Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιχαλάκη Μαρία είπε:

Καλημέραάαααα κορίτσια....Καταρχας Χρόνια Πολλααα Σε όλες Μας για εχτές....Να μας χαίρονται και κυρίως να μας σέβονται....Καιιι Κοριτσιααααα ειμαιξιι εγκυοςςςς....Εχτες περιμένω περίοδο δεν μου ερχόταν το ένιωθα το ένιωθα κορίτσια πως είμαι έγκυος είχα απίστευτο άνθος μην μου έρθει περίοδο και πήρα εχτές το τεστ το έκανα και βγήκε καραθετικο απευθείας...καθως κατέβαιναν τα ούρα βγήκε απευθείας η γραμουλα....Νιωθω Ευτυχισμένη Νιώθω Τέλεια Πραγματικά πετάω στον ουράνοόοο....Σας στέλνω τονους μωρουδοσκονης σε όλες Σας.. .Τελικα όντως ήταν για αρκετές ο μήνας μας ο Φεβρουάριος....Γονιμος Μήνας τον Αγαπω  πλέον...Έκτός πως έχει γενέθλια ο πρίγκιπας μου το βαφτηστηρα μου που το Λατρευωωω και είναι η καψούρα μου....Έπιασα και το δικό μου αγγελουδακι με τον αντρουλι μου κορίτσια....Δεν το πιστεύω πραγματικά βρίσκομαι αλλού....???????????❤❤❤❤❤❤

Καλημερα κοριτσακι μουυυυυ!!μα τι κατακλυσμός ειναι αυτος!!!ΜΠΡΑΒΟ σας κοριτσια μας εχετε ανεβάσει στα ουράνια!!ειπαμε το 2017 ειναι η χρονια μας!!!με το καλοοοοοο!!!ξεκινα φυλλικό οξύ και μιλα με τον γιατρό σου!!!λογικα θα χρειαστεί να κανεις χοριακη..θα περιμένουμε τα υπεροχα νεα σου!!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μιχαλάκη Μαρία είπε:

ααα κορίτσια....Καταρχας Χρόνια Πολλααα Σε όλες Μας για εχτές....Να μας χαίρονται και κυρίως να μας σέβονται....Καιιι Κοριτσιααααα ειμαιξιι εγκυοςςςς....Εχτες περιμένω περίοδο δεν μου ερχόταν το ένιωθα το ένιωθα κορίτσια πως είμαι έγκυος είχα απίστευτο άνθος μην μου έρθει περίοδο και πήρα εχτές το τεστ το έκανα και βγήκε καραθετικο απευθείας...καθως κατέβαιναν τα ούρα βγήκε απευθείας η γραμουλα....Νιωθω Ευτυχισμένη Νιώθω Τέλεια Πραγματικά πετάω στον ουράνοόοο....Σας στέλνω τονους μωρουδοσκονης σε όλες Σας.. .Τελικα όντως ήταν για αρκετές ο μήνας μας ο Φεβρουάριος....Γονιμος Μήνας τον Αγαπω  πλέον...Έκτός πως έχει γενέθλια ο πρίγκιπας μου το βαφτηστηρα μου που το Λατρευωωω και είναι η καψούρα μου....Έπιασα και το δικό μου αγγελουδακι με τον αντρουλι μου κορίτσια....Δεν το πιστεύω πραγματικά βρίσκομαι αλλού....???????????❤❤❤❤❤❤

Μπραβο κορίτσι μου! Χαίρομαι για σενα! Με το καλό να περασει ο καιρός να το εχεις στην αγκαλιά σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μιχαλάκη Μαρία είπε:

ααα κορίτσια....Καταρχας Χρόνια Πολλααα Σε όλες Μας για εχτές....Να μας χαίρονται και κυρίως να μας σέβονται....Καιιι Κοριτσιααααα ειμαιξιι εγκυοςςςς....Εχτες περιμένω περίοδο δεν μου ερχόταν το ένιωθα το ένιωθα κορίτσια πως είμαι έγκυος είχα απίστευτο άνθος μην μου έρθει περίοδο και πήρα εχτές το τεστ το έκανα και βγήκε καραθετικο απευθείας...καθως κατέβαιναν τα ούρα βγήκε απευθείας η γραμουλα....Νιωθω Ευτυχισμένη Νιώθω Τέλεια Πραγματικά πετάω στον ουράνοόοο....Σας στέλνω τονους μωρουδοσκονης σε όλες Σας.. .Τελικα όντως ήταν για αρκετές ο μήνας μας ο Φεβρουάριος....Γονιμος Μήνας τον Αγαπω  πλέον...Έκτός πως έχει γενέθλια ο πρίγκιπας μου το βαφτηστηρα μου που το Λατρευωωω και είναι η καψούρα μου....Έπιασα και το δικό μου αγγελουδακι με τον αντρουλι μου κορίτσια....Δεν το πιστεύω πραγματικά βρίσκομαι αλλού....???????????❤❤❤❤❤❤

SUGXARHTHRIA !!!! Einai uperoxo sunais8hma...

