Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες ξανά και ξανά. ..


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εμενα ισως χρειαστει να μου κανει γιατι δεν μπορει να μετρησει απο την μερα της τελευταιας περιοδου(οπως μετρανε συνηθως)..ισως πρεπει να  δει ποσο ειναι το φασολακι μας....

ναι εχεις δικιο ενας υπερηχος μονο καλο κανει!!!

αντε κοριτσι μου με το καλο ολα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

ναι εχεις δικιο ενας υπερηχος μονο καλο κανει!!!

αντε κοριτσι μου με το καλο ολα...!!!

Ευχαριστω καλη μου!!! Τα λεμε αυριο και ελπιζω να εχω καλα νεα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ευχαριστουμεεεεε... Εχω πολυ αγωνια για αυριο..πιστευω οτι δεν θα κοιμηθω καθολου!! Μακαρι ολα να πανε καλα, και να μην χρειαστει να απογοητευτω αλλη μια φορα...

Σου ευχομαι και εσενα συντομα να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια (μεσα στο 2017 εννοειται)... Μακαρι να ειναι γουρλιδικο ετος για ολες μας...

Μην ξεχναμε οτι..το 2016 ηταν δίσεκτο. .. (κι ας εκανα τον γαμο μου...χιχιχι)...????????

Να προσπαθήσεις να κοιμηθείς και να ξεκουραστείς..(να δω εγω τι θα κανω παραμονή της εξετασης???)μακαρι να ναι γουρλίδικο το 2017..αληθεια και ΕΣΥ παντρεύτηκες το 16?και εγω επισης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Να προσπαθήσεις να κοιμηθείς και να ξεκουραστείς..(να δω εγω τι θα κανω παραμονή της εξετασης???)μακαρι να ναι γουρλίδικο το 2017..αληθεια και ΕΣΥ παντρεύτηκες το 16?και εγω επισης!!!

Τον Ιουλιο παντρευτηκαμε...

Ολα καλα θα πανε...και στην δικη σου εξεταση θα ειμαστε εμεις εδω να σε εμψυχωνουμε, οπως κανετε και εσεις σε εμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Τον Ιουλιο παντρευτηκαμε...

Ολα καλα θα πανε...και στην δικη σου εξεταση θα ειμαστε εμεις εδω να σε εμψυχωνουμε, οπως κανετε και εσεις σε εμενα...

Εμεις Αύγουστο..του Αγίου Φανουρίου ανήμερα..ελπιζω να μας φανερώσει ο Άγιος και εμας μια εγκυμοσυνη συντομα και να κανουμε ενα μωράκι επιτελους..Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου γλυκό..τα καλυτερα ευχομαι για ολες μας!!,θα περιμένουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ευχαριστουμεεεεε... Εχω πολυ αγωνια για αυριο..πιστευω οτι δεν θα κοιμηθω καθολου!! Μακαρι ολα να πανε καλα, και να μην χρειαστει να απογοητευτω αλλη μια φορα...

Σου ευχομαι και εσενα συντομα να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια (μεσα στο 2017 εννοειται)... Μακαρι να ειναι γουρλιδικο ετος για Η ολες μας...

Μην ξεχναμε οτι..το 2016 ηταν δίσεκτο. .. (κι ας εκανα τον γαμο μου...χιχιχι)...????????

Και εγώ τον Ιουλιο του 16 παντρεύτηκα!! ❤❤

Με το καλο η χοριακουλα σου αυριο.... θα περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα τι κανετε???

Εχω νεαααα... Επιτελους ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ...

Ειναι μικρος ο αριθμος (34,5) αλλα ειναι θετικοοοο....

Ο γιατρος που θα με κοιτουσε ριχε χειρουργειο και δεν μπορουσε σημερα...οποτε πιστευω αυριο να το επιβεβαιωσω και με υπερυχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσιαααα τι κανετε???

Εχω νεαααα... Επιτελους ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ...

Ειναι μικρος ο αριθμος (34,5) αλλα ειναι θετικοοοο....

Ο γιατρος που θα με κοιτουσε ριχε χειρουργειο και δεν μπορουσε σημερα...οποτε πιστευω αυριο να το επιβεβαιωσω και με υπερυχο!!!

συγχαρητηρια κοπελα μου σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

τελεια τα νεα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

συγχαρητηρια κοπελα μου σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

τελεια τα νεα σου!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!! Σου ευχομαι και εσενα τα καλυτερα!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!! Σου ευχομαι και εσενα τα καλυτερα!!!❤❤

να εισαι καλα κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου!!!!!τα πιο ομορφα νεααααα!!!καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!μπραβο και συγχαρητηριαααα!!!? ? 

