Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουραγιο κοριτσια, πλησιαζει το τελος του βασανιστηριου. Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σας. Για μενα σαν να το ήξερα. Οταν ανακοινωσα στο γυναικολογο μου την τεραστια οιστραδιολη που ειχα την 5η μερα της διεγερσης επιασα στο τηλεφωνο την αλλαγη της φωνης του. Εκει αρχισαν να πεφτουν οι ελπιδες μου κ επιβεβαιωνομουν καθε μερα με τα ολοενα και χειροτερα προγνωστικά. Πώς θα μπορουσε μια μητρα με 10000 οιστραδιολη να δεχτει εμβρυα μεσα σε 3 μερες; Δεν θελω να σας γραφω αυτες τις μερες γιατι φοβαμαι μηπως σας προκαλω απαισιοδοξια λογω του δικου μου αρνητικου αποτελεσματος. Αλλά οχι, εσεις εχετε πολυ διαφορετικες συνθηκες και πολυ υψηλοτερες πιθανοτητες!

Ενα θα σας πω: η χειροτερη μερα ηταν οταν εκανα το τεστ ουρων σπιτι. Εκει να δειτε κλαμα! Ομως οταν βγηκε κ η χοριακη αλλαξε το κλιμα, προσγειωθηκα κ πλεον θα ξεκινησω πολυ πιο αιδιοδοξη τη νεα προσπαθεια.

Για να μη σας πω οτι εβαλε τα κλαματα η πεθερα μου και νιωθω οτι πρεπει να ειμαι εγω η δυνατη. Δε νιωθω οτι απετυχα, αλλα προσθεσα λιγη γνωση στο πώς λειτουργει ο οργανισμος μου η οποια θα ειναι πολυ χρησιμη τους επομενους μηνες. Ανυπομονω να ξαναξεκινησω. Και μετα θα σας ζηταω συμβουλές για τις πρωινες αναγουλες ολες εσας που θα ειστε με 3 μηνες πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MinaX είπε:

Καλημέρα κορίτσιααααα.....Σας διαβάζω και γω συννέχεια από τη στιγμή που ανακάλυψα το forum και μου έχει κάνει εντύπωση η αλληλεγγύη που υπάρχει πάνω σε αυτό το θέμα.Νόμιζα ότι εγώ έχω γίνει απλά πολύ ευαίσθητη.Σήμερα αποφάσισα να γράψω και γω για να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλες για το κουράγιο και την αποφασιστικότητα ώστε να φτάσουμε στο στόχο μας!!!!Είμαι και γω σε αναμονή χοριακής (9/2) και είναι η πρώτη προσπάθεια.Καλή επιτυχία λοιπόν σε όσες περιμένουμε και υπομονή στα κορίτσια που δεν τα κατάφεραν.Μακάρι να μπορέσουν να ξαναπροσπαθήσουν και να πετύχουν να κάνουν το ονείρο τους πραγματικότητα!!!

@MinaX καλώς ήρθες και καλή επιτυχία με τη χοριακή σου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kalimera Minax kapws etsi exoume graftei oles sto forum exoume vrei zestasia kai sumoarastasi!!!Esu g poio logo ekanes eksosomatiki???stis 9/2 exw kai egw alla epeidi savvato einai kleista ola kai to apotelesma vgenei tin epomeni tha tin kanw pemti tin xoriaki....

Καλησπέρα,η μια σάλπιγγα η μισή είχε σαπίσει(έτσι μου το εξήγησαν)και έτσι είναι νεκρή η άλλη ήταν υδροσάλπιγγα και έτσι της κάναμε πλαστική και υπολειτουργεί άσε έχω ρίξει πολύ κλάμα αλλά τι να κάνουμε??? Όλα για κάποιο λόγο γίνονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αntelope είπε:

Κουραγιο κοριτσια, πλησιαζει το τελος του βασανιστηριου. Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σας. Για μενα σαν να το ήξερα. Οταν ανακοινωσα στο γυναικολογο μου την τεραστια οιστραδιολη που ειχα την 5η μερα της διεγερσης επιασα στο τηλεφωνο την αλλαγη της φωνης του. Εκει αρχισαν να πεφτουν οι ελπιδες μου κ επιβεβαιωνομουν καθε μερα με τα ολοενα και χειροτερα προγνωστικά. Πώς θα μπορουσε μια μητρα με 10000 οιστραδιολη να δεχτει εμβρυα μεσα σε 3 μερες; Δεν θελω να σας γραφω αυτες τις μερες γιατι φοβαμαι μηπως σας προκαλω απαισιοδοξια λογω του δικου μου αρνητικου αποτελεσματος. Αλλά οχι, εσεις εχετε πολυ διαφορετικες συνθηκες και πολυ υψηλοτερες πιθανοτητες!

