Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου Καλησπερα..καλως ηρθες..λυπαμαι πολυ Γι αυτο που σου συνεβει..αλλα πρεπει να πας παρακάτω..υπαρχει μια κοπελα εδω που εχει ζήσει πριν λιγο διάστημα βιοχημική..θα σου μιλήσει και εκεινη..περίοδος σου εχει ξαναέρθει μετα τη βιοχημική,και αν ναι στις πόσες μερες??εγω το μονο που εχω να σου πω οσο κλισέ και αν ακούγεται ειναι πως ολα γίνονται για κάποιο λόγο..προσπαθησε να το αργήσεις πισω σου..και κοιτα μπροστά!!!the only way is up!!!ευχομαι ολόψυχα για ολα τα κοριτσια που προσπαθούμε να γίνουμε συντομα μανούλες και να ζήσουμε το θαύμα σε ολο του το μεγαλείο!!!

Σευχαριστω παρα πολυ ! Δε ξέρεις ποσο κουραγιο παίρνω που το μοιράζομαι εδω τωρα αυτο μαζι σας .. Αυτο θα κάνω θα κοιτάξω μπροστά δε γίνεται να με πάρει αλλο απο κατω. Μου ήρθε μετα απο 34μερες  και τωρα περιμενω τη δεύτερη περίοδο που ελπίζω να μη έρθει .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου όμορφο εσυ!!!μετα απο συζητήσεις με την γλυκια μας @Παρασκευαιδου προσπαθω να κανω τροπο ζωης το χαΛαρά της Σαλονίκης..εδω στην Αθήνα..αυτο νομιζω θα πετύχει με οοοοολες μας!!!

Poso xairomai pou to akouw.... :-* 8elei xalara kai 8a er8ei!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

peacocaki μου αυτο π σαρεσουν αυτες οι γατες πρεπει να το κοιταξεις!!! χαχαχαχαχαχα !!

λοιπον, σου απαγορευω δια ροπαλου να ξαναδιαβασεις ο,τιδηποτε για την σπερματεγχυση!! καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη!! εσενα μπορει αυτο να θελει ο οργανισμος!! αντεεεεεε παρε ενα μεγαλο χαστουκακι και δες το απο την αλλη πλευρα!!! φταιει η περιοδος σου τωρα π εισαι πεσμενη..σε 2-3 μερες θα αρχισεις να παιρνεις τα πανω σου!! ;)

@Joy1988 μου θα τα καταφερουμε που θα παει!! ελπιζω ο μαρτιος και οι επομενοι μηνες να ειναι για μας οσο τυχερος ηταν και ο φεβρουαριος για τα κοριτσια!!

@Diwni  μου με το καλο η μπεμπουλα σου!!! εχω τρομερη αδυναμια στα κοριτσακια!! με το καλο να τη σφιξεις στην αγκαλιτσα σου!

@Μιχαλάκη Μαρία μπραβο κοπελα μου! εισαι απο τις τυχερες π ηρθε σε μολις λιγους μηνες! ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να πανε ολα τελεια!

@zizelaki να τρως συνεχεια απο κατι στερεο  (φρυγανια, παξιμαδι) για να παιρνει την αναγουλα! βοηθαει πολυ! ελπιζω να μην κρατησουν πολυ οι αναγουλες!

@Κατερινάκι/only love μου παρε το χρονο σου!! αν νιωθεις οτι χρειαζεσαι κι αλλο μην πιεζεσαι!! 

