Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Τζουτζουκες καλησπερααααα.

Λοιπομ για να ξερετε..εκανα τεστακι yes or no το πρωι..με.μουτζωσε, το μουντζωσα και εγω.

Εχω ελαφρα πονακια στην κοιλίτσα, ποναει η μεση οποτε τζαμπα η χαρα!περιμενω την παρασκευη να δω..αμ.καο ξερω πια..

Κατερινακι κοιτα να μας βγαλεις ασπροπροσωπες εσυ!!!!με τοσα σαλια οπως ειπες σιγουρα θα κολλησες μωρουδιτιδα(ο μπαμπινιωτης τραβαει τα μαλλια του τωρα)..να χαιρεσαι τους εορταζοντες!

Ελσακι καλως μας ηρθες!!!

 

το με μουτζωσε το μουτζωσα με ξεπερναει!!!!!χαχαχα...μην απογοητευεσαι απο τωρααα...βιαζεσαιιιι

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Kalispera koritsia, sas parakolouthw synexeia k symmerizomai ta agxi sas! Loipon thelw na moirastw mazi sas ti diki mas istoria...Merikes apo esas isws me thymaste..

Loipon emeis ksekinisame tis prospatheies to Septemvrio tou 2014. K mazi irthe k t agxos kai kathe mina stenaxwria k klamata. Vlepete pisteya k g pws ousa mikri ( 26 tote), m statheri periodo kai ola mia xara pws tha meinw apo ton prwto mina! Alla m gelasane k mena! K oi mines pernousan k apotelesma  miden. To Maio tou 2015 pigame logo douleias se nisi k gyrisame to dekemvrio tou idiou etous apofasismenoi na ksekinisoume ton idio kiolas mina tis eksetaseis. Idi to Dekemvrio ekana ormonologikes, salpiggografia, yoerixo, elegxo progesteronis ola teleia!

Kanei o antras m spermodiagramma k erxetai t prwto sok. Merika mono ekatomyria k kinitikotita miden. Pame se ourologo kanei ormonologikes, yperixo ktl ola kala. Den ofeiletai pouthena mas leei. Kovei t kapnisma ksekinaei vitamines ena swro k se dyo mines epaneksetasi. Ta apotelesmata episis apogoiteytika an k me mia mikri veltiwsi stin kinitikotita. 

Stin arxi stenaxwrethike para poly,apogoiteytike ktl. To syzitisame eipame oti oti xreiastei emeis tha t kanoume. Tou eipa oti panw apo ola thelw na eimaste metaksy mas kala k na pername omorfa. Synxisame ti zwh mas kanonika, xalarwsame para poly k afethikame stous giatrous. Kaname k alles eksetaseis na doume t dna t spermatos ktl. Oi giatroi k o gynaikologos k o ourologos epemenan na kleisoume dyo xronia prospatheiwn prin pame se ypovoithoumeni. Efthase t kalokairi eipame ayto tha einai t teleytaio mas xwris mwro tha t perasoume oso kalytera ginetai.

Gyrisame apo tis diakopes 23 Aygoustou k tin idia mera adiathetisa, pira t giatro t lew pame gia spermategxysi. Mou leei ok. Lew mia mono fora tha dokimasoume. Tin kanoume 7 septemvei kai 21 adiathetisa. Pairnw til tin idia mera gia tin epitropi tis ekswswmatikis. Mou lene 8 dekemvriou. Lew ok na prolavoume na mazepsoume ta xartia. Kanei o antras m spermodiagramma posotita mikri kinitikotita 50%! Pername epitropi, pigame sto kentro, kanonizoume ekswxwmatiki arxes genari k tin epomeni mera perimena periodo. 

Gia pente meres eixa ligo aima, ligo kafe k meta tpt. Imoun psiliasmeni kanw ena test arnitiko, lew apo t agxos einai. Gt eixa poly agxos gia tin epitropi, gia tin ekswswmatiki ktl. Perimenw periodo arxes Genari pouthena... Kanw xoriaki konta stis 8000 monades. 

