Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η karen είπε:

Της φάγατε τις πεθερές βρε κορίτσια  ?????Πάψτε γιατί θα γίνουμε και εμείς μεθαύριο  και ποιος ξέρει τι θα μας περιμένει από νύφες η γαμπρούς. Ενδιαφέρονται και αυτές  αλλά μάλλον λάθος τρόπο να το δείχνουν. Τους άντρες του διαλέγουμε τις πεθερές  οχι

Σωστή.. Δεν εχω παράπονο ειμαι από της τυχερές με αγαπάνε σαν κόρη τους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Σωστή.. Δεν εχω παράπονο ειμαι από της τυχερές με αγαπάνε σαν κόρη τους.. 

Ούτε εγώ έχω Ε κάνει όμως και τα δικά της σαν πεθερά τα ψου ψου πίσω και όλα τα συναφή  χαχα έτσι θα μαστέ και εμείς.Δεν παύει να μαι μανάδες  των ανδρών μας. Άμα δεν ήταν και αυτές δεν θα τους είχαμε γνωρίσει. Με τα νερά Αμα τΙς πας όλα οΚ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Ούτε εγώ έχω Ε κάνει όμως και τα δικά της σαν πεθερά τα ψου ψου πίσω και όλα τα συναφή  χαχα έτσι θα μαστέ και εμείς.Δεν παύει να μαι μανάδες  των ανδρών μας. Άμα δεν ήταν και αυτές δεν θα τους είχαμε γνωρίσει. Με τα νερά Αμα τΙς πας όλα οΚ. 

Ακριβώς..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Η δικη μου που δεν ήθελε να κάνω απόξεση διότι δεν ξερει τι ειναι παλινδρομη;;;;!!!!! Θεε μου τι εχω περάσει... 

Ε εντάξει και εσύ μην τις παρεξηγείς  μεγάλες γυΝίκες. Εμέναου λεγε ότι όσες είχαν εκφωνήτρια δεν κάνουν Παιδία που να ξερε για εμένα δεν θα τανοιγε τι στόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

?????????Αχ βρε κορίτσια για την 29 διαβάσατε πόσο στεναχωρήθηκα και λυπηθήκα να χάσει την ζωή της το κορίτσι μετά από γέννα ενός υγιέστατο μωρού από επιπλοκές  που προκάλεσαν ακατασχέτη αιμορραγία. Πολύ λυπηρό  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η karen είπε:

Δεν κάνουν θαύματα αλλά ναΙ βοηθάνε. Έχετε κάνει εξετάσεις? 

Όχι στην ουσία ξεκινήσαμε από τον  από Δεκέμβρη. Τη Δευτέρα που πήγα στον γυναικολόγο μου είπε για Ε και φιλικό οξύ κι αν δεν γίνει κάτι σε 6 μήνες θα κάνουμε σαλπιγγογραφια. Δεν μου είπε κάτι άλλο εγώ σκεφτόμουν αν δεν προς το Πάσχα να κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ε εντάξει και εσύ μην τις παρεξηγείς  μεγάλες γυΝίκες. Εμέναου λεγε ότι όσες είχαν εκφωνήτρια δεν κάνουν Παιδία που να ξερε για εμένα δεν θα τανοιγε τι στόμα 

Όσες είχαν τι;; Μάλλον το τ9! Χαχα! Κατα τα αλλα να πω οτι με λατρεύει και την αγαπω και πίνουμε απίστευτες καφεδαρες! Όμως εκείνη τη περιοδο ηθελα να ανοίξει η γη να τη καταπιεί. . ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Κ εγώ φοβάμαι αρκετά... Για ΠΑΠ πάω κ τους βγάζω την ψυχή... Εγώ τον άλλο θα παω

Εύχομαι να μη σου χρειαστεί @Scooby! και εγώ αυτο ευχόμουν για μένα, αλλα δυστυχώς αδιαθέτησα πάλι... Ας ελπίσουμε να ειναι καλή τουλάχιστον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2018 at 8:47 ΜΜ, ο/η Scooby! είπε:

Αντε να δούμε τουλάχιστον να ξέρω! 

Αν υπάρχει κάποια κοπέλα π έχει κάνει θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθήσει! Μ είπαν ότι πρέπει να κλείσω ραντεβού σε νοσοκομείο! 

Καλησπέρα.Εγώ δεν έχω κάνει ξέρω όμως από φίλη που έκανε και 15 μέρες μετά έγινε το θαύμα!!! Έχουν περάσει βέβαια 6 χρ και το λέω γιατί τότε της είχαν κάνει μέθη αλλά από ότι έχω διαβάσει πλέον δεν κάνουν και σου δίνουν ένα ελαφρύ αναλγητικό πρίν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα.Εγώ δεν έχω κάνει ξέρω όμως από φίλη που έκανε και 15 μέρες μετά έγινε το θαύμα!!! Έχουν περάσει βέβαια 6 χρ και το λέω γιατί τότε της είχαν κάνει μέθη αλλά από ότι έχω διαβάσει πλέον δεν κάνουν και σου δίνουν ένα ελαφρύ αναλγητικό πρίν.

