Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σουβλιες στην αρχη της κυησης


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Cecilaki k @Rosemary να ξέρατε πως ειστε οι αιτίες που χαμογέλασα σμρ μου δώσατε τοσο κουραγιο και ελπιδα απο αυτα που διάβασα ! Μα τοσο !

σας ευχαριστω εύχομαι υγιή και τελειομηνη εγκυμοσυνη την ευλογία της Παναγίας σε όλες μας !

εγω σε αναμονή ! Φφφφ

11/7 βιοχημική στην 7η εβδομάδα δεν άκουσα ποτε καρδια

εμεινα αμέσως μετα ! Δηλ τελευταίο αιμα που είδα ηταν αυτο της αποβολής 

χιριακη τέλος Ιούλιο θετική με άνοδο εκπληκτική !  3/8 ειδαμε ενα μαύρο σακο μονο , μου λεει υπομονη ... 

4/8 πονο έντονο καφε στο σκουπισμα κρύος ιδρώτας και ετοίμασα τον εαυτό μου για τα χειρότερα για απανωτή φορά !ευτηχως ηταν ελάχιστο 

7/8 χοριακη 36000 εκπληκτική μου είπαν 

σημερα πηγα για αναρρωτική και για να μου την δώσουν επειδή έλειπε ο γιατρος μου έπρεπε να με δει .. κολπικο μεγαλύτερο σακο αλλα μου λεει δεν βλεπω εμβρυο να κανεις και άλλη χοριακη ξάπλα και προγεστερονη που έπινα απο την αρχη !μου λεει δεν ξέρουμε την ημερομηνία σύλληψης οποτε περίμενε  αγχώθηκα πολυυυ 

ειχα περισσότερα υγρα περίπου στις 10/7 και μάλιστα δεν ήρθαμε σε επαφη Γτ μου είπαν οτι δεν κάνει αμέσως εγκυμοσυνη ! Ειμαι τρομοκρατημένη μονο η προσευχή με ήρεμη και τωρα οι ιστορίες σας ❤️❤️

Ευχαριστω 

Θετικη σκεψη θελω!!! Εγω απο τις αποβολες μου, εμαθα οτι το αιμα ρεει κ πονας.. συνηθως ετσι γινεται στις αποβολες των πρωτων βδομαδων..εσυ ξαναειδες αιμα? Ενιωσες εντονους πονους (οι μικροι πονοι περιοδου ειναι φυσιολογικοι). Ελπιζω την επομενη φορα στον υπερηχο να δεις κ να ακουσεις το εμβρυακι σου!! Σου στελνω ολες μου τις ευχες..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 403
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Rosemary μακάρι πραγματικα με άγχωσε σημερα αφού το θεώρησα τελεσίδικο κάτι σαν την @Cecilaki ενα πράγμα ασχέτως που δεν εχω αιμα 

μονο καφε που και που και πόνους οχι αρκετά συχνούς 

μπηκε στο μυαλο μου κενός σάκος νάρκωση απόξεση ! Εχω παθει το κάτι της μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσακι μου! ?

Εχω ανάγκη την εμψύχωση πραγματικα εχω πίστη δυνατή !! Αλλα ισως να φταίει κ η καθήλωση στο κρεβάτι με εχει πάρει απο κατω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικο....προσπαθησε οσο μπορεις να ξεχνιεσαι...μμμμ.... Αν μπορεις να λες να ερχεται καμία φιλη να σ κάνει παρεα αν ο αντρας σ λειπει στη δουλεια ισως αυτο σε βοηθουσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Λογικο....προσπαθησε οσο μπορεις να ξεχνιεσαι...μμμμ.... Αν μπορεις να λες να ερχεται καμία φιλη να σ κάνει παρεα αν ο αντρας σ λειπει στη δουλεια ισως αυτο σε βοηθουσε.

Σίγουρα θα βοηθούσε αν και ξέρεις όταν το μυαλο κολλάει αυτο ειναι ... βλεπω tv και διαβάζω βιβλία αλλα μπαααα το μυαλο εκει ολο αγγίζω το στήθος ολο σκουπίζομαι μήπως έρθει αιμα ! Δεν ξερω αλήθεια ! Μονο ο θεός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

@Rosemary μακάρι πραγματικα με άγχωσε σημερα αφού το θεώρησα τελεσίδικο κάτι σαν την @Cecilaki ενα πράγμα ασχέτως που δεν εχω αιμα 

μονο καφε που και που και πόνους οχι αρκετά συχνούς 

μπηκε στο μυαλο μου κενός σάκος νάρκωση απόξεση ! Εχω παθει το κάτι της μου ???

Κοριτσακι μου εγω σχεδον μεχρι το τελος της 5ης βδομ εβλεπα μονο σακο!!!2 υπερηχους μονο σακο!!!Και γω στο μυαλο μου ειχα οτι ο σακος θα ναι κενος και μαλιστα ημουν εξαλλη γιατι θα χρειαζοταν αποξεση.Αισιοδοξια,πιστη και εμεις ειμαστε εδω.Εγω ακομα τρεμω καθε φορα που παω τουαλετα και βλεπω καφε η ροζ!!!Εγω ειχα και κομματι αιμα να φανταστεις και κει ειπα παει τελειωσε...Ειμαι στην 9η βδομαδα και το νινι μας ειναι πλεον 2.3 cm.Ολοκληρο παιδι(χαχαχα)Προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα.Στην αρχη της εγκυμοσυμης η αποβολη ερχεται με αιμα πολυ και πονο .Εμενα ετσι ειχε γινει την αλλη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Σίγουρα θα βοηθούσε αν και ξέρεις όταν το μυαλο κολλάει αυτο ειναι ... βλεπω tv και διαβάζω βιβλία αλλα μπαααα το μυαλο εκει ολο αγγίζω το στήθος ολο σκουπίζομαι μήπως έρθει αιμα ! Δεν ξερω αλήθεια ! Μονο ο θεός ! 

Σε καταλαβαινω απολυτα!!!!Και γω καθε φορα που παω τουαλετα τρεμει η ψυχη μου.Αυτη η ξαπλα δε βοηθαει το μυαλο μας αλλα εγω εχω να σου πω οτι απο τοτε που σταματησα τη δουλεια και ειμαι ξαπλα το νινι αρχισε να μεγαλωνει και το αιμα να σταματαει ,οποτε θπομονη...εγω εχω αλλες 3βδομ ξαπλας χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι μακάρι προσεύχομαι γι αυτο ! Μου δίνει δυναμη το οτι ηταν θελημα θεού ! Προσπαθούσα χρονια με άστατο κυκλο με προκληση τους τελευταίους μηνες χάπια ενέσεις ήρθε και έφυγε στην 7η εβδομάδα ! Ειπα αυτο ηταν τέλος του χρονου παλι και αν! Τουλάχιστον γινετε σύλληψη ειπα ! 

Και περίμενα περιοδο μετα την αποβολη και τιποτα ! Ήρθε το δεύτερο θετικο! Απανωτά !!!! Μονο ο θεός και οι προσευχές μου ! Και σμρ τρελάθηκα ! Αλλα παρ όλη τη μουρμούρα μου θα κανω υπομονη και θα αναιβει η χοριακη σε δυο μερες και καρδούλα θα ακούσουμε ! Ετσι πρεπει να σκέφτομαι ετσι ! Εχουν περασει πολλές δύσκολες καταστάσεις κι ομως τωρα κρατάνε αγκαλιά τα μωράκια τους ! Ετσι θα γίνει ! Οποτε ο μεγαλοδυναμος θελήσει ! 

Το ανθρώπινο μυαλο παιζει παιχνίδια ! Αυτο το Ίντερνετ ισως με έκαψε λιγακι τελικά όσα πιο πολλα ξέρεις Τισό πιο πολυ αγχωνεσε ζηλεύω κάποιες που εχουν άγνοια ! 

Αλλα βρηκα εσας με τις μαρτυρίες σας με ενθαρρύνετε !❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου ρενατα!!!

Με κανεις πολυ ευτυχισμένη!!!! Ηρθε κοριτσακι μου και ηρθε για να μεινει!να το ξερεις!!! Ξερω πως ειναι απιστευτα δυσκολο να παρεις το μυαλο σου απο εκει..ξερω οτι προσπαθεις να σκέφτεσαι θετικα...και θελω να συνεχίσεις ετσι!!!

Οι ευχές μας και η ολη μας η θετικη ενεργεια ειναι μαζι σου! Μονο θετικες σκέψεις! Ολα θα πανε καλα και αφου ηρθε τόσο γρηγορα...θα μεινει!

Σου στελνω πολλά πολλα φιλιά στην κοιλιτσα και σου ευχομαι κοριτσι ολα μα ολα να πανε οπως πρεπει και οπως εχει σχεδιαστεί να πανε! 

Περιμένουμε να ακουσουμε τς ομορφα νεα σου ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Μακάρι μακάρι προσεύχομαι γι αυτο ! Μου δίνει δυναμη το οτι ηταν θελημα θεού ! Προσπαθούσα χρονια με άστατο κυκλο με προκληση τους τελευταίους μηνες χάπια ενέσεις ήρθε και έφυγε στην 7η εβδομάδα ! Ειπα αυτο ηταν τέλος του χρονου παλι και αν! Τουλάχιστον γινετε σύλληψη ειπα ! 

Και περίμενα περιοδο μετα την αποβολη και τιποτα ! Ήρθε το δεύτερο θετικο! Απανωτά !!!! Μονο ο θεός και οι προσευχές μου ! Και σμρ τρελάθηκα ! Αλλα παρ όλη τη μουρμούρα μου θα κανω υπομονη και θα αναιβει η χοριακη σε δυο μερες και καρδούλα θα ακούσουμε ! Ετσι πρεπει να σκέφτομαι ετσι ! Εχουν περασει πολλές δύσκολες καταστάσεις κι ομως τωρα κρατάνε αγκαλιά τα μωράκια τους ! Ετσι θα γίνει ! Οποτε ο μεγαλοδυναμος θελήσει ! 

Το ανθρώπινο μυαλο παιζει παιχνίδια ! Αυτο το Ίντερνετ ισως με έκαψε λιγακι τελικά όσα πιο πολλα ξέρεις Τισό πιο πολυ αγχωνεσε ζηλεύω κάποιες που εχουν άγνοια ! 

Αλλα βρηκα εσας με τις μαρτυρίες σας με ενθαρρύνετε !❤️

Κοριτσακι μου ομορφοοοοοο...τα καλυτερα νεα εδω και πολυ καιρό!!Συγχαρητηρια γλυκια μου!!προσπαθησε οσο μπορεις(καταλαβαίνω ποσο δύσκολο ειναι..) να μην σκέφτεσαι αρνητικά...μας αποδεικνύεις ακομη μια φορά ποσο πολυ πιστευεις στο σπορακι σου!!!και αυτη τη φορά οπως λέει και η αγαπημένη mommy86 ηρθε για να μείνει!!!σιυ στέλνουμε οοοολη μας την αγαπη..ολες μας τις ευχές..και τις προσευχές μας!!Η Μεγαλόχαρη ειναι κοντά σου!!ειμαι σίγουρη!!!και ολα θα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Μακάρι μακάρι προσεύχομαι γι αυτο ! Μου δίνει δυναμη το οτι ηταν θελημα θεού ! Προσπαθούσα χρονια με άστατο κυκλο με προκληση τους τελευταίους μηνες χάπια ενέσεις ήρθε και έφυγε στην 7η εβδομάδα ! Ειπα αυτο ηταν τέλος του χρονου παλι και αν! Τουλάχιστον γινετε σύλληψη ειπα ! 

Και περίμενα περιοδο μετα την αποβολη και τιποτα ! Ήρθε το δεύτερο θετικο! Απανωτά !!!! Μονο ο θεός και οι προσευχές μου ! Και σμρ τρελάθηκα ! Αλλα παρ όλη τη μουρμούρα μου θα κανω υπομονη και θα αναιβει η χοριακη σε δυο μερες και καρδούλα θα ακούσουμε ! Ετσι πρεπει να σκέφτομαι ετσι ! Εχουν περασει πολλές δύσκολες καταστάσεις κι ομως τωρα κρατάνε αγκαλιά τα μωράκια τους ! Ετσι θα γίνει ! Οποτε ο μεγαλοδυναμος θελήσει ! 

Το ανθρώπινο μυαλο παιζει παιχνίδια ! Αυτο το Ίντερνετ ισως με έκαψε λιγακι τελικά όσα πιο πολλα ξέρεις Τισό πιο πολυ αγχωνεσε ζηλεύω κάποιες που εχουν άγνοια ! 

Αλλα βρηκα εσας με τις μαρτυρίες σας με ενθαρρύνετε !❤️

Πραγματικα η συμβουλη που εχω να σου δωσω ειναι να μη διαβαζεις τιποτα στο ιντερνετ!!!!Και γω οσες εχουν αγνοια τις ζηλευω πραγματικα .Τι καταλαβαμε εμεις που διαβασαμε ολα τα αρνητικα που μπορουν να συμβουν???Μονο αγχος!!!Οποτε κανε μια προσευχη και ολα θα πανε καλα.Ποτε θα ξαναπας για υπερηχο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Cecilaki είπε:

Πραγματικα η συμβουλη που εχω να σου δωσω ειναι να μη διαβαζεις τιποτα στο ιντερνετ!!!!Και γω οσες εχουν αγνοια τις ζηλευω πραγματικα .Τι καταλαβαμε εμεις που διαβασαμε ολα τα αρνητικα που μπορουν να συμβουν???Μονο αγχος!!!Οποτε κανε μια προσευχη και ολα θα πανε καλα.Ποτε θα ξαναπας για υπερηχο??

Ευχαριστω πολυ!

για υπερηχο στις 18/8 για χοριακη αυριο  τρέμω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω πολυ!

για υπερηχο στις 18/8 για χοριακη αυριο  τρέμω !

Δεν εκανα ουτε μια χοριακη!!!!Ουτε μια!!!!Εδω( μενω εξωτεριξο) δε της δινουν τοση σημασια.Ο γιατρος μου ειπε με νοιαζει τι θα ω στον υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

@Cecilaki k @Rosemary να ξέρατε πως ειστε οι αιτίες που χαμογέλασα σμρ μου δώσατε τοσο κουραγιο και ελπιδα απο αυτα που διάβασα ! Μα τοσο !

σας ευχαριστω εύχομαι υγιή και τελειομηνη εγκυμοσυνη την ευλογία της Παναγίας σε όλες μας !

εγω σε αναμονή ! Φφφφ

11/7 βιοχημική στην 7η εβδομάδα δεν άκουσα ποτε καρδια

εμεινα αμέσως μετα ! Δηλ τελευταίο αιμα που είδα ηταν αυτο της αποβολής 

χιριακη τέλος Ιούλιο θετική με άνοδο εκπληκτική !  3/8 ειδαμε ενα μαύρο σακο μονο , μου λεει υπομονη ... 

4/8 πονο έντονο καφε στο σκουπισμα κρύος ιδρώτας και ετοίμασα τον εαυτό μου για τα χειρότερα για απανωτή φορά !ευτηχως ηταν ελάχιστο 

7/8 χοριακη 36000 εκπληκτική μου είπαν 

σημερα πηγα για αναρρωτική και για να μου την δώσουν επειδή έλειπε ο γιατρος μου έπρεπε να με δει .. κολπικο μεγαλύτερο σακο αλλα μου λεει δεν βλεπω εμβρυο να κανεις και άλλη χοριακη ξάπλα και προγεστερονη που έπινα απο την αρχη !μου λεει δεν ξέρουμε την ημερομηνία σύλληψης οποτε περίμενε  αγχώθηκα πολυυυ 

ειχα περισσότερα υγρα περίπου στις 10/7 και μάλιστα δεν ήρθαμε σε επαφη Γτ μου είπαν οτι δεν κάνει αμέσως εγκυμοσυνη ! Ειμαι τρομοκρατημένη μονο η προσευχή με ήρεμει και τωρα οι ιστορίες σας ❤️❤️

Ευχαριστω 

Renata μου, σου ευχομαι την επομενη εβδομάδα να δεις την υπεροχη κουκιδίτσα σου μέσα στον σάκο!!!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Renata μου, σου ευχομαι την επομενη εβδομάδα να δεις την υπεροχη κουκιδίτσα σου μέσα στον σάκο!!!?? 

Ευχαριστω πολυ πολυ !!! Ήδη με έχετε κάνει να νοιωσω καλυτερα!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ευχομαι @Renata7 να πάνε ολα καλα και να τελειώσει χαρουμενα η ανησυχία σου! 

Ευχαριστω απο καρδιά όλες σας! Δεν ηρεμεί το μυαλο μου καθολου και δεν βοηθάει κ το κρεβάτι ουτε η tv τιποτα το μυαλο κολλημένο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω απο καρδιά όλες σας! Δεν ηρεμεί το μυαλο μου καθολου και δεν βοηθάει κ το κρεβάτι ουτε η tv τιποτα το μυαλο κολλημένο !

κοριτσακι μ υπομονη!!! ευχομαι ολα να πανε τελεια αυτη τη φορα και να μας κανεις την εκπληξη! ας ελπισουμε οτι δεν ηρθε τυχαια το σπορακι σου τοσο συντομα και ηρθε για να μεινει!!

συμβουλη μην διαβαζεις τπτ στο ιντερνετ! ξεκινα καμια σειρα η ακου μουσικη να σε χαλαρωνει!!

ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Μακάρι μακάρι προσεύχομαι γι αυτο ! Μου δίνει δυναμη το οτι ηταν θελημα θεού ! Προσπαθούσα χρονια με άστατο κυκλο με προκληση τους τελευταίους μηνες χάπια ενέσεις ήρθε και έφυγε στην 7η εβδομάδα ! Ειπα αυτο ηταν τέλος του χρονου παλι και αν! Τουλάχιστον γινετε σύλληψη ειπα ! 

Και περίμενα περιοδο μετα την αποβολη και τιποτα ! Ήρθε το δεύτερο θετικο! Απανωτά !!!! Μονο ο θεός και οι προσευχές μου ! Και σμρ τρελάθηκα ! Αλλα παρ όλη τη μουρμούρα μου θα κανω υπομονη και θα αναιβει η χοριακη σε δυο μερες και καρδούλα θα ακούσουμε ! Ετσι πρεπει να σκέφτομαι ετσι ! Εχουν περασει πολλές δύσκολες καταστάσεις κι ομως τωρα κρατάνε αγκαλιά τα μωράκια τους ! Ετσι θα γίνει ! Οποτε ο μεγαλοδυναμος θελήσει ! 

Το ανθρώπινο μυαλο παιζει παιχνίδια ! Αυτο το Ίντερνετ ισως με έκαψε λιγακι τελικά όσα πιο πολλα ξέρεις Τισό πιο πολυ αγχωνεσε ζηλεύω κάποιες που εχουν άγνοια ! 

Αλλα βρηκα εσας με τις μαρτυρίες σας με ενθαρρύνετε !❤️

Όλα θα σου πάνε καλά κοριτσάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω απο καρδιά όλες σας! Δεν ηρεμεί το μυαλο μου καθολου και δεν βοηθάει κ το κρεβάτι ουτε η tv τιποτα το μυαλο κολλημένο !

Σου εύχομαι να σου πάνε όλα υπέροχα!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω απο καρδιά όλες σας! Δεν ηρεμεί το μυαλο μου καθολου και δεν βοηθάει κ το κρεβάτι ουτε η tv τιποτα το μυαλο κολλημένο !

Γεια σου φίλη Ρενάτα ,

Καταρχάς συγχαριτήρια για την εγκυμοσύνη σου...

θα ηθελα να σου πω οτι αφου δεν ξέρετε ποτε έγινε σύλληψη ειναι λιγο λογικό να μην βλέπετε ακομα έμβρυο... Δωσε χρόνο στο σπορακι σου να μεγαλώσει :) 

Επισης οτι ειναι στο χέρι σου ήδη το κανεις (εισαι ξάπλα και προσεχεις) κατι αλλο δεν μπορεις να κανεις οποτε να χαλάρωσεις :) 

Εμενα μου έκαναν μονο μια χωριακή στην αρχή για να διαπιστωθεί η εγκυμοσύνη την οποία δεν έμαθα ποτε γιατι δεν μου ειπαν τιμη... Απο οσο ξερω θα μου κανουν αλλη μια χωριακή ακομα στο δευτερο τρίμηνο ...  Οποτε μην αγχονεσαι .. Αυτο ειναι καθαρά ιατρικό κομματι ..

οσο για τον υπέρηχο εκανα τον πρωτο μου στις 9 εβδομαδες οποτε ειδα κατευθείαν το μωρό μου με χεράκια και ποδαράκια !!!

με λίγα λογια εχεις απόλυτο δίκαιο: δεν πρεπει να ξέρουμε πολλα γιατι ίσως να τα ερμηνεύσουμε λάθος .... Αφήσου ελεύθερη και ασε το σωμα σου να κανει οτι ξερει... 

Θελω να σου επαναλάβω οτι ολα καλα θα πανε .... 

Φιλικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cecilaki κ εγω τρωω συνεχεια γτ νομιζω οτι εχω πολλα υγρα κ θεωρω οτι τρώγοντας θα βοηθησω!το νερο με ανακατεύει κ εμενα!!

@Renata7 ευχομαι να πανε ολα καλα!!!στο ιντερνετ για καποιο λογο μονο αρνητικα βρισκεις οποτε καλυτερα να το αφησεις κ να περιμενεις το ραντεβου!!πες μου λιγο ποτε θεωρητικά περιμενες να αδιαθετησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, δε βλεπω τον τιτλο της συζητησης στην αρχη του φορουμ.. μπηκα στο προφιλ μου για βρω απο εκει την συζητηση. Εσεις την βλεπετε? Επελεξα στην ταξινομηση να μου εμφανιζει πρωτα τις συζητησεις με τις πιο προσφατες απαντησεις κ μου βγαζει ο,τι να 'ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια, δε βλεπω τον τιτλο της συζητησης στην αρχη του φορουμ.. μπηκα στο προφιλ μου για βρω απο εκει την συζητηση. Εσεις την βλεπετε? Επελεξα στην ταξινομηση να μου εμφανιζει πρωτα τις συζητησεις με τις πιο προσφατες απαντησεις κ μου βγαζει ο,τι να 'ναι!!

Ωωωχ!! Μια μπουρδα ειχα κανει!!!!! Ακυρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...