Paw sto giatro k eimai idi 8 evdomadwn! Akousame kardoula! Simera eimai sti dekati vdomada k xthes eidame xerakia podarakia spondyliki stili! 

Akomi de borw na t pistepsw! Emeina fysiologika stous 26 mines ena mina prin tin ekswswmatiki. To aima p nomiza periodo itan tis egkymosynis. Min apelpizeste k min stamatate na kanets erwta me t syntrofo sas... Kali tyxi eyxomai se oles sas

πολυ ενθαρυντικο ειδικα για εμενα που εχει κ ο σύζυγος αντιστοιχο προβλημα!!!!με το καλο να ερθει το μωρο σας!!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

οοοοχι δεν εισαι η μονη!!!!

και εσεις προβλημα με το σπερμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πριν λιγο γυρισα απο το νοσοκομειο!ειχα υποτασικο επεισοδιο!τρόμαξα...δεν μπορουσα να αναπνευσω και δεν εβλεπα ΤΙΠΟΤΑ..μια ασπριλα μονο...δεν το εχω ξαναπαθει...οοολα ασπρα κ για πολυ ωρα...εκανα εμετο και μετα συνηλθα!εκανα κ εξετάσεις αιματος...χασανε το δειγμα...τζαμπα περιμενα 1.5 ωρα να βγουν..ξανακανα και θα παω πιο αργα να τις παρω!!!αυτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μανούσου είπε:

Κοριτσια καλησπέρα

Είμαι νέα στο forum και θα ήθελα τη γνώμη σας. 9/1 έκανα ένεση pregnyl και μετα απο 3 ημερες και μέχρι σημερα ξεκίνησα κι είχα κραμπες στην κοιλια κατι που ειχα στην 1η μου εγκυμοσυνη. Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος? Αν κανω τώρα εξέταση β χοριακης θα είναι αξιόπιστο ή να περιμενω την καθυστέρηση. Πείτε μου κι εσείς μια γνώμη γιατί θα με φαει η αγωνία

Καλησπερα,καλως ηρθες,ο γιατρός δεν σου είπε ποτε να κανεις εξεταση?αν ειχατε επαφες τις τρεις μερες απο τη στιγμή που εκανες έγκυος,φυσικά υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοριτσια πριν λιγο γυρισα απο το νοσοκομειο!ειχα υποτασικο επεισοδιο!τρόμαξα...δεν μπορουσα να αναπνευσω και δεν εβλεπα ΤΙΠΟΤΑ..μια ασπριλα μονο...δεν το εχω ξαναπαθει...οοολα ασπρα κ για πολυ ωρα...εκανα εμετο και μετα συνηλθα!εκανα κ εξετάσεις αιματος...χασανε το δειγμα...τζαμπα περιμενα 1.5 ωρα να βγουν..ξανακανα και θα παω πιο αργα να τις παρω!!!αυτααα

Ελα Χριστέ και Παναγία,καλε γιατι σου συνεβει αυτο???εχεις γενικα χαμηλή πίεση???περαστικα σου κοπελα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ελα Χριστέ και Παναγία,καλε γιατι σου συνεβει αυτο???εχεις γενικα χαμηλή πίεση???περαστικα σου κοπελα μου!!

ευχαριστω!!εχω γενικα προς το χαμηλο αλλα αλλη φορα ετσι δεν το εχω παθει...τις αλλες φορες μ μαυριζαν ολα για δευτερολεπτα...τωρα ασπρα τα εβλεπα ολα..σαν να με τυφλωνε το φως και δεν μπορουσα να δω...κ το ειχα για 15-20 λεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα,καλως ηρθες,ο γιατρός δεν σου είπε ποτε να κανεις εξεταση?αν ειχατε επαφες τις τρεις μερες απο τη στιγμή που εκανες έγκυος,φυσικά υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης..

