή και δεν λειτουργούσε το ασύρματο και περιμενα κανα μισάωρο. Δλδ ποιος με εχει μουτζωσει; ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. 

κοριτση μου δε θα το πιστεψεις τωρα σε σκεφτομουνα και ημουνα ετοιμη να γραψω τι κανεις!! βρε παιδι μου  ολα μαζι σου κατσανε??? εισαι καλα δε χτυπησες με το αμαξι εε??? αναψε ενα κερακι και θα ισιωσουνε ολα !!! πιστη και θετικη σκεψει!!! εδω ειμαστε εμεις για σενα!!! σου πεσανε ολα μαζι ρε κοριτση αλλα σκεψου λιγο το σπορακι μην σε πιεζεις οσο μπορεις φυσικα γιατι με τοσα να τρεχουν ειναι δυσκολο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D για να δουμε τι θα δουμε κοριτση μου !!! ασε και εγω σημερα ειμαι λιγο λασκα για αυτο με βλεπεις και γραφω!!! διαβασε μας και οποτε μπορεις γραφε χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσια, βοήθεια. Εχω φτασει πατο ψυχολογικά με τοση πιεση που έχω αυτη τη στιγμή. Στο μαγαζι ανακαινιση στο σπίτι ανακαίνιση και μετακομίζω την Τρίτη. Απο λεφτα δεν υπαρχει το τι εχει φύγει και εχουμε σχεδόν αδειασει τα λεφτα της ακρης και εχω παθει εγκεφαλικοοοοο . Περίμενα δε να φύγουν καποιες αντικες με καλα λεφτα ωστε να ερθουμε λιγο στα ισια μας και ο τυπος μου το ακυρωσε ενω ειχαμε συμφωνήσει επισης σημερα πηγα να σκοτωθώ γιατι φλαταρε εντελώς το λάστιχο, ζαντα δλδ έφτασε και τωρα περιμένω τον αντρα να μου αλλαξει την ρεζερβα να συνεχίσω τις δουλειές. Απλα ενα αίσχος και φυσικά δεν ειχα καρτα οποτε παρκαρα ευτυχώς σχετικα κοντα στο σπιτι και ανεβηκα να παρω τηλ και ειχαμε διακοπή και δεν λειτουργούσε το ασύρματο και περιμενα κανα μισάωρο. Δλδ ποιος με εχει μουτζωσει; ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. 

Ξερεις τι να σκέφτεσαι μεσα σε όλη αυτη την γκαντεμια....:) Στη θεση σου αυτο θα εκανα. Γενικα η μουντζα παει συννεφο και δεν ξερω τι φταιει. Θα παω να κανω καναν αγιασμο λεω γω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Τι ωραία πράγματα διαβάζω!! Πήζωωωω γι'αυτό δεν πολύ μιλάω.. αλλά σας παρακολουθώ.. :) κρατάτε καλή παρέα!!!

Εγω δεν μπορω να δουλεψω παλι. Θα μου βγει περιεργα εμενα καποια στιγμη. Θα σταματησω να μπαινω εδω, και θα ασχολουμαι με αλλα το βλεπω. Ειμαι στη φαση που δεν ξερω τι θελω και οι ορμονες εχουν κανει παρτυ με ολα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catμου φαινεται απολυτα λογικα οτι λες να ξερεις!! θα στεναχωρεθω αμα βγεις απο εδω θα οσυ πω την αληθεια αλλα ταυτοχρονα θα το καταλαβα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ρε κοριτσάκια δεν θελω να γκρινιάξω θελω απλα να τα πω γιατι θα σκάσω. Το σπορι ειναι μια χαρα. Μα δεν κάνω τπτ!! Δεν με αφήνει κανεις να κανω τπτ. ΑΛΛΑ αν αφησω τον αντρα μου δεν θα γινει τπτ και το λεει κ μονος του. Πρέπει να ειμαι στο μαγαζι για τις εργασιες και στο σπίτι και γενικα πρεπει να τα οργανωνω ολα και η πιεση αυτη ψυχολογικά δεν αντέχεται γιατι νοιωθω οτι εχω ολη την ευθύνη και δεν ειμαι μόνη μου! Τεχνικές λεπτομέρειες αυτο για εσας αλλα πχ την Πέμπτη ξεκιναει ενα ιβεντ και στο μαγαζί θα γινεται ενας πανικός απο κοσμο οποτε το μαγαζι πρεπει να ειναι ετοιμο και να τρέχει στην εντέλεια! Πως να μην τρελαθώ; και εντάξει παιδιά ο,τι εμπειρία και να εχω ειμαι 26 οχι 36. Μου ειναι εξαιρετικά δύσκολο, που να ερθει και το παιδί....Βεγγο θα με λετε.

@Kat-Cat νομιζεις προλαβαίνω να το σκεφτώ; το βράδυ ξαπλωνω και λεω "α ειμαι έγκυος" . Οριστε εργασιοθεραπεια!!!  Εσυ γενικά μην απαιτείς να εισαι τέλεια, εχεις καθε δικαίωμα να εχεις σκαμπανεβάσματα!! Οσο χρειαστεί και οσο σου πάρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...