Άμα κάνουν ακόμα θα την έκανα χαχαχ φοβάμαι πολύ! Αλλά δεν ξέρω καθόλου π να πάω να την κάνω είμαι ανάμεσα στο Αλεξάνδρα κ στο μητέρα θα πάρω αύριο τηλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι @Scooby! εχω καποιες μερες με εντονες ναυτιες και δεν ειχα ορεξη ουτε υπολογιστη να ανοιξω...

καλη επιτυχια σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! νομίζω είναι και τα 2 καλά έχω γνωστές που γέννησαν και στα 2 και στο μητέρα έχω πάει κι εγώ γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου.Δεν ξέρω τώρα για το κόστος γιατί το μητέρα είναι ιδιωτικό.Χαχαχαχα ε δεν νομίζω πριν 6 χρόνια να ήταν καλύτερα τα πράγματα η τεχνολογία προχωράει, δεν θα καταλάβεις τίποτα θα δεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! εγώ έκανα την σαλπιγγογραφια στο Έλενα και ήμουν πολύ ευχαριστημένη.. Το σκιαγραφικο μου το έγραψε ο γιατρός και δεν πλήρωσα τίποτα.. Πιο πολύ πόνεσα απο φόβο πάρα απο πραγματικό πόνο.. Μπορείς 1-2 ώρες πριν να πάρεις ένα αναλγητικό, σίγουρα θα βοηθησει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! @babybaby σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Θα περάσει ο καιρός κ θα σ φύγουν οι ναυτιες!

@zoi.ko χαχχα! Η κοπέλα στο ιατρείο με ενημέρωσε ότι κ στο μητέρα δέχονται την συνταγή τ γιατρού κ για το φάρμακο κ για την εξέταση! Οπότε θα δω κ τα ραντεβού π έχουν κ θα κλείσω! 

@Mariloux δεν τα πάω καλά με τα χάπια κ δεν θέλω ν πάρω κάτι βέβαια φοβάμαι κ μην πονέσω οπότε μάλλον θα πάρω θα δω κ τ θα μ πουν! Πως γίνεται η εξέταση υσχυει ότι πρέπει εγώ να κρατάω τα πόδια μ κ ότι ποναει αυτή η ένεση π βάζουν για να ρίξουν το σκιαγραφικο ? Επίσης παίρνω κατευθείαν τα αποτελέσματα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @babybaby σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Θα περάσει ο καιρός κ θα σ φύγουν οι ναυτιες!

@zoi.ko χαχχα! Η κοπέλα στο ιατρείο με ενημέρωσε ότι κ στο μητέρα δέχονται την συνταγή τ γιατρού κ για το φάρμακο κ για την εξέταση! Οπότε θα δω κ τα ραντεβού π έχουν κ θα κλείσω! 

@Mariloux δεν τα πάω καλά με τα χάπια κ δεν θέλω ν πάρω κάτι βέβαια φοβάμαι κ μην πονέσω οπότε μάλλον θα πάρω θα δω κ τ θα μ πουν! Πως γίνεται η εξέταση υσχυει ότι πρέπει εγώ να κρατάω τα πόδια μ κ ότι ποναει αυτή η ένεση π βάζουν για να ρίξουν το σκιαγραφικο ? Επίσης παίρνω κατευθείαν τα αποτελέσματα? 

 

Kορίτσι μου έκανα και γω σαλπιγγογραφία τον Νοέμβρη!!!Δεν πήρα παυσίπονο πριν και λίγο πόνεσα!!!Οχι πολύ αλλά σαν πόνους περιόδου και πιο πολύ πριν πέσει το σκιαγραφικό.Μετά ήμουν μια χαρά και ούτε αίμα είχα!!Τα αποτελέσματα τα πέρνεις αμέσως και κατα την διαρκεια θα σου πει κάτι!!!Με το καλό να την κάνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μου δεν είναι υποχρεωτικό να πάρεις κάτι πριν την εξέταση, είναι για να νιώσεις εσύ καλύτερα!! Δεν κρατάς τα πόδια σου, ξαπλωνεις και έχει τα ειδικά στηρίγματα που έχει η γυναικολογική καρέκλα.. Μετά σου βάζουν κολποδιαστολεα και σου ρίχνουν το σκιαγραφικο, δεν σου κάνουν καμία ένεση... Είναι σαν τεστ παπ ας πούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μ! Παίρνω τηλ από το πρωί κ δεν το σηκώνουν σε κανένα από τα δύο κ φοβάμαι μην δεν βρω ραντεβού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...