Οχι κοριτσι μου δε μου ειπε. Επαφες ειχα στις 38 με 40 ωρες. Λεω αυριο να παω για χοριακη και να μην περιμενω μεχρι τη Δευτερα κι ελπιζω να δειξει κατι (θετικο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenaaa445 είπε:

το με μουτζωσε το μουτζωσα με ξεπερναει!!!!!χαχαχα...μην απογοητευεσαι απο τωρααα...βιαζεσαιιιι

πολυ ενθαρυντικο ειδικα για εμενα που εχει κ ο σύζυγος αντιστοιχο προβλημα!!!!με το καλο να ερθει το μωρο σας!!!!

και εσεις προβλημα με το σπερμα?

ναι εχουμε κ εμεις το θεματακι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σ´ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου..το κρατάω..και γω προς τα κει κλείνω..αλλα για πειτε  και εςεις βρε κοριτσακια.. @Παρασκευαιδου @peacock @Lisaki 80 @Finally @Petalouditsa28

Κατερίνακι μου εγω δεν θα άντεχα και θα έκανα τεστ, αλλα θα ηταν τελείως λανθασμένη επιλογή.. θα εισαι 2 μέρες πριν τη περίοδο και μπορει να ειναι λανθασμένα αρνητικό η όπως λες λόγω φάρμακων λανθασμένα θετικό.. πάνε δώσε αίμα για χοριακη  όπως ειπε ο γιατρός σου!! Εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να ειναι θετική.. Πριν παρεις τα αποτέλεσματα της χοριακης ηρέμησε και σκέψου πως οι ελπίδες  δεν τελειώνουν εκει.. θα κανετε ξανα κι άλλη προσπάθεια.. εμένα με βοηθαει να σκέφτομαι τις επιλογές που εχω αν συμβεί  κατι αρνητικό.. Εχεις καλο γιατρο και θα τον ακούσεις! Ολα θα πάνε καλα!! Θα σε σκέφτομαι απο το πρωι αυριο!! @mommy86 μηπως ηταν νωρίς για τεστακι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

ευχαριστω!!εχω γενικα προς το χαμηλο αλλα αλλη φορα ετσι δεν το εχω παθει...τις αλλες φορες μ μαυριζαν ολα για δευτερολεπτα...τωρα ασπρα τα εβλεπα ολα..σαν να με τυφλωνε το φως και δεν μπορουσα να δω...κ το ειχα για 15-20 λεπτα

Και γω εχω θέμα με την υπόταση μου,και οταν το παθαίνω οπως λες μαυρίζουν ολα..μπορει και να λιποθυμήσω,αλλα επανέρχομαι γρήγορα..γιατι σου κράτησε τόση ωρα,τι σου ειπαν στο νοσοκομειο??εισαι καλυτερα τωρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

Οχι κοριτσι μου δε μου ειπε. Επαφες ειχα στις 38 με 40 ωρες. Λεω αυριο να παω για χοριακη και να μην περιμενω μεχρι τη Δευτερα κι ελπιζω να δειξει κατι (θετικο)

Κοιτα,για να ειμαι ειλικρινής,δεν σου χει δωσει αρκετές πληροφορίες κατα τη γνώμη μου..εγω εκανα σαν και εσενα ένεση στις 3/1..στις 12:30 το πρωι..ο γιατρός μου είπε να ξεκινησουμε επαφες απο την ίδια μερα το απογευμα,και για τις επόμενες τρεις ημέρες..αυριο το πρωι θα παω για χοριακη..μου είπε να παω δεκαπέντε μερες μετα την ένεση γιατι αν κανεις πιο πριν ενδέχεται να ανιχνεύσει υλικό της ένεσης και να βγάλει λανθασμένα θετικό..ευχομαι ολόψυχα να το τσακωσατε το σπορακι σας..σύμφωνα με τη μερα που εκανες την ένεση,πρεπει να κανεις χοριακη στις 24/1..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Nantia_14 k Elenaaa445 emeis eixame sovaro themataki k piasame fysiologika. Kapoies gynaikes tha xreiastoun voitheia alla telika k me liga ekatomyria p eixame emeis egw emeina.