@Παρασκευαιδου μου γλυκια!!! πλησιαζουν οι μερες!!!ελπιζω να εισαι πιο ηρεμη και πιο χαλαρη και να το απολαμβανεις οσο γινεται!! :* φιλακια πολλααα

Se euxaristw polu kopela mou liges mou meinane ... :-*

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μιχαλάκη Μαρία είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυ πολυυύυ νιώθω υπεροχαααα...Έιναι τελειοοο...πηγα το πρωί σε δημόσιο να το δω είχα απίστευτη λαχτάρα αλλά είναι πολυυυ πολυυυ μικρό και δεν φαινόταν καν στην μήτρα...Μου έκαναν και χωρική και έχω 358,1 μονάδες...Περιμενώ να περάσουν οι μερες να πάω σε ένα υπέροχο γιατρό που έχω βρει....έυχομαι τονους μπεμπεδοσκονηςςς σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες και οι έγκυες με το καλό να κρατήσουν αγγελία το αγγελουδακι τους. .????❤❤❤❤❤???

kopela mou emena me eipe h giatros meta thn 6 ebdomada fainetai....kane ligaki upomonh...(kserw pernane toso duskola oi meres) alla pernane...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Σευχαριστω παρα πολυ ! Δε ξέρεις ποσο κουραγιο παίρνω που το μοιράζομαι εδω τωρα αυτο μαζι σας .. Αυτο θα κάνω θα κοιτάξω μπροστά δε γίνεται να με πάρει αλλο απο κατω. Μου ήρθε μετα απο 34μερες  και τωρα περιμενω τη δεύτερη περίοδο που ελπίζω να μη έρθει .. 

Kalos hr8es sthn omorfh parea mas... einai duskolo olo auto ...alla 8a sou pw estw na deis kai kati apo auto oti sigoura den uparxei kapoio problhma (afou kataferete estw kai bioxhmikh) kai oti sigoura 8a ksanaerrthei ena sporaki pou 8a meinei kai 8a megalwsei. 

Oso afora ta sumptwmta pou rwthses den uparxoun pragmatika ola ksekinane sunh8ws thn 6 ebdomada alla kai auto apo gunaika se gunaika diaferei.... kane ligaki upomonh. 8elei hremia! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια μακάρι !!!τωρα χάρηκα με αυτο που μου είπες γιατι σκεφτομουν μηπως δε κάνω καλή ωορρηξία κτλ ..αυτές οι μερες μεχρι την περίοδο βασανιστικές ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2017 at 10:44 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάρε τον χρόνο σου και πες στον εαυτό σου ότι εσύ προσπαθησες.και από δω και πέρα δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.Εάν έχεις κάποιο χόμπι ασχολήσουμε με αυτό ( εμένα είχε έρθει η κολλητή μου και όλη μέρα στα μαγαζιά είχα ξεχάσει μέρες κτλ)  συγκεκριμένα μπορείς να ρωτήσεις την @Κατερινάκι/only love αρχές Φεβρουαρίου της είχα αναφέρει ότι κουραστικά και ότι θα το αφήσω λιγάκι και θυμάμαι με είχε απαντήσει να πάρω τον χρόνο μου να ηρεμήσω...  ε..αυτόν το μήνα που δεν ήμουν να μετράω μέρες ώρες κτλ έγινε...  Απλα θέλει μια δύναμη που ξέρω ότι όλες οι κοπέλες εδώ μέσα την έχουμε να πούμε εμείς προσπαθήσαμε στο κάτω κάτω έχουμε κάτι πολύ όμορφο τους άντρες μας που μας αγαπάνε και μας στηρίζουν ( και αυτοί νιώθουν άγχος παρόλο που δεν λένε κάτι)  

Θα πηγαίνεις στη γιατρό για εξέταση και θα έχεις στο μυαλό ότι είναι εξέταση ρουτίνας. 

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπηκα σημερα μετα απο πολυ καιρο και προσπαθω να σας διαβασω ολες!!!τι υπεροχα νεα ειναι αυτα σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη να πανε ολα τελεια!!!!ετσι να μπαινει ομορφα το 2017 για ολες μας να παρουμε σειρα μια μια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Σευχαριστω παρα πολυ ! Δε ξέρεις ποσο κουραγιο παίρνω που το μοιράζομαι εδω τωρα αυτο μαζι σας .. Αυτο θα κάνω θα κοιτάξω μπροστά δε γίνεται να με πάρει αλλο απο κατω. Μου ήρθε μετα απο 34μερες  και τωρα περιμενω τη δεύτερη περίοδο που ελπίζω να μη έρθει .. 

