Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν εχω αλλη διεξοδο


Guest

Recommended Posts

σε ευχαριστω και παλι ρενα28. Θα παρω αυριο μετα τις 1 το μεσημερι να ρωτησω τι γινεται τουλαχιστον. δεν ξερω απλα και αυτη η αναμονη δεν παλευεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου @fwths . Η ανυπομονησία σου ειναι δικαιολογημένη. Να είσαι σίγουρος οτι ολα θα πανε καλα. Κάποια στιγμη με τον έναν η τον άλλο τροπο θα φτάσουμε στο στόχο μας. Το ολο θέμα ειναι η διαδρομή. Για καποιος ειναι λιγότερο και για κάποιους άλλους περισσότερο δύσκολη. Αξίζει όμως μέχρι και το τελευταίο βήμα! Για να δεις ενα χαμόγελο που θα σου μοιάζει! Για να αντικρίσεις κάποτε δυο ματακια που μπορει να τα εχει πάρει απο σενα! Για να μη σωνεις απο πάνες και μπιμπερό ! Να ξέρεις οτι τα λεω για να τα άκουω κι εγω. Μετα απο τέσσερα χρονια προσπαθειών, αυτη την εβδομαδα περιμένω ακομα μια ωορηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xoris σε καταλαβαινω αν και ακομα ειμαι στην αρχη.  Ειναι ασχημο πραγμα αδικο δεν ξερω νιωθω με σπασμενα νευρα χωρις ακομα καν να ξερω τι και πως.  Ευχομαι να εισαι τυχερη  και να λαβεις νεα χαρουμενα και ευχαριστα και να παραμεινεις δυνατη και αισιοδοξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2018 at 11:44 ΜΜ, ο/η fwths είπε:

δεν εχω αλλη διεξοδο.. και ετσι ειπα τι εχω να χασω και γραφω.. στις 13/12  ηταν μια απο τις χειροτερες μερες της ζωης μου. Μετα απο 7 μηνες προσπαθειας με τη γυναικα μου για να κανουμε ενα παιδακι  καθως δεν ερχοταν και δεν ειμαστε πλεον παιδια αρχισαμε τις εξετασεις. Αρχισε πρωτα η ιδια... τοσο σιγουρη ηταν πως εκεινη εχει το θεμα...Αλλωστε ποτε δεν πιστευα ουτε και ακομα μπορω να πιστεψω ολο αυτο. Η αμη της τελεια για την ηλικια της, 32 ετων ο γυναικολογος με αυτην και κατι αλλες εξετασεις πρωτου το ψαξει περισσοτερο ειδικα με εκεινη το θεμα, προετρεψε εμενα να κανω ενα απο σπερμοδιαγραμμα. Αν και ο εγωισμος μου δεν ξερω πως να το πω να το εκφρασω ειπα απο μεσα μου μα πως εγω...εγω ι θεμα θα μπορουσα να εχω... δεν με προιδεαζε κατι για αυτο που ακολουθησε.... στις 13-12 μετα απο ενα απλο σπερμοδιαγραμμα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου. Με Επιασε κρυος ιδρωτας  110.000 χιλιαδες ναι ναι ΧΙΛΙΑΔΕΣ... σπερματοζωαρια οχι εκατομμυρια αλλα χιλιαδεςςςς... εκ των οποιων 98 τις εκατο ανωμαλες μορφες και 0 να ναι 0 ταχυτητα ...0/// ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...δεν ξερω πως απο που γιατι σε εμας... Ειμαι 41 χρονων .. δεν μπορω να καταλαβω πως..γιατι... μετα απο αυτο η επισκεψη στον ανδρολογο ακομα παρατινει απλα την καταθλιψη μας...μονο μετα απο ενα ακομα σπερμοδιαγραμμα με καλλιεργεια  θα μπορω πλεον να ασας πω μια καθαρη γνωμη ως τοτε απλα εχετε στο νου σας πως ειναι αδυνατον η φυσικη συλληψη ακομα και σαν ελπιδα. μετα απο αυτα τα λογια σαν μαχαιρια μεσα μου απλα αναμενω..να περασουν οι μερες που εθεσε για να ξανακανω.. και τι να ελπιζωl;; ακομα και θαυμα...δεν σωζει εδω την κατασταση. α γιατι σε εμας...ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ...  αργησα να βρω την γυναικα μου... ενιωσα τοσο τυχερος... εναν χρονο πριν... ποιος να μου το ελεγε αυτο...  ψαχνω απο τοτε στο ιντερνετ...εχω φαει ολα τα σαιτ...μια ελπιδα η ενα ασπρο φως να βρω ομως ματαια... ολοι ειχαν εστω και λιγα εκατομυρρια κανεις ομως χιλιαδες ολοι ειχαν εστω και 10 τις εκατο ταχυτητα 0 κανεις... ΚΥΡΣΟΚΙΛΗ ελεγαν τα σαιτ... ο ανδρολογος δεν βρηκε τιποτα τετοιο στην εξεταση...  τα χειροτερα Χριστουγεννα της ζωης μου ηταν αυτα.. ηλπιζα πως μετα τον γαμο μου τα κακα και οι απογοητευσεις στη ζωη μου ειχαν τελειωσει... Να ομως που για εμενα η ζωη ....   εχει παντα κατι ακομα.. δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο την ζηλεια... να περπατας και να βλεπεις ζευγαρια με παιδακια , με καροτσια χαρουμενες μανες...χαρουμενους πατεραδες...δεν θελω να βγαινει και να περπατω πλεον εξω ουτε να παω σε αλλα βαπτισια...καθε εικονα πλεον με ματωνει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημέρα Φώτη Είμαι 33 χρονών και ο σύζυγός μου είναι 30 πέρσι ξεκινήσαμε στη διαδικασία για παιδί κάναμε όλες τις εξετάσεις και δυστυχώς ο σύζυγός μου είχε 100.000 με 150.000 το ανώτερο 300.000 στο σπερματοδιαγραμμα μας είπαν ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο παρόλα αυτά Εμείς κάναμε δύο εξωσωματικές αλλά δυστυχώς Χωρίς καμία επιτυχία μετά από μία συζήτηση με το γιατρό μας είπαν τη λύση να βρούμε άλλο δότη ή την υιοθεσία εκείνη τη στιγμή μας κόπηκαν τα πόδια δεν το συζητάμε καν για τις πιθανές λύσεις μας είπε ο γυναικολόγος μας ότι Κάντε μία προσπάθεια με έναν ουρολόγο κλείσαμε ραντεβού και πήγαμε του πήγαμε όλα τα σπερματοδιαγραμμα τα που είχαμε κάνει και έδωσε κάποιες βιταμίνες για θεραπεία υπάρχει και περίπτωση να καταστράφηκε τελείως φυσικά ξεκινήσαμε τη θεραπεία πέρασαν τρεις μήνες και πριν τρεις μέρες πήγαμε στην ουρολόγο το σπερματοδιαγραμμα ήταν απίστευτο είχε πάει 12 εκατομμύρια ο γιατρός δεν το πίστευε και όμως έγινε μας είπε ότι μπορούμε πλέον να κάνουμε και ελεύθερα.  φυσικά μας είπε να συνεχίσουμε τη θεραπεία και του δώσει Επιπλέον και άλλες βιταμίνες Δεν ξέρω τι να πιστέψω πάντως μην χανεις της ελπίδες σου το πρώτο πράγμα που έκανα εγώ Ήταν να πάω στην εκκλησία να ανάψω ένα κεράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρια1958. δηλαδη βρηκε θεραπεια ο γιατρος ουρολογος του αντρα σου και καταφερε τις χιλιαδες να τα κανει εκατομμυρια; επισης εσεις ποση κινητικοτητα ειχατε και ποσες ανωμαλες μορφες , γτ εγω ειχα 0 τις εκατο κινητικοτητα και 98 τις εκατο ανωμαλες μορφες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2018 at 11:44 ΜΜ, ο/η fwths είπε:

δεν εχω αλλη διεξοδο.. και ετσι ειπα τι εχω να χασω και γραφω.. στις 13/12  ηταν μια απο τις χειροτερες μερες της ζωης μου. Μετα απο 7 μηνες προσπαθειας με τη γυναικα μου για να κανουμε ενα παιδακι  καθως δεν ερχοταν και δεν ειμαστε πλεον παιδια αρχισαμε τις εξετασεις. Αρχισε πρωτα η ιδια... τοσο σιγουρη ηταν πως εκεινη εχει το θεμα...Αλλωστε ποτε δεν πιστευα ουτε και ακομα μπορω να πιστεψω ολο αυτο. Η αμη της τελεια για την ηλικια της, 32 ετων ο γυναικολογος με αυτην και κατι αλλες εξετασεις πρωτου το ψαξει περισσοτερο ειδικα με εκεινη το θεμα, προετρεψε εμενα να κανω ενα απο σπερμοδιαγραμμα. Αν και ο εγωισμος μου δεν ξερω πως να το πω να το εκφρασω ειπα απο μεσα μου μα πως εγω...εγω ι θεμα θα μπορουσα να εχω... δεν με προιδεαζε κατι για αυτο που ακολουθησε.... στις 13-12 μετα απο ενα απλο σπερμοδιαγραμμα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου. Με Επιασε κρυος ιδρωτας  110.000 χιλιαδες ναι ναι ΧΙΛΙΑΔΕΣ... σπερματοζωαρια οχι εκατομμυρια αλλα χιλιαδεςςςς... εκ των οποιων 98 τις εκατο ανωμαλες μορφες και 0 να ναι 0 ταχυτητα ...0/// ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...δεν ξερω πως απο που γιατι σε εμας... Ειμαι 41 χρονων .. δεν μπορω να καταλαβω πως..γιατι... μετα απο αυτο η επισκεψη στον ανδρολογο ακομα παρατινει απλα την καταθλιψη μας...μονο μετα απο ενα ακομα σπερμοδιαγραμμα με καλλιεργεια  θα μπορω πλεον να ασας πω μια καθαρη γνωμη ως τοτε απλα εχετε στο νου σας πως ειναι αδυνατον η φυσικη συλληψη ακομα και σαν ελπιδα. μετα απο αυτα τα λογια σαν μαχαιρια μεσα μου απλα αναμενω..να περασουν οι μερες που εθεσε για να ξανακανω.. και τι να ελπιζωl;; ακομα και θαυμα...δεν σωζει εδω την κατασταση. α γιατι σε εμας...ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ...  αργησα να βρω την γυναικα μου... ενιωσα τοσο τυχερος... εναν χρονο πριν... ποιος να μου το ελεγε αυτο...  ψαχνω απο τοτε στο ιντερνετ...εχω φαει ολα τα σαιτ...μια ελπιδα η ενα ασπρο φως να βρω ομως ματαια... ολοι ειχαν εστω και λιγα εκατομυρρια κανεις ομως χιλιαδες ολοι ειχαν εστω και 10 τις εκατο ταχυτητα 0 κανεις... ΚΥΡΣΟΚΙΛΗ ελεγαν τα σαιτ... ο ανδρολογος δεν βρηκε τιποτα τετοιο στην εξεταση...  τα χειροτερα Χριστουγεννα της ζωης μου ηταν αυτα.. ηλπιζα πως μετα τον γαμο μου τα κακα και οι απογοητευσεις στη ζωη μου ειχαν τελειωσει... Να ομως που για εμενα η ζωη ....   εχει παντα κατι ακομα.. δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο την ζηλεια... να περπατας και να βλεπεις ζευγαρια με παιδακια , με καροτσια χαρουμενες μανες...χαρουμενους πατεραδες...δεν θελω να βγαινει και να περπατω πλεον εξω ουτε να παω σε αλλα βαπτισια...καθε εικονα πλεον με ματωνει.

