Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προκληση ωορηξιας με χαπια femara


Scorpios

Recommended Posts

Kalispera koritsia. 8a i8ela k tis dikes sas gnwmes k empeiries gia na m fugei olo auto to agxos k na iremisw. Exw polukistikes wo8ikes. Prospa8w edw k kairo me to suzigo m alla tpt mexri twra ?. Meta apo e3etaseis o giatros m edwse ta femara na ta 3ekinisw stin deuteri mera t kuklou m g 5 meres. 8a me voi8isoun? Ta exei dokimasei kapia alli?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 181
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Scorpios είπε:

Kalispera koritsia. 8a i8ela k tis dikes sas gnwmes k empeiries gia na m fugei olo auto to agxos k na iremisw. Exw polukistikes wo8ikes. Prospa8w edw k kairo me to suzigo m alla tpt mexri twra ?. Meta apo e3etaseis o giatros m edwse ta femara na ta 3ekinisw stin deuteri mera t kuklou m g 5 meres. 8a me voi8isoun? Ta exei dokimasei kapia alli?

Καλημερα καλο μηνα καλη χρονια! Ολα μαζι ! Να μην αγχώνεσαι ειναι το νούμερο ενα ( το θαυματουργό φάρμακο) στην ίδια κατάσταση κι εγω δεν προσπαθώ πολυ καιρό περίπου 16 μηνες έκανα ετσι για το γούστο ελεύθερα και με κύκλο Αστα ν παει έχανα το χρονο έξι η πεντε η τέσσερις κύκλους και ετσι λογο πια ηλικίας μου λεει ο γιατρος θα ξεκινήσεις στάνταρ επαφές ! Πήρα τέσσερις μηνες  σερπαφαρ και ο τελευταίος που ειμαι και σε αναμονή τα φεμαρα ! Πολυ πιο Ακριβά  φάρμακα αλλα φυςικα με υπερήχους τιποτα απο μόνη σου θα ακους κατα γράμμα το γιατρο σου!εμενα μου έκανε και ενα βιβλίο εξετασεις χαχχαχαχα εχω αρκετά συπτωματαα πόνους κράμπες οκά ! οτι θες παραπάνω στείλε μου θα σου το έκανα πιο λεπτομερειακό αλλα εχω δουλίτσα σε κανα τρίωρο θα μπορω! Προφανώς θα σου κάνει και ενεση για σπάσιμο!το χάπι αυτο ειναι κλομιφαινη θα σε βοηθήσει να κανεις ωαριακια! Θα ειναι η πρώτη φορά σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Μου δινεις κουραγιο κ δυναμη ?.  Σημερα εχω ραντεβου στο γιατρο να δουμε τι γινεται κ να ξεκινησω επαφες. Ναι ειναι η πρωτη φορα μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι!!!καλως ήλθες..και καλη αρχή στην προσπάθεια σας!!!εγω δεν εχω ασταθή κύκλο,αλλα υστερα απο τρια χρονια ελεύθερων επαφών χωρις καν εστω μια σύλληψη,ρωτησα τον γιατρό πως μπορουμε να το "βοηθήσουμε"το πράγμα..Πολλα κοριτσια εδω κάνουν προσπάθεια με κλομιφαινη..(η ουσία του φαρμάκου που περνεις..) στον περασμένο κύκλο πηρα και εγω απο την 2η έως την 7η μερα του κυκλου κλομιφαινη..(μαζι με καποιες ενέσεις για επιπλέον ενίσχυση)..την δέκατη μερα του κυκλου,και αφου ειχε προηγηθεί την προηγούμενη υπέρηχος,μου είπε ο γιατρός και εκανα μια ένεση για να σπάσουν τα ωοθηλακια(ειχα φτιάξει 4 τα δυο λιγο πιο μεγάλα,τα αλλα πιο μικρά..)απο την προηγούμενη την ένεσης μας είπε και ξεκινησαμε επαφες,μεχρι και τρεις ημέρες μετα..Έπειτα με έστειλε 15 μερες μετα,για χοριακη..Οπου δυστυχως ηταν αρνητική,αλλα δεν πτοήθηκα..Μολις αδειαθετησα ξεκινησα παλι τη δευτερη μερα του κυκλου την κλομιφαινη μου..μολις προχθές εκανα υπερηχο,και βρήκαμε 2 μεγάλα και δυο πιο μικρά που δεν προχώρησαν..απο δυο σε καθε ωοθηκη..και εκανα και την ενεσουλα για να σπάσουν..οποτε ειμαστε ακριβως στην ίδια φάση!!καλη μας επιτυχία λοιπον!!αληθεια σε ποια μερα του κυκλου εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στην 8η μερα του κυκλου κ το απογευμα εχω ραντεβου στο γιατρο για υπερηχο. Δεν μ εχει πει κατι για ενεση. Θα δουμε το απογευμα κ ο θεος βοηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ενεσουλα δεν ειναι τιποτα ! Γοναδιοτροπινη βοηθάει στο σπάσιμο των ωοθυλακιων ! Εγω αυτή την φορά τρια αλλα μάλλον κάτι παει στραβά ειχα λίγο αιμα στο σκουπισμα την δέκατη μερα και μετα καφε στο σκούπισμα έως σημερα εαν μέχρι αυριο δεν κατέβει γτ νομίζω πως ειναι αυτή η άθλια η περιοδος θα κανω τεστ αλλα αδίκως μάλλον! Εύχομαι κοριτσάκια μου γλυκα να πετύχει αυτος ο μήνας για εσας! Αλλα δεν θα πτοήθω νε το που έρθει θα βάλω βουρ για τον επόμενο κύκλο!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθα απο τον γιατρο. Μ ειπε οτι ειχαν μεγαλωσει 2 ωαρια αλλα το ενα προχωρησε. Ευτυχως τουλαχιστον ενα παρα κανενα. Δεν μ εκανε ενεση. Μ ειπε τις επομενες τρεις μερες να ερθω σε επαφη. Ατε μακαρι να πιασει αυτη τη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην αγχωνεσε ! Ποια ημερα του κύκλου σου ηταν; χιλιοστά σου ειπε; θα πας να δεις εαν εχει σπάσει σε τρεις μερουλες ; η οχι;εύχομαι με όλη μου την καρδιά να συμβεί κ σύντομα όλες να κάνουμε υγιέστατα μπεμπινια!!!ποσες μερες κύκλο είχες συνήθως; σταθερό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν θα ξαναπαω. Μ ειπε οτι ειναι ετοιμο να σπασει σε 2 με τρεις μερες. Ειμαι στην 12η μερα του κυκλου μ. Συνηθως εχω 30 μερες κυκλο. Ειχα κ εγω καφε στο σκουπισμα αλλα μ ειπε δεν ειναι τιποτα. Μακαρι ολες να κανουμε μπεμπινακια αυτο το χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scorpios είπε:

