Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προκληση ωορηξιας με χαπια femara


Scorpios

Recommended Posts

Πραγματι αυτο συμβαινει! ? Εστω κ ετσι μακαρι να πιασει κ να δουμε στην κοιλια μας το σπορακι επιτελους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scorpios είπε:

Πραγματι αυτο συμβαινει! ? Εστω κ ετσι μακαρι να πιασει κ να δουμε στην κοιλια μας το σπορακι επιτελους. 

Το ευχομαι και το ελπίζω για ολες μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scorpios είπε:

@karen Εσυ πως τα πας?

Απο αρνητικες χορικες μια χαρα θετικη δεν βλεπω ακομη.Ειμαι στην αναμονη μετα απο εμβρυομεταφορα  για χοριακη και η φαντασια μου παρο ολου που γνωριζω τα χαμηλα ποσοστα εξωσωματικης για επιτευξη μιας εγκυμοσυνης  τρεχει και δεν φτανει και στο τελος ερχεται το αρνητικο αποτελεσμα και μετα η θλιψη και αντε παλι απο την αρχη.Εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα κορίτσια λοιπον όλες το ιδιο ειμαςτε ! Πολύπλοκα πλάσματα σκεφτομαστε δέκα πραγματα ταυτόχρονα ! Ειναι δυνατόν να μην το σκεφτομαστε; αυτο το θαυματακι που θελουμε περισσότερο απο κάθε τι; δεν ειναι ! Αλλα να ένας μήνας ! Αγοράζουμε εσώρουχα φτιάχνουμε τουρτιτσα και απολαμβάνουμε ( ποτε δεν μου άρεσαν τέτοιες γιορτές ) αλλα θα το κάψω αυτόν ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η karen είπε:

Εγω παντως στις καλες μερες παντα κατι θα τυχαινε και συνεχεια τις εχανα παντα εκτος προγραμματος:))

Δεν εισαι η μόνη!!πιστεψε με!!τον τελευταίο χρόνο που υποτιθεται προσπαθούσαμε τις επικίνδυνες μερες..παντα κατι γινόταν και τις χάναμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

@Κατερινάκι/only love! Ευχαριστω που μου συμπαραστέκεσαι ! Ειχα ελπίδες Γτ ηταν πρώτη φορά αυτα τα σημάδια ροζ δέκατη μερα μετα καφε υγρα και λέω λες; αλλα μάλλον δεν το πίστεψα αρκετά ..?Στεναχωρήθηκα πολυ αλλα μονο εκεινη την ημερα γταν κ ο πρώτος μήνας που έκλαψα αμέσως ομως ειπα οχι !!! ΟΧΙ ΟΧΙ κλάματα προσπαθώ να φερω στον κοσμο τη χαρά και πρεπει να ειμαι καλα για να συμβεί και ετσι την ίδια μερα πήρα αγκαλιά τον αγαπούλα βγήκαμε και είπαμε πάνε για τον επόμενο μηνα ! Χτες ξεκίνησα τα χάπια Τρίτη ημερα περιοδου και θα ακολουθήσει το γνωστό υπερηχο (ελπιζω να εχω καλο αυγουλακι?) και μετα ....κάντε ερωταααααααα χαχχαχαχ μεσα στο 17 θα συμβεί το ξερω ! Εσυ πως εισαι ; @Scorpios τι έγινε παιδι μου ; ακομα Πίτσι πιτσι κανεις και μας ξέχασες; ???

Μπραβο κοριτσι μου!!ετσι!!Γονατιζουμε ΜΟΝΟ για να βάλουμε δύναμη να ξανασηκωθουμε!!!!και γω την εχω αυτήν την πεποίθηση οτι το 17 θα ναι το τυχερό μας!!!τι σκ@τα δυο φλουριά  κέρδισα την πρωτοχρονιά!!!καπως θα βγει το γούρι!!!εγω εδω..προγεστερονη,Σαλοσπίρ και μετα χοριακη..δεν νομιζω οτι εχει γίνει τιποτα σε αυτον τον κύκλο αλλα τελοσπαντων θα ακολουθήσω τις οδηγίες του γιατρού..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η karen είπε:

Απο αρνητικες χορικες μια χαρα θετικη δεν βλεπω ακομη.Ειμαι στην αναμονη μετα απο εμβρυομεταφορα  για χοριακη και η φαντασια μου παρο ολου που γνωριζω τα χαμηλα ποσοστα εξωσωματικης για επιτευξη μιας εγκυμοσυνης  τρεχει και δεν φτανει και στο τελος ερχεται το αρνητικο αποτελεσμα και μετα η θλιψη και αντε παλι απο την αρχη.Εσυ?

