Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

ΑΑΑ και εγώ παίρνω προγεστερόνη, και χάπι και κολπικά. Και φουντώνω! Την Μ. Τετάρτη πάω για αυχενική, αχ και βαχ οσο πλησιαζουν οι μέρες τρέμω... 

Μην αγχώνεσαι για την αυχενικη και εγώ μες στο στρες ήμουν και τελικά όλα καλά βγήκαν τελείες η εξετάσεις ενώ για την ηλικία μου ήταν 1:663 με το Papp-a πήγα 1:1358 Για νταουν και τα υπόλοιπα πάνω από 20000 οπότε μην αγχώνεσαι καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Χαχαχα όσους ξέρω φέτος αγόρι σαν επιδημία ένα πράγμα ο γιατρός μου είναι κατά της περίστασης μου είπε ξεκουράσει Όχι βάρη να μην σκύψω απότομα τα ουτρογεσταν μου τα έκοψε ευτυχώς αλλά ξεκίνησα σίδηρο και ασβέστιο και το σίδηρο μου ανοίγει μαύρη τρύπα στο στομάχι και όλο πεινάω ??.Τελικά θα πας στο γιατρό μου στο ελενα ;;

Ασε και εγω δεν το περιμενα αγοράκι!!! Κοιτα και εμενα αυτη δεν τρελαίνεται με την περιδεση αλλα πολλες φορες στην δικερο μητρα ειναι απαραίτητη... Εχω ραντεβού μαζι του την Δευτέρα 4-6 μου ειπε να παω. Εσενα σου εχουν πει τι ειναι το σπορι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ασε και εγω δεν το περιμενα αγοράκι!!! Κοιτα και εμενα αυτη δεν τρελαίνεται με την περιδεση αλλα πολλες φορες στην δικερο μητρα ειναι απαραίτητη... Εχω ραντεβού μαζι του την Δευτέρα 4-6 μου ειπε να παω. Εσενα σου εχουν πει τι ειναι το σπορι;;

Ναι μου ειπε 90% αγορι μαλλον και του λεω εχω 10% πιθανότατα για κοριτσι μαλλον οχι μου απαντησε .

Δευτέρα αυτός τρίτη και Πέμπτη έχει ιατρείο απόγευμα πως και σου είπε Δευτέρα εγώ ήμουν χτες όλα καλά μου είπε προσοχή σε όλα δηλαδή όπως ήμουν συνεχίζω χαλαρά στο σπίτι .

Αγορομανες όλες το 2018 χαχαχα άντε να γεννήσουμε αν και ευτυχώς δεν νομίζω να πάω μέχρι 1/10 Μέσα Σεπτέμβρη βλέπω να έρχετε το ζουζούνι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλη απορία βρε κορίτσια... Τι τρώτε; Εγώ έχω διάθεση για ελάχιστα πράγματα και κυρίως για ζυμαρικά. Δεν μπορώ να σκεφτώ ότι θα μαγειρέψω κάτι που θα μου μυρίζει. Δεν τις μπορώ καθόλου τις έντονες μυρωδιές... Τι να φάω απόψε δεν έχω ιδέα... Και καθόλου διάθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ναι μου ειπε 90% αγορι μαλλον και του λεω εχω 10% πιθανότατα για κοριτσι μαλλον οχι μου απαντησε .

Δευτέρα αυτός τρίτη και Πέμπτη έχει ιατρείο απόγευμα πως και σου είπε Δευτέρα εγώ ήμουν χτες όλα καλά μου είπε προσοχή σε όλα δηλαδή όπως ήμουν συνεχίζω χαλαρά στο σπίτι .

