Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κόκκινες κηλίδες & πιθανότητα εγκυμοσύνης


Hliaxtida

Recommended Posts

Χριστός Ανέστη σε όλα τα κορίτσια.!!!χρόνια πολλά και όμορφα με ένα μωράκι σύντομα στις αγκαλιες όσων των λαχταρούν!!! 

Κορίτσια ξέρει καμια πότε τα καφε υγρα είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης??? Μπορεί τα καφετιά (μόνο στο σκουπισμα) να ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης 10 μέρες πριν την περίοδο?? περιμένω στις 27 του μήνα και χτες το πρωι στο σκουπισμα ειδα καδε υγρα αραιωμενα .  Και μια καφε βλεννα με λιγο ροζακι ισα ισα που φαινοταν δλδ προχτες το βραδυ στο σκουπισμα. :/ ο κύκλος μου ειναι σταθερος 29-30 ημερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎18‎.‎04‎.‎2017 at 2:58 ΜΜ, ο/η Baggi είπε:

Α τελεια! Πληρωσες κατι; και μεσα σε ποσες ωρες ή μερες πήρες τα αποτελέσματα; εμενα μ βγηκαν 2 αχνα θετικα και το αρνητικό στο γυναικολογο! Εγω αν ειναι κατι ειμαι στην 8η εβδομαδα! Και στο γιατρο πηγα στο τελος της 5ης εβδομάδας οπου εκανε τν κολπικο υπέρηχο αλλα δεν ειδε κατι! 

Ευχαριστω πολυυ!!

kopela mou den phga na kanw den gnwrizw poso kostizei... 8ewrw oti phges polu nwris , 8a breis enan kalo gunaikologo Kai 8a pas APO ekei sth 8 ebdomada fainontai ola. mexri na katallhksw se authn thn gunaikologo allaksa 3. ean peis oti eixes 8etiko test 8a se parei pio nwris, alla kakou kakou ksanakane ena test.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎18‎.‎04‎.‎2017 at 3:12 ΜΜ, ο/η Nikolitsa87 είπε:

Χριστός Ανέστη σε όλα τα κορίτσια.!!!χρόνια πολλά και όμορφα με ένα μωράκι σύντομα στις αγκαλιες όσων των λαχταρούν!!! 

Κορίτσια ξέρει καμια πότε τα καφε υγρα είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης??? Μπορεί τα καφετιά (μόνο στο σκουπισμα) να ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης 10 μέρες πριν την περίοδο?? περιμένω στις 27 του μήνα και χτες το πρωι στο σκουπισμα ειδα καδε υγρα αραιωμενα .  Και μια καφε βλεννα με λιγο ροζακι ισα ισα που φαινοταν δλδ προχτες το βραδυ στο σκουπισμα. :/ ο κύκλος μου ειναι σταθερος 29-30 ημερων.

dustuxw den mporw na se boh8hsw to mono pou 8a sou pw htan oti polles fores psaxnomouna Kai kanena APO ta sumptwmata den einai sigoura para mono h ka8usterhsh,  perimene ligaki se 7 meroules 8a gnwrizeis... mhn agxwnetai ton organismo sas ....(kakos parogontas sthn emfuteush, Kai sthn sullhpsh)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...