Το εσπασες το ροδι!!μπηκες και με το δεξι!!μας.εκανες ποδαρικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσιαααα τι κανετε???

Εχω νεαααα... Επιτελους ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ...

Ειναι μικρος ο αριθμος (34,5) αλλα ειναι θετικοοοο....

Ο γιατρος που θα με κοιτουσε ριχε χειρουργειο και δεν μπορουσε σημερα...οποτε πιστευω αυριο να το επιβεβαιωσω και με υπερυχο!!!

Κοριτσακι μουυυυυυυυυ...συγχαρητηριααααααααα!!!πραγματικα αυτη τη στιγμή εχω ανατριχιάσει ολόκληρη!!!Συγκινηθηκα πολυ με τα νεα σου γλυκια μου!!με το καλο συνονόματο γλυκό κορίτσι!!απο οτι ξέρω (σύμφωνα με τον γυναικολογο μου) μεθαυριο πρεπει να επαναλάβεις χοριακη για να εχει διπλασιαστεί το ποσοστο(που αυτο ακριβως θα εχει γίνει!!) και μετα θα πας για υπέρηχο!!!τι ευχάριστο ξεκίνημα εβδομαδας!!δοξα Το Θεο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσι μου!!!!!τα πιο ομορφα νεααααα!!!καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!μπραβο και συγχαρητηριαααα!!!? ? 

Το εσπασες το ροδι!!μπηκες και με το δεξι!!μας.εκανες ποδαρικο!!!

Ευχαριστωωωωω πολυυυ πολυυυυ!!

Αντε να παιρνει μια μια σειραα!! Ευχομαι σε ολες, να δουμε πολλεςς θετικες χοριακες!!! Μακαρι να ειναι γουρλιδικο για πολλες μανουλες το 2017!!!???❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μουυυυυυυυυ...συγχαρητηριααααααααα!!!πραγματικα αυτη τη στιγμή εχω ανατριχιάσει ολόκληρη!!!Συγκινηθηκα πολυ με τα νεα σου γλυκια μου!!με το καλο συνονόματο γλυκό κορίτσι!!απο οτι ξέρω (σύμφωνα με τον γυναικολογο μου) μεθαυριο πρεπει να επαναλάβεις χοριακη για να εχει διπλασιαστεί το ποσοστο(που αυτο ακριβως θα εχει γίνει!!) και μετα θα πας για υπέρηχο!!!τι ευχάριστο ξεκίνημα εβδομαδας!!δοξα Το Θεο!!!!

Καλη μου, σου ευχομαι τα καλυτερα πραγματικα!! Μην το βαζετε κατω!!!

Θελει πεισμα!!! Εγω οσες φορες το μοιραζομουν με τον περιγυρο ποτε δεν ερχοταν... Τωρα που δεν το ειπα σε κανεναν για ολη αυτη την καθυστερηση ηρθε!! Αυτο μαλλον ειναι το μυστικο!! Και το σπορακι μας ηταν το καλυτεροτερο πρωτοχρονιατικο δωρο του αη βασιλη!!!❤

Ολους μου τους προβληματισμους τους ειχα γραψει σε αυτο το φορουν και μεσα απο τις δικες σας συμβουλες επαιρνα θαρρος...σε κανεναν αλλο δεν ειπα τιποταααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ευχαριστωωωωω πολυυυ πολυυυυ!!

Αντε να παιρνει μια μια σειραα!! Ευχομαι σε ολες, να δουμε πολλεςς θετικες χοριακες!!! Μακαρι να ειναι γουρλιδικο για πολλες μανουλες το 2017!!!???❤❤❤❤

Πολλά συγχαρητηρια για το ευχαριστο νεο κοριτσι μου.... Ειλικρινα ευχομαι οτι καλυτερο..........Η μικροβιολογος δε σου ειπε σε δυο μερες να επαναλάβεις να δεις αν διπλασιαστηκε;;; Σου υπενθυμίζω αυτο που είχα πάθει εγω..... Θετική χοριακη σημαίνει συλληψη... Αλλά για να χαρακτηριστηριστει εγκυμοσυνη πρεπει να είναι πάνω από 50-60...Στο λεω για να μην πάθεις αυτο που έπαθα εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλη μου, σου ευχομαι τα καλυτερα πραγματικα!! Μην το βαζετε κατω!!!