Αγορομανες όλες το 2018 χαχαχα άντε να γεννήσουμε αν και ευτυχώς δεν νομίζω να πάω μέχρι 1/10 Μέσα Σεπτέμβρη βλέπω να έρχετε το ζουζούνι μου 

Και εμενα ρε παιδι μου αυτη ηταν πολυ σίγουρη για το αγόρι... αλλα εγω κραταω μικρο καλάθι. Και εμένα ουτε τις επαφες μου επέτρεψε που ήλπιζα αχαχαχα ηρεμα μου είπε παλι σε ολα. Δεν κάνει Δευτέρα;;;;Μη μου λες τέτοια! Λες να εκανε λαθος και να παω τσάμπα;;; αχαχαχα μου ειπε στο μεσα κτήριο μαρικα κατι;; αχ με αγχωσες τωρα χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Άλλη απορία βρε κορίτσια... Τι τρώτε; Εγώ έχω διάθεση για ελάχιστα πράγματα και κυρίως για ζυμαρικά. Δεν μπορώ να σκεφτώ ότι θα μαγειρέψω κάτι που θα μου μυρίζει. Δεν τις μπορώ καθόλου τις έντονες μυρωδιές... Τι να φάω απόψε δεν έχω ιδέα... Και καθόλου διάθεση...

Καλα κοιτα και εμένα οι εμετοί ναι μεν σταματησαν επιτέλους αλλα ακομα ειμαι παρα πολυ περίεργη. Εγω ρο εχω ρίξει στον τραχανα με φετουλα  αν σ αρεσει στον προτείνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Και εμενα ρε παιδι μου αυτη ηταν πολυ σίγουρη για το αγόρι... αλλα εγω κραταω μικρο καλάθι. Και εμένα ουτε τις επαφες μου επέτρεψε που ήλπιζα αχαχαχα ηρεμα μου είπε παλι σε ολα. Δεν κάνει Δευτέρα;;;;Μη μου λες τέτοια! Λες να εκανε λαθος και να παω τσάμπα;;; αχαχαχα μου ειπε στο μεσα κτήριο μαρικα κατι;; αχ με αγχωσες τωρα χαχαχαχαχα.

Μαρίκα Ηλιαδη μπορεί λόγο Πάσχα να σε δει Δευτέρα εφόσον στο είπε είναι πολύ τακτικός στα ραντεβού δεν αργεί καθόλου να ξέρεις πάρε την αυχενικη το ιστορικό σου όλα μαζί. Μην αγχώνεσαι καθόλου στο τρίτο όροφο θα το βρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunshine 88 είπε:

Μαρίκα Ηλιαδη μπορεί λόγο Πάσχα να σε δει Δευτέρα εφόσον στο είπε είναι πολύ τακτικός στα ραντεβού δεν αργεί καθόλου να ξέρεις πάρε την αυχενικη το ιστορικό σου όλα μαζί. Μην αγχώνεσαι καθόλου στο τρίτο όροφο θα το βρεις 

Αχ θα τρελαθώ ισόγειο μου είπε. ΧαχαΧαχαχαχα χαχαχαχα εχω λιωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Άλλη απορία βρε κορίτσια... Τι τρώτε; Εγώ έχω διάθεση για ελάχιστα πράγματα και κυρίως για ζυμαρικά. Δεν μπορώ να σκεφτώ ότι θα μαγειρέψω κάτι που θα μου μυρίζει. Δεν τις μπορώ καθόλου τις έντονες μυρωδιές... Τι να φάω απόψε δεν έχω ιδέα... Και καθόλου διάθεση...

Με το φαγητό όλες νομίζω ότι έχουμε γίνει περίεργες εγώ δεν τρώω όπως παλιά το βράδυ μόνο γιαούρτι με φρούτα εδώ και μερες άρχιζα να προσέχω λογο τον κιλών έχω πάρει τρία αλλά έχω τα κιλακια μου από πριν και φοβάμαι μην κάνω ζάχαρο και ιστορίες και μετά άντε να τρέξω καλύτερα ας συνηθίσω από τώρα σε πρόγραμμα. Εγώ εμετούς είχα στην αρχή μετά από την 9 με 10 μειώθηκαν και τωρα μόνο αν τρώω κάτι από τα φαγητά που με πειράζουν έχω θέμα. Το πρωί φτιάχνω μια πορτοκαλάδα και ένα βραστό αυγό μετά τρώω ένα τοστ κατά της 11 μεσημέρι φαγητό και σαλάτα απόγευμα φρουτοσαλατα και βράδυ γιαούρτι με ένα φρούτο αυτό το πρόγραμμα ακολουθώ εδώ και μια εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αχ θα τρελαθώ ισόγειο μου είπε. ΧαχαΧαχαχαχα χαχαχαχα εχω λιωσει.

