Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!!!!! ειμαι δουλεια το πρωι συκωθηκα σαν το walking dead πηγαινα χαχαχαχαα απο την νυστα!!!!!!!  @Kat-Catειδες μια χαρα πηγε και αυτη εξεταση !!!!!!!!! εγκυουλες μας ειστε ολες μαζι με μικρη διαφορα ειδα τελεια!!!!!! τελικα το τοπικ αυτο ητανε σε μεγαλο βαθμο αποτελεσματικο!!!!!!!! χαχαχαχααχαχα

@Μπλε πως αισθανεσαι καλυτερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!! Ειμαι σε μια οικογενειακή υποχρέωση οπου δεν ξερουν τπτ περι εγκυμοσύνης και δεν θελω και να μάθουν και μου ζητησε μια κοπελα απ το σοι να της κρατήσω μια τσάντα που ηταν παρα πολυ βαρια και εκανα τον κινεζο και την πηρα και την κουβάλησα κανονικότατα. Εκνευριστηκα με το εαυτο μου που δεν βρηκα μια δικαιολογία γιατι απο εκεινη την ωρα εχω έναν ελαφρυ πόνο. Ελπιζω να περάσει. Κατα τα αλλα εχει πολυ ωραια μερα σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου μαλλον μπορει να σε κουρασε λιγο η τσαντα δε θα ειναι τπτ καθεσαι ορθια δε πιστευω εεε??? να λες δε μπορω εχω την μεση μου ειμαι με χαπια για την μεση !!!! ακου ρε παιδι μου απο ολους εκει σε σενα ηρθε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε μου μαλλον μπορει να σε κουρασε λιγο η τσαντα δε θα ειναι τπτ καθεσαι ορθια δε πιστευω εεε??? να λες δε μπορω εχω την μεση μου ειμαι με χαπια για την μεση !!!! ακου ρε παιδι μου απο ολους εκει σε σενα ηρθε!!!!!!!

Ναι απόλυτη γκαντεμιά. Αλλα δεν πιστεύω να γινει κατι με μια φορουλα που σηκωσα βάρος!!! Απλα με επιασε τοσο στην κοσμαρα μου που την πάτησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε ναι συγουρα τπτ δε μπορει να γινει απλα μπορει ετσι να σε κουρασε!!! μα μερικες φορες ρε παιδι μου ισχυει μας πιανουν στον υπνο !!!! τωρα ξερεις εχεις μεση δε μπορεις χαχαχαχαχαχα εχει και ωραια μερα απολαυσε την πρωινη σου βολτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει πολύ ωραία μέρα! Κ εγώ όπως κάθε Σάββατο δουλεύω! Ας γκρινιάξει λίγο! Δεν πειράζει π τ σήκωσες αυτή τ φορά αλλά γενικά να έχεις την δικαιολογία στο στόμα π λένε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! ακριβως μα ακριβως ζω το ιδιο πραγμα σαν εμενα αλλος δε μπορει να σε νιωσει!!!! εγω δουλευω και μεχρι το βραδυ ελπιζω εσυ να σχολας πιο νωρις!! μια κυριακη στην οποια πρεπε να ξεκουραστης και αλλα τοσα να κανεις πραγματικα μερικες δορες εως ολες δε θελω να κανω τπτ απλα να κατσω σπιτι μου!!!!!! και δε ξερω εγω εχω να κανω και με κοσμο ολη μερα ακουω και βλεπω κοσμο καταλαβαινεις!!!!! ασπουμε αυριο πρεπει να παμε στην πεθερα μου να την δουμε που μενει και μακρυα απο μας παει σχεδον η μιση και παραπανο μερα παει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια! :D

Και 'γω μια απ' τα ίδια, δουλεύω κάθε μέρα σπαστό και το Σάββατο.. μια Κυριακή μένει 
και αυτή πρέπει να κάνεις κάτι για 'σένα και για το σπίτι..πφφφφφ!!
Κάτι τέτοιες ώρες ήθελα να είμαι κόρη εφοπλιστών..
Αστειεύομαι... :) Εντάξει μπορεί να είναι δύσκολα τα πράγματα όμως μου αρέσει η ζωή μου 
και θα άλλαζα μόνο λίγο τα ωράρια αν μπορούσα..
Κατα τ'άλλα η μέρα είναι υπέροχη!!!! Να περάσετε όλες όμορφα και να ξεκουραστείτε..

Μπλε μου κορίτσι μου δεν είναι τίποτα το πονάκι, ξεκουράσου λίγο μην κάνεις κάτι άλλο σήμερα και άλλη φορά βρες μια καλή δικαιολογία μέχρι να γνωστοποιήσεις τα ευχάριστα στους γύρω σου..
Μην ανησυχείς, ηρέμησε και απόλαυσε τη μέρα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Καλημερα κορίτσια!! Ειμαι σε μια οικογενειακή υποχρέωση οπου δεν ξερουν τπτ περι εγκυμοσύνης και δεν θελω και να μάθουν και μου ζητησε μια κοπελα απ το σοι να της κρατήσω μια τσάντα που ηταν παρα πολυ βαρια και εκανα τον κινεζο και την πηρα και την κουβάλησα κανονικότατα. Εκνευριστηκα με το εαυτο μου που δεν βρηκα μια δικαιολογία γιατι απο εκεινη την ωρα εχω έναν ελαφρυ πόνο. Ελπιζω να περάσει. Κατα τα αλλα εχει πολυ ωραια μερα σήμερα!!