Οχι δεν θα ξαναπαω. Μ ειπε οτι ειναι ετοιμο να σπασει σε 2 με τρεις μερες. Ειμαι στην 12η μερα του κυκλου μ. Συνηθως εχω 30 μερες κυκλο. Ειχα κ εγω καφε στο σκουπισμα αλλα μ ειπε δεν ειναι τιποτα. Μακαρι ολες να κανουμε μπεμπινακια αυτο το χρονο

Ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας!!!Μακαρι αυτη τη φορά το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα   συντομα με ευχαριστα νέα!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scorpios έχεις κάνει εξετασεις; ορμονικεες? Προγεστερονη; κτλ

εγω απο τοτε που πήρα προγεστερονη εχω καφε δυο τελευταίους κύκλους! Πραγματικα μακάρι να μην χρειαστεί να επέμβουν ε για πολυ ακομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει τα παντα απο εξετασεις. Μονο η προλακτινη μ ηταν λιγο ψηλή κ την ρυθμισαμε. Μακαρι αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τελικά αδιαθέτησα και μάλιστα με αρκετό αιμα! Χτες την νύχτα ήμουν ομολογώ πολυ στενοχωρημένη αλλα σημερα λες και πάτησα το auto ! Ολα καλα ! Θα ξεκινήσω τα χαπάκια παλι Δευτέρα και προλαβαίνω οριακά τις επαφές Γτ στις 17 εχω ταξίδι! ! Πίστευα πως ο Ιανουάριος ηταν πετυχημένος αλλα δεν ήθελε θα τσακίσω τον φεβρουαριο λοιπον !?????

