Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η γνώμη σας για χάπια ωορηξίας


Recommended Posts

Alohaaaaaa!!!

Το κουκλακι το ζωγραφιστο, ο ραμπο της βιοπαλης ειναι εδω για να σας πει τα νεα του!!!!χαχχαααχχα(παλι μονη μου γελαω!)

Ξεπεταξα την σαλπιγγογραφια και τωρα παω γι"αλλα!!

Λοιπον, κοριτσια μου,πηγα μες το αγχος αλλα ειλικρινα πολύ κακο για το τιποτα.ολα πηγαν καλα και δε πονεσα καθολου (για οποια κοπελα ενδιαφέρεται  και πρεπει να κανει, εχω ανεβασει την εμπειρια μου  με θεμα"σαλπιγγογραφια μυθοι κ αληθειες").

Τα αποτελεσματα ειναι θετικα..σχεδον!!εδω θα με βοηθησει το @Lisaki 80!!! Οι σαλπιγγες διαβατες, η μητρα τέλεια αλλα....υπαρχει μια σκια στον τραχηλο. Ειναο η συμφηση η μικρος πολυποδας και θα χρειαστει να κανω υστεροσκοπηση. Στον επομενο κυκλο ειπαμε με το γιατρο οποτε...έχουμε μελλον.!!πςντως ολα ειναι καλα,νιωθω μις χαρα και μου εφυγε ένα τεραααααστιο αγχος!!!(τζαμπα ηρθε και καλα εκανε που εφυγε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Alohaaaaaa!!!

Το κουκλακι το ζωγραφιστο, ο ραμπο της βιοπαλης ειναι εδω για να σας πει τα νεα του!!!!χαχχαααχχα(παλι μονη μου γελαω!)

Ξεπεταξα την σαλπιγγογραφια και τωρα παω γι"αλλα!!

Λοιπον, κοριτσια μου,πηγα μες το αγχος αλλα ειλικρινα πολύ κακο για το τιποτα.ολα πηγαν καλα και δε πονεσα καθολου (για οποια κοπελα ενδιαφέρεται  και πρεπει να κανει, εχω ανεβασει την εμπειρια μου  με θεμα"σαλπιγγογραφια μυθοι κ αληθειες").

Τα αποτελεσματα ειναι θετικα..σχεδον!!εδω θα με βοηθησει το @Lisaki 80!!! Οι σαλπιγγες διαβατες, η μητρα τέλεια αλλα....υπαρχει μια σκια στον τραχηλο. Ειναο η συμφηση η μικρος πολυποδας και θα χρειαστει να κανω υστεροσκοπηση. Στον επομενο κυκλο ειπαμε με το γιατρο οποτε...έχουμε μελλον.!!πςντως ολα ειναι καλα,νιωθω μις χαρα και μου εφυγε ένα τεραααααστιο αγχος!!!(τζαμπα ηρθε και καλα εκανε που εφυγε)

Μπραβο Ράμπο μας!,!Ε ναι λοιπον..ο Ράμπο φορούσε νυφικό!!,αχχαχαχχαχαχ...χαιρομαι πολυ που δεν πόνεσες..και χαιρομαι και για τα αποτελέσματα!!θα μου πεις εισαι χαζή???πρεπει να κανω υστεροσκοπιση..Και ναι χαιρομαι..γιατι θα το κανεις..θα φυγει αυτο το εμποδιάκι και θα έρθει το νινάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχαχαχα

Κατερινακι μου,ακριβως αυτο λεω κ εγω.χαιρομαι γιατι ισως εχουμε εντοπισει τον υπαιτιο της κατάστασης! Εστω, ειναι μια αρχη!!!να μεταφερω κ εδω το ερωτατημα μου.

Ξερει καποια ποσο κοστιζει η επεμβατικη υστεροσκοπηση σε κλινικη στη θεσσαλονικη??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχαχαχα

Κατερινακι μου,ακριβως αυτο λεω κ εγω.χαιρομαι γιατι ισως εχουμε εντοπισει τον υπαιτιο της κατάστασης! Εστω, ειναι μια αρχη!!!να μεταφερω κ εδω το ερωτατημα μου.