Καλημέρα! Ηρέμησε και ξεκουράσου. Αν χρειαστεί να σηκώσεις πάλι κάτι, προσπάθησε το βάρος να είναι στα χέρια, εκεί να βάζεις δύναμη. Φιλιά, να προσέχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Γεια σας κορίτσια. Σας διαβάζω άλλα δ σας προλαβαίνω.

@Kat-Cat πρόσεξε λίγο με τ περπάτημα. Εκανες κ την προγεστερόνη πάει κ αυτό. Πότε φεύγετε για Ιταλία ; Εγώ στην εγκυμοσύνη μ γύρισα τη μισή Ελλάδα. Να πας κ να περάσεις τέλεια.

@Μπλε για τα κακουλια φταίει σίγουρα ο σίδηρος τ είχα πάθει κ γω κ τ χα πει στο γιατρό. Ξερω πως οι παλμοί στην εγκυμοσύνη είναι ανεβασμένοι. Τώρα αν συνοδεύονται από υψηλή πίεση καλύτερα να ενημερώσεις τ γιατρό σου. Διαφορετικά μπορεί να είναι από τ άγχος της επικείμενης μετακόμισης η να ήταν εντελώς τυχαίο την πρώτη φορά κ μετά να τ έβαλες στο μυαλό σ κ να είναι λίγο ψυχολογικό. Επειδή όμως Εμείς γιατροί δ είμαστε αν συνεχίσουν πάρε ένα τηλ τ γιατρο σου.

Εκανα την προγεστερονη την εστειλα στο γιατρο και μου απαντησε πως ειναι εξαιρετικη. Του ειπα οτι εχω και χρυσιζοντα υγρα, Γιατι εχω πολλα υγρα, αλλα οχι ολα διαφανα, πολλα εχουν ενα χρυσομπεζ ανοιχρο χρωμα. Μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο. Τωρα δεν ξερω. Θα θελα να μην τα εχω και καθολου, αλλα τα εχω. Χτες πηγα για φαγητο με τις φιλες μου σε ενα ιταλικο, τι ωραια που περασαμε. Στο μεταξυ 5 κοπελες, ολες ελευθερες και συνηθως σε τετοιες παρεες επειδη δεν υπαρχουν τα παιδια/σπιτια/αντρας, γελας πολυ  με ιστορίες για.....αγρίους! Θα προσεξω να μην περπαταω οπως κανουμε σε καθε ταξιδι που ριχνουμε δεκαδες χιλιομετρα. Ελπιζω να μη συμβει κατι εκει, γιατι αυτο με τρομαζει, οτι θα ειμαι μακρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια! :D

Και 'γω μια απ' τα ίδια, δουλεύω κάθε μέρα σπαστό και το Σάββατο.. μια Κυριακή μένει 
και αυτή πρέπει να κάνεις κάτι για 'σένα και για το σπίτι..πφφφφφ!!
Κάτι τέτοιες ώρες ήθελα να είμαι κόρη εφοπλιστών..
Αστειεύομαι... :) Εντάξει μπορεί να είναι δύσκολα τα πράγματα όμως μου αρέσει η ζωή μου 
και θα άλλαζα μόνο λίγο τα ωράρια αν μπορούσα..
Κατα τ'άλλα η μέρα είναι υπέροχη!!!! Να περάσετε όλες όμορφα και να ξεκουραστείτε..

Μπλε μου κορίτσι μου δεν είναι τίποτα το πονάκι, ξεκουράσου λίγο μην κάνεις κάτι άλλο σήμερα και άλλη φορά βρες μια καλή δικαιολογία μέχρι να γνωστοποιήσεις τα ευχάριστα στους γύρω σου..
Μην ανησυχείς, ηρέμησε και απόλαυσε τη μέρα..

 

καλα και εγω που δε δουλευω σημερα, φασινα πρεπει να κανω τι απογευμα.....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Καλημερα κορίτσια!! Ειμαι σε μια οικογενειακή υποχρέωση οπου δεν ξερουν τπτ περι εγκυμοσύνης και δεν θελω και να μάθουν και μου ζητησε μια κοπελα απ το σοι να της κρατήσω μια τσάντα που ηταν παρα πολυ βαρια και εκανα τον κινεζο και την πηρα και την κουβάλησα κανονικότατα. Εκνευριστηκα με το εαυτο μου που δεν βρηκα μια δικαιολογία γιατι απο εκεινη την ωρα εχω έναν ελαφρυ πόνο. Ελπιζω να περάσει. Κατα τα αλλα εχει πολυ ωραια μερα σήμερα!!

