Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Kat-Cat αστό πόσες φορές μου το έχει βγάλει αυτό αστα να πάνε...!!!!

Ε, μα τα βλέπεις?! Να σου πω, τωρα με το παιδι εγω αρχισα να μπαινω σαν την τρελη και να διαβαζω ολους τους πιθανους λογους που δε συλλαμβανει μια γυναικα, και εχασα την μπαλα. Το κανα 3 μηνες τωρα. Αυτον το μηνα ειπα τελος. Δε θα μπαινω καθολου. Θα το τηρησω. Θα ακουω μονο το γιατρο μου ο,τι μου χει πει ή θα μου πει και τελος. Αλλιως εδω μεσα στο διαδικτυο θα βρω χιλιαδες λογους υπογονιμοτητας που μπορει να μην εχει παει ποτε το μυαλο μου. Δεν υπαρχει κανενας λογος. Παντα θα βρισκω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε, μα τα βλέπεις?! Να σου πω, τωρα με το παιδι εγω αρχισα να μπαινω σαν την τρελη και να διαβαζω ολους τους πιθανους λογους που δε συλλαμβανει μια γυναικα, και εχασα την μπαλα. Το κανα 3 μηνες τωρα. Αυτον το μηνα ειπα τελος. Δε θα μπαινω καθολου. Θα το τηρησω. Θα ακουω μονο το γιατρο μου ο,τι μου χει πει ή θα μου πει και τελος. Αλλιως εδω μεσα στο διαδικτυο θα βρω χιλιαδες λογους υπογονιμοτητας που μπορει να μην εχει παει ποτε το μυαλο μου. Δεν υπαρχει κανενας λογος. Παντα θα βρισκω.

στο θέμα με της προσπάθειες ποτέ δεν έκατσα να το ψάξω είναι το μονό που δεν έχω ψάξει  ποτέ. γιατί εμπιστεύομαι τον γιατρό μου και ότι μου λέει το κάνω (πάλι κάλα δλδ) αλλιώς θα ήμουν ήδη μέσα (είναι και μακριά το χαιδαρι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

στο θέμα με της προσπάθειες ποτέ δεν έκατσα να το ψάξω είναι το μονό που δεν έχω ψάξει  ποτέ. γιατί εμπιστεύομαι τον γιατρό μου και ότι μου λέει το κάνω (πάλι κάλα δλδ) αλλιώς θα ήμουν ήδη μέσα (είναι και μακριά το χαιδαρι)

Παλι καλά! Ουτε και να μπεις στο λεω εκ πειρας! Ο,τι μαθαμε μαθαμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Παλι καλά! Ουτε και να μπεις στο λεω εκ πειρας! Ο,τι μαθαμε μαθαμε :P

δεν το είχα σκοπό καθόλου ούτε καν το είχα σκεφτεί ποτέ μου.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ κλαιω αληθεια! Σα τα μοσχαρια στο χασαπη που χει τα μερη :P Οχι νταξει ειμαι πολυ αγχωδης, φημιζομαι και γω, αλλα εγω παθαινω κατι εμμονες με τη δουλεια πχ, και τωρα τελευταια και με το παιδι χιχιιχιχ! Ελπιζω να μη διαβαζει κανεις απο ψυχιατρειο δω μεσα γιατι μας βλεπω να τα λεμε παρεα προς Χαιδάρι μεριά. (Δεν εχω και λαικ γαμωτο μου)

