Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Επιτέλους !!! Νομίζω είμαι σε καλό δρόμο.. 

ECD3983E-3B09-477D-8209-1FD39DE43F09.jpeg

Εμ......Αφου στα λεγα (πολύ μου αρέσει το "στα λεγα :P ). Αυτο μπορει και σημερα να γινει θετικο. Επαναλαβε το και αυριο ιδια ωρα, ομως ξεκινα επαφές απο σημερα καλου κακου, γιατι η lh διαρκει 12 ωρες οποτε ισως και αυτο που βλεπεις τωρα να ειναι η κορυφή του, και να κορυφωθει αυτη τις επομενες ωρες (εννοω μεχρι να ξανακανεις το τεστ). Ειδαλλως εγω στη θεση σου θα εκανα αλλο ενα στις 6-7 το απογευμα περιπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμ......Αφου στα λεγα (πολύ μου αρέσει το "στα λεγα :P ). Αυτο μπορει και σημερα να γινει θετικο. Επαναλαβε το και αυριο ιδια ωρα, ομως ξεκινα επαφές απο σημερα καλου κακου, γιατι η lh διαρκει 12 ωρες οποτε ισως και αυτο που βλεπεις τωρα να ειναι η κορυφή του, και να κορυφωθει αυτη τις επομενες ωρες (εννοω μεχρι να ξανακανεις το τεστ). Ειδαλλως εγω στη θεση σου θα εκανα αλλο ενα στις 6-7 το απογευμα περιπου

Συμφωνώ με την @Kat-Cat είναι αρκετά κόκκινο και μπορείς να ξεκινήσεις επαφές. Και καλύτερα να επαναλάβεις ένα το απόγευμα να δεις πότε θα φτάσει στην κορύφωση! Βουρ στο "ωμό" και καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Επιτέλους !!! Νομίζω είμαι σε καλό δρόμο.. 

ECD3983E-3B09-477D-8209-1FD39DE43F09.jpeg

Αν είσαι λέει????Βουρ στο ψητό και καλή επιτυχία!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμ......Αφου στα λεγα (πολύ μου αρέσει το "στα λεγα :P ). Αυτο μπορει και σημερα να γινει θετικο. Επαναλαβε το και αυριο ιδια ωρα, ομως ξεκινα επαφές απο σημερα καλου κακου, γιατι η lh διαρκει 12 ωρες οποτε ισως και αυτο που βλεπεις τωρα να ειναι η κορυφή του, και να κορυφωθει αυτη τις επομενες ωρες (εννοω μεχρι να ξανακανεις το τεστ). Ειδαλλως εγω στη θεση σου θα εκανα αλλο ενα στις 6-7 το απογευμα περιπου

Άλλο που δε θέλω να κάνω κι άλλο εγώ!!! Δεν κρατιέμαι αλλά  προσπαθώ να το κάνω σωστά τουλάχιστον ... είχαμε κι εχθες επαφή ? λες ;;; Σήμερα έχω τσιμπηματάκια δεξιά 

Ας με χαστουκίσει κάποια, βιάζομαι πολύ Ε;;;

πως είσαι εσυ; Νοιωθεις καλά;

για το νινακι μιλάω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Αν είσαι λέει????Βουρ στο ψητό και καλή επιτυχία!???

Χαχαχαχαχα!!! Ευχαριστωωωωω

Με την ευχή σας λοιπόν ?

χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συμφωνώ με την @Kat-Cat είναι αρκετά κόκκινο και μπορείς να ξεκινήσεις επαφές. Και καλύτερα να επαναλάβεις ένα το απόγευμα να δεις πότε θα φτάσει στην κορύφωση! Βουρ στο "ωμό" και καλή επιτυχία! 

Χαχαχαχαχαχα ρε κορίτσια αν βλέπανε τα μηνύματα μας οι άντρες, πραγματικά, θα ένοιωθαν ένα κομμάτι κρέας!!χαχαχαχαχα και μετά παραπονιόμαστε εμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Άλλο που δε θέλω να κάνω κι άλλο εγώ!!! Δεν κρατιέμαι αλλά  προσπαθώ να το κάνω σωστά τουλάχιστον ... είχαμε κι εχθες επαφή ? λες ;;; Σήμερα έχω τσιμπηματάκια δεξιά 

Ας με χαστουκίσει κάποια, βιάζομαι πολύ Ε;;;

πως είσαι εσυ; Νοιωθεις καλά;

για το νινακι μιλάω ?