Ευχομαι ολόψυχα αυτη η φορά να ειναι η τυχερή σας κορίτσι μου!!!με ενα γερό και τυχερό μωρο να σας αποχαιρετήσει το έτος!!!ποτε θα κανεις χοριακη??θελω να ξέρω για να σου στείλω οοοοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια για ενα θετικό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αυτο τον μηνα εκανα οτι μ ειπε ο γιατρος και ηρθα και σε επαφη οσες μερες μ ειπε..τωρα ανυπομονω για το τελος τ μηνα αν θα ερθει η οχι αυτη η περιοδος?. Ειχα ολα τα συπτωματα της ωορηξιας τις προηγουμενες μερες. Κ πονακια κ υγρα! Ελπιζω να πετυχε αυτη τη φορα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι ολόψυχα αυτη η φορά να ειναι η τυχερή σας κορίτσι μου!!!με ενα γερό και τυχερό μωρο να σας αποχαιρετήσει το έτος!!!ποτε θα κανεις χοριακη??θελω να ξέρω για να σου στείλω οοοοοοοοολη μου τη θετική ενέργεια για ενα θετικό αποτέλεσμα!!!

Aχ Κατερινάκι μακάρι να τελειώσει εδώ αυτός ο Γολγοθάς σευχαρστω για τα  λόγια σου και σε σένα να ναι τυχερός σου μήνα Σάββατο πάω για χοριακη

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Scorpios είπε:

Εγω αυτο τον μηνα εκανα οτι μ ειπε ο γιατρος και ηρθα και σε επαφη οσες μερες μ ειπε..τωρα ανυπομονω για το τελος τ μηνα αν θα ερθει η οχι αυτη η περιοδος?. Ειχα ολα τα συπτωματα της ωορηξιας τις προηγουμενες μερες. Κ πονακια κ υγρα! Ελπιζω να πετυχε αυτη τη φορα ???

Εύχομαι να ανταπόδοσουν οι προσπάθειες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!ετσι!!Γονατιζουμε ΜΟΝΟ για να βάλουμε δύναμη να ξανασηκωθουμε!!!!και γω την εχω αυτήν την πεποίθηση οτι το 17 θα ναι το τυχερό μας!!!τι σκ@τα δυο φλουριά  κέρδισα την πρωτοχρονιά!!!καπως θα βγει το γούρι!!!εγω εδω..προγεστερονη,Σαλοσπίρ και μετα χοριακη..δεν νομιζω οτι εχει γίνει τιποτα σε αυτον τον κύκλο αλλα τελοσπαντων θα ακολουθήσω τις οδηγίες του γιατρού..

Κουκλίτσα μου όμορφη ! Ετσι έλεγα κι εγω ! Μη το σκέφτεσαι αρνητικά μπορει να το προκαλούμε! Πίστεψε το ! Ακομα και αν δεν στον επόμενο ( που ισως να μην χρειαστεί) αυτές οι σκέψεις ειναι η ασπίδα μας ώστε να προφυλαχτούμε ! Ελα πάμε δυνατά !!!!!!!!το Σαλοσπίρ τι ειναι;; χαχαχ σε ολα αυτα μου ρθε και η ερώτηση! Επισης πρώτη φορά προγεστερονη; τσίου τσίου τα πουλάκια πολλές σκέψεις μαζι! Ολα καλα κατερινακι μου θα ειναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Scorpios είπε:

Κοριτσια εχει ακουσει καποια για τη ζωνη της Παναγιας??.. 

