Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Xoris καλός ήρθες στην παρέα μας...! Και σύντομα να έχεις ευχάριστα..

Νιωθω όμως τόσο απογοήτευση!!! Νευριάζω χωρις πλακα. Δε ξερω αν θα τα καταφέρω ποτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xoris είπε:

Εμείς προσπαθούμε απο το 2014 και ειμαι 33. 

Κι εμείς από το Οκτώβριο του 2014.. σου εύχομαι σύντομα να έρθει..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Xoris δεν ξέρω αν έχετε κάποιο θέμα που εύχομαι πως όχι.. Μην απογοήτευσε κοπέλα μου θα έρθει και σύντομα απλά θέλει να μας ταλαιπωρήσει λιγάκι αλλά θα έρθει.. όποιος και να είναι ο τρόπος..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Xoris δεν ξέρω αν έχετε κάποιο θέμα που εύχομαι πως όχι.. Μην απογοήτευσε κοπέλα μου θα έρθει και σύντομα απλά θέλει να μας ταλαιπωρήσει λιγάκι αλλά θα έρθει.. όποιος και να είναι ο τρόπος..!!! 

Δε φαίνεται να εχουμε κάποιο θέμα πέραν του οτι τα ωάρια μου έχουν «σκληρή υφή». Το Σεπτέμβρη που μας πέρασε εκανα ενα κυκλο με κλομιφαινη. Και τότε ήρθε!!! Η παλινδρομη. Μετα απο τέσσερα χρονια. Δραματικό! (Γελαω τωρα γιατι το διακομωδω) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κι εμείς από το Οκτώβριο του 2014.. σου εύχομαι σύντομα να έρθει..!

Επίσης Οκτώβρη. Παντρευτήκαμε τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Επίσης Οκτώβρη. Παντρευτήκαμε τότε. 

Κι εμείς τον Οκτώβριο του 2014 παντρευτικαμε.. 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Δε φαίνεται να εχουμε κάποιο θέμα πέραν του οτι τα ωάρια μου έχουν «σκληρή υφή». Το Σεπτέμβρη που μας πέρασε εκανα ενα κυκλο με κλομιφαινη. Και τότε ήρθε!!! Η παλινδρομη. Μετα απο τέσσερα χρονια. Δραματικό! (Γελαω τωρα γιατι το διακομωδω) 

Λυπάμαι κοπέλα μου.. απο την στιγμη εστω που έμεινες μια φορα θα ξανά μήνες και θα πάνε όλα καλά..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μέρα κορίτσια μου χορις καλώς ήρθες στον φόρουμ. Τι κάνετε? Εγώ όλο ψιλοκολημματα το φόρουμ. Τρομάζω να γράψω δύο λέξεις. Ζαλάδες εξάψεις μουδιασματα δυσπνοιες ακόμη συνεχίζουν. Μίλησα με τον γιατρό μου σήμερα θα πήγαινε κέντρο και θα Κ ενημέρωσει.Του ανέφερα για όλα τα παραπάνω και είπε να κάνουμε ξανά ένα ορμονολογικο έλεγχο την τελευταία φορά ήταν στα χάλια τους οι ορμόνες. Η δότρια μου έχει ξεκινήσει περισσότερα το μεσημέρι τα φιλιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλη σας μέρα κορίτσια μου χορις καλώς ήρθες στον φόρουμ. Τι κάνετε? Εγώ όλο ψιλοκολημματα το φόρουμ. Τρομάζω να γράψω δύο λέξεις. Ζαλάδες εξάψεις μουδιασματα δυσπνοιες ακόμη συνεχίζουν. Μίλησα με τον γιατρό μου σήμερα θα πήγαινε κέντρο και θα Κ ενημέρωσει.Του ανέφερα για όλα τα παραπάνω και είπε να κάνουμε ξανά ένα ορμονολογικο έλεγχο την τελευταία φορά ήταν στα χάλια τους οι ορμόνες. Η δότρια μου έχει ξεκινήσει περισσότερα το μεσημέρι τα φιλιά μου 

Εύχαριστω! Καλη δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Σήμερα σαν να πειρε λίγο τα πάνω του το φόρουμ. Φορτώνει γρηγορότερα η σελίδα και δε μου κολλάει τόσο. Ελπίζω να είστε όλες καλά.Εγώ Δευτέρα πήγα στο γιατρό μου.Του είπα ότι με τον άντρα μου ξεκινήσαμε προσπάθειες και μου έδωσε φιλικό οξύ και βιταμίνη Ε ....στις προσπάθειες λοιπόν!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα!Σήμερα σαν να πειρε λίγο τα πάνω του το φόρουμ. Φορτώνει γρηγορότερα η σελίδα και δε μου κολλάει τόσο. Ελπίζω να είστε όλες καλά.Εγώ Δευτέρα πήγα στο γιατρό μου.Του είπα ότι με τον άντρα μου ξεκινήσαμε προσπάθειες και μου έδωσε φιλικό οξύ και βιταμίνη Ε ....στις προσπάθειες λοιπόν!?