Ισόγειο αγάπη μάλλον σου ειπε να βγάλεις παράβολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ισόγειο αγάπη μάλλον σου ειπε να βγάλεις παράβολο 

Χαχαχαχα νταξει μωρε θα τον βρω απλα το διασκεδάζω. Αν και ξεχασα να τον ρωτήσω τι παίζει για εμενα που δεν εχω δημοσια ασφάλεια. Τεσπα λογικα το πολυ πολυ να δώσω κατι παραπάνω.

Που λέτε μάλλον αλλαζει γενικά το θεμα φαΐ στην εγκυμοσύνη αρχικά σπανίως οταν πινω λιγο ελληνικό καφε πλεον ο γλυκός μου φαίνεται λες και μου εχουν βαλει γαλακτομπούρεκο μεσα και τον πινω μετριο. Η ανοχή μου στην ζαχαρη εχει αλλαξει εντελώς! 

Επισης αν θυμάστε είχα ξανα πει καπου οτι έχει γίνει φοβερα λιπαρο το δερμα μου και οντως προχθες εβαλα την αδεφη μου να με τριψει και δεν αντεχε ανατριχιαζε ααα μου λεει ειναι περίεργο το δερμα σου... Χαχαχαχα πραγματικά μου ειναι άχρηστη η ενυδατική την βαζω και καθεται 2 μερες εκει δεν την τραβάει. Το εχει αυτο καμια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Χαχαχαχα νταξει μωρε θα τον βρω απλα το διασκεδάζω. Αν και ξεχασα να τον ρωτήσω τι παίζει για εμενα που δεν εχω δημοσια ασφάλεια. Τεσπα λογικα το πολυ πολυ να δώσω κατι παραπάνω.

Που λέτε μάλλον αλλαζει γενικά το θεμα φαΐ στην εγκυμοσύνη αρχικά σπανίως οταν πινω λιγο ελληνικό καφε πλεον ο γλυκός μου φαίνεται λες και μου εχουν βαλει γαλακτομπούρεκο μεσα και τον πινω μετριο. Η ανοχή μου στην ζαχαρη εχει αλλαξει εντελώς! 

Επισης αν θυμάστε είχα ξανα πει καπου οτι έχει γίνει φοβερα λιπαρο το δερμα μου και οντως προχθες εβαλα την αδεφη μου να με τριψει και δεν αντεχε ανατριχιαζε ααα μου λεει ειναι περίεργο το δερμα σου... Χαχαχαχα πραγματικά μου ειναι άχρηστη η ενυδατική την βαζω και καθεται 2 μερες εκει δεν την τραβάει. Το εχει αυτο καμια;

Αν έχεις ΑΜΚΑ στο δημόσιο δεν χρειάζεσαι ασφάλεια κορίτσι εμένα πάλι έχει γίνει ξηρό το δέρμα μου εκεί που είχα λιπαρή έχω βρει την σωτηρία μου σε μια βρεφική κρεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Αν έχεις ΑΜΚΑ στο δημόσιο δεν χρειάζεσαι ασφάλεια κορίτσι εμένα πάλι έχει γίνει ξηρό το δέρμα μου εκεί που είχα λιπαρή έχω βρει την σωτηρία μου σε μια βρεφική κρεμα 