Επαθα μεγαλη ταραχη και εκλαιγα και να σου πω ανησυχησα λιγο γιατι ειμαι πολυ αγχωδης και δεν κανει καλο. Εφυγα νωριτερα απο δουλεια μπας και ηρεμησω. Μιλησα με πελατη ευτυχως καταλαβε οτι το λαθος δεν αφορα εμας και ειπε να κανουμε ο.τι ειναι. Πρεπει να ηρεμησω γιατι θα παρει και καιρο η επιλυση οποτε δεν μπορω να μαι τσιτα συνεχεια *ασε που χω και αλλ2ς δουλειες και πρεπει να μαι συγκεντρωμενη. Να κανεις αλλο ενα σημερα. Οταν εβγαινε ετσι.σε μενα το.επαναλαμβανα παντα. Ξεκινα βουρ για το επομενο τριημερο καθε μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Χαχαχαχαχα!!! Ευχαριστωωωωω

Με την ευχή σας λοιπόν ?

χαχαχαχαχαχαχαχα

Ακόμα εδώ είσαι???Τρέχουμε τώρα πάμε για τρέλες!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Επαθα μεγαλη ταραχη και εκλαιγα και να σου πω ανησυχησα λιγο γιατι ειμαι πολυ αγχωδης και δεν κανει καλο. Εφυγα νωριτερα απο δουλεια μπας και ηρεμησω. Μιλησα με πελατη ευτυχως καταλαβε οτι το λαθος δεν αφορα εμας και ειπε να κανουμε ο.τι ειναι. Πρεπει να ηρεμησω γιατι θα παρει και καιρο η επιλυση οποτε δεν μπορω να μαι τσιτα συνεχεια *ασε που χω και αλλ2ς δουλειες και πρεπει να μαι συγκεντρωμενη. Να κανεις αλλο ενα σημερα. Οταν εβγαινε ετσι.σε μενα το.επαναλαμβανα παντα. Ξεκινα βουρ για το επομενο τριημερο καθε μερα!

Είναι σημαντικό να μην εκτίθεσαι στον πελάτη... οπότε αφού κατάλαβε πως το λάθος δεν είναι δικό σας νομίζω ότι είναι η μισή λύση του προβλήματος ... κάνε λοιπόν τις δουλειές σου και σκέψου πως σε 2 μερουλες θα φύγεις μακρυά και θα περάσεις τέλεια!! Άντε να το χαρείς λίγο αυτό που σου συμβαίνει.. σε καταλαβαίνω βα ξέρεις για το άγχος .. κι εγώ έτσι είμαι ειδικά με τη δουλειά .. υπάρχουν πολύ δύσκολες μέρες και μέρες που κυλάνε τόσο ομαλά που λες Παναγία μου Σ’ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ακόμα εδώ είσαι???Τρέχουμε τώρα πάμε για τρέλες!!!??

Χωρίς τον άντρα μου πως;;;;

Χαχαχαχαχα έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας.. το βράδυ θα τον δω!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Χωρίς τον άντρα μου πως;;;;

Χαχαχαχαχα έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας.. το βράδυ θα τον δω!!! ???

Σωστό κι αυτό απλά εμένα δουλεύει νύχτα στην εταιρεία που είναι και έχω συνηθίσει άλλα ωράρια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Είναι σημαντικό να μην εκτίθεσαι στον πελάτη... οπότε αφού κατάλαβε πως το λάθος δεν είναι δικό σας νομίζω ότι είναι η μισή λύση του προβλήματος ... κάνε λοιπόν τις δουλειές σου και σκέψου πως σε 2 μερουλες θα φύγεις μακρυά και θα περάσεις τέλεια!! Άντε να το χαρείς λίγο αυτό που σου συμβαίνει.. σε καταλαβαίνω βα ξέρεις για το άγχος .. κι εγώ έτσι είμαι ειδικά με τη δουλειά .. υπάρχουν πολύ δύσκολες μέρες και μέρες που κυλάνε τόσο ομαλά που λες Παναγία μου Σ’ευχαριστω!!!

ελα ντε...Φοβαμαι να πω και το παναγια μου ευχαριστω. Η βλακεια ειναι οτι το λαθος δεν ειναι δικο σου, αλλα οταν μιλαει το ελληνικο δημοσιο, χορευεις στο ρυθμο του. Μολις γυρισω απο το ταξιδι θα πρεπει να αρχισω σιγα σογα το τρεξιμο να δω πως θα λυθει και παραλληλως εχω και αλλες εκκρεμοτητες που πρεπει να βγουν. Ενιγουει. Υγειαπαιδια, γιατι οσες ειμαστε αγχωδεις κινδυνευουμε! Τουλαχιστον εσυ θα εκτονωθεις σημερα. χιχιιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Σωστό κι αυτό απλά εμένα δουλεύει νύχτα στην εταιρεία που είναι και έχω συνηθίσει άλλα ωράρια!??