περιμενω εσας κοριτσαρες μου τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Scorpios είπε:

Μην στεναχωριεσε Renata7 αυτος ο μηνας θα ειναι ο τυχερος. Μηνας αγαπης ??? 

Μακάρι Σκορπιουδακι μου! Μακάρι!εχω πίστη και ξερω οτι θα έρθει ! Οπως σε όλες εδω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειναι το σωστο. Πιστη πανω απο ολα.. Εγω σημερα ειχα λιγα πονακια κ υγρα. Ειναι σημαδι ωορηξιας λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυςικα και ναι ! Ελεξε την βλέννη σου! Πιο ελαστική και παχύρρευστη! Βουρ στο ψητό κουκλίτσα μου! Απόλαυσε το χωρις να σκέφτεσαι πολλα! Την ευχή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι μου κάνετε.. @Renata7 μου,ειλικρινα απογοητευτικά και γω μαζι σου..αλλα εχουμε πει..δεν το βάζουμε κάτω για κανενα λόγο!!!ευχομαι αυτος ο μήνας..ο μήνας της αγάπης..να ειναι για ολες μας τυχερός..είτε να ξεκινήσει κατι..είτε να μάθουμε τα ευχαριστα.. @Scorpios πως πηγε η προσπάθεια???ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love! Ευχαριστω που μου συμπαραστέκεσαι ! Ειχα ελπίδες Γτ ηταν πρώτη φορά αυτα τα σημάδια ροζ δέκατη μερα μετα καφε υγρα και λέω λες; αλλα μάλλον δεν το πίστεψα αρκετά ..?Στεναχωρήθηκα πολυ αλλα μονο εκεινη την ημερα γταν κ ο πρώτος μήνας που έκλαψα αμέσως ομως ειπα οχι !!! ΟΧΙ ΟΧΙ κλάματα προσπαθώ να φερω στον κοσμο τη χαρά και πρεπει να ειμαι καλα για να συμβεί και ετσι την ίδια μερα πήρα αγκαλιά τον αγαπούλα βγήκαμε και είπαμε πάνε για τον επόμενο μηνα ! Χτες ξεκίνησα τα χάπια Τρίτη ημερα περιοδου και θα ακολουθήσει το γνωστό υπερηχο (ελπιζω να εχω καλο αυγουλακι?) και μετα ....κάντε ερωταααααααα χαχχαχαχ μεσα στο 17 θα συμβεί το ξερω ! Εσυ πως εισαι ; @Scorpios τι έγινε παιδι μου ; ακομα Πίτσι πιτσι κανεις και μας ξέχασες; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Scorpios είπε:

Hahaha ??? pou katantisame mexri k to pitsi pitsi na ginetai me programma!!!!! Gelame gia na min klaime!

Εγω παντως στις καλες μερες παντα κατι θα τυχαινε και συνεχεια τις εχανα παντα εκτος προγραμματος:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι αγχωτικο η αληθεια να ξερεις οτι τις συγκεκριμενες μερες υπαρχει πιθανοτητα να μεινεις εγκυος.. Και ακομα πιο αγχωτικο να σου λεει ο γιατρος κανε αυτες τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτες οι μερες  ειναι που μας ενισχυει το εντονο στρεσαρισμα και μια συνεχη αγωνια  και συνεχως ακους να σου λενε ΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ και θα ρθει απο μονο του πραγμα που δεν γινεται κολλαει το μυαλο εκει και δεν φευγει με τιποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...