Θελει πεισμα!!! Εγω οσες φορες το μοιραζομουν με τον περιγυρο ποτε δεν ερχοταν... Τωρα που δεν το ειπα σε κανεναν για ολη αυτη την καθυστερηση ηρθε!! Αυτο μαλλον ειναι το μυστικο!! Και το σπορακι μας ηταν το καλυτεροτερο πρωτοχρονιατικο δωρο του αη βασιλη!!!❤

Ολους μου τους προβληματισμους τους ειχα γραψει σε αυτο το φορουν και μεσα απο τις δικες σας συμβουλες επαιρνα θαρρος...σε κανεναν αλλο δεν ειπα τιποταααα!!!

Φυσικά και δεν το βάζουμε κάτω!!και οι απογοητεύσεις μες το προγραμμα ειναι..αλλα ο σκοπός μας ειναι ιερός και θα τον πετύχουμε και συντομα πρωτα ο θεος!!Να εισαι παντα καλα!!εισαι το γούρι μας και ευχομαι ολόψυχα μια εύκολη,τελειομηνη εγκυμοσυνη,και ενα γερό και τυχερό μωρο στην αγκαλίτσα σου!!!

για να ειμαι ειλικρινής μονο η αδερφή μου ξέρει αυτη μας την προσπάθεια,και τα κοριτσακι εδω στο φόρουμ..κανένας φίλος η γνωστός,η άλλος συγγενής δεν ξέρει..και αυτο πιστευω πως ειναι το σωστό..μπορει να μην το θελουν αλλα καποιοι ανθρωποι ειναι πομποί αρνητικής ενέργειας!!!ενω ολα τα κοριτσια εδωμεσα μονο θετική ενέργεια στέλνουμε!!!!θα περιμένουμε νεα σου μολις μιλήσεις με τον γιατρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Πολλά συγχαρητηρια για το ευχαριστο νεο κοριτσι μου.... Ειλικρινα ευχομαι οτι καλυτερο..........Η μικροβιολογος δε σου ειπε σε δυο μερες να επαναλάβεις να δεις αν διπλασιαστηκε;;; Σου υπενθυμίζω αυτο που είχα πάθει εγω..... Θετική χοριακη σημαίνει συλληψη... Αλλά για να χαρακτηριστηριστει εγκυμοσυνη πρεπει να είναι πάνω από 50-60...Στο λεω για να μην πάθεις αυτο που έπαθα εγω.

Οχι δεν μου ειπε τιποτα..αυριο θα μιλησω με τον γυναικολογο κατεθειαν και οτι μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Φυσικά και δεν το βάζουμε κάτω!!και οι απογοητεύσεις μες το προγραμμα ειναι..αλλα ο σκοπός μας ειναι ιερός και θα τον πετύχουμε και συντομα πρωτα ο θεος!!Να εισαι παντα καλα!!εισαι το γούρι μας και ευχομαι ολόψυχα μια εύκολη,τελειομηνη εγκυμοσυνη,και ενα γερό και τυχερό μωρο στην αγκαλίτσα σου!!!

για να ειμαι ειλικρινής μονο η αδερφή μου ξέρει αυτη μας την προσπάθεια,και τα κοριτσακι εδω στο φόρουμ..κανένας φίλος η γνωστός,η άλλος συγγενής δεν ξέρει..και αυτο πιστευω πως ειναι το σωστό..μπορει να μην το θελουν αλλα καποιοι ανθρωποι ειναι πομποί αρνητικής ενέργειας!!!ενω ολα τα κοριτσια εδωμεσα μονο θετική ενέργεια στέλνουμε!!!!θα περιμένουμε νεα σου μολις μιλήσεις με τον γιατρό σου!!!

Ετσι ειναι..καποιος που δεν ειναι στον χορο πολλα τραγουδια λεει...

Δεν σε καταλαβαινει καποιος που δεν εχει περασει κατι ίδιο ή παρομοιο...

Σε ευχαριστω και παλι για τις ευχες σου!!!❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Οχι δεν μου ειπε τιποτα..αυριο θα μιλησω με τον γυναικολογο κατεθειαν και οτι μου πει...

Σου εύχομαι και εγω καλη επιτυχία!! Να σου πάνε ολα καλα και να σύντομα να εχεις το μωράκι σου.. 

Κοριτσάκι μου εισαι σίγουρη πως είχες 17 μέρες καθυστέρηση; γιατι με 17 μέρες εισαι 6η βδομάδα περίπου και η χοριακη εχει φτάσει 2000 και πανω.. Τέλοσπαντων ας μην υποθέτουμε, θα στα πει ολα ο γιατρός σου!! Χαλάρωσε και ηρέμησε ως αυριο!! Καλη επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Σου εύχομαι και εγω καλη επιτυχία!! Να σου πάνε ολα καλα και να σύντομα να εχεις το μωράκι σου.. 