Υπαρχει στο άγιο όρος νομίζω ! Η θαυματουργή ζώνη ! Την φέρνουν για προσκύνημα σε διαφορά μέρη κατα καιρούς ! Ειμαι ροδο και θα παω για όλες μας στην Παναγία Τσαμπίκα ! με πίστη και ταπείνωση! Θα γράψω τα ονόματα σας ! Εχει βιβλίο ευχών και γεμάτο κέρινα βρέφη ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2017 at 4:24 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Aχ Κατερινάκι μακάρι να τελειώσει εδώ αυτός ο Γολγοθάς σευχαρστω για τα  λόγια σου και σε σένα να ναι τυχερός σου μήνα Σάββατο πάω για χοριακη

 

Εύχομαι να ανταπόδοσουν οι προσπάθειες σου

Κοπελα μου γλυκια εσυ αυτο το Σάββατο..δλδ αυριο..εγω την επόμενη εβδομάδα..Ας προσευχηθούμε να ειναι αυτη τη φορά τυχερή και για εμας..και για ολα τα κοριτσια που παλεύουν για το θαύμα!!!στελνω ολη μου την θετική ενέργεια,Και ευχομαι ολόψυχα αυτο το Σάββατο να γίνει η πιο ευτυχισμενη μερα της ζωης σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2017 at 7:47 ΜΜ, ο/η Renata7 είπε:

Κουκλίτσα μου όμορφη ! Ετσι έλεγα κι εγω ! Μη το σκέφτεσαι αρνητικά μπορει να το προκαλούμε! Πίστεψε το ! Ακομα και αν δεν στον επόμενο ( που ισως να μην χρειαστεί) αυτές οι σκέψεις ειναι η ασπίδα μας ώστε να προφυλαχτούμε ! Ελα πάμε δυνατά !!!!!!!!το Σαλοσπίρ τι ειναι;; χαχαχ σε ολα αυτα μου ρθε και η ερώτηση! Επισης πρώτη φορά προγεστερονη; τσίου τσίου τα πουλάκια πολλές σκέψεις μαζι! Ολα καλα κατερινακι μου θα ειναι ?

Δεν σκέφτομαι αρνητικά..ισως απλα βάζει μόνος του ο εαυτός μου άμυνες..Το πιστευω με ολη τη δύναμη της ψυχής μου πως θα τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ!!!τωρα..μετα..δεν ξέρω..πάντως ειναι σίγουρο πως θα πετύχουμε!!!

προγεστερονη πηρα και τον προηγούμενο μηνα..το Σαλοσπίρ ειναι σαν την ασπιρίνη,για την πήξη του αίματος,γιατι το utrogestan που περνω(η προγεστερονη) υπαρχει πιθανότητα να προκαλέσει θρομβώσεις..οποτε μου το δίνει για προληπτικούς λόγους..σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια..Ειμαστε δυνατές..και εμπιστευόμαστε απόλυτα τον Ύψιστο..και με την βοήθεια του..θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Υπαρχει στο άγιο όρος νομίζω ! Η θαυματουργή ζώνη ! Την φέρνουν για προσκύνημα σε διαφορά μέρη κατα καιρούς ! Ειμαι ροδο και θα παω για όλες μας στην Παναγία Τσαμπίκα ! με πίστη και ταπείνωση! Θα γράψω τα ονόματα σας ! Εχει βιβλίο ευχών και γεμάτο κέρινα βρέφη ! ?

Αχ κοπελα μου...και μονο για την σκέψη σε ευχαριστουμε παρα πολυ!!!Ο Θεός ειναι μεγάλος..και πρεπει να του εχουμε εμπιστοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν σκέφτομαι αρνητικά..ισως απλα βάζει μόνος του ο εαυτός μου άμυνες..Το πιστευω με ολη τη δύναμη της ψυχής μου πως θα τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ!!!τωρα..μετα..δεν ξέρω..πάντως ειναι σίγουρο πως θα πετύχουμε!!!

προγεστερονη πηρα και τον προηγούμενο μηνα..το Σαλοσπίρ ειναι σαν την ασπιρίνη,για την πήξη του αίματος,γιατι το utrogestan που περνω(η προγεστερονη) υπαρχει πιθανότητα να προκαλέσει θρομβώσεις..οποτε μου το δίνει για προληπτικούς λόγους..σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια..Ειμαστε δυνατές..και εμπιστευόμαστε απόλυτα τον Ύψιστο..και με την βοήθεια του..θα τα καταφέρουμε!!!

