Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κι απο μένα!!!τι κάνετε κοριτσακια μου??

Εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό...8η μέρα διεργεσης...έγιναν 4 τα ωοθυλάκια στη δεξια...17,15,14,12 και 3 στην αριστερή 17,13,11...οιστραδιόλη 475!

Ο γιατρός μου είπε οτι περιμενε περισσότερα...θα δουμε όμως!!ελπίζουμε να έχω αρκετά ωάρια!!

Αύριο σταματάω τη gonal και το βράδυ κάνω την ovitrelle!

Τριτη ωοληψια!!!ουφ!!άντε να δουμε!!!

Εγώ πιστεύω ότι θα αυξηθούν γιατί πολλά είναι κρυμμένα πίσω από τα άλλα να ξέρεις εμένα στον τελευταίο υπέρηχο έβγαλε 14 και τελικά ήταν 24 ωαρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κι απο μένα!!!τι κάνετε κοριτσακια μου??

Εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό...8η μέρα διεργεσης...έγιναν 4 τα ωοθυλάκια στη δεξια...17,15,14,12 και 3 στην αριστερή 17,13,11...οιστραδιόλη 475!

Ο γιατρός μου είπε οτι περιμενε περισσότερα...θα δουμε όμως!!ελπίζουμε να έχω αρκετά ωάρια!!

Αύριο σταματάω τη gonal και το βράδυ κάνω την ovitrelle!

Τριτη ωοληψια!!!ουφ!!άντε να δουμε!!!

@ioannapl καλή επιτυχία!!! Εγώ είμαι καινούρια στην ομάδα.πρώτη ένεση σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κι απο μένα!!!τι κάνετε κοριτσακια μου??

Εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό...8η μέρα διεργεσης...έγιναν 4 τα ωοθυλάκια στη δεξια...17,15,14,12 και 3 στην αριστερή 17,13,11...οιστραδιόλη 475!

Ο γιατρός μου είπε οτι περιμενε περισσότερα...θα δουμε όμως!!ελπίζουμε να έχω αρκετά ωάρια!!

Αύριο σταματάω τη gonal και το βράδυ κάνω την ovitrelle!

Τριτη ωοληψια!!!ουφ!!άντε να δουμε!!!

@ioannapl άντε με το καλό η ωοληψία. Να μην στεναχωριέσαι για την ποσότητα. Κι εγώ έτσι ήμουν. Ήθελα περισσότερα. Αυτό που μετράει είναι να είναι καλά ποιοτικά. Ένα θέλουμε και καλό να πετύχει. Και πάλι όλα καλά σου εύχομαι να συνεχίσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

@ioannapl καλή επιτυχία!!! Εγώ είμαι καινούρια στην ομάδα.πρώτη ένεση σήμερα!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!καλη αρχή και σύντομα με ενα μωρακι!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Bellaki και σε σένα το ίδο!! Να μπαίνεις να μας λες πώς τα πας!! Καλή επιτυχία και πάλι1!!!

@nikona  μου ευχαριστώ πολύ πολύ!! Θα είμαι σ'επαφή???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Bellakiκαλη επυτυχια καλα αποτελεσματα να σου πανε ολα καλα!!!?

ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! μακάρι γιατί έχω ταλαιπωρηθεί πολύ τα τελευταία χρόνια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοριτσακι μου!!!ναι κάναμε την Τριτη...πήραμε 5 ωάρια και σήμερα μας ενημέρωσαν οτι έχουμε 3 έμβρυα...την Παρασκευή ετοιμαζομαι για εμβρυομεταφορα!!

Ελπίζω να κρατήσουν και τα 3 μέχρι την Παρασκευή!!!cross my fingers!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Ελα κοριτσακι μου!!!ναι κάναμε την Τριτη...πήραμε 5 ωάρια και σήμερα μας ενημέρωσαν οτι έχουμε 3 έμβρυα...την Παρασκευή ετοιμαζομαι για εμβρυομεταφορα!!

Ελπίζω να κρατήσουν και τα 3 μέχρι την Παρασκευή!!!cross my fingers!!!??

Γειά σου ioannapl!!!! Καλή επιτυχία κι απο μένα. Εγώ είμαι μία βδομάδα πίσω από σένα. Ήθελα να ρωτήσω ... η ωοληψία είναι δύσκολη διαδικασία;; είμαι λιγάκι φοβητσιάρα με κάτι τέτοια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Ελα κοριτσακι μου!!!ναι κάναμε την Τριτη...πήραμε 5 ωάρια και σήμερα μας ενημέρωσαν οτι έχουμε 3 έμβρυα...την Παρασκευή ετοιμαζομαι για εμβρυομεταφορα!!

Ελπίζω να κρατήσουν και τα 3 μέχρι την Παρασκευή!!!cross my fingers!!!??

@ioannapl μπράβο κορίτσι μου!!! Κι εγώ εύχομαι να προχωρήσουν όλα τα εμβρυακια σας. Με το καλό να τα βαλετε στη μήτρα.

 

@Bellaki δεν θα καταλάβεις τίποτα γιατί θα σου κάνουν μέθη. Να μην φοβάσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σου ioannapl!!!! Καλή επιτυχία κι απο μένα. Εγώ είμαι μία βδομάδα πίσω από σένα. Ήθελα να ρωτήσω ... η ωοληψία είναι δύσκολη διαδικασία;; είμαι λιγάκι φοβητσιάρα με κάτι τέτοια..

γεια σου κοριτσακι μου!!!κι εγώ φοβόμουν όπως κι εσύ...να καταλάβεις το προηγούμενο βράδυ δεν κοιμηθηκα καθόλου!!!σε πληροφορω οτι δεν καταλαβαινεις τίποτα!!!ΑΣΕ που ξύπνησα με μια υπεροχή διάθεση!!!ειλικρινά σου λέω απόλαυσε το!!!

Καλη επιτυχία και περιμένουμε νέα σου!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!τι κάνετε;;;

Έχω ερώτηση...στις 09/02 εκανα έμβρυο μεταφορά και στις 20/02 είναι να κάνω τη χοριακη!!!αλλά χτες και σημερα νοιωθω κάτι ψιλοπονακια χαμηλά όπως όταν περιμένω να αδιαθετησω....οχι ολη μερα κυειως τις βραδυνες ωρες!!σας έχει τύχει??είναι λογικό η μάλλον θα ερθει η ακατανομαστη;;;???

Έχω αγχωθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @ioannapl!!! Με το καλό η χοριακή σου!!! Όλα να πάνε καλά!!! Το πονάκια είναι φυσιολογικά, μην αγχώνεσαι. Είναι κυρίως παρενέργειες από τα φάρμακα. Όσο παίρνεις τα φάρμακα δεν θα αδιαθετήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!τι κάνετε;;;

Έχω ερώτηση...στις 09/02 εκανα έμβρυο μεταφορά και στις 20/02 είναι να κάνω τη χοριακη!!!αλλά χτες και σημερα νοιωθω κάτι ψιλοπονακια χαμηλά όπως όταν περιμένω να αδιαθετησω....οχι ολη μερα κυειως τις βραδυνες ωρες!!σας έχει τύχει??είναι λογικό η μάλλον θα ερθει η ακατανομαστη;;;???

Έχω αγχωθει!!!

Καλή επυτυχια σου εύχομαι!

Όσο για συμπτώματα πονακια και αλλά τέτοια μην δώσεις καν βάση τα περισσότερα είναι από τα φάρμακα ??.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!τι κάνετε;;;

Έχω ερώτηση...στις 09/02 εκανα έμβρυο μεταφορά και στις 20/02 είναι να κάνω τη χοριακη!!!αλλά χτες και σημερα νοιωθω κάτι ψιλοπονακια χαμηλά όπως όταν περιμένω να αδιαθετησω....οχι ολη μερα κυειως τις βραδυνες ωρες!!σας έχει τύχει??είναι λογικό η μάλλον θα ερθει η ακατανομαστη;;;???

Έχω αγχωθει!!!

Καλή επιτυχία??...μη δίνεις μεγάλη σημασία στα πονάκια..πολλές φορές είναι από τα φάρμακα..από προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι αυτά τα πονάκια τα είχα από την επομένη της εμβρυομεταφοράς κ τελικά πήρα θετική χοριακή!!στην προηγούμενη προσπάθεια τα είχα από την αρχή πάλι αλλά για λίγες ημέρες..μετά σταμάτησαν κ ήταν αρνητικό το αποτέλεσμα..γενικά όλα είναι σχετικά..να εμπιστεύεσαι τα εμβρυακια σου κ θα τα καταφέρουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2018 at 6:25 ΜΜ, ο/η ioannapl είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!!!

Τι θα εκανα χωρίς εσάς!!!???

Αναμένουμε την τριτη λοιπον...???

Καλά αποτελέσματα να έχεις σήμερα! Μια θετικότατη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!ειλικρινά έχει πολύ μεγάλη σημασία η θετική σας ενέργεια!!!?????

με το καλό κοριτσάκι μου, μια τεράστια χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

,σε ευχαριστώ πολυυυυ!!!!!????

Καλή επιτυχία σου εύχομαι με μια τεράστια χοριακη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...