Μετάβαση σε περιεχόμενο
admin

Άνοιξε σήμερα το ερωτηματολόγιο για τους παιδικούς σταθμούς ΕΣΠΑ 2017-2018

Recommended Posts

Η ΕΕΤΑΑ αφού ολοκληρώθηκε η διαδικασία της ανάρτησης των αποτελεσμάτων, άνοιξε σήμερα την online εφαρμογή για την συμπλήρωση του σχετικού ερωτηματολογίου από τους δικαιούχους του voucher για τους παιδικούς σταθμούς, από το ΕΣΠΑ 2017 - 2018.

Συγκεκριμένα εδώ και κάποιες ώρες έχει ανοίξει και λειτουργεί κανονικά η ηλεκτρονική εφαρμογή της ΕΕΤΑΑ σχετικά με το ερωτηματολόγιο που πρέπει να συμπληρώσουν οι δικαιούχοι του προγράμματος με την επωνυμία «Εναρμόνιση της Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής» 2017-2018.

Η συμπλήρωση του online ερωτηματολογίου είναι υποχρεωτική από όλους τους ωφελουμένους του προγράμματος για την δωρεάν φιλοξενία στους παιδικούς σταθμούς ΕΣΠΑ.

Αν κάποιος ωφελούμενος αμελήσει αυτό το βήμα, αυτομάτως το voucher δεν πρόκειται να ενεργοποιηθεί κι έτσι θα χάσει την αξία τοποθέτησης.

Ειδικότερα με βάση τα όσα αναφέρει η πρόσκληση του προγράμματος, οι δικαιούχοι υποχρεούνται να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο Εισόδου - Εξόδου στην ηλεκτρονική εφαρμογή της ΕΕΤΑΑ και κατόπιν να προσκομίσουν στην σχετική δομή τη βεβαίωση που μπορούν να εκτυπώσουν απευθείας από την εφαρμογή.

Τονίζεται επίσης, ότι δεν πρέπει οι μητέρες να αποκρύπτουν την κατάσταση της υγείας των παιδιών τους, καθώς κάτι τέτοιο μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα στην λειτουργία των δομών.

Κάντε κλικ εδώ για να μπείτε στην εφαρμογή

.

Δείτε ολόκληρο το άρθρο

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

• Απαντήσεις

• @Diwni Καλα εμείς τα λέμε και κατ' ιδίαν αλλά θα σου ξαναπώ ότι έχεις τον αμέριστο θαυμασμό μου..... Είσαι πλέον σε άλλο level στο θέμα της αντοχής.....αν εγώ ξυπνούσα τόσες πολλές φορές μέσα στη νυχτα νομιζω ότι θα με έπαιρνε ο ύπνος μέσα στη μέρα όπου τύχαινε...Στα παγκάκια της πλατείας... στην είσοδο της πολυκατοικίας...θα κοιμόμουν ακόμη και όρθια περιμένοντας στην ουρά στο ταμείο του σούπερ μάρκετ..!!! Εδώ με ξυπνάει ο μικρος 2-3 φορές κάποια βραδιά κ κουρούνα την επόμενη μέρα...  Απλά δεν υπάρχεις..   Respect!!!!
    • Οτι απορια γραψε μας κατευθειαν!! Και χωρις απορια γραφε μας να διπλοτσεκαρεις και να επιβεβαιωνεις γενικως γιατι βγαινουν διαφορα κατα τη πορεια ,Και μαθαινεις κιολας ,να μη μενεις με αποριες ποτε..
    • Γνωρίζω αρκετές περιπτώσεις κοριτσιών σε αυτή την ηλικία με θέμα ενδομητριωσης που έμειναν έγκυες με την πρώτη εξωσωματική κ όλα πήγαν τέλεια! Θα πάνε όλα καλά! Συγχαρητήρια🥰
    • Μια χαρά σε βρίσκω Μπεμπελουκα μου νεες φιλίες δλδ το νινί μας   εμενα εκανε την πρωτη δόση το Σεπτέμβριο και τον άλλο μηνα θα κανουμε την δευτερη. ο γιατρός μου ειπε οτι επειδη ειχαμε κρούσματα τα κανει απο μικρα 3 ή 4 καναμε την πρωτη δόση και επειδη γινεται κατω απο τα 2 έτη κανουμε τρεις δόσεις. Αυτο για το σχολειο δεν το έχω ξανακούσει αυτο που ξέρω ειναι οτι αν το κανει κατω απο 2 ετών κανει 3 δόσεις  Το ξέρω κ εγω το φοβαμαι σαν εμβολιο αυτο κ της ιλαράς αλλα δεν ρισκάρω τη ζωή Των παιδιών  μου να σου πω καθως εχουμε δυστυχως αρκετή «βρώμια» και πολλούς που γυρνάνε στον δρομο (αθίγγανους και μετανάστες)   4 δόσεις ειναι το συγκεκριμένο φαινεται κ στο βιβλιάριο  
    • @Nefeliapσε ευχαριστώ πάρα πολύ. κοπέλα μου να είσαι καλά και να σου πάνε όλα καλά. Δυστυχώς λίγοι καταλαβαίνουν την αγωνία τις Πρωταράς 😉 Είμαι ευχαριστημένη που επέλεξα να γραπτό στην ομάδα γιατί είστε όλες πολύ καλές με τις αγωνίες σας αγωνιούμε και εμείς μαζί σας και σας εύχομαι η κάθε μία ότι επιθυμεί ευχή μου 😍
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...