ποτε ξεκινας εσυ τεστακια? αυριο μεθαυριο νομιζω γιατι τα ειχα υπολογισει απο εμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ποτε ξεκινας εσυ τεστακια? αυριο μεθαυριο νομιζω γιατι τα ειχα υπολογισει απο εμενα.

Το ημερολόγιο μου δείχνει ότι από αύριο ξεκινάνε οι γόνιμες αλλά θα ξεκινήσω από Τετάρτη Πέμπτη μην πάθω πάλι τα ίδια και αγχωθω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Το ημερολόγιο μου δείχνει ότι από αύριο ξεκινάνε οι γόνιμες αλλά θα ξεκινήσω από Τετάρτη Πέμπτη μην πάθω πάλι τα ίδια και αγχωθω!?

κοιτα να σου πω κατι, η τελευταια φορα που εκανα μου βγηκε πολυ κοκκινο ενω να σου πω ειχα πει να μην το ξεκινησω απο τη 10η μερα που ελεγε η οδηγια των τεστ! Τρελαθηκα οταν το ειδα κοκκινο, (10η μερα) γιατι παντα εβγαινε αορατο την πρωτη μερα!!! Αντιλαμβανεσαι πως την 11η εγινε θετικο και αν το χα ξεκινησει πιο μετα που σκεφτομουν δε θα το ειχα δει! Δες ποτε λενε οι οδηγιες. Νομιζω ξεκινα το την 11η μερα να εισαι οκ, αλλα οχι πιο μετα! καλυτερα να κανεις κανα τεστακι παραπανω, δεν υπαρχει θεμα αγχους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat εμένα κοκκινισε 15η μέρα.Άσε που από το άγχος από την 11η μέρα που τα ξεκίνησα έτυχε να κάνω και παραπάνω από 1.Όσο δεν το έβλεπα κόκκινο περνούσαν από το μυαλό μου διάφορες σκέψεις για την ωορρηξία μου,από όσα έχω διαβάσει κι εδώ, οπότε θα το σκεφτώ πότε θα ξεκινήσω.Μόλις παρέλαβα και το λιπαντικό.....τσάμπα περίμενα όλο το πρωί μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Λοιπόν να σχολιάσω ότι θυμάμαι.

@Kat-Cat αυτές οι δουλειές έχουν παρεξηγήσεις, μπλεξίματα κτλ φαντάζομαι ότι τυχαινουν. Εύχομαι να βρεις την άκρη. Αύριο θα είναι όλα καλύτερα. Τώρα είσαι φορτισμένη σιγά σιγά θα ηρεμήσεις.

@Rena88 αν η γιατρός σ σ είπε ότι έκανες ωορηξια την 13η μέρα θα έπρεπε ήδη μα χεις αδιαθετησει.κοινως εχεις εξακριβωμένη καθυστέρηση.

@zoi.ko έχω ακούσει Εγώ σχόλια κ σχόλια μη δίνεις σημασία. Απαντά απλά κ ειλικρινά. Ναι προσπαθούμε άλλα όχι καιρό.

@Μπλε όπως καταλαβα τ σπίτι είναι της γιαγιας; τουλ θα έχετε τ δικό σας σπίτι κ θα τ φτιαξετε όπως θέλετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κορίτσια! Λοιπόν να σχολιάσω ότι θυμάμαι.

@Kat-Cat αυτές οι δουλειές έχουν παρεξηγήσεις, μπλεξίματα κτλ φαντάζομαι ότι τυχαινουν. Εύχομαι να βρεις την άκρη. Αύριο θα είναι όλα καλύτερα. Τώρα είσαι φορτισμένη σιγά σιγά θα ηρεμήσεις.

@Rena88 αν η γιατρός σ σ είπε ότι έκανες ωορηξια την 13η μέρα θα έπρεπε ήδη μα χεις αδιαθετησει.κοινως εχεις εξακριβωμένη καθυστέρηση.

@zoi.ko έχω ακούσει Εγώ σχόλια κ σχόλια μη δίνεις σημασία. Απαντά απλά κ ειλικρινά. Ναι προσπαθούμε άλλα όχι καιρό.