Ξερει καποια ποσο κοστιζει η επεμβατικη υστεροσκοπηση σε κλινικη στη θεσσαλονικη??????

Eω που ειχα ανοιξει το θεμα νομιζ οτι μου απαντησε κοπελα και μου ειχε πει 580:confused:Ωπου σε πιασουν κανε μια ερευνα πρωτα γιατι ο καθενας ζηταει τα δικα του τρελλα ποσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη ξανα πεις ευχαριστω δεν εκανα τιποτα εγω την περασμενη εβδομαδα την εκανα και πολυ πιο χαμηλα απο αυτες τις τιμες πιο πολυ μου στοιχισε το νοσοκομειο παρα ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχαχαχα

Κατερινακι μου,ακριβως αυτο λεω κ εγω.χαιρομαι γιατι ισως εχουμε εντοπισει τον υπαιτιο της κατάστασης! Εστω, ειναι μια αρχη!!!να μεταφερω κ εδω το ερωτατημα μου.

Ξερει καποια ποσο κοστιζει η επεμβατικη υστεροσκοπηση σε κλινικη στη θεσσαλονικη??????

Πολύ καλά νέα που είναι όλα οκ με τις σάλπιγγες!! Εγώ πλήρωσα 580 ευρώ για υστερεσκοπηση στη Γενική Κλινική στη Θεσσαλονίκη! όλα πήγαν καλά καμία ταλαιπωρία! Συμφύσεις στον τράχηλο είχα και εγώ, δεν αφήνουν το σπέρμα να περάσει.. Είναι πολύ σημαντικό που μάλλον βρήκατε την αιτία.. Γενικά η υστεροσκόπηση χρησιμοποιείται για διάγνωση σε περιπτώσεις υπογονιμότητας! Αν χρειαστείς οτιδήποτε στείλε μου μήνυμα!! Πάμε γερά μπροστά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απο Δευτέρα θα κλεισω ραντεβου στο γιατρό και θα παω να συζητησω τιμες κλπ...ναι lisaki μου, οτι χρειαστεί θα σου στειλω!!

Ελπιζω κ ευχομαι να ειναι αυτο το θεμα,να λυθει και να τελειωνουμε!!!

Αληθεια μετα τη μεθη πως ήσουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εγω απο Δευτέρα θα κλεισω ραντεβου στο γιατρό και θα παω να συζητησω τιμες κλπ...ναι lisaki μου, οτι χρειαστεί θα σου στειλω!!

Ελπιζω κ ευχομαι να ειναι αυτο το θεμα,να λυθει και να τελειωνουμε!!!

Αληθεια μετα τη μεθη πως ήσουν ?

Ολα περι μεθης ειναι καθαρα του αναισθησιολογου και το τι εχεις καταναλωσει η καπνισμα η αλκοολ ,εχω κανει πανω απο 6 μεθη και 3 ολικη αναισθησια απο ολες αυτες μονο μια ηταν η χειροτερη μου ζαλαδες εμετους ανακατεμα καλα και ο καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα αλλα στην περιπτωση υστεροσκοπησης ειναι λιγο το φαρμακο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Εγω απο Δευτέρα θα κλεισω ραντεβου στο γιατρό και θα παω να συζητησω τιμες κλπ...ναι lisaki μου, οτι χρειαστεί θα σου στειλω!!

Ελπιζω κ ευχομαι να ειναι αυτο το θεμα,να λυθει και να τελειωνουμε!!!

Αληθεια μετα τη μεθη πως ήσουν ?

Ήμουνα τέλεια! έκανα 2 φορές μέθη τώρα τελευταία (απόξεση και μετά υστεροσκόπηση) και ξύπνησα από ωραίο ύπνο!! αφού λέω να πάω να μου ξανακάνουν!! Όλα θα πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...