Telika o febrouarios einai o mhnas tou erwta!!!! :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@peacock , Katerinaki mou... ti kanete??? 

Εγω ειμαι μια χαρουλα..αν και εκνευρισμένη απο τη βροχή,αλλα τι να κανουμε???εχω ευχαριστηθεί τυφλομυγες αυτο το μηνα..και ειμαι σε σκέψεις για το πως θα κινηθούμε τον επόμενο..δεν νιώθω έτοιμη να ξαναρχίσω χαπια κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω ειμαι μια χαρουλα..αν και εκνευρισμένη απο τη βροχή,αλλα τι να κανουμε???εχω ευχαριστηθεί τυφλομυγες αυτο το μηνα..και ειμαι σε σκέψεις για το πως θα κινηθούμε τον επόμενο..δεν νιώθω έτοιμη να ξαναρχίσω χαπια κλπ..

Kopela mou katarxhn perimene na deis pws 8a paei auton ton mhna, 

Ean niw8eis oti den xreiazetai mhn pareis.... mh to kaneis, esu prepei prwta na niw8eis kala kai meta erxontai ta alla.....pou kai pou prepei na pairnoume ton xrono mas... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@peacock , Katerinaki mou... ti kanete??? 

Χθες είχε δώσει δείγματα η κυρα περίοδος και σημερα το πρωί εκανε την εμφάνιση της.... :(

Ξεκιναω αυτο το κυκλο σπερματεγχυση και ο Θεός βοηθος!!! Εσυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χθες είχε δώσει δείγματα η κυρα περίοδος και σημερα το πρωί εκανε την εμφάνιση της.... :(

Ξεκιναω αυτο το κυκλο σπερματεγχυση και ο Θεός βοηθος!!! Εσυ τι κανεις???

Upomonh kopela mou...kserw einai duskolo alla toulaxistwn des oti twra pate ena bhma pio konta,

se 5 meroules 8a ksanaksekinhseis.... na sou pw rwthses nomizw oti mporeite na kanete kai tuflomuges ektos apo thn spermategxush..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Upomonh kopela mou...kserw einai duskolo alla toulaxistwn des oti twra pate ena bhma pio konta,

se 5 meroules 8a ksanaksekinhseis.... na sou pw rwthses nomizw oti mporeite na kanete kai tuflomuges ektos apo thn spermategxush..

Ναι επιτρεπεται! Θα ξεζουμιστουμε παλι!!!!!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι επιτρεπεται! Θα ξεζουμιστουμε παλι!!!!!!! χαχαχα

xumous fusikous ....bitamines.... pare apoxumoth...kai ka8e mera na pineis kai esu kai o antras sou... :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιχαλάκη Μαρία είπε:

ααα κορίτσια....Καταρχας Χρόνια Πολλααα Σε όλες Μας για εχτές....Να μας χαίρονται και κυρίως να μας σέβονται....Καιιι Κοριτσιααααα ειμαιξιι εγκυοςςςς....Εχτες περιμένω περίοδο δεν μου ερχόταν το ένιωθα το ένιωθα κορίτσια πως είμαι έγκυος είχα απίστευτο άνθος μην μου έρθει περίοδο και πήρα εχτές το τεστ το έκανα και βγήκε καραθετικο απευθείας...καθως κατέβαιναν τα ούρα βγήκε απευθείας η γραμουλα....Νιωθω Ευτυχισμένη Νιώθω Τέλεια Πραγματικά πετάω στον ουράνοόοο....Σας στέλνω τονους μωρουδοσκονης σε όλες Σας.. .Τελικα όντως ήταν για αρκετές ο μήνας μας ο Φεβρουάριος....Γονιμος Μήνας τον Αγαπω  πλέον...Έκτός πως έχει γενέθλια ο πρίγκιπας μου το βαφτηστηρα μου που το Λατρευωωω και είναι η καψούρα μου....Έπιασα και το δικό μου αγγελουδακι με τον αντρουλι μου κορίτσια....Δεν το πιστεύω πραγματικά βρίσκομαι αλλού....???????????❤❤❤❤❤❤

Γεια σου Μαράκι  ευχάριστα νεα  bravo,συγχαρητηρια:cheer:η χαρά σου χαρα μας σου ευχομαστε οτι καλυτερο για μια τελειομηνη  καλή  ευχαριστη εγκυμοσυνη διχως προβλήματα και μ¨ενα υγιέστατο μωρο στην αγκαλιά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kopela mou katarxhn perimene na deis pws 8a paei auton ton mhna, 

Ean niw8eis oti den xreiazetai mhn pareis.... mh to kaneis, esu prepei prwta na niw8eis kala kai meta erxontai ta alla.....pou kai pou prepei na pairnoume ton xrono mas... 