@Μπλε όπως καταλαβα τ σπίτι είναι της γιαγιας; τουλ θα έχετε τ δικό σας σπίτι κ θα τ φτιαξετε όπως θέλετε.

χιχιχι, τι καλη μωρε...απορω που τα θυμασαι.....
Προσπαθω να ηρεμησω γιατι εγω εκανα ο,τι επρεπε να κανω, ασχετως που θα φαω το τρεξιμο της αρκουδας απο την επομενη βδομαδα μπας και βοηθησω την κατασταση.....ενιγουει, πρεπει να ηρεμησω γιατι δε θα λυθει αμεσα και εχω πολλα αλλα στο κεφαλι. Εσυ καλα εισαι? Το νινι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καλά είμαι μια χαρα. Μόλις την κοιμησα. Κ γω στη δουλεια π ειμαι μπορεί να γίνουν λαθη κ παρεξηγήσεις κ χίλια δυο κ να βρεις κ τ μπελά σ από ρ πουθενά. Τα πρώτα χρόνια μ είχε τύχει κάτι στη δουλεια για τ οποίο έφαγα τρελή στεναχώρια άλλα μετά είπα αυτή είναι η δουλειά μ έχει κ τα δύσκολα της. Δ θα μ πάρουν κ την ψυχή. Όπως είπες κ συ έχουμε κ άλλα πράγματα στο κεφάλι μας. Υγεία πάνω από όλα.

Αύριο φεύγετε για ιταλια; Εγώ σήμερα έκλεισα για τις καλοκαιρινές μας διακοπές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat καλά είμαι μια χαρα. Μόλις την κοιμησα. Κ γω στη δουλεια π ειμαι μπορεί να γίνουν λαθη κ παρεξηγήσεις κ χίλια δυο κ να βρεις κ τ μπελά σ από ρ πουθενά. Τα πρώτα χρόνια μ είχε τύχει κάτι στη δουλεια για τ οποίο έφαγα τρελή στεναχώρια άλλα μετά είπα αυτή είναι η δουλειά μ έχει κ τα δύσκολα της. Δ θα μ πάρουν κ την ψυχή. Όπως είπες κ συ έχουμε κ άλλα πράγματα στο κεφάλι μας. Υγεία πάνω από όλα.

Αύριο φεύγετε για ιταλια; Εγώ σήμερα έκλεισα για τις καλοκαιρινές μας διακοπές.

ετσι ακριβως....Ασε που συμβαινουν και θα συμβαινουν...Φευγουμε Τεταρτη, ελπιζω να το αφησω λιγο πισω, γιατι απο βδομαδα χαμος. Αχχχχ τελεια που κλεισατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat θα τ δεις πιο ψύχραιμα όταν επιστρέψεις. Κλείσαμε στη Θάσο 5 διανυκτερεύσεις. Όπως σ είπα η βάφτιση π έχουμε είναι στην Πελοπόννησο 2 Σεπτεμβρίου οπότε λέμε να κάνουμε κ 2 διανυκτερεύσεις στην Πάργα στο πήγαινε κ μια στα Γιάννενα στο έλα. Ειναι μεγάλο τ ταξίδι για τ μωρο. Οπότε είπαμε να τη σπάσουμε λίγο τη διαδρομή. Τώρα πρέπει να ψάξω για Πάργα. Γιάννενα πάμε 3 χρόνια στη σειρά συνήθως την άνοιξη κ έχουμε ξενοδοχείο π δ τ αλλάζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat θα τ δεις πιο ψύχραιμα όταν επιστρέψεις. Κλείσαμε στη Θάσο 5 διανυκτερεύσεις. Όπως σ είπα η βάφτιση π έχουμε είναι στην Πελοπόννησο 2 Σεπτεμβρίου οπότε λέμε να κάνουμε κ 2 διανυκτερεύσεις στην Πάργα στο πήγαινε κ μια στα Γιάννενα στο έλα. Ειναι μεγάλο τ ταξίδι για τ μωρο. Οπότε είπαμε να τη σπάσουμε λίγο τη διαδρομή. Τώρα πρέπει να ψάξω για Πάργα. Γιάννενα πάμε 3 χρόνια στη σειρά συνήθως την άνοιξη κ έχουμε ξενοδοχείο π δ τ αλλάζουμε.

αχ τι ωραια!!! Θασο δεν εχω παει αλλα νομιζω ειναι υπεροχα με μωρο γιατι ειναι ησυχη και καταπρασινη. ΠΑργα εχω παει και ειναι επισης πολυ πολυ ομορφη!! Τι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...