Diwni μου σε θυμαμαι εδω στο φορουμ,τα καταφερες τελικα? μπραβο σου ρε κοριτσι! υπεροχα νεα.Εμεις το μονο θεματακι που εχουμε ειναι η κινητικοτητα και παιρνει ο αντρας μου προφερτιλ.Κατα τα αλλα οι υπολοιπες τιμες ειναι πολυ καλες. Ελενα εσεις αν επιτρεπεται τι θεμα εχετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κατερίνακι μου εγω δεν θα άντεχα και θα έκανα τεστ, αλλα θα ηταν τελείως λανθασμένη επιλογή.. θα εισαι 2 μέρες πριν τη περίοδο και μπορει να ειναι λανθασμένα αρνητικό η όπως λες λόγω φάρμακων λανθασμένα θετικό.. πάνε δώσε αίμα για χοριακη  όπως ειπε ο γιατρός σου!! Εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να ειναι θετική.. Πριν παρεις τα αποτέλεσματα της χοριακης ηρέμησε και σκέψου πως οι ελπίδες  δεν τελειώνουν εκει.. θα κανετε ξανα κι άλλη προσπάθεια.. εμένα με βοηθαει να σκέφτομαι τις επιλογές που εχω αν συμβεί  κατι αρνητικό.. Εχεις καλο γιατρο και θα τον ακούσεις! Ολα θα πάνε καλα!! Θα σε σκέφτομαι απο το πρωι αυριο!! @mommy86 μηπως ηταν νωρίς για τεστακι;; 

Σ´ευχαριστω πολυ κοπελαρα μου για την απάντηση..οι επιλογές αν δειξει αρνητικό δεν ειναι πολλές..ειναι μονόδρομος η επιτυχία!!!μολις αδειαθετισω..τηλεφωνο στον γιατρό για να καταστρωσουμε σχέδιο!!!και μονο που σας εχω δίπλα μου,μου φτανει!!!Σας ευχαριστω κοριτσακια μου,και σας αγαπω!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Nantia m takataferame telika! Efoson esy eisai mia xara tha meineis poly syntoma. Stin kinitikotita borei na deis megali diafora. I posotita synithws den diorthwnetai. Apla na ksereis oti k t sperma epireazetai poly apo t agxos. Egw pisteyw oti epaikse rolo k oti allakse o antras m posto k xalarwse para poly.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοιτα,για να ειμαι ειλικρινής,δεν σου χει δωσει αρκετές πληροφορίες κατα τη γνώμη μου..εγω εκανα σαν και εσενα ένεση στις 3/1..στις 12:30 το πρωι..ο γιατρός μου είπε να ξεκινησουμε επαφες απο την ίδια μερα το απογευμα,και για τις επόμενες τρεις ημέρες..αυριο το πρωι θα παω για χοριακη..μου είπε να παω δεκαπέντε μερες μετα την ένεση γιατι αν κανεις πιο πριν ενδέχεται να ανιχνεύσει υλικό της ένεσης και να βγάλει λανθασμένα θετικό..ευχομαι ολόψυχα να το τσακωσατε το σπορακι σας..σύμφωνα με τη μερα που εκανες την ένεση,πρεπει να κανεις χοριακη στις 24/1..

Σ ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη σου. Ελπιζω ν αντεξω μεχρι τοτε κα να μη σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

Σ ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη σου. Ελπιζω ν αντεξω μεχρι τοτε κα να μη σκασω...