Ενα θα σας πω: η χειροτερη μερα ηταν οταν εκανα το τεστ ουρων σπιτι. Εκει να δειτε κλαμα! Ομως οταν βγηκε κ η χοριακη αλλαξε το κλιμα, προσγειωθηκα κ πλεον θα ξεκινησω πολυ πιο αιδιοδοξη τη νεα προσπαθεια.

Για να μη σας πω οτι εβαλε τα κλαματα η πεθερα μου και νιωθω οτι πρεπει να ειμαι εγω η δυνατη. Δε νιωθω οτι απετυχα, αλλα προσθεσα λιγη γνωση στο πώς λειτουργει ο οργανισμος μου η οποια θα ειναι πολυ χρησιμη τους επομενους μηνες. Ανυπομονω να ξαναξεκινησω. Και μετα θα σας ζηταω συμβουλές για τις πρωινες αναγουλες ολες εσας που θα ειστε με 3 μηνες πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη!

Δε σου γράφω για να σου χρυσώσω το χάπι.Ξερω πως ειναι τα αρνητικα. Θα σου πω μονο οτι ο καθε κυκλος ειναι διαφορετικός και σε επόμενο κυκλο ισως ειναι καλυτερες οι συνθήκες.

Το ξέρω πόσο πονάει η ματαίωση της ελπίδας αλλα θα τα βάλεις κάτω θα συζητησετε με το γιατρο τι μπορει να πήγε λαθος και θα χαραξετε καινουργια πορεια με αυτον που εισαι τώρα ή με καποιον αλλον γιατρό.Παρε το χρόνο σου γιατι το πένθος έχει κάποια σταδια που θα τα περασεις αναγκαστικά και θα πας παρακατω.

Λυπάμαι μεσα απο την καρδιά μου και οτι θες ειμαστε εδω να ρωτάμε .

 

φιλιά πολλά!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@MinaX καλώς ήρθες και καλή επιτυχία με τη χοριακή σου!!!

 

Σ’ευχαριστώ πολύ να σαι καλά!!!!Εσύ σε τι φάση είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγώ χαλαρή είμαι όσο αφορα το αρνητικό. Το ίδιο κ ο γιατρός μου. Το αρνητικό είναι αυτό που περιμένει κ αυτός. Στο θετικό κάνουμε παρτυ. Μολις έχω την απάντηση (που είμαι σίγουρη ποια θα είναι) μιλάμε και ορίζουμε τις παραπέρα ενέργειες μας. Εξάλου έχουμε κ λίγους μήνες να ψαχτούμε παραπέρα μέχρι να πάρω τα επόμενα φάρμακα και να έχουμα χαράξει το νέο μας πλάνο. Τον εμπιστευομαι απόλυτα και πιστευω ότι θα βρει την καλύτερη λύση που θα μας δωσει το θαυμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια και γω κανένα σημάδι δεν έχω και φοβάμαι πολύ νομίζω ότι κάτι δεν έχει πάει καλά δεν ξέρω δεν περνάνε με τπτ οι μέρες....Οι δικοί μ μόνο βαπτίσια δεν έχουν κάνει ακόμη(τόσο σίγουροι είναι)εγώ από την άλλη πολύ απογοητευμένη δεν ξέρω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αntelope είπε:

Κουραγιο κοριτσια, πλησιαζει το τελος του βασανιστηριου. Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σας. Για μενα σαν να το ήξερα. Οταν ανακοινωσα στο γυναικολογο μου την τεραστια οιστραδιολη που ειχα την 5η μερα της διεγερσης επιασα στο τηλεφωνο την αλλαγη της φωνης του. Εκει αρχισαν να πεφτουν οι ελπιδες μου κ επιβεβαιωνομουν καθε μερα με τα ολοενα και χειροτερα προγνωστικά. Πώς θα μπορουσε μια μητρα με 10000 οιστραδιολη να δεχτει εμβρυα μεσα σε 3 μερες; Δεν θελω να σας γραφω αυτες τις μερες γιατι φοβαμαι μηπως σας προκαλω απαισιοδοξια λογω του δικου μου αρνητικου αποτελεσματος. Αλλά οχι, εσεις εχετε πολυ διαφορετικες συνθηκες και πολυ υψηλοτερες πιθανοτητες!