Χαχαχαχαχα κάπως έτσι μοσχαράκι παρακαλώ που είναι και άπαχο χαχαχαχαχα!!!!Πάντως είχα γνωρίσει κοπέλα που δούλευε Χαϊδάρι μεριά και τα άσπρα πουκαμισακια έχουν απαγορευτεί οπότε μην ανησυχείτε κορίτσια χαχαχαχαχα!!!(Εμένα με άφησε να βάλω 2 like και τώρα ξανά δεν!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko με τα like έτσι πάει σε αφυνειβ2 και μετά θα σε αφήσει  να κάνεις και άλλα όσο περνάει η ώρα.. ααα ωραία πάλι καλά δεν θα φόραγε άσπρα με τίποτα αχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @Xoris σου εύχομαι να μην έρθει.. εγω πριν 1 εβδομάδα καθάρισα από αυτήν.. Τώρα περιμένω σε λίγο καιρό.. Και δεν την θέλω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Γεια σου @Xoris σου εύχομαι να μην έρθει.. εγω πριν 1 εβδομάδα καθάρισα από αυτήν.. Τώρα περιμένω σε λίγο καιρό.. Και δεν την θέλω.. 

Ναι καταλαβαίνω.. με εχει πάρει λίγο απο κάτω αυτές τις μερες.. μου φαίνεται προσπαθω για το τιποτα. Αν ήταν θα είχε γινει τόσο καιρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xoris είπε:

Ναι καταλαβαίνω.. με εχει πάρει λίγο απο κάτω αυτές τις μερες.. μου φαίνεται προσπαθω για το τιποτα. Αν ήταν θα είχε γινει τόσο καιρο. 

Νομίζω ότι όλες μας κάπως έτσι νιώθουμε λίγο-πολύ!!!!Που θα  πάει....θα έρθει το πολυπόθητο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Ναι καταλαβαίνω.. με εχει πάρει λίγο απο κάτω αυτές τις μερες.. μου φαίνεται προσπαθω για το τιποτα. Αν ήταν θα είχε γινει τόσο καιρο. 

Δεν πρέπει κορίτσι μου να σε περνει από κάτω.. θα έρθει στην ώρα του.. Και θα είναι σύντομα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν πρέπει κορίτσι μου να σε περνει από κάτω.. θα έρθει στην ώρα του.. Και θα είναι σύντομα...!!

Σευχαριστω μεσα απο τη καρδια μοθ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Ναι καταλαβαίνω.. με εχει πάρει λίγο απο κάτω αυτές τις μερες.. μου φαίνεται προσπαθω για το τιποτα. Αν ήταν θα είχε γινει τόσο καιρο. 

Καλέ μη λες τέτοια. Σου μιλαω εγώ που αδιαθέτησα σημερα! αχαχαχα. Ε, επαθα μια μικρη υστερια χτες με τα προεορτια, σημερα ειπα παμε για τον επόμενο! Δεν πτοουμαστε. Άλλες κοπελες θελουν περισσότερο καιρό άλλες λιγότερο! πιθανότητες ειναι αυτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλέ μη λες τέτοια. Σου μιλαω εγώ που αδιαθέτησα σημερα! αχαχαχα. Ε, επαθα μια μικρη υστερια χτες με τα προεορτια, σημερα ειπα παμε για τον επόμενο! Δεν πτοουμαστε. Άλλες κοπελες θελουν περισσότερο καιρό άλλες λιγότερο! πιθανότητες ειναι αυτες!

Ωχ οκ!! Χαχα! Θελει λεει καλη ψυχολογία για να πετύχει. Που να τη βρω μανα μου! Δε συμφέρει να παντρεύεσαι πάντως. Καλύτερα ελεύθερο πουλί. Ουτε παιδια ουτε τιποτα. Φλερτακια και ζωάρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Ωχ οκ!! Χαχα! Θελει λεει καλη ψυχολογία για να πετύχει. Που να τη βρω μανα μου! Δε συμφέρει να παντρεύεσαι πάντως. Καλύτερα ελεύθερο πουλί. Ουτε παιδια ουτε τιποτα. Φλερτακια και ζωάρα! 

Καρκινο σε κοβω και σενα ζωδιακα (μιλουσαμε σε αλλο ποστ για ζωδια). Κοιτα, και εγω αναπολω τις εποχες που το μονο μου προβλημα ηταν που θα πιω καφε. Ουτε παιδια, ουτε σκυλια (γατια εχω), ουτε λογαριασμους, ουτε σπιτια ουτε τιποτα, αλλά δυστυχως περνανε τα ρημαδια ανεπιστρεπτι. Ας προσπαθουμε να χαιρομαστε την καθε εποχη μας. Πολλες φορες μου λειπουν παρα πολυ τα παλια και τι δε θα δινα να γυρνουσα. Αλλά τελοσπαντων δυστυχως δε γυρνανε οπότε πορευομαστε με το παρον και προσπαθουμε για το μελλον και στο ενδιαμεσο κοιταμε να περναμε καλα οσο γινεται! Επισης να πω το εξης για να καταλαβουμε ποσο σχετικα ειναι ολα: ΚΑποια φορα στο πολυ μακρινο φοιτητικο μου παρελθον τοτε που καναμε διαιτες και θελαμε να μαστε οσο πιο κορμαρες γινεται, ειχα χασει πολλα κιλα και βεβαια κοπηκε η περιοδος, δε θα ξεχασω οταν μετα απο αρκετα χρονια προσπαθειων με το γυναικολογο να την επαναφερω φυσιολογικα, ηρθε απο μονη της (και απο τοτε χτυπα ξυλο σταθερα την 28η μερα), που έκανα σαν τρελη που την ειδα απο την χαρα μου. Το ακριβως αντιθετο δηλαδη με χθες που ειδα τα καφε που μοιρολογουσα. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Καρκινο σε κοβω και σενα ζωδιακα (μιλουσαμε σε αλλο ποστ για ζωδια). Κοιτα, και εγω αναπολω τις εποχες που το μονο μου προβλημα ηταν που θα πιω καφε. Ουτε παιδια, ουτε σκυλια (γατια εχω), ουτε λογαριασμους, ουτε σπιτια ουτε τιποτα, αλλά δυστυχως περνανε τα ρημαδια ανεπιστρεπτι. Ας προσπαθουμε να χαιρομαστε την καθε εποχη μας. Πολλες φορες μου λειπουν παρα πολυ τα παλια και τι δε θα δινα να γυρνουσα. Αλλά τελοσπαντων δυστυχως δε γυρνανε οπότε πορευομαστε με το παρον και προσπαθουμε για το μελλον και στο ενδιαμεσο κοιταμε να περναμε καλα οσο γινεται! Επισης να πω το εξης για να καταλαβουμε ποσο σχετικα ειναι ολα: ΚΑποια φορα στο πολυ μακρινο φοιτητικο μου παρελθον τοτε που καναμε διαιτες και θελαμε να μαστε οσο πιο κορμαρες γινεται, ειχα χασει πολλα κιλα και βεβαια κοπηκε η περιοδος, δε θα ξεχασω οταν μετα απο αρκετα χρονια προσπαθειων με το γυναικολογο να την επαναφερω φυσιολογικα, ηρθε απο μονη της (και απο τοτε χτυπα ξυλο σταθερα την 28η μερα), που έκανα σαν τρελη που την ειδα απο την χαρα μου. Το ακριβως αντιθετο δηλαδη με χθες που ειδα τα καφε που μοιρολογουσα. :P

Υδροχοος ειμαι αλλα ξέρεις τι με τρώει;; Ο οροσκοπος ιχθύς!!! Όταν καταφέρνω να πνίξω το παλιοψαρο ερχομαι στα ίσα μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xoris είπε:

Υδροχοος ειμαι αλλα ξέρεις τι με τρώει;; Ο οροσκοπος ιχθύς!!! Όταν καταφέρνω να πνίξω το παλιοψαρο ερχομαι στα ίσα μου!! 

αΣΕ το νερο μας καταστρεφει. Εγω παλι εχω τον ωροσκοπο Αιγοκερω και καπως ερχομαι στα συγκαλα μου (Επιστημονικες συζητησεις οχι βλακειες....Αυτη τη στιγμη ενα πτυχιο ιατρικης παθαινει αυτοαναφλεξη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να δείτε 2 ζώδια που είναι κλαψιαρικα  να μένουν στο ίδιο σπίτι..!! Δεν τα πάω καλά με αυτά το μόνο που ξέρω είναι το ζώδιο μου και του άντρα μου. Ά και της μαμάς μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτο θεμα ... επιστημονικο! @Kat-Cat και εγω αιγοκερως!

@NikhNikh για τη θρομβοφιλια εγω ψαχτηκα επειδη ειχα προβλημα με τον πλακουντα στην εγκυμοσυνη. ρωτας για λογους σχετικους με πιθανη εγκυμοσυνη ή για κατι αλλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Xoris είπε:

Υδροχοος ειμαι αλλα ξέρεις τι με τρώει;; Ο οροσκοπος ιχθύς!!! Όταν καταφέρνω να πνίξω το παλιοψαρο ερχομαι στα ίσα μου!! 

Και γω Υδροχόος με Λέων όμως!!!!Το ψαρακί λογικά θα σε κάνει να πετάς πιο στα σύννεφα αλλά δεν μασάμε εμείς από τέτοια χαχχαχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια και λεμε για ζώδια, τι λέει το ωροσκόπιό μας κανα παιδί φέτος θα γίνει??? :P Να εχουμε επιτέλους μια απάντηση επιστημονική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. ήθελα να σας πω για ένα διάστημα θα απέχω από το φόρουμ.. Και όταν γυρίσω θέλω να είστε όλες εγκυουλες..!!! Σήμερα πήρα την μεγαλύτερη απόφαση και θα σταματήσω για ένα χρονικό διάστημα να προσπαθώ για παιδάκι μπορεί να είναι εβδομάδα μπορεί να είναι και μήνες αυτό θα το δείξει ο καιρός...!!! Έχω την ανάγκη να ξεκουραστώ ψυχικά πολύ..! Όλα αυτά που περνάω με έχουν αλλάξει πολύ ιδικά στο ψυχολογικό κομμάτι και πρέπει οπωσδήποτε να το αντιμετωπίσω.. συζήτησα και με τον άντρα μου και συμφωνήσαμε μαζί να το αφήσουμε στην άκρη το θέμα παιδί όπως και μίλησα με τον γυναικολόγο μου και συμφώνησε να το αφήσουμε για λίγο.. (ξέρει τα πάντα ο γιατρός μου τι έχω περάσει και την περνάω και μπορώ να πω ότι δεν με πίεσε σε τίποτα ακόμη και ο ίδιος είχε ότι δεν είμαι καλά και μου είχε πει).. Δεν σας έχω πει ποτέ και ποτέ μου δεν μίλησα πουθενά Και τώρα ια έρθει η ώρα να μιλήσω να μπορέσω σαν ΝΊΚΗ να επανέλθω στην ηλικία μου 24 να γίνω ξανά κορίτσι και όχι μια 80αρα που νιώθω..(εχω περάσει τα τελευταία 2 χρόνια σχεδόν πάρα πολλά και όλα αυτά μου βγήκαν σε μεγάλο σοκ και ξεσπάει από εχθές συνέχεια.. Μόνο στο νοσοκομείο δεν πήγα από το τίποτα) για αυτό κορίτσια πρέπει μα ηρεμήσω είναι δύσκολη εβδομάδα αυτή για εμένα και για την οικογένεια μου...!!!! Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο...

Κορίτσια μην τα παρατηρήσετε ποτέ και να μην το βάλετε κάτω με τίποτα..!!! Θέλω όταν ξανά μπω να διαβάσω μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα....!!!!!!!

Α! Και μην στεναχωριέστε πολύ ούτε να κλαίτε δεν κάνει καλό στον οργανισμό και σε εσάς....!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...