Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

Κ εμεις 6 μηνες, δεν θα πω οτι προσπαθουμε γιατιδεν μ αρεσει να το λεω ετσι, εχουμε ελευθερες επαφες κ ελπιζουμε να ερθει ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Ναι όλα καλά!! Μας είπε ότι είναι θέμα χρόνου...προσπαθούμε βέβαια εδώ και 6 μήνες..Τι να πω...

Και μας έτσι μας είπε την πρώτη φορά που με είδε για να μου πει τις γόνιμες μέρες αλλά μου τόνισε πολλές φορές όχι ανχγος φέρνει αντίθετα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που έχουμε μαζευτεί τόσα κορίτσια και προσπαθούμε να γίνουμε μανούλες  :) Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Με γερά παιδάκια πάνω απ'όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και απο μένα!!! Καταλαβαίνω το άγχος σας! Είμαι μανούλα, έχω 3 παιδάκια . Ευτυχώς για εμένα ενώ έχω πολυκυστικές ωοθήκες με μόνο σύμπτωμα τους μεγάλους κύκλους κατάφερα με φυσιολογική εντελώς σύλληψη και τις 3 μου εγκυμοσύνες. Σας εύχομαι γρήγορα γρήγορα γρήγορα υγιή εμβρυάκια στις κοιλίτσες σας και υγιή μωράκια στην αγκαλίτσα σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! Κ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ!!! ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ !! ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! Κ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ!!! ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ !! ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!! 

Καλή επιτυχία!!! Με μια τεράστια χοριακή και ένα γερό μωρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή επιτυχία!!! Με μια τεράστια χοριακή και ένα γερό μωρό! 

ΑΧΧΧΧ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ !!!! ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! Κ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ!!! ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ !! ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!! 

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

 

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ  ΠΟΛΥ !!!:):)

 Η ΑΛΗΘΕΙΑ  ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ Ο ΠΙΣΙΝΟΣ Μ Π ΛΕΝΕ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΝ 11η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ...ΕΠΕΣΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΟΡΜΟΝΗ ΤΟΣΟ  ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΤΗΝ 16η ΜΕΡΑ  ΧΟΡΙΑΚΗ ! ΟΧΙ ΤΕΣΤ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mary Nick να ΣΚΈΦΤΕΣΑΙ θετικά μόνο !!!με το καλό να μας πεις ωραία νέα!!!!!σου στέλνω όλη μ τη καλή ενέργεια κ σκέψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena28 είπε:

Mary Nick να ΣΚΈΦΤΕΣΑΙ θετικά μόνο !!!με το καλό να μας πεις ωραία νέα!!!!!σου στέλνω όλη μ τη καλή ενέργεια κ σκέψη 

ΠΑΙΡΝΩ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και εμείς στις προσπάθειες είμαστε έχω βέβαια ένα αγγελούδι 7 ετών πού θέλει αδελφάκι ??.

Τελευταία περίοδος 23 Νοεμβρίου στις 20 να δούμε αν θα έρθει η αναθεματισμενη?.

Τις προσπάθειες τις κάναμε πάλι με τεστ ωορρηξίας στην 17 ημέρα έγινε σκούρα πολύ ή γραμμή.

Τι να πω σημερα το πρωί μια αναγούλα μίαανακατωσούρα ?.

Δεν ξέρω αλλά μακάρι να δώσει ο Θεός ένα τέτοιο δώρο Χριστουγέννων σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Σε εμένα ξεκινησαν τα κλασικά μπεζ υγρά που έχω πριν την περίοδο...πάει κ αυτός ο μήνας..

Νίκη μου (αν όντως σε λένε έτσι) λυπάμαι, αλλά μην απογοητευεσαι, χάθηκε μια μάχη αλλά όχι και ο πόλεμος! Σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να είσαι πιο τυχερή! Κι εγώ (δεν) περιμένω την Κυριακή, αλλά για κάποιο λόγο είμαι τρελά απαισιόδοξη και σίγουρη ότι δεν έχει γίνει κάτι καλό ούτε αυτό το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σκέφτεσαι θετικά έχεις μέρες ακόμα!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! :) εγώ έχω απογοητευθεί..μακάρι αυτά τα υγρά να σταματήσουν η να μη γίνει έστω ροή...Η ελπίδα πεθαινει τελευταία! Θα είναι τόσο ωραία έκπληξη..Αν όχι θα παρακολουθήσουμε την ωορρηξία με υπέρηχο και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η mary nick είπε:

ΠΑΙΡΝΩ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!:x:x

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Να σκέφτεσαι θετικά έχεις μέρες ακόμα!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! :) εγώ έχω απογοητευθεί..μακάρι αυτά τα υγρά να σταματήσουν η να μη γίνει έστω ροή...Η ελπίδα πεθαινει τελευταία! Θα είναι τόσο ωραία έκπληξη..Αν όχι θα παρακολουθήσουμε την ωορρηξία με υπέρηχο και βλέπουμε...

Νικη καλησπερα τι κάνεις; Τελικά έγινε περίοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babybaby είπε:

Νικη καλησπερα τι κάνεις; Τελικά έγινε περίοδος;

 Καλησπέρα!! Όχι δεν έγινε περίοδος...ακόμα κηλίδες μπεζ..Γενικά μου το κάνει αυτό 1-2 μέρες πρίν έρθει..Θα φανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

Καλησπέρα !!  Ή χοριακη μου θετική:) αλλά χαμηλή !! Μόλις 13,15  ο γιατρός λέει για καθυστερημενη σύλληψη ! Θα την επαναλάβω σε 2 μέρες !! Ελπιζω να πάνε όλα καλά !! Δε σας κρύβω ότι έχω αγχωθει. .!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/12/2017 at 7:13 ΜΜ, ο/η Hope25 είπε:

Mary Nick περιμενουμε νεα σου☆

Καλησπέρα !! Λοιπόν η χοριακη θετική :)αλλά χαμηλή 13,15!! Ο γιατρός λέει για καθυστερημενη σύλληψη! ! Ας ελπίσω ότι θα συνεχίσουμε καλά !! Έχω πολύ άγχος μέχρι να την επαναλάβω να δω αν διπλασιαστηκε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα !!  Ή χοριακη μου θετική:) αλλά χαμηλή !! Μόλις 13,15  ο γιατρός λέει για καθυστερημενη σύλληψη ! Θα την επαναλάβω σε 2 μέρες !! Ελπιζω να πάνε όλα καλά !! Δε σας κρύβω ότι έχω αγχωθει. .!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ! ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...