Ετσι ειναι εδωμεσα..και γω απο τα κοριτσια εχω πάρει απίστευτη δύναμη!!!και εκπαιδεύω την θετική μου σκέψη!!!ευχομαι ολόψυχα να χετε πετύχει το σπορακι σας.,αλλα ακομα και αν δεν ηρθε αυτο το μηνα..θα έρθει συντομα!!γιατι απο οτι ολοι λενε,μια φορά έγκυος,ξανά έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ετσι ειναι εδωμεσα..και γω απο τα κοριτσια εχω πάρει απίστευτη δύναμη!!!και εκπαιδεύω την θετική μου σκέψη!!!ευχομαι ολόψυχα να χετε πετύχει το σπορακι σας.,αλλα ακομα και αν δεν ηρθε αυτο το μηνα..θα έρθει συντομα!!γιατι απο οτι ολοι λενε,μια φορά έγκυος,ξανά έγκυος!!!

Αχ τι ωραια αυτα τα λόγια σου κορίτσι μου !! Μακάρι για ολες τις κοπέλες εδω να εχουμε το μωράκι μας κάποια στιγμή ! Παντως δε το συζητώ απο τη στιγμή που γράφτηκα και μιληςα εδω νιώθω πολυ καλύτερα πραγματικά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elsa1982 είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπηκα σημερα μετα απο πολυ καιρο και προσπαθω να σας διαβασω ολες!!!τι υπεροχα νεα ειναι αυτα σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη να πανε ολα τελεια!!!!ετσι να μπαινει ομορφα το 2017 για ολες μας να παρουμε σειρα μια μια. 

Σε ευχαριστώ πολύ....  Τελικά το 2017 ήταν γουρλίδικο για πολλά κορίτσια εδώ...  Και έρχονται κι άλλα κ αλλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτήσω κάτι ; το διάστημα που περιμένουμε να έρθει η καταραμένη κάνει να έρθουμε σε επαφή με το σύζυγο ; αν έγινε σύλληψη λέτε να χάθει το μωρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki m efoson to epithymeite epivaletai na exete epafes!!! Den pathainei tpt gt ousiastika den yparxei kan sakos poso mallon mwro gia na pathei kati. Gia na fanei sakos prepei oi monades tis xoriakis na einai toul 1000. Noumero t opoio fthanei synithws meta ti mia vdomada kathysterisis.Proswpika to xw pei polles fores oti kalo einai na exoume epafes se olo t kyklo! Apolayse tis stigmes me t antra sou kai ta ypoloipa mi se apasxoloun....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

τον καημένο τον άντρα μου τόσες μερες άκυρο του έριχνα και δεν ήξερε και το λόγο Χαχα 

Δωσ' του να καταλαβει λοιπον... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Αχ τι ωραια αυτα τα λόγια σου κορίτσι μου !! Μακάρι για ολες τις κοπέλες εδω να εχουμε το μωράκι μας κάποια στιγμή ! Παντως δε το συζητώ απο τη στιγμή που γράφτηκα και μιληςα εδω νιώθω πολυ καλύτερα πραγματικά ! 