Αν σου πω οτι ζηλεύω; ειναι απαισια αυτη η λιπαρότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Επισης αν θυμάστε είχα ξανα πει καπου οτι έχει γίνει φοβερα λιπαρο το δερμα μου και οντως προχθες εβαλα την αδεφη μου να με τριψει και δεν αντεχε ανατριχιαζε ααα μου λεει ειναι περίεργο το δερμα σου... Χαχαχαχα πραγματικά μου ειναι άχρηστη η ενυδατική την βαζω και καθεται 2 μερες εκει δεν την τραβάει. Το εχει αυτο καμια;

Καλημέρα! Αν έχεις λιπαρότητα η ενυδατική κάνει χειρότερο το πρόβλημα όχι καλύτερο. Η δουλειά της ενυδατικής είναι να "ενυδατώνει" δηλαδή να προσφέρει υγρασία στα κανονικά και ξηρά δέρματα. Εσύ που έχεις λιπαρό προσθέτεις κι άλλη υγρασία και το επιτείνεις. Θα πρέπει να χρησιμοποιείς μόνο προϊόντα ειδικά για λιπαρά δέρματα. Μιλάς για πρόσωπο η σώμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Καλημέρα! Αν έχεις λιπαρότητα η ενυδατική κάνει χειρότερο το πρόβλημα όχι καλύτερο. Η δουλειά της ενυδατικής είναι να "ενυδατώνει" δηλαδή να προσφέρει υγρασία στα κανονικά και ξηρά δέρματα. Εσύ που έχεις λιπαρό προσθέτεις κι άλλη υγρασία και το επιτείνεις. Θα πρέπει να χρησιμοποιείς μόνο προϊόντα ειδικά για λιπαρά δέρματα. Μιλάς για πρόσωπο η σώμα;

Για το σώμα! Η Αλήθεια ειναι οτι τα περισσότερα που κυκλοφορούν για ραγάδες κλπ ειναι για την ξηρότητα οποτε απ οτι καταλαβαίνω θα πρέπει να παρω μια αλλη ενυδατική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα συνεγκυουλες! Πώς πάνε οι κοιλίτσες σας; Σας παιδεύουν; 

Θέλω να σας εκθέσω κάποιες απορίες μου και οποία έχει διαθεση ας μου απαντήσει. 

Καταρχάς έχετε νιώσει το μωρό; και αν ναι σε ποια εβδομάδα; εγώ ειμαι στην 15η και ακόμα τπτ. 

Έχει νιώσει κάποια αίσθημα παλμών πάνω από το στομάχι; το νιώθω όταν είμαι καθιστή για πολύ ώρα χωρίς να ακουμπάω κάπου την πλάτη. Σαν να πιέζεται το διαφραγμα και να ακολουθεί τους παλμούς της καρδιάς. 

Υπάρχει κάποια άλλη που είναι να κάνει αμνιο; Ή κάποια που να έκανε στο Αλεξάνδρας να μου πει εντυπώσεις; 

Αυτά για την ώρα. Να προσέχετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα συνεγκυουλες! Πώς πάνε οι κοιλίτσες σας; Σας παιδεύουν; 

Θέλω να σας εκθέσω κάποιες απορίες μου και οποία έχει διαθεση ας μου απαντήσει. 

Καταρχάς έχετε νιώσει το μωρό; και αν ναι σε ποια εβδομάδα; εγώ ειμαι στην 15η και ακόμα τπτ. 

Έχει νιώσει κάποια αίσθημα παλμών πάνω από το στομάχι; το νιώθω όταν είμαι καθιστή για πολύ ώρα χωρίς να ακουμπάω κάπου την πλάτη. Σαν να πιέζεται το διαφραγμα και να ακολουθεί τους παλμούς της καρδιάς. 

Υπάρχει κάποια άλλη που είναι να κάνει αμνιο; Ή κάποια που να έκανε στο Αλεξάνδρας να μου πει εντυπώσεις; 

Αυτά για την ώρα. Να προσέχετε! 

Γεια σου!! Και εγώ είμαι 15 ακριβώς και νομίζω πως δεν έχω νιώσει τίποτα ακόμα!! 