Δεν κανει τιποτα..απλα το χω πρόσφατο το ολο θέμα,οποτε σου μετέφερα απλα οτι μου είπε και εμενα ο γιατρός..καλο θα ειναι να τον ρωτάς για τα παντα,για να δεις και την διαθεση του στο να σου απαντά..ειναι πολυ σημαντικό αυτο..Να σε ρωτήσω κατι,την ένεση σε ποια μερα του κυκλου την εκανες?ειχατε κανει υπερηχο πιο πριν να δει το μέγεθος του ωοθηλακιου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Nai Nantia m takataferame telika! Efoson esy eisai mia xara tha meineis poly syntoma. Stin kinitikotita borei na deis megali diafora. I posotita synithws den diorthwnetai. Apla na ksereis oti k t sperma epireazetai poly apo t agxos. Egw pisteyw oti epaikse rolo k oti allakse o antras m posto k xalarwse para poly.

να πω οτι μολις διαβασα την ιστορια σου πηρα μεγαλη δυναμη! Ναι εγω ειμαι οκ (αλλωστε εχω ξαναμεινει εγκυος) οσο αφορα το σπερμα απο αριθμο ειμαστε κ πανω απ το κανονικο,μονο η κινητικοτητα μας χαλαει το σπερμοδιαγραμμα .Κανω κ παρακολουθηση ωορρηξιας,κ ο θεος βοηθος. Σιγουρα το αγχος παιζει ρολο,τι θεμα ειναι πως αποβαλεται .Ποσο εισαι εσυ Diwni  μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ston trito mina eimai. Sti dekati vdomada. Xthes pigame sto giatro. Thelw na pw kati sta koritsia pou prospathoun pou to ksana eipa alla epimenw k sy pisteyw pws me tin empeiria sou tha me katalaveis. Thelw na prospathisoun oles tous na zoun k na apolamvanoun kathe stigmi. Pws syntoma tha exoun t agxos tis egkymosynis pou pragmatika de sygkrinetai me t agxos tis teknopoiisis. Na akouseis kardoula, na deis an ola pane kala, kathe mina k mia eksetasi. K me ola ayta p akous na parakalas mera nyxta ola na pane kala. Exw akousei gia toses palindromes p xthes mesa m etrema mi m pei o giatros den t akouw. Ayto itan.

Gi ayto k epimenw toso poly. O agwnas me tin ypogonimotita einai dyskolos t kserw. Thelei gera neyra, ypomoni k poly katanoisi me t syntrofo. Egw eixa epikeksei na bw me t kefali psila kai dikaiwthika. Imoun apofasismeni nankanw ta panta. Oles tha ta kataferete einai t mono sigouro. To pisteyw apo ta vathi tis psyxis mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν κανει τιποτα..απλα το χω πρόσφατο το ολο θέμα,οποτε σου μετέφερα απλα οτι μου είπε και εμενα ο γιατρός..καλο θα ειναι να τον ρωτάς για τα παντα,για να δεις και την διαθεση του στο να σου απαντά..ειναι πολυ σημαντικό αυτο..Να σε ρωτήσω κατι,την ένεση σε ποια μερα του κυκλου την εκανες?ειχατε κανει υπερηχο πιο πριν να δει το μέγεθος του ωοθηλακιου?

13η ημερα εκανα υπερηχο κι ειχα ωοθηλακιο 16mm περιπου και την ενεση την εκανα 15η ημερα το πρωι. Επαφες ειχαμε στις 38 με 40 ωρες περιπου. Λες να εσκασε πριν την ενεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ston trito mina eimai. Sti dekati vdomada. Xthes pigame sto giatro. Thelw na pw kati sta koritsia pou prospathoun pou to ksana eipa alla epimenw k sy pisteyw pws me tin empeiria sou tha me katalaveis. Thelw na prospathisoun oles tous na zoun k na apolamvanoun kathe stigmi. Pws syntoma tha exoun t agxos tis egkymosynis pou pragmatika de sygkrinetai me t agxos tis teknopoiisis. Na akouseis kardoula, na deis an ola pane kala, kathe mina k mia eksetasi. K me ola ayta p akous na parakalas mera nyxta ola na pane kala. Exw akousei gia toses palindromes p xthes mesa m etrema mi m pei o giatros den t akouw. Ayto itan.