Μην ανησυχεις κοριτσι μου. Δεν γινεται κατι ουτε με μια ουτε με δυο φορες. Να μη σηκωνουμε πολλα βαρη πρεπει, γενικα. Το πονακι λογικο, γιατι εδω να σκυψεις μπορει ή να κατσεις στραβα και να σε τραβηξει κατι. Τιποτα δεν ειναι μην ταραζεσαι καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες.....για μια δουλειά ξεκίνησα εχθές, συνέχισα για καφέ με μια φίλη και καταλήξαμε για ούζα και διάφορα μπινελίκια σε ένα μεζεδοπωλείο οπότε από τις 12.30 που έφυγα από το σπίτι μαζευτηκα 10.00 το βράδυ. Καλή δείχνει η μέρα σήμερα αλλά περίεργη.....έχει μια μουντιλα ώρες ώρες. Καλό κουράγιο στα κορίτσια που δουλεύουν και καλό μας Σ/Κ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα σε όλες.....για μια δουλειά ξεκίνησα εχθές, συνέχισα για καφέ με μια φίλη και καταλήξαμε για ούζα και διάφορα μπινελίκια σε ένα μεζεδοπωλείο οπότε από τις 12.30 που έφυγα από το σπίτι μαζευτηκα 10.00 το βράδυ. Καλή δείχνει η μέρα σήμερα αλλά περίεργη.....έχει μια μουντιλα ώρες ώρες. Καλό κουράγιο στα κορίτσια που δουλεύουν και καλό μας Σ/Κ!?

Αυτα ειναι τα πολυ πολυ πολυυυυυυυ ωραια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αυτα ειναι τα πολυ πολυ πολυυυυυυυ ωραια!!!!!

Καλά ήταν είχα καιρό να κάνω κάτι τέτοιο χωρίς να το έχω προγραμματίσει. Πως είσαι εσύ?

Και τώρα το μεγάλο ερώτημα??:τι μαγειρεύουμε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Καλά ήταν είχα καιρό να κάνω κάτι τέτοιο χωρίς να το έχω προγραμματίσει. Πως είσαι εσύ?

Και τώρα το μεγάλο ερώτημα??:τι μαγειρεύουμε σήμερα?

ευτυχως σημερα τρωω στα πεθερικα!!!! Καλα ειμαι για την ωρα. Αυτα τα αναπαντεχα ειναι τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ευτυχως σημερα τρωω στα πεθερικα!!!! Καλα ειμαι για την ωρα. Αυτα τα αναπαντεχα ειναι τα καλυτερα!!!

Ναι όντως αρκεί να μην ξεφεύγεις?. Δεν ξέρω....νιώθω λίγο περίεργα σήμερα ξεκίνησαν και τα....όμορφα πονακια.....δεν έχω διάθεση να κάνω τίποτα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ναι όντως αρκεί να μην ξεφεύγεις?. Δεν ξέρω....νιώθω λίγο περίεργα σήμερα ξεκίνησαν και τα....όμορφα πονακια.....δεν έχω διάθεση να κάνω τίποτα!?

καλα να σου πω, και γω τον προηγουμενη μηνα δεν ειχα και τρελη ορεξη, προφανως λογω αγχους και προγραμματισμου. Αλλα ενταξει, βοηθησε και το τζελ καπως (γιατι αν δεν εχεις και πολλη ορεξη δε βοηθαει και κατω...). (Εκτος αν εννοεις δεν εχεις ορεξη να βγεις :P ) αχαχχαχα. Βραδυ λεω να βαλω λιγο κ@λο μεσα και γω, και γενικα το σουκου, πλην της φασινας που θα πεσει σημερα το απογευμα να χει ξεκουραση, κανα καφεδακι, και χαλαρα πραγματα. (Εχει και ωραια μερα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat καλά για να βγω δεν το συζητώ καθόλου.....άλλωστε αύριο έχουμε κανονίσει πριν τη μπάλα να βγούμε με παρέα οπότε σήμερα σπιτάκι.Περίεργος καιρός ρε συ.....μία ήλιος,μία μουντιλα άντε να δούμε πώς θα πάει. Όρεξη....σήμερα ειδικά δεν έχω καθόλου....έχω κι αυτά τα τραβήγματα.....απαπαπα χάλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ ξύπνησα πολύ νωρίς για την εξέταση! Χωρίςδιαθεση ανχος έχω ψάξει όλα τα σιτε για τις ορμονολογικες τρελάθηκα! Αφού σχολαω μαγείρεμα κ δουλειές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Κ εγώ ξύπνησα πολύ νωρίς για την εξέταση! Χωρίςδιαθεση ανχος έχω ψάξει όλα τα σιτε για τις ορμονολογικες τρελάθηκα! Αφού σχολαω μαγείρεμα κ δουλειές! 

Α είχες κι αυτό εσύ.....υπομονή και μη ψάχνεις στο internet.....ΝΟΜΟΣ! Για πες καμιά ιδέα ρε κορίτσι τι θα μαγειρεψεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...