Αυτό με τους παλμούς το έχω παρατηρήσει και εγώ καμμιά φορά όταν είμαι ξαπλωμένη!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις όταν θα κάνεις !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια 17+4 την κατάλαβα πρώτη φορά και ήταν όντως σαν αίσθημα παλμών αλλά εγώ ξαπλωμένη το καταλάβαινα. Επίσης αν είναι ρυθμικό το αίσθημα δεν ειναι αυτό. Είναι σαν χτύπος καρδιάς αλλά στιγμιαίος. Πλέον είμαι 22η εβδομαδα και νιώθω κανονικές κλωτσιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα συνεγκυουλες! Πώς πάνε οι κοιλίτσες σας; Σας παιδεύουν; 

Θέλω να σας εκθέσω κάποιες απορίες μου και οποία έχει διαθεση ας μου απαντήσει. 

Καταρχάς έχετε νιώσει το μωρό; και αν ναι σε ποια εβδομάδα; εγώ ειμαι στην 15η και ακόμα τπτ. 

Έχει νιώσει κάποια αίσθημα παλμών πάνω από το στομάχι; το νιώθω όταν είμαι καθιστή για πολύ ώρα χωρίς να ακουμπάω κάπου την πλάτη. Σαν να πιέζεται το διαφραγμα και να ακολουθεί τους παλμούς της καρδιάς. 

Υπάρχει κάποια άλλη που είναι να κάνει αμνιο; Ή κάποια που να έκανε στο Αλεξάνδρας να μου πει εντυπώσεις; 

Αυτά για την ώρα. Να προσέχετε! 

Έκλεισες τελικά στο Αλεξάνδρα θα την κάνεις? Πότε? Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου και να σταματήσουν οι αγωνίες σου εδώ να χαρείς την...κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Έκλεισες τελικά στο Αλεξάνδρα θα την κάνεις? Πότε? Καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου και να σταματήσουν οι αγωνίες σου εδώ να χαρείς την...κοιλίτσα σου!

Ναι έκλεισα! Αρχές Μαίου! Οπότε σε 15 μέρες θα έχω μπει και στον πέμπτο και θα ξέρω.... Θέλω τόσο πολύ να την χαρώ. Όταν έμεινα έγκυος είχαν τα ανίψια μου ιλαρά και έπρεπε να μείνω πάνω από ένα μήνα μακρυά από τους δικούς μου και τους ενημέρωσα τηλεφωνικά. Μετά έπαθα αποκόλληση, άλλο άγχος από εκεί. Μετά συνέχισα να αιμορραγώ για ένα μήνα λόγω του αιματώματος. Μετά τα αποτελέσματα της Papp-a με τσάκισαν παρόλο την άριστη αυχενική. Φτου φτου να πάνε για όλες μας τέλεια απο εδώ και πέρα. Και οι φουσκωτές κοιλίτσες μας να κάνουν θραύση το καλοκαίρι! 

Εσύ πότε πας για αυχενική;; Πως τα πας από συμπτώματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!!

Τους παλμούς εγώ τους ένοιωσα κοντά στης 12 βδομάδες λόγο ότι έχω χαμηλό πλακούντα αλλά τώρα εδώ και κάτι μέρες έχω μπει στην 17 νιώθω ένα γαργαλητο όταν τρώω συγκεκριμένα φαγητά και 4 η ώρα το πρωί .Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα να εχεις @misofeggaro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα συνεγκυουλες! Πώς πάνε οι κοιλίτσες σας; Σας παιδεύουν; 

Θέλω να σας εκθέσω κάποιες απορίες μου και οποία έχει διαθεση ας μου απαντήσει. 

Καταρχάς έχετε νιώσει το μωρό; και αν ναι σε ποια εβδομάδα; εγώ ειμαι στην 15η και ακόμα τπτ. 

Έχει νιώσει κάποια αίσθημα παλμών πάνω από το στομάχι; το νιώθω όταν είμαι καθιστή για πολύ ώρα χωρίς να ακουμπάω κάπου την πλάτη. Σαν να πιέζεται το διαφραγμα και να ακολουθεί τους παλμούς της καρδιάς. 