@Κατερινάκι/only love να ρωτησω κ εγω το γιατρο μου ; ποσά περνεις την ενα την ημερα; η προγεστερονη σου φέρνει καθυστερηση; η κανεις τεστ την σταματάς και σε δυο μερες με τρεις ερχετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου γλυκια εσυ αυτο το Σάββατο..δλδ αυριο..εγω την επόμενη εβδομάδα..Ας προσευχηθούμε να ειναι αυτη τη φορά τυχερή και για εμας..και για ολα τα κοριτσια που παλεύουν για το θαύμα!!!στελνω ολη μου την θετική ενέργεια,Και ευχομαι ολόψυχα αυτο το Σάββατο να γίνει η πιο ευτυχισμενη μερα της ζωης σας!!!

Μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας και να πάρουμε ευχάριστα νέα όλες εμείς που προσπαθούμε και παλεύουμε να φέρουμε και εμείς στον κόσμο το δικό μας πλασματακι.Υπομονη,επιμονή,δύναμη,πίστη ,αισιοδοξια και κουραγιο θα ρθει και η δικιά μας σειρά .. 

8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Scorpios είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Τι γινεται?  Εχουμε κανενα ευχαριστο?

  1. Καλησπέρα,εγω τιποτε ακομη αναμονη εμενα η  ατυχια στο μεγαλυτερο της.Σημερα ειχα τη χοριακη μου να κανω αφου τρομαξα να βρω μΙκροβιολογικο ανοιχτό μου ειπαν οτι αποτελεσματα την δευτερα και ετσι δεν την εκανα ποιος ο λογος να κανω σαββατο και να την παρω δευτερα  τεσπα γυριζοντας σπιτι με σταθερο κυκλο 28 ημερων δεν ξεφευγω ουτε μερα ειχα ελαχιστα υγρα αιματος στο χαρτι απο εκει και υστερα τιποτε ουτε πονοι δεν ξερω αν ειναι αιμοραγια εμφυτευσης η αυτη η  ακατανομαστη ,περιοδος>θα δειξει.....οτι ηταν να γινει εχει γινει.Εσεις τι κανετε:?:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2017 at 11:37 ΠΜ, ο/η Renata7 είπε:

Χαχαχα κορίτσια λοιπον όλες το ιδιο ειμαςτε ! Πολύπλοκα πλάσματα σκεφτομαστε δέκα πραγματα ταυτόχρονα ! Ειναι δυνατόν να μην το σκεφτομαστε; αυτο το θαυματακι που θελουμε περισσότερο απο κάθε τι; δεν ειναι ! Αλλα να ένας μήνας ! Αγοράζουμε εσώρουχα φτιάχνουμε τουρτιτσα και απολαμβάνουμε ( ποτε δεν μου άρεσαν τέτοιες γιορτές ) αλλα θα το κάψω αυτόν ????

Μπραβο renata μαρεσουν οι σκεψεις σου περιμενουνε ιδεες σου για αυτη την βραδια Α!και φωτο απο τα εσωρουχα :))πλακιτσα κανω ελπιζω μη με παρεξηγησεις ουτε και εμενα μ΄΄αρεσαν αυτες οι γιορτες προτιμω την τσικνοπεμπτη οι γιορτε που εχουν.... σχεση με φαγητο και οχι τα χαζα αρκουδια

I feel so unsure
As I take your hand
And lead you to the dance floor
As the music dies
Something in your eyes
Calls to mind a silver screen
And all its sad goodbyes :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2017 at 1:02 ΜΜ, ο/η Scorpios είπε:

Κοριτσια εχει ακουσει καποια για τη ζωνη της Παναγιας??.. 

Την εχω πάρει και εγω την Τημια ζωνη της Παναγιας οταν την ειχαν φερει στα μερη μας   γιια προσκυνημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2017 at 3:33 ΜΜ, ο/η Renata7 είπε:

@Κατερινάκι/only love να ρωτησω κ εγω το γιατρο μου ; ποσά περνεις την ενα την ημερα; η προγεστερονη σου φέρνει καθυστερηση; η κανεις τεστ την σταματάς και σε δυο μερες με τρεις ερχετε; 

Κοιτα,ειναι ο δεύτερος κύκλος που την περνώ..βοηθαει λέει στην εμφύτευση..τον προηγούμενο μηνα εκανα χοριακη,βγηκε αρνητική και μου είπε ο γιατρός και την σταμάτησα..μετα απο τρεις μερες,αδειαθετησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...