Ενα θα σας πω: η χειροτερη μερα ηταν οταν εκανα το τεστ ουρων σπιτι. Εκει να δειτε κλαμα! Ομως οταν βγηκε κ η χοριακη αλλαξε το κλιμα, προσγειωθηκα κ πλεον θα ξεκινησω πολυ πιο αιδιοδοξη τη νεα προσπαθεια.

Για να μη σας πω οτι εβαλε τα κλαματα η πεθερα μου και νιωθω οτι πρεπει να ειμαι εγω η δυνατη. Δε νιωθω οτι απετυχα, αλλα προσθεσα λιγη γνωση στο πώς λειτουργει ο οργανισμος μου η οποια θα ειναι πολυ χρησιμη τους επομενους μηνες. Ανυπομονω να ξαναξεκινησω. Και μετα θα σας ζηταω συμβουλές για τις πρωινες αναγουλες ολες εσας που θα ειστε με 3 μηνες πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη!

@antelope μου δεν εχω λαικ να σου κανω. αλλα σου αξιζουν 1000 απο αυτα. ουτε κ απο εξωσωματικες ξερω για να σου πω κατι για την επομενη φορα. ξερω ομως οτι η αποτυχια σε αυτο το ευαισθητο θεμα ειναι γερο χαστουκι. απο αυτα που δεν επανεφερεις ευκολα το κεφαλι. μακαρι η επομενη φορα να ειναι κ η τυχερη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

Κουραγιο κοριτσια, πλησιαζει το τελος του βασανιστηριου. Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σας. Για μενα σαν να το ήξερα. Οταν ανακοινωσα στο γυναικολογο μου την τεραστια οιστραδιολη που ειχα την 5η μερα της διεγερσης επιασα στο τηλεφωνο την αλλαγη της φωνης του. Εκει αρχισαν να πεφτουν οι ελπιδες μου κ επιβεβαιωνομουν καθε μερα με τα ολοενα και χειροτερα προγνωστικά. Πώς θα μπορουσε μια μητρα με 10000 οιστραδιολη να δεχτει εμβρυα μεσα σε 3 μερες; Δεν θελω να σας γραφω αυτες τις μερες γιατι φοβαμαι μηπως σας προκαλω απαισιοδοξια λογω του δικου μου αρνητικου αποτελεσματος. Αλλά οχι, εσεις εχετε πολυ διαφορετικες συνθηκες και πολυ υψηλοτερες πιθανοτητες!

Ενα θα σας πω: η χειροτερη μερα ηταν οταν εκανα το τεστ ουρων σπιτι. Εκει να δειτε κλαμα! Ομως οταν βγηκε κ η χοριακη αλλαξε το κλιμα, προσγειωθηκα κ πλεον θα ξεκινησω πολυ πιο αιδιοδοξη τη νεα προσπαθεια.

Για να μη σας πω οτι εβαλε τα κλαματα η πεθερα μου και νιωθω οτι πρεπει να ειμαι εγω η δυνατη. Δε νιωθω οτι απετυχα, αλλα προσθεσα λιγη γνωση στο πώς λειτουργει ο οργανισμος μου η οποια θα ειναι πολυ χρησιμη τους επομενους μηνες. Ανυπομονω να ξαναξεκινησω. Και μετα θα σας ζηταω συμβουλές για τις πρωινες αναγουλες ολες εσας που θα ειστε με 3 μηνες πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη!

Εχεις πολλη δύναμη και επιμονή και θα σε ανταμειψει το σύμπαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η MinaX είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ να σαι καλά!!!!Εσύ σε τι φάση είσαι?