Εμάς σ το σπερματοδιαγραμμα ήταν όλα μηδενικά σε όλα ούτε κινητικότητα ούτε τιποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω κάτι δεν ξέρω α ν με πιστέψεις η όχι. Όταν μου είπαν ότι η μόνη λύση να κάνω παιδί ήταν να υιοθέτησω η να πάρω από τράπεζα σπέρματος τρελάθηκα. Πήγα κατευθείαν στην εκκλησία στην αγ.ειρηνη την χρυσόβαλαντου προστάτιδα των παιδιών στην Λυκόβρυση. Κ έκανα το τάμα μου και στην συνέχεια φωνάξα έναν παππά στο σπίτι κ μου έκανε ένα ευχέλαιο κ μας διάβασε την ευχή για να αποκτήσουμε παιδί. Πιστεύω σε αυτό κ ότι με βοήθησε πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AN και δεν πιστευω σε θαυματα ευχομαι να πιασει το ταμα σου. Εγω ακομη νεα δεν ειχα και αν και ελεγα να παρω τηλ δεν μπορω να παρω κανονικα αυτος θα πρεπει να παρει να μου πει τι γινεται. Το μοναδικο που ισως υποψιαζομαι ειναι να οφειλεται πχ αυτη η καθυστερηση στο οτι βρηκε καποιο μικροβιο δεν ξερω. Την παρασκευη μου ειχε πει πως θα με παρει αυτος τηλ. Περιμενω ελπιζοντας . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fwths είπε:

AN και δεν πιστευω σε θαυματα ευχομαι να πιασει το ταμα σου. Εγω ακομη νεα δεν ειχα και αν και ελεγα να παρω τηλ δεν μπορω να παρω κανονικα αυτος θα πρεπει να παρει να μου πει τι γινεται. Το μοναδικο που ισως υποψιαζομαι ειναι να οφειλεται πχ αυτη η καθυστερηση στο οτι βρηκε καποιο μικροβιο δεν ξερω. Την παρασκευη μου ειχε πει πως θα με παρει αυτος τηλ. Περιμενω ελπιζοντας . 

Καλησπέρα! Δε βρίσκω λόγο να παρατείνεις την αγωνία σου. Μπορεί να έμπλεξε και να παρέλειψε να σε πάρει. Δε θες να μάθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα σε συζητηση με την γυναικα μου για να παρω τηλ η οχι μου ειπε και εκεινη να περιμενουμε ως την Παρασκευη και μετα να παρουμε τηλ γτ μου ειπε πως θα με επαιρνε αυτος. Ακομα , πως ειναι δυνατον να ξεχαστηκε υπο την εννοια οτι λογικα δεν περναει και απαρατηρητο ολο αυτο εννοω θα του βγηκαν τα ματια μολις το δει δεν πιστευω να ξεχνιεται κατι τετοιο και ακομα δεν πληρωθηκε ειχε πει πως η πληρωμη θα γινει μετα οταν θα επαιρνα τα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φώτη να σου πω κάτι αν ήμουν εσύ και μου έβρισκαν μικρόβιο Κ γιαυτό να αργεί γιατί μετά κάνουν Κ αντιβιογραμμα... Θα χαιρόμουν... Ένα μικρόβιο πάντα επηρεάζει τα πάντα στο σπέρμα αλλά πάντα περνάει.... Πολλοί παρά πολλοί άντρες που ξεφορτώνονται τα μικρόβια που στους άντρες δεν χουν συμπτώματα Κ ξεκινάνε βιταμίνες έχουν θεαματικά αποτέλεσματα...κ μικρόβιο να έχεις δεν είναι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η fwths είπε:

απλα σε συζητηση με την γυναικα μου για να παρω τηλ η οχι μου ειπε και εκεινη να περιμενουμε ως την Παρασκευη και μετα να παρουμε τηλ γτ μου ειπε πως θα με επαιρνε αυτος. Ακομα , πως ειναι δυνατον να ξεχαστηκε υπο την εννοια οτι λογικα δεν περναει και απαρατηρητο ολο αυτο εννοω θα του βγηκαν τα ματια μολις το δει δεν πιστευω να ξεχνιεται κατι τετοιο και ακομα δεν πληρωθηκε ειχε πει πως η πληρωμη θα γινει μετα οταν θα επαιρνα τα αποτελεσματα.

