Μετάβαση σε περιεχόμενο

test εγκυμοσυνης


Dimitra75

Recommended Posts

Πειτε μου τη γνώμη σας. .Σήμερα πρωι έκανα το IQ early 6 ημερων. .περιμένω περίοδο τη Δευτέρα. ..ειδα μια πολυ αχνη γραμμούλα....στο παρελθόν δεν ειχα δει ποτε....τι να υποθέσω? Να ξανακάνω σε δύο μέρες? ?. .ωορηξια πιστευω ειχαπριν 15-17 μερες..Βεβαια τωρα που εχουν περασει ωρες το τεστ εχει δυο κανονικοτατες ροζ γραμμες..........Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geozak είπε:

Πειτε μου τη γνώμη σας. .Σήμερα πρωι έκανα το IQ early 6 ημερων. .περιμένω περίοδο τη Δευτέρα. ..ειδα μια πολυ αχνη γραμμούλα....στο παρελθόν δεν ειχα δει ποτε....τι να υποθέσω? Να ξανακάνω σε δύο μέρες? ?. .ωορηξια πιστευω ειχαπριν 15-17 μερες..Βεβαια τωρα που εχουν περασει ωρες το τεστ εχει δυο κανονικοτατες ροζ γραμμες..........Ευχαριστώ

Geozak μου το τεστ δεν το βλέπουμε μετά τον χρόνο που λέει... Εγώ λέω είσαι! Δεν έβγαζες και μια φώτο να δούμε... Κάνε καμιά χοριακη αύριο να ξέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η joy2 είπε:

Geozak μου το τεστ δεν το βλέπουμε μετά τον χρόνο που λέει... Εγώ λέω είσαι! Δεν έβγαζες και μια φώτο να δούμε... Κάνε καμιά χοριακη αύριο να ξέρεις! 

ξερεις τη διαφορα εχει το τεστ απο την εξωσωματικη? ετη φωτος......γιατι περιμενω να αδιαθετησω για να ανεβω αθηνα να ξεκινησω......ειναι η τελευταια μου ευκαιρια...μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η geozak είπε:

ξερεις τη διαφορα εχει το τεστ απο την εξωσωματικη? ετη φωτος......γιατι περιμενω να αδιαθετησω για να ανεβω αθηνα να ξεκινησω......ειναι η τελευταια μου ευκαιρια...μακαρι

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η geozak είπε:

Πειτε μου τη γνώμη σας. .Σήμερα πρωι έκανα το IQ early 6 ημερων. .περιμένω περίοδο τη Δευτέρα. ..ειδα μια πολυ αχνη γραμμούλα....στο παρελθόν δεν ειχα δει ποτε....τι να υποθέσω? Να ξανακάνω σε δύο μέρες? ?. .ωορηξια πιστευω ειχαπριν 15-17 μερες..Βεβαια τωρα που εχουν περασει ωρες το τεστ εχει δυο κανονικοτατες ροζ γραμμες..........Ευχαριστώ

Μακαρι να ειναι η τυχερη σου γραμμουλα και να μην χρειαστει να κανεις καμμια κινηση απο εκει και περα.Μονονα χαιρεσαι!!!Στο ευχομαι απο τηνκαρδια μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η geozak είπε:

ξερεις τη διαφορα εχει το τεστ απο την εξωσωματικη? ετη φωτος......γιατι περιμενω να αδιαθετησω για να ανεβω αθηνα να ξεκινησω......ειναι η τελευταια μου ευκαιρια...μακαρι

μακάρι κορίτσι μου γλυκό!! Απο προαίσθημα ή κανένα σύμπτωμα;;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

μακάρι κορίτσι μου γλυκό!! Απο προαίσθημα ή κανένα σύμπτωμα;;;!!!

τα συμπτωματα τα εχω παραβλεψει.....γιατι εδω κ ενα χρονο νομιζω οτι τα εχω ζησει ολα...κ καθε φορα χωρις ;αποτελεσμα...απλα απο το τεστ προβληματιστηκα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η geozak είπε:

Πειτε μου τη γνώμη σας. .Σήμερα πρωι έκανα το IQ early 6 ημερων. .περιμένω περίοδο τη Δευτέρα. ..ειδα μια πολυ αχνη γραμμούλα....στο παρελθόν δεν ειχα δει ποτε....τι να υποθέσω? Να ξανακάνω σε δύο μέρες? ?. .ωορηξια πιστευω ειχαπριν 15-17 μερες..Βεβαια τωρα που εχουν περασει ωρες το τεστ εχει δυο κανονικοτατες ροζ γραμμες..........Ευχαριστώ

Kαλημέρα κορίτσι μου!!Το αχνό πιστεύω είναι και θετικό!!!Σου το εύχομαι!!Το κάνες 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο?Εγώ λέω κάνε ένα και αύριο πρωί να δούμε αν βγαίνει πάλι η γραμμουλά.Πιστεύω είσαι εγκυούλα!!!Φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια χοριακη..αν επισασε την ορμονη το τεστ η χοριακη θα την πιασει σιγουρα...(φανταζομαι ηταν κανονικη επαφη χωρις καποιο φαρεμακο τυπου πρεγνυλ ε;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

κανε μια χοριακη..αν επισασε την ορμονη το τεστ η χοριακη θα την πιασει σιγουρα...(φανταζομαι ηταν κανονικη επαφη χωρις καποιο φαρεμακο τυπου πρεγνυλ ε;;)

ναι σε νορμαλ κατασταση...γιατι περιμενω να ξεκινησω διεγερση μολις αδιαθετησω.....στο παρελθον ειχα δυο παλινδρομες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geozak είπε:

ναι σε νορμαλ κατασταση...γιατι περιμενω να ξεκινησω διεγερση μολις αδιαθετησω.....στο παρελθον ειχα δυο παλινδρομες

Αχ κοπελαρα μου όμορφη ! Μακάρι ! Μακάρι Θεέ μου! Μου έδωσες απίστευτη χαρά! Θα ειναι και ολα θα πάνε καλα ! Έχεις κάνει όλες τις εξετασεις για τις προηγούμενες παλλινδρομες ετσι; 

κανε ενα τεστ η χοριακουλα άμεσα ισως να χρειάζεσαι αγωγή ! μη κουραζεσε παντως! Περιμένω νεα σου με αγωνία ❤️?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:
στις πριν 4 ώρες, ο/η geozak είπε:

ναι σε νορμαλ κατασταση...γιατι περιμενω να ξεκινησω διεγερση μολις αδιαθετησω.....στο παρελθον ειχα δυο παλινδρομες

και εγω νμζω καλη μου πως εισαι..!!!

αλλα κανε ενα τεστ σ 1-2 μερουλες...ή εστω τν πρωτη μερα π θ ερχοταν η περιοδος....

γιατι κ εγω τ εκανα 4 μερες πριν αδιαθετησω τ ιδιο τεστ κ μ βγηκε αρνητικο...

κ τ εκανα(αλλη μαρκα βεβαια,διοτι πηγα σ διαφορετικα φαρμακεια) 2 ημερες μετα τν αναμενομενη περιοδο κ σ δευτερολεπτα βγηκε θετικοτατο..!!

ευχομαι ν εισαι ολοψυχα καρδια μου...!!!

κ ν ειναι κ μια τελεια εγκυμοσυνη...!!! περιμενουμε νεα σ...!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Αχ κοπελαρα μου όμορφη ! Μακάρι ! Μακάρι Θεέ μου! Μου έδωσες απίστευτη χαρά! Θα ειναι και ολα θα πάνε καλα ! Έχεις κάνει όλες τις εξετασεις για τις προηγούμενες παλλινδρομες ετσι; 

κανε ενα τεστ η χοριακουλα άμεσα ισως να χρειάζεσαι αγωγή ! μη κουραζεσε παντως! Περιμένω νεα σου με αγωνία ❤️?❤️

Ρενατα μου γλυκια το πρωι θα ξανακανω..αν ειναι θετικο τοτε θα παω για χοριακη...διαφορετικα οχι...μου ειναι ψυχοφθορο να κανω χοριακη κ να τρωω τα μουτρα μου....για αυτο για πρωτη φορα εκανα τεστ,,,,,,

 

το πρωι θα σας πω κοριτσια...σας ευχαριστω..καλο σας βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συνταξιδιώτισες.....παλι μια πολύ αχνη γραμμούλα. ...ισα που καταλαβαίνω σε ποιο σημείο υπάρχει μια δεύτερη γραμμή. .. δεν θέλω να κάνω κάτι άλλο. ....Μόνο απογοήτευση μου φέρνει

20170827_065900.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η geozak είπε:

Καλημέρα συνταξιδιώτισες.....παλι μια πολύ αχνη γραμμούλα. ...ισα που καταλαβαίνω σε ποιο σημείο υπάρχει μια δεύτερη γραμμή. .. δεν θέλω να κάνω κάτι άλλο. ....Μόνο απογοήτευση μου φέρνει

20170827_065900.jpg

Καλημερούδια!! Φαίνεται πολύ αχνά όντως.. λίγη υπομονή ακόμη κοριτσαρα μου. Αύριο είπες περιμένεις;; αν δεν έρθει, Τρίτη για χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε μια χοριακή και άσε αυτά τα παλιοτέστ που μας μπερδέυουν!!!! Έν έκανα στην ζωή μου και διάβασα 5φορές τις οδηγίες, πότε είσαι, πότε δεν είσαι....Πιστέυω πως είσαι! Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!!!!! Και περιμένουμε ενημέρωση, ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Κάνε μια χοριακή και άσε αυτά τα παλιοτέστ που μας μπερδέυουν!!!! Έν έκανα στην ζωή μου και διάβασα 5φορές τις οδηγίες, πότε είσαι, πότε δεν είσαι....Πιστέυω πως είσαι! Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!!!!! Και περιμένουμε ενημέρωση, ε???

δικιο εχεις...απλα ειναι ασχημο καθε φορα να παιρνω τη χοριακη...κ μαλιστα δεν ρωταω αποτελεσμα...μου την βαζουν στο φακελο...εγω το παιζω δυνατη κ ακλονητη....κ φευγω... μετα τη διαβαζω κ κλαιω.......

ομως θα σας ενημερωσω...δεν ειναι πρεπον  αυτο που κανουν πολλες κοπελες σε διαφορα site οπου απο τη μια ρωτανε κ απαιτουν το χρονο μας να σχολιασουμε κ μετα δεν ενημερωνουν.......:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geozak είπε:

δικιο εχεις...απλα ειναι ασχημο καθε φορα να παιρνω τη χοριακη...κ μαλιστα δεν ρωταω αποτελεσμα...μου την βαζουν στο φακελο...εγω το παιζω δυνατη κ ακλονητη....κ φευγω... μετα τη διαβαζω κ κλαιω.......

ομως θα σας ενημερωσω...δεν ειναι πρεπον  αυτο που κανουν πολλες κοπελες σε διαφορα site οπου απο τη μια ρωτανε κ απαιτουν το χρονο μας να σχολιασουμε κ μετα δεν ενημερωνουν.......:x

ΚΑΛΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ..ΙΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΧΑ ΑΧΝΗ..ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΗΠΩς ΧΡΕΙΑΣΤΕΙς ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΩΝΕς ΚΤΛ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙς ΜΕ ΑΥΤΑ..ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Finally είπε:

ΚΑΛΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ..ΙΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΧΑ ΑΧΝΗ..ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΗΠΩς ΧΡΕΙΑΣΤΕΙς ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΩΝΕς ΚΤΛ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙς ΜΕ ΑΥΤΑ..ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ...

ok.....παιρνω προληπτικα προγεστερονη 200 mg την ημερα κ ενα σαλοσπιρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geozak είπε:

δικιο εχεις...απλα ειναι ασχημο καθε φορα να παιρνω τη χοριακη...κ μαλιστα δεν ρωταω αποτελεσμα...μου την βαζουν στο φακελο...εγω το παιζω δυνατη κ ακλονητη....κ φευγω... μετα τη διαβαζω κ κλαιω.......

ομως θα σας ενημερωσω...δεν ειναι πρεπον  αυτο που κανουν πολλες κοπελες σε διαφορα site οπου απο τη μια ρωτανε κ απαιτουν το χρονο μας να σχολιασουμε κ μετα δεν ενημερωνουν.......:x

Εγώ δεν θυμώνω που δεν απαντούν κάποιες φορές γιατί σκέφτομαι ότι τα πράγματα μπορεί να μην εξελίχθηκαν όπως τα είχανε ονειρευτεί και να τους πονάει να το συζητάνε και να το αναμοχλέυουν. Εσύ όμως δεν ανήκεις σε αυτή την κατηγορία γιατί ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ....παρακαλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα θα σου πανε τελεια.....   περιμενε 1-2 μερες ακομη κ ξανακανε ενα τεστ ή μια χοριακη..ισως εισαι πολυ λιγο ακομη κ ν μν σ ανιχνευει μεγαλη ποσοτητα τς ορμονης...

αλλα σιγουρα χαλαρωσε κ ηρεμησε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκι μου και γω πιστεύω ότι είσαι εγκυούλα!Εγώ τα έχω κάνει 2-3 φορές τα τεστάκια,το κουτάκι ήταν κάτασπρο αρνητικό και όντως δεν ήμουν έγκυος.Με το καλό να πάνε όλα και άυριο κάνε μια χοριακούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...