Καλή αρχή και σύντομα με ευχάριστα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh σε ευχαριστώ πολύ σύντομα ελπίζω σε όλες.Ο γιατρός μου είπε ότι αν μέχρι το καλοκαίρι δεν θα πρέπει να κάνουμε μια σαλπιγγογραφια.... ωάρια είδε αλλά ποτέ δεν ξέρεις με τόσα που ακούμε... έχω αγχωθεί από τώρα ....προετοιμασα και τον άντρα μου για ξεζούμισμα ? και σπερματοδιαγραμμα και.... μακάρι να μην ξαναδώ την κυρία με τα κόκκινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα κορίτσια... Είχα πολύ δουλειά κ δεν πρόλαβα να πάρω να κλείσω για την σαλπιγγογραφια αύριο το πρωί θα καλέσω.. Μ προτείνετε να την κάπου συγκεκριμένα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@zoi.ko μην αγχώνεσαι θα έρθει.. ως το καλοκαίρι θα έχει έρθει..!!! 

Μακάρι καλοκαίρι έχουμε και επέτειο γάμου και είναι και τα γενέθλια μου!Αχ μια κουβέντα είναι αυτή που τη λεω πολύ συχνά σε άλλους αλλά στον εαυτό μου δεν μπορώ να την κάνω πράξη.Γενικά αγχώνομαι πολύ όχι τώρα που προσπαθώ κιόλας! Ευτυχώς που μπορώ και τα λέω εδώ γιατί αν περιμένω από τον σύζυγό.....τέρας ψυχραιμίας λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko εγώ τον άντρα μου στης αρχές τον έλεγα αναίσθητο δεν τον ένοιαζε τίποτα και καλά έκανε τελικά γιατί αν ειχε άγχος και αυτός κι εγώ θα είχαμε χάσει την μπάλα τελείως στο σπίτι από ένα σημείο και μετά εγώ έγινα η αναίσθητη στο σπίτι ούτε άγχος είχα και έχω ακόμη χαλαρά που λέμε στα μέρη μου. Ξέρω καπια στιγμή ια έρθει δεν ήταν τα 3 χρόνια που πέρασαν να έρθει θα έρθει στα επόμενα χρόνια δεν θα σκάσω ας έρθει οπότε θέλει και να είναι γερό..!!!! Αυτό που λέει και η μάνα μου δεν ήρθε η ώρα του να έρθει.! Οπότε κι εγώ ότι μου έχει πει ο γιατρός κάνω και ας έρθει οπότε είναι. Στης αρχές κιταγα κι εγώ αχ στα γενέθλια να μάθω ότι ειμαι η στην επέτειο μας και όμως λένε όταν κάνεις σχέδια ο θεός γελάει..!!! Κι σε εμάς αυτό γίνεται κάθε φορά που κάνουμε σχέδια κάτι μας τα αλλάζει 180 μοίρες.. Για αυτό κάτσε απολαύσετε της στιγμές με τον αντρουλι σου και θα έρθει μην αγχονεσε καθόλου..!!! Χαλαρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Xoris είπε:

Νιωθω όμως τόσο απογοήτευση!!! Νευριάζω χωρις πλακα. Δε ξερω αν θα τα καταφέρω ποτε. 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Μπόρω κάπως να σε καταλάβω!!!Εμείς είχαμε περίπου 1,5 χρόνο προσπαθειών και παλινδρόμησε.Ασχημο συναίσθημα όταν προσπαθείς καιρό,λες τα καταφέραμε και φεύγει μέσα από τα χέρια μας!!Θα σου πω τι σκέφτομαι και ελπίζω να σε βοηθήσει.Ολοι οι γιατροί λένε αν μείνεις μια φορά ξαναμένεις.Σίγουρα δεν θα αργήσει πάρα πολύ αλλά θα ρθεί.Το σημαντικό είναι να ξαναμείνουμε εγκυούλες και να πάνε όλα καλά.Εχουμε ακούσει δυστυχώς περιπτώσεις που μείνανε αμέσως και πάλι παλινδρόμησε.Αγχός θα σου πω έχω πολύ!!!Μόνο αυτό το μήνα είμαι καλύτερα ουσιαστικά!!!Τους άλλους το έλεγα για να το πιστέψω!!!Είμαστε τώρα στον 11 μήνα προσπαθειών!!!Με πίστη και υπομονή θα ρεθί για όλες μας!!!!Σας φιλώωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh εγώ ούτε καν της έχω πει για τις προσπάθειες γιατί βλέπω να τηλ. κάθε μέρα και να με αγχώνει περισσότερο.Χαλαρά ναι αλλά λίγο η ηλικία λίγο αυτά που διαβάζω....δεν θέλει και πολύ!Σε ευχαριστώ πάρα πολύ εύχομαι και σε εσένα γρήγορα ένα καραμπινάτο θετικότητο τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko είναι η μόνη που ξέρει γιατί κάπου θέλω να τα λέω.. Και πάντα είναι δίπλα μου. Τον 1ο χρόνο και συνέχιζε και μετά ως τώρα αλλά λιγότερο ήταν η πεθερά μου τηλ κάθε μέρα στον άντρα μου τι έγινε έχουμε κανένα νέο σε γιατρό την πήγες και τέτοια μέχρι που είπα στον άντρα μου να το σταματισ2ι και έτσι έκανε αλλά έχω υποψιαστεί ότι τον περνει τηλ τα πρωινά στην δουλειά και τον ρωτάει μου έχει τύχει να είναι σπίτι να τον περνει τηλ στο κινητό και να ρωτάει αν ειμαι εγώ σπίτι για να τον ρωτήσει. Αλλά τον έχω τσεκάρει και την έχω πιάσει πολλές φορές έτσι να κάνει οπότε εγώ ξέρω ότι συνεχίζει. Τέλος πάντων. Δεν με νοιάζει τη κάνει η πεθερά μου καθόλου...!!!! Θέλει να ρωτάει ας ρωτάει τον γιόκα της...! 

Δεν ξέρω πόσο είσαι εκτως αν έχεις πει κάπου και δεν το θυμάμαι.! Δεν θέλει άγχος καθόλου..!! Μην βάζεις στο μύλο να σκεφτείτε ότι α κάνω προσπαθείς για παιδάκι αυτό χαλεινολοι την ουσία την απόλαυση με τον άντρα σου..!!! Πάντα το επειδή το θέλετε όχι α πρέπει να το κάνουμε για να πιάσω παιδί.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh έχεις απόλυτο δίκιο. Εγώ είμαι 38 και....όσο να πεις δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι....δεν είχα νιώσει όμως την ανάγκη αυτή παλιότερα.... ίσως επειδή τώρα δεν δουλεύω και είμαι πιο χαλαρή σε αντίθεση με κάποιους μήνες πριν που λόγω δουλειάς ήμουνα ρετάλι.Ας έρθει όποτε θέλει αρκεί να είναι γερό. Καλά κι εμένα η πεθερά όποτε μου δίνει ευχές να γίνω διπλή μου λέει χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko εμένα ευχές μου δίνουν αν πάμε σε καμία βάφτιση. Ή Πάσχα και χριστουγγενα. Τα έχω κόψει τα πολλά πολλά με της ευχές γιατί είναι και λίγο γκαντεμιδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα!Σήμερα σαν να πειρε λίγο τα πάνω του το φόρουμ. Φορτώνει γρηγορότερα η σελίδα και δε μου κολλάει τόσο. Ελπίζω να είστε όλες καλά.Εγώ Δευτέρα πήγα στο γιατρό μου.Του είπα ότι με τον άντρα μου ξεκινήσαμε προσπάθειες και μου έδωσε φιλικό οξύ και βιταμίνη Ε ....στις προσπάθειες λοιπόν!?

καλησπέρα την Ε την παίρνει ο σύζυγος. Αυγά μπανάνες μπρόκολα πράσινο τσάι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen καλησπέρα.Σε εμένα την έδωσε ο γιατρός και μου την είχε δώσει και παλιότερα δεν μου είπε κάτι για το σύζυγο προς το παρών..... εγώ σκέφτομαι να πάρω βασικό πολτό να του δώσω που από ότι έχω διαβάσει είναι καλός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της φάγατε τις πεθερές βρε κορίτσια  ?????Πάψτε γιατί θα γίνουμε και εμείς μεθαύριο  και ποιος ξέρει τι θα μας περιμένει από νύφες η γαμπρούς. Ενδιαφέρονται και αυτές  αλλά μάλλον λάθος τρόπο να το δείχνουν. Τους άντρες του διαλέγουμε τις πεθερές  οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...