@MinaXεγώ έκανα την πρώτη εξωσωματική τον Δεκέμβριο, αποτύχαμε. Τώρα είχα ξεκινήσει καταστολή ορμονών για να κάνουμε εμβρυομεταφορά αλλά τελικά την Τρίτη θα κάνω υστεροσκόπηση γιατι κάτι βλέπουν στο ενδομήτριο ισως πολύποδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@MinaXεγώ έκανα την πρώτη εξωσωματική τον Δεκέμβριο, αποτύχαμε. Τώρα είχα ξεκινήσει καταστολή ορμονών για να κάνουμε εμβρυομεταφορά αλλά τελικά την Τρίτη θα κάνω υστεροσκόπηση γιατι κάτι βλέπουν στο ενδομήτριο ισως πολύποδα.

Μάλιστα.....κατάλαβα μακάρι να μην είναι τπτ τελικά και να ξεκινήσεις την καινούργια σου προσπάθεια με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αntelope σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια! Σε νιωθω, όπως όλες μας που παλευουμε με την εξωσωματική.

Μακαρι συντομα οι κοιλίτσες μας να φουσκώσουν... και μετα όοοολα αυτά θα μοιάζουν ενα κακό όνειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια..κάναμε εμβρυομεταφορά κατεψυγμένων στις 31/1 και περιμένω με αγωνία την χοριακή το Σάββατο!!έχω στο ιστορικό και βιοχημική και παλλίνδρομη από φυσική σύλληψη.επίσης αρκετές σπερματεγχύσεις και μια ακόμη εμβρυομεταφορά με μηδενική χοριακή!!νομίζω θα τρελαθώ μέχρι το Σάββατο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια..κάναμε εμβρυομεταφορά κατεψυγμένων στις 31/1 και περιμένω με αγωνία την χοριακή το Σάββατο!!έχω στο ιστορικό και βιοχημική και παλλίνδρομη από φυσική σύλληψη.επίσης αρκετές σπερματεγχύσεις και μια ακόμη εμβρυομεταφορά με μηδενική χοριακή!!νομίζω θα τρελαθώ μέχρι το Σάββατο....

As trelathoume mazi mexri avrio to prwi!!!!Sou euxomai mia terastia xoriaki!!!!egw edwsa simera aima kai avrio to prwi pernw ta apotelesmata!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

As trelathoume mazi mexri avrio to prwi!!!!Sou euxomai mia terastia xoriaki!!!!egw edwsa simera aima kai avrio to prwi pernw ta apotelesmata!!!

Καλά αποτελέσματα εύχομαι κοπέλα μου! Προσπάθησε να εισαι ηρεμη. Ετσι κι αλλιώς ό,τι ήταν να γίνει έγινε! Και πάλι μια θετικοτατη χοριακη ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλά αποτελέσματα εύχομαι κοπέλα μου! Προσπάθησε να εισαι ηρεμη. Ετσι κι αλλιώς ό,τι ήταν να γίνει έγινε! Και πάλι μια θετικοτατη χοριακη ευχομαι.

Euxaristw polu Oly!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Εγω τελικά χοριακή πάω Δευτέρα. Μπερδευτηκαν κ μου δώσαν λάθος ημερομηνία. Πήγα σήμερα κ φυσικα πήρα ενα τεράστιο 0. Κ περνω το γιατρό κ μου λεεί γιατί πήγες σήμερα. Ε τι αυριο τι σήμερα, δεν εχει διαφορά. Μα γιατι να πας αυριο??? Τεσπα με τουτα κ με εκείνα βρήκαμε ότι με εμβρυα 3 ημερων πας για χοριακή 14 μέρες μετά. Στις 11 είναι λογικό να βγει 0... Άρα 3 μέρες ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω σήμερα χοριακή και εχθές το πρωί έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε αρνητικό μέχρι το βράδυ έκλεγα φοβερό το συναίσθημα??????Με το ζόρι ήρθα για την χοριακή και πιο πολύ για τον άντρα μ.Μακάρι να ήταν η χθεσινή μέρα ένα κακό όνειρο το ήθελα πάρα πολύ όπως όλες μας.Τι να πω???Θα μπαστακοθώ εδώ τρεις ώρες να πάρω το ραβασάκι και ο θεός βοηθός.Καλή επιτυχία σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες.Ελπίζω να διαβάσω καλά νέα τις επόμενες ημέρες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

As trelathoume mazi mexri avrio to prwi!!!!Sou euxomai mia terastia xoriaki!!!!egw edwsa simera aima kai avrio to prwi pernw ta apotelesmata!!!