Υπάρχει κάποια άλλη που είναι να κάνει αμνιο; Ή κάποια που να έκανε στο Αλεξάνδρας να μου πει εντυπώσεις; 

Αυτά για την ώρα. Να προσέχετε! 

Καλησπερα κοριτσι! Λοιπον θα σου πω , εγω το ενοιωσα το σπορι πρωτη φορα 15+6 ενα γκλουπ αν μπορώ καπως να το περιγράψω. Χθες το βράδυ ομως εκανε παρτυ πρωτη φορά 16+5 δλδ που ειμαι τωρα και νομιζω οτι φταιει οτι πρώτη φορα μεσα στην εγκυμοσύνη εφαγα πιτσα η οποια ειναι πολυ πολυ αλμυρή και ειχα πεθανει στο νερο μετα γιατι γενικά αποφεύγω το αλάτι και ενοιωσα πολλα "γκλουπ" αλλα Οχι ακριβώς συνεχόμενα. Δεν ξερω πως ακριβώς να το περιγράψω καλύτερα :P Οπως και να χει απ οτι ξερω το ποτε θα το νοιωσεις εξαρτάται απο πολλα πραγματα, εγω δεν το περιμενα καθολου τοσο νωρίς. Πχ ξερω οτι εχει σημασια και η θεση του πλακούντα εμενα είναι οπίσθιος . Μερικες δεν το νοιώθουν μεχρι και την 20η βδομάδα.

Το αισθημα παλμων μπορει να ειναι απο μικρη δυσπεψία αν καταλαβα τι περιγράφεις. 

Οσο για την αμνιοπαρακεντιση δεν ξερω καθολου να σε βοηθήσω αλλα μπορω να σου πω οτι στο Αλεξάνδρα εχω χειρουργηθεί στην γυναικολογική και ειχα μεινει απολυτα ευχαριστημένη οποτε πιστεύω θα εισαι μια χαρα. 

Καλα αποτελεσματα κορίτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι έκλεισα! Αρχές Μαίου! Οπότε σε 15 μέρες θα έχω μπει και στον πέμπτο και θα ξέρω.... Θέλω τόσο πολύ να την χαρώ. Όταν έμεινα έγκυος είχαν τα ανίψια μου ιλαρά και έπρεπε να μείνω πάνω από ένα μήνα μακρυά από τους δικούς μου και τους ενημέρωσα τηλεφωνικά. Μετά έπαθα αποκόλληση, άλλο άγχος από εκεί. Μετά συνέχισα να αιμορραγώ για ένα μήνα λόγω του αιματώματος. Μετά τα αποτελέσματα της Papp-a με τσάκισαν παρόλο την άριστη αυχενική. Φτου φτου να πάνε για όλες μας τέλεια απο εδώ και πέρα. Και οι φουσκωτές κοιλίτσες μας να κάνουν θραύση το καλοκαίρι! 

Εσύ πότε πας για αυχενική;; Πως τα πας από συμπτώματα; 

Ευχομαι να εχεις πολυ πολυ καλα αποτελεσματα και να ηρεμησεις! 

Εγω την αλλη εβδ θα παω στο γυναικολογο να με δει και θα κλεισουμε και την αυχενικη στην κλινικη. Θα ειμαι στην 11η εβδ τοτε οποτε υπολογιζω οτι σε κανα 3αρι εβδ θα την κανω αποτωρα.

Οσο για συμπτωματα τιποτα σημαντικο μονο πονους οταν κουραζομαι αλλα οταν ξαπλωνω μου περνανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα γλυκές εγκυούλες του φθινοπώρου!και γω εχω ΠΗΤ τελη οκτώβρη αλλα δεν είδα να έχει δημιουργηθεί αντιστοιχη συζήτηση οπότε είδα φως και μπήκα...εσυ που είστε λίγο πιο μπροστά δώστε τα φώτα σας σε μας τα ψαρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...