Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Βουλίτσα κάνε τεστάκι το πρωί!!!Ειδικά αν έχεις μέρες ενοχλησούλες και δεν βλέπεις περίοδο!!Πάντως το στήθος είναι καλό σημάδι!!!

@Voulitsa94 συμφωνώ με την @marillia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλησπέρα!!! Θέλω να ευχηθώ σε όλες τις εγκυουλες όμορφη εγκυμοσινη!!! Πολύ όμορφο συναίσθημα η μητρότητα!!! Θετικό τεστ  5 ημέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο κι αισίως διανυω την 5 εβδομάδα!!! Θέλω να είμαι αισιόδοξη κι να πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι να τα λέμε εδώ στην όμορφη παρέα κι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω για σας κορίτσια μου.... Ξεκίνησαν φαγουρες στο στήθος και πιο συχνές εξαψεις και πιο πολλα υγρα!!! Σα κατουρημενο νοιώθω!!! 

Μουχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Anria είπε:

Κορίτσια μου Καλησπέρα!!! Θέλω να ευχηθώ σε όλες τις εγκυουλες όμορφη εγκυμοσινη!!! Πολύ όμορφο συναίσθημα η μητρότητα!!! Θετικό τεστ  5 ημέρες πριν από την αναμενόμενη περίοδο κι αισίως διανυω την 5 εβδομάδα!!! Θέλω να είμαι αισιόδοξη κι να πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι να τα λέμε εδώ στην όμορφη παρέα κι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!!!

Όλα καλα θα πανε αγαπη!!! Ναι εδώ θα τα λέμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εύχομαι για όλες μας?

Όσο για το στήθος ναι μεγαλώνει μέρα με την ημέρα όλο κι πιο πολύ!!!

Άσε που ήδη έβαλα κιλά... Αυτές οι λιγουρες ? κι είναι μόνο η αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Προσπαθούμε αρκετό καιρό με τον άντρα μου.. Τελικά του διαγνώστηκε κυρσοκήλη. Είχε πρόβλημα στον αριθμό των σπερματοζωαρίων. Ήταν 16.000.000 μόνο. Τελικά έκανε την επέμβαση πριν δυο μήνες και πριν μια εβδομάδα κάναμε σπερμοδιάγραμμα. Και το νούμερο τώρα?? 154.000.000. Δεν μπορούσα να το πιστέψω. Σήμερα είμαι στην έκτη μέρα καθυστέρησης. Με πονάει πολύ το στήθος μου και είναι αρκετά πρισμένο. Έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και στην μέση τα οποία έχω παρατηρήσει πως όταν ξεκουράζομαι περνάνε. Επίσης τρέχω συνέχεια στην τουαλέτα γιατί από τα πολλά υγρά που έχω νομίζω ότι μου ήρθε περίοδος!!!!!! 

Κοπελα μου μια χοριακη αμεσα!Ευχομαι να δειξει ενα υπεροχο νουμερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anria είπε:

Το εύχομαι για όλες μας?

Όσο για το στήθος ναι μεγαλώνει μέρα με την ημέρα όλο κι πιο πολύ!!!

Άσε που ήδη έβαλα κιλά... Αυτές οι λιγουρες ? κι είναι μόνο η αρχή...

Κι εσύ ε? Κι εγώ. Δεν έχω λιγουρες αλλα εγώ δεν μετακινουμε κιόλας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν κάθομαι καθόλου. Όλο σε κίνηση βρίσκομαι. Όμως κι αυτό δεν είναι πολύ καλό. Κουράζομαι αρκετά. Απόψε δεν κοιμήθηκα. Είχα πονακια κι αποφάσισα να πάω στην γιατρό μου. Είμαι στην αναμονή κι έχω φοβερό άγχος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Anria είπε:

Εγώ δεν κάθομαι καθόλου. Όλο σε κίνηση βρίσκομαι. Όμως κι αυτό δεν είναι πολύ καλό. Κουράζομαι αρκετά. Απόψε δεν κοιμήθηκα. Είχα πονακια κι αποφάσισα να πάω στην γιατρό μου. Είμαι στην αναμονή κι έχω φοβερό άγχος.....

Δεν μετακινουμε λόγω προβλήματος με την εγκυμοσύνη μου. Ειμαι σε ακινησια. Καλο θα είναι να μην κουραζεσαι να έχεις λογικές δραστηριότητες την ημέρα και όσο το δυνατόν περισσότερο να ξεκούραζεσαι. Τα πονακια ειναι λογικα όλα αλλαζουν εκεί μέσα. Ποτε θα πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα! Σας παρακολουθώ καιρό με συμβουλεύετε καιρό μου δίνατε κουράγιο καιρό μεχρι που ΝΑΙΙΙΙΙ τα κατάφερα κ εγω!!! 

ΠΗΤ 01/09/2018. 

Καλως σας βρήκα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Καλημέρα καλημέρα! Σας παρακολουθώ καιρό με συμβουλεύετε καιρό μου δίνατε κουράγιο καιρό μεχρι που ΝΑΙΙΙΙΙ τα κατάφερα κ εγω!!! 

ΠΗΤ 01/09/2018. 

Καλως σας βρήκα! ❤️

Καλώς όρισες κορίτσι μου!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Καλώς όρισες κορίτσι μου!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! ????