Ετσι ειναι γλυκια μου..εδω καταθέτεις σκέψεις και συνεσθηματα χωρις κάποιος να σε κρίνει..ολες μας για τον ιδιο στόχο προσπαθούμε..και δίνουμε δύναμη η μια στην αλλη αφου υπαρχει απόλυτη κατανόηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά καλο Σαββατοκύριακο να εχουμε!!!σας γράφω γιατι θελω να σας πω για ακομη μια φορά,πως πρεπει να πιστέψουμε πολυ!!και το θαύμα θα συμβεί σε ολες μας!!.,θυμαστε που σας ειχα αναφέρει για την γυναικα του ξαδέρφου μου η οποία εχει πολυκυστικες ωοθηκες και που πάλευαν πάνω απο τρια χρονια για μωρο??αυτη η κοπελα έμεινε έγκυος χωρις να εχει καν περίοδο!!το έμαθε κάνοντας ενα τεστ πριν αρχίσει την ορμονοθεραπεια της(οπως εκανε καθε φορά!!) τωρα το παλικαρακι τους θα κλείσει τα τρια τον Ιούνιο..σημερα λοιπον ήρθαν σπιτι μας για καφε..και μας ανακοίνωσαν πως ειναι ΞΑΝΑ έγκυος!!!ειναι 9 εβδομάδων..και παλι ειχε να δει περίοδο απο τον Νοέμβρη!!!κοριτσια μου ακομα μια φορά αυτοχαστουκιστικα,και ενιωσα ακομη πιο έντονα πως θα γίνει το ιδιο συντομα,για ολες μας!!!δυο εγκυμονούσες σημερα ήρθαν σπιτι μου(μαζι και μια αλλη ξαδερφη που έμεινε έγκυος χωρις να το καταλάβει καν) ευχομαι λοιπον ολόψυχα ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου γλυκά καλο Σαββατοκύριακο να εχουμε!!!σας γράφω γιατι θελω να σας πω για ακομη μια φορά,πως πρεπει να πιστέψουμε πολυ!!και το θαύμα θα συμβεί σε ολες μας!!.,θυμαστε που σας ειχα αναφέρει για την γυναικα του ξαδέρφου μου η οποία εχει πολυκυστικες ωοθηκες και που πάλευαν πάνω απο τρια χρονια για μωρο??αυτη η κοπελα έμεινε έγκυος χωρις να εχει καν περίοδο!!το έμαθε κάνοντας ενα τεστ πριν αρχίσει την ορμονοθεραπεια της(οπως εκανε καθε φορά!!) τωρα το παλικαρακι τους θα κλείσει τα τρια τον Ιούνιο..σημερα λοιπον ήρθαν σπιτι μας για καφε..και μας ανακοίνωσαν πως ειναι ΞΑΝΑ έγκυος!!!ειναι 9 εβδομάδων..και παλι ειχε να δει περίοδο απο τον Νοέμβρη!!!κοριτσια μου ακομα μια φορά αυτοχαστουκιστικα,και ενιωσα ακομη πιο έντονα πως θα γίνει το ιδιο συντομα,για ολες μας!!!δυο εγκυμονούσες σημερα ήρθαν σπιτι μου(μαζι και μια αλλη ξαδερφη που έμεινε έγκυος χωρις να το καταλάβει καν) ευχομαι λοιπον ολόψυχα ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!

Εγω παντως ξεκιναω τα αυτομαστιγωματα στη πλατεια Συντάγματος.... ☺ καλο ΣΚ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εγω παντως ξεκιναω τα αυτομαστιγωματα στη πλατεια Συντάγματος.... ☺ καλο ΣΚ σε ολες!

Κοριτσακι μου γλυκό,μετα τα αυτομαστιγωματα χρειαζονται χαδακια στα όμορφα μουτράκια μας οκ???χρειαζομαστε και κανάκεμα!!!καλο Σαββατοκύριακο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Τέτοια να ακούμε να παίρνουμε κουραγιο !! 

Καποιες φορές νιώθω λιγο σαν την "τελευταία των μοικανων.." αφου ολοι γύρω μας επιτυγχάνουν και εμεις ειμαςτε μαζι 12 χρονια χωρις να χει προκύψει ποτε τιποτα..αλλα κατευθείαν σκέφτομαι πως θα μας έρθει και εμας..απλα μας παιδεύει γιατι θα ειναι το πιο όμορφο,έξυπνο,και μοναδικό μωράκι!!!τα παιδια μας κοριτσια θα εχουν προσωπικότητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 6 μόνο;; Υπέροχα είσαι!!! Εγώ 27+5 σήμερα και είμαι ήδη +9!!! Εμένα είναι πιο δραστήρια όταν πεινάω!😂
    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...