Κοριτσάκι μου εισαι σίγουρη πως είχες 17 μέρες καθυστέρηση; γιατι με 17 μέρες εισαι 6η βδομάδα περίπου και η χοριακη εχει φτάσει 2000 και πανω.. Τέλοσπαντων ας μην υποθέτουμε, θα στα πει ολα ο γιατρός σου!! Χαλάρωσε και ηρέμησε ως αυριο!! Καλη επιτυχία!! 

Ευχαριστωωω!!!

Ειμαι σιγουρη για την καθυστερηση..απλα μπορει να επεσε μαζι και η αλλαγη του κυκλου..τι να πω... Οτι μου  πει ο γιατρος αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω 100000%. Παρόλα αυτά εύχομαι να εχει γινει απλά μια αλλάγη στον κυκλο και η ωορρηξια- συλληψη να εγινε πριν 9-10 μερες το πολυ. Αλλιως δε βγαινουν τα νουμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Συμφωνω 100000%. Παρόλα αυτά εύχομαι να εχει γινει απλά μια αλλάγη στον κυκλο και η ωορρηξια- συλληψη να εγινε πριν 9-10 μερες το πολυ. Αλλιως δε βγαινουν τα νουμερα.

Ναι το ξερω... Κι εγω προβληματιζομαι με αυτο...ο γιατρος στον υπερυχο θα δει ποσο ειναι το μωρό. ..αρχικα να διπλασιαστει πρωτα η χοριακη και ολα θα τα βρουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως οπως το ειπες κοριτσι μου!!! Πρώτα θα ελεχθει αν διπλασιαζεται η χοριακη και μολις ανεβει αρκετα, θα δειτε στον υπερηχο το σακο γιατι προς το παρόν δε φαίνεται τιποτα. 4 εγκυμονουσες εχω στο πολύ στενο μου περιβάλλον αυτη τη στιγμη που μιλαμε και ολες στο σακο τον είδαν αφου οι μοναδες είχαν φτασει 5.000......... Καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Πολλά συγχαρητηρια για το ευχαριστο νεο κοριτσι μου.... Ειλικρινα ευχομαι οτι καλυτερο..........Η μικροβιολογος δε σου ειπε σε δυο μερες να επαναλάβεις να δεις αν διπλασιαστηκε;;; Σου υπενθυμίζω αυτο που είχα πάθει εγω..... Θετική χοριακη σημαίνει συλληψη... Αλλά για να χαρακτηριστηριστει εγκυμοσυνη πρεπει να είναι πάνω από 50-60...Στο λεω για να μην πάθεις αυτο που έπαθα εγω.

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ναι το ξερω... Κι εγω προβληματιζομαι με αυτο...ο γιατρος στον υπερυχο θα δει ποσο ειναι το μωρό. ..αρχικα να διπλασιαστει πρωτα η χοριακη και ολα θα τα βρουμε...

Μιλα με το γιατρο σου κοριτσακι... απλα και εγω ξερω οτι για να ειμαστε σίγουοι οτι  προχωράει οπως πρέπει, είναι σημαντικό να διπλασιάζεται καθε δυο μέρες.... 

Επίσης για να δει κατι ο γιατρος σου πρεπει οι μοναδες να ναι πανω απο 2000..αρα μπορει να να νωρίς για να επιβεβαιωθεί η εγκυμοσύνη μεσω υπερηχου..... Αν κανω λαθος διορθώστε με!!

Ολα να πανε κατευχην!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Μιλα με το γιατρο σου κοριτσακι... απλα και εγω ξερω οτι για να ειμαστε σίγουοι οτι  προχωράει οπως πρέπει, είναι σημαντικό να διπλασιάζεται καθε δυο μέρες.... 

Επίσης για να δει κατι ο γιατρος σου πρεπει οι μοναδες να ναι πανω απο 2000..αρα μπορει να να νωρίς για να επιβεβαιωθεί η εγκυμοσύνη μεσω υπερηχου..... Αν κανω λαθος διορθώστε με!!

Ολα να πανε κατευχην!!

Ετσι ειναι, πρεπει να ειναι 1500-2000 και πανω  για να το δει ο γιατρός στον υπέρηχο, και μολις φανεί στον υπέρηχο σταματάς να ασχολείσαι με τις χοριακες και σημασία εχει μονο ο υπέρηχος και η ανάπτυξη του εκει..

Να σου πάνε ολα καλα και θα περιμένουμε νέα σου εννοειται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...