Καλημερα!!! Οτι και να ειναι τα αποτελεσματα θα επρεπε να παρεις σου ειπε Παρασκευη και ειναι Τεταρτη και θα περιμενεις μεχρι την Παρασκευη? Οπως και να εχει θα πρεπει να νερεις και να προχωρισεις καταλληλα!!!! Ητε με αντιβιωση αν ειναι καποιο μικροβιο ητε οχι ητε παρεις καποια βυταμινη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η MARIA1958 είπε:

Θα σου πω κάτι δεν ξέρω α ν με πιστέψεις η όχι. Όταν μου είπαν ότι η μόνη λύση να κάνω παιδί ήταν να υιοθέτησω η να πάρω από τράπεζα σπέρματος τρελάθηκα. Πήγα κατευθείαν στην εκκλησία στην αγ.ειρηνη την χρυσόβαλαντου προστάτιδα των παιδιών στην Λυκόβρυση. Κ έκανα το τάμα μου και στην συνέχεια φωνάξα έναν παππά στο σπίτι κ μου έκανε ένα ευχέλαιο κ μας διάβασε την ευχή για να αποκτήσουμε παιδί. Πιστεύω σε αυτό κ ότι με βοήθησε πολύ. 

Η αγία Ειρήνη έφερε κ το δικό μου θαύμα..πέραν των εξωσωματικών παλλι δρόμων χειρουργείων κτλ όταν έμεινα έγκυος στο πρώτο μου παιδί ήμουν με αιμορραγία στο Αλεξάνδρα κ χρειάστηκαν 4 φιάλες αίμα από άγνωστη αιτία..στη δεύτερη κύηση μου πάλι τα ίδια κ οι χτύποι του μωρού χαλιά..ο γιατρός έλεγε να προετοιμαστώ για ενδομήτριο θάνατο..έχω δύο παιδιά χάρη σε αυτήν..να κάνεις προσπάθειες..κ μην αφήσεις την εξωσωματική αν θες τη γνώμη μου τώρα που όλα είναι καλά..είναι πιο στοχευμένη μέθοδος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου ειπε το ποτε θα επαιρνε τηλ. οταν τον πηρα την Παρασκευη μου ειπε πως οι δευτερες εξετασεις δεν εχουν βγει και θα βγουν σε μια ωρα. και οταν τον ρωτησα να σας ξαναπαρω μου ειπε θα σε παρω εγω πισω . αυτα ηταν ακριβως τα λογια μας. τι παιζεται δεν ξερω. να με ξεχασε το αποκλειω μονο και μονο απο αυτα που θα ειδε,πιστευω θα του βγηκαν τα ματια εξω. δεν ειναι να πεις πως ενα οπως ολα. το μοναδικο που σκεφτομαι ειναι να το στελνει για περαιτερω ελεγχο. επισης δεν πληρωθηκε ακομα. θελω αν δεν παρει να τον παρω την παρασκευη γτ ισως δεν ειμαι ετοιμος ακομα γ το τι θα ακουσ ω. δεν ξερω. ισως προετοιμαζομαι ψυχικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η fwths είπε:

δεν μου ειπε το ποτε θα επαιρνε τηλ. οταν τον πηρα την Παρασκευη μου ειπε πως οι δευτερες εξετασεις δεν εχουν βγει και θα βγουν σε μια ωρα. και οταν τον ρωτησα να σας ξαναπαρω μου ειπε θα σε παρω εγω πισω . αυτα ηταν ακριβως τα λογια μας. τι παιζεται δεν ξερω. να με ξεχασε το αποκλειω μονο και μονο απο αυτα που θα ειδε,πιστευω θα του βγηκαν τα ματια εξω. δεν ειναι να πεις πως ενα οπως ολα. το μοναδικο που σκεφτομαι ειναι να το στελνει για περαιτερω ελεγχο. επισης δεν πληρωθηκε ακομα. θελω αν δεν παρει να τον παρω την παρασκευη γτ ισως δεν ειμαι ετοιμος ακομα γ το τι θα ακουσ ω. δεν ξερω. ισως προετοιμαζομαι ψυχικα. 

Μην φέρνεις τη καταστροφή βρε θα σε πάρει επαγγελματίας ειναι. Και σίγουρα έχουν δει τα ματια του χίλια δυο χειρότερα. Με τη γυναικα σου έρχεστε σε επαφή; Τι ηλικία έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι δεν κολλαει που δεν παιρνει ακομα. για καλο δεν ειναι σιγουρα. σπανια πλεον απο τοτε που το μαθαμε δυο φορες και με δυσκολια εννοω χωρις διαθεση και αυτο εβγαινε πως να το πω πιο απλα δεν ξερω. 40 ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η fwths είπε:

κατι δεν κολλαει που δεν παιρνει ακομα. για καλο δεν ειναι σιγουρα. σπανια πλεον απο τοτε που το μαθαμε δυο φορες και με δυσκολια εννοω χωρις διαθεση και αυτο εβγαινε πως να το πω πιο απλα δεν ξερω. 40 ειμαι.

Α σα τον δικό μου ηλικιακά. Που πηγαίνει πέρα δώθε και γκρινιάζει ‘εγω ποτε θα γινω μανα!!!’ Χαχαχα!! Βασικά ξερω η ορεξη παει περίπατο σε τέτοιες περιπτώσεις. Αλλα ξέρεις σίγουρα οτι η γυναικα σου ειναι οκ; Εχει κανει τις απαραίτητες εξετάσεις; Εγω μέχρι και λιπαντικό γονιμότητας πηρα για να διευκολύνω λίγο τη κατάσταση χωρις να βάψω το σπερμα τι οποίο δεν ειναι άριστο αλλα ειναι καλο. Που και που βοηθάει να ανεβάσουμε λίγο τη λίμπιντο με εναλλακτικούς τρόπους που σίγουρα υπαρχουν στο διαδίκτυο. Συγχώρεσε με για το θάρρος αλλα χωρις επαφές παιδι δε γινεται μιας και ποτε δε ξέρεις ποτε θα γινει θαύμα οπως επίσης βοηθάει στην ανανέωση του σπέρματος. Που το θελεις εσυ αυτο και μάλιστα πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γυναικα μου εχει κανει και κανονικη εξεταση που διαπιστωσαν πως ειναι απολυτα υγιης πχ δεν εχει πολυκιστικες επισης σαλπινογραφια κατιο τετοιο που ηταν καλη και Αμυ καπως ετσι που ηταν σχεδον αριστη για την ηλικια της και οταν πηγε να συνεχισει πιο ειδικες εξετασεις της ειπε ο γιατρος και σε εμενα δλδ που πηγαιναμε μαζι πως ας εκανα εγω πρωτα και μετα να προχωρουσαμε πιο ειδικα. Πραγματικα δεν εχω καμια ορεξη για επαφες φυσικες το μυαλο μου ειναι αλλου και δυο φορες που προσπαθησαμε ειχα ακομα και θεμα στησης, ισως την πρωτη φορα μετα που το μαθαμε ηλπιζα μετα ομως λεω με 0 κινηση που πας ρε καραμιτρο.αυτη τη στιγμη αυτο που με νιαζει ειναι να δω τι εχω να μαθω αν ηταν εκ γενετης η οχι και να δω αν αντιμετωπιζεται. το εχω ριξει και στο φαγητο εχω βαλει κανα 4 κιλα..αυτο καπως μου δινει μια απολαυση πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths Καλό είναι να πάρεις να δεις. Μην ζαλίζεις τον κουνούπα δεν έχει μόνο εσένα υπάρχουν και άλλοι και μπορεί να σε ξέχασε..!! Μπορεί να είναι όλα καλά. Αν τον πάρεις τηλ θα σου πει γιατί καθυστερεί. Βρε άσε το φαΐ και βρείτε τα με την γυναίκα σου όπως είσασταν πριν. Σε αυτό είστε 2..!! Ότι και να βγουν τα αποτελέσματα να είστε αγαπημένοι..!! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths αρχικα ευχομαι καλα αποτελεσματα

 εν συνεχεια να παρεις το γιατρο.τα σεναρια ειναι 2. οι εξετασεις ειναι ετοιμες και απλα σε ξεχασε. οι εξετασεις δεν ειναι ετοιμες και απλα περιμενεις. τοσο απλα. μην το μεγαλοποιεις. δεν βοηθαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...