Αυτο το μηνα κανω διάλειμμα..αλλα απο οτι φαίνεται..δεν μου αρκει..μαλλον θα συνεχίσω την νιρβάνα και τον επόμενο μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Χθες είχε δώσει δείγματα η κυρα περίοδος και σημερα το πρωί εκανε την εμφάνιση της.... :(

Ξεκιναω αυτο το κυκλο σπερματεγχυση και ο Θεός βοηθος!!! Εσυ τι κανεις???

@peacock μου, εύχομαι  να τα καταφέρεις με την σπερματέγχυση και να πάνε ολα καλα. Σε φυσικό κύκλο θα την κανεις; ή θα πάρεις χάπια; εγω μετα το Πάσχα ειπα θα ξαναπάρω χάπια γιατί τωρα μετακομίζω κιόλας όποτε δεν θα μπορω να πρόσεχω όπως θελω μετα την σπερματέγχυση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αυτο το μηνα κανω διάλειμμα..αλλα απο οτι φαίνεται..δεν μου αρκει..μαλλον θα συνεχίσω την νιρβάνα και τον επόμενο μηνα..

Na pareis kopela mou to xrono sou...kserw pws einai kai giati xreiazetai... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalispera. 

Katerinaki m efoson den exeis thema me woriksia ktl min pairneis xapia afou de niwtheis etoimi...Asto kai oti einai na ginei tha ginei!

Peacock logiko einai na exeis ola ayta ta synaisthimata, prospatheis arketo kairo k apolyta fysiologiko na exeis psyxologikes metaptwseis. Na s dwsw mia symvouli? Pigaine kane ti spermategxysi k meta asto. Min t syzitas k an thes min t peis kiolas. Egw d t eipa oute sti mana mou tote. Proswpika tha eixa k tin piesi tou dikou tis agxous. Meta fysika k eipa oti ksereis dokimasa k spermategxysi mia fora.

Paraskeyaidoy pernan oi meres siga siga!

Karen mou oles m tis eyxes gia to neo s ksekinima! Ma poso thetikos anthrwpos eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Na pareis kopela mou to xrono sou...kserw pws einai kai giati xreiazetai... 

@Κατερινάκι/only love κι γω αν θυμάσαι δεν εχω πρόβλημα ωορρηξίας αλλα.. είχα παρει ενέσεις.. είχα κανει πολλά αυγά ακυρώθηκε η σπερματέγχυση .. μετα το άφησα παλι.. παλι δεν έγινε τιποτα.. μετα έκανα μια σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο αφού μπόρεσα κ έπεισα την γιατρό ότι δεν θελω να παρω φάρμακα.. δεν πέτυχε.. και τωρα μετα το Πάσχα θα μπω στη διαδικασία σπερματέγχυσης με χάπια..γιατί εχω κ μετακόμιση κ δεν θα μπορω να προσέχω όπως θελω..  προς το παρόν τυφλό μύγες ακομη κι αυτές άλλαξαν αισθανομαι απο τότε που θέλουμε μωράκι.. ποσεσ Φορές εχω μετανιώσει που πρόσεχα..τι να πω.. σε καταλαβαίνω απόλυτα..ας έχουμε πίστη.. εχει ο θεός και για μας.. εύχομαι να μας έρθει σύντομα το μωράκι μας κοπέλα μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joy1988 είπε:

@peacock μου, εύχομαι  να τα καταφέρεις με την σπερματέγχυση και να πάνε ολα καλα. Σε φυσικό κύκλο θα την κανεις; ή θα πάρεις χάπια; εγω μετα το Πάσχα ειπα θα ξαναπάρω χάπια γιατί τωρα μετακομίζω κιόλας όποτε δεν θα μπορω να πρόσεχω όπως θελω μετα την σπερματέγχυση! 

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου! :)

Με χαπια εννοείται καθότι εχω Συνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών και αν περιμενω ωορρηξία σε φυσικό κυκλο θα βγάλω άσπρες τρίχες! :-p:D 

Mακαρι να τα καταφερουν όσες κοπέλες προσπαθούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera. 

Katerinaki m efoson den exeis thema me woriksia ktl min pairneis xapia afou de niwtheis etoimi...Asto kai oti einai na ginei tha ginei!

Peacock logiko einai na exeis ola ayta ta synaisthimata, prospatheis arketo kairo k apolyta fysiologiko na exeis psyxologikes metaptwseis. Na s dwsw mia symvouli? Pigaine kane ti spermategxysi k meta asto. Min t syzitas k an thes min t peis kiolas. Egw d t eipa oute sti mana mou tote. Proswpika tha eixa k tin piesi tou dikou tis agxous. Meta fysika k eipa oti ksereis dokimasa k spermategxysi mia fora.

Paraskeyaidoy pernan oi meres siga siga!

Karen mou oles m tis eyxes gia to neo s ksekinima! Ma poso thetikos anthrwpos eisai?

Kalhspera kai se sena Diwni ti kaneis? pws eisai?

Nai eutuxws pernane oi meres....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia mou kalispera. 

Katerinaki m efoson den exeis thema me woriksia ktl min pairneis xapia afou de niwtheis etoimi...Asto kai oti einai na ginei tha ginei!

Peacock