Gi ayto k epimenw toso poly. O agwnas me tin ypogonimotita einai dyskolos t kserw. Thelei gera neyra, ypomoni k poly katanoisi me t syntrofo. Egw eixa epikeksei na bw me t kefali psila kai dikaiwthika. Imoun apofasismeni nankanw ta panta. Oles tha ta kataferete einai t mono sigouro. To pisteyw apo ta vathi tis psyxis mou...

εχεις απολυτο δικιο! μπορω να καταλαβω κ το αγχος της εγκυμοσυνης και της υπογονιμοτητας,βλεπεις εχω περασει κ απο τα δυο. Θελει γερο στομαχι και μεγαλες αντοχες,κ αν δεν τις εχεις,τις βρισκεις.Διαπιστωνεις οτι εχεις μεγαλλυτερη δυναμη απ αυτη που πιστευες. Τα ειπες πολυ σωστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ston trito mina eimai. Sti dekati vdomada. Xthes pigame sto giatro. Thelw na pw kati sta koritsia pou prospathoun pou to ksana eipa alla epimenw k sy pisteyw pws me tin empeiria sou tha me katalaveis. Thelw na prospathisoun oles tous na zoun k na apolamvanoun kathe stigmi. Pws syntoma tha exoun t agxos tis egkymosynis pou pragmatika de sygkrinetai me t agxos tis teknopoiisis. Na akouseis kardoula, na deis an ola pane kala, kathe mina k mia eksetasi. K me ola ayta p akous na parakalas mera nyxta ola na pane kala. Exw akousei gia toses palindromes p xthes mesa m etrema mi m pei o giatros den t akouw. Ayto itan.

Gi ayto k epimenw toso poly. O agwnas me tin ypogonimotita einai dyskolos t kserw. Thelei gera neyra, ypomoni k poly katanoisi me t syntrofo. Egw eixa epikeksei na bw me t kefali psila kai dikaiwthika. Imoun apofasismeni nankanw ta panta. Oles tha ta kataferete einai t mono sigouro. To pisteyw apo ta vathi tis psyxis mou...

Γλυκό μου κορίτσι..σε ευχαριστουμε πολυ!!!και γω αυτο πιστευω..ολες θα τα καταφέρουμε..αρκει να το πιστεύουμε και να μην το βάζουμε κάτω!!!ειμαστε πολυ τυχερές που εχουμε τους συντρόφους μας δίπλα μας..και για μενα,ειδικα στους καιρούς που ζούμε αυτο ειναι το πιο σημαντικό..να χεις πλάι σου τον άνθρωπο σου..να τα παλεύεις ολα μαζι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

13η ημερα εκανα υπερηχο κι ειχα ωοθηλακιο 16mm περιπου και την ενεση την εκανα 15η ημερα το πρωι. Επαφες ειχαμε στις 38 με 40 ωρες περιπου. Λες να εσκασε πριν την ενεση?

Οχι..οχι..δεν σκάει πριν την ένεση,σκάει μετα τις 36 ώρες,αλλα γίαυτο λενε συνηθως να ξεκινάς επαφή πριν σκάσει,για να υπαρχει ήδη σπερμα μεσα που μπορει να ζήσει έως και πέντε μερες..απλα για να αυξήσεις πιθανότητες..οπως και να χει κοπελα μου ευχομαι ολόψυχα να τα καταφέρατε!!!σφηξε δόντια,πρόσεχε πως κίνησε..(μην σηκώνεις βάρη,μην κουράζεσαι πολυ κλπ.) και στις 24/1 τρέξε για χοριακη!!!εμεις σου στέλνουμε θετική ενέργεια και θα αναμενουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μανούσου κορίτσι μου,πες μας και κατι για σενα,για να γνωριστούμε..Απο που εισαι,ηλικια τετοια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...