Καλή μας επιτυχία λοιπόν με 3ψηφιες χοριακές..το εχω περάσει το σκηνικό αρκετές φορές κ κάθε φορά η ίδια κ περισσότερη αγωνία!!δε σ αφήνει να χαρείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ourania είπε:

Καλησπέρα. Εγω τελικά χοριακή πάω Δευτέρα. Μπερδευτηκαν κ μου δώσαν λάθος ημερομηνία. Πήγα σήμερα κ φυσικα πήρα ενα τεράστιο 0. Κ περνω το γιατρό κ μου λεεί γιατί πήγες σήμερα. Ε τι αυριο τι σήμερα, δεν εχει διαφορά. Μα γιατι να πας αυριο??? Τεσπα με τουτα κ με εκείνα βρήκαμε ότι με εμβρυα 3 ημερων πας για χοριακή 14 μέρες μετά. Στις 11 είναι λογικό να βγει 0... Άρα 3 μέρες ακόμα.

Εμένα με έμβρυα 4 ημερών μου είπαν χοριακή σε 10 ημέρες..μήπως παίζει ρόλο κ πόσων δαιρέσεων είναι;;από περιέργεια ρωτάω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MinaX είπε:

Εγώ έχω σήμερα χοριακή και εχθές το πρωί έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε αρνητικό μέχρι το βράδυ έκλεγα φοβερό το συναίσθημα??????Με το ζόρι ήρθα για την χοριακή και πιο πολύ για τον άντρα μ.Μακάρι να ήταν η χθεσινή μέρα ένα κακό όνειρο το ήθελα πάρα πολύ όπως όλες μας.Τι να πω???Θα μπαστακοθώ εδώ τρεις ώρες να πάρω το ραβασάκι και ο θεός βοηθός.Καλή επιτυχία σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες.Ελπίζω να διαβάσω καλά νέα τις επόμενες ημέρες?????

Καλημέρα!!Μην κλαις μπορεί η ορμόνη να ήταν μικρή ακόμη γι'αυτό και οι γιατροί μας λένε όχι τεστ φαρμακείου μόνο χοριακη καλή επυτυχια σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Εμένα με έμβρυα 4 ημερών μου είπαν χοριακή σε 10 ημέρες..μήπως παίζει ρόλο κ πόσων δαιρέσεων είναι;;από περιέργεια ρωτάω..

Να σου πω τι μου ειπε χτες ο γιατρος. 3 ημερων θελει περιπου 4-5 μερες η εμφυτευση και μετα περιπου 7 για να ξεκινησει να παραγει την ορμονη. Αρα 11-12 μερα σχεδον παντα ειναι αρνητικο ενω στην 14 να ειναι θετικο. Τωρα τι να σου πω???  Στο ψαξε παντως σε διάφορα site σε 1 βρηκα να το γραφει αυτο. Τωρα να ειναι καινουργιες ερευνες κ μελετες??? Τι παιζει δεν εχω ιδέα. Εγω θα παω Κυριακη μεσανυχτα (τοτε εχει βαρδια μια φιλη στο εργαστηριο) να τελειωνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια..κάναμε εμβρυομεταφορά κατεψυγμένων στις 31/1 και περιμένω με αγωνία την χοριακή το Σάββατο!!έχω στο ιστορικό και βιοχημική και παλλίνδρομη από φυσική σύλληψη.επίσης αρκετές σπερματεγχύσεις και μια ακόμη εμβρυομεταφορά με μηδενική χοριακή!!νομίζω θα τρελαθώ μέχρι το Σάββατο....

Καλή επιτυχία σου εύχομαι σκέψου θετικά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MinaX είπε:

Εγώ έχω σήμερα χοριακή και εχθές το πρωί έκανα τεστ φαρμακείου και βγήκε αρνητικό μέχρι το βράδυ έκλεγα φοβερό το συναίσθημα??????Με το ζόρι ήρθα για την χοριακή και πιο πολύ για τον άντρα μ.Μακάρι να ήταν η χθεσινή μέρα ένα κακό όνειρο το ήθελα πάρα πολύ όπως όλες μας.Τι να πω???Θα μπαστακοθώ εδώ τρεις ώρες να πάρω το ραβασάκι και ο θεός βοηθός.Καλή επιτυχία σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες.Ελπίζω να διαβάσω καλά νέα τις επόμενες ημέρες?????

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου. Μην εμπιστεύεσαι τα τεστ. Ό,τι πει η χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...