Ευχαριστω πολύ, εύχομαι ολόψυχα το ίδιο κ σε εσένα. Το πρώτο σου μωράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NicolVall είπε:

Ευχαριστω πολύ, εύχομαι ολόψυχα το ίδιο κ σε εσένα. Το πρώτο σου μωράκι;

Ναι το πρώτο μου Αύριο κλείνω 6 εβδομαδων. Εσένα το πρώτο? Σε ποια έβδομαδα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Erka είπε:

Ναι το πρώτο μου Αύριο κλείνω 6 εβδομαδων. Εσένα το πρώτο? Σε ποια έβδομαδα είσαι? 

Με το καλό!!!Εγω είμαι σχεδον 8η. Πριν 5 μερες ακούσαμε καρδούλα..τι μαγικό συναίσθημα...το πρωτο μου ναι κ έχω τοοοοσο άγχος να πάνε όλα καλα, παιδευτηκαμε πολύ σχεδόν 2 χρόνια χωρίς να υπάρχει κανένα «ιατρικό» προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Με το καλό!!!Εγω είμαι σχεδον 8η. Πριν 5 μερες ακούσαμε καρδούλα..τι μαγικό συναίσθημα...το πρωτο μου ναι κ έχω τοοοοσο άγχος να πάνε όλα καλα, παιδευτηκαμε πολύ σχεδόν 2 χρόνια χωρίς να υπάρχει κανένα «ιατρικό» προβλημα

Έλα όλα καλα θα πανε. Εγώ θα κανω έναν υπέρηχο έκτακτο την Κυριακή γιατί έχω λιγο αιματακι. Ελπίζω να ακούσω καρδουλα θα είμαι 6+3. Μετα Εχω κανονικα ραντεβού 26/01 εκεί πια πρέπει να ακούσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Γεια σας και απο εμενα κορίτσια. Δεν εχω μωράκι Σεπτεμβρίου αλλα Αυγούστου!!! ΠΗΤ 15/08/2018 καλώς σας βρήκα και εγω!!!

Καλως την !Μια  υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι !Μακαρι να σε ακολουθησουμε συντομα κ οι υπολοιπες που το λαχταραμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Erka είπε:

@NicolVall πώς ενοιωσες που την ακουσες? Τοτε συνειδητοποιησες οτι μεγαλώνει μια ζωουλα μεσα σου ε? 

Ολα καλά θα πανε μην ανησυχείς! Κ η κολλητή μου ειχε λιγο αιματακι,2 φορες κιολας στο πρωτο τρίμηνο,ξεκουράστηκε κ τωρα ειναι στον 8ο μηνα με εναν παιδαρο σε αναμονή.Εγώ 6+1 δεν ακουσα τιποτα πάντως όποτε κ τωρα να μην ακούσεις να μην αγχωθείς μεχρι κ 7+ ο γιατρός μου ειναι καθησυχαστικός!

Τρελαθηκα!!!! Εκει λες φιλε εδω ειναι σοβαρα τα πράγματα ...τέτοια ευθύνη τετοιο άγχος αλλα κ τόση λαχτάρα κ ευτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Γεια σας και απο εμενα κορίτσια. Δεν εχω μωράκι Σεπτεμβρίου αλλα Αυγούστου!!! ΠΗΤ 15/08/2018 καλώς σας βρήκα και εγω!!!

Καλησπέρα! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ολόψυχα!!! Κ εμενα ΠΗΤ 01/09 ειναι αλλα ποτέ δεν ξερεις !!! Ειμαι στο μεταίχμιο Αυγούστου - Σεπτεμβρίου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall ποτέ δεν ξέρεις ποτέ θα θέλουν να βγουν, εύχομαι όλες να έχουμε μια καλή εγκυμοσύνη..

@Athena D. σε ευχαριστω και σου εύχομαι σε εσένα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να πάρετε τα επιθυμητά αποτελέσματα και να έχετε μια τελεια εγκυμοσύνη (έτσι και αλλιώς και εγω για 1 χρόνο ήμουν στην θέση σας) όσο εύκολα έπιασα την κόρη μου, τόσο δύσκολα έπιασα 2ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Ολα καλά θα πανε μην ανησυχείς! Κ η κολλητή μου ειχε λιγο αιματακι,2 φορες κιολας στο πρωτο τρίμηνο,ξεκουράστηκε κ τωρα ειναι στον 8ο μηνα με εναν παιδαρο σε αναμονή.Εγώ 6+1 δεν ακουσα τιποτα πάντως όποτε κ τωρα να μην ακούσεις να μην αγχωθείς μεχρι κ 7+ ο γιατρός μου ειναι καθησυχαστικός!

Τρελαθηκα!!!! Εκει λες φιλε εδω ειναι σοβαρα τα πράγματα ...τέτοια ευθύνη τετοιο άγχος αλλα κ τόση λαχτάρα κ ευτυχία!!!!

Ναι οκ δεν θα αγχωθω.... αααχ.... αλλα μακαρι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Γεια σας και απο εμενα κορίτσια. Δεν εχω μωράκι Σεπτεμβρίου αλλα Αυγούστου!!! ΠΗΤ 15/08/2018 καλώς σας βρήκα και εγω!!!

Καλώς όρισες στην παρεαααα μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

@NicolVall ποτέ δεν ξέρεις ποτέ θα θέλουν να βγουν, εύχομαι όλες να έχουμε μια καλή εγκυμοσύνη..

@Athena D. σε ευχαριστω και σου εύχομαι σε εσένα και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να πάρετε τα επιθυμητά αποτελέσματα και να έχετε μια τελεια εγκυμοσύνη (έτσι και αλλιώς και εγω για 1 χρόνο ήμουν στην θέση σας) όσο εύκολα έπιασα την κόρη μου, τόσο δύσκολα έπιασα 2ο..

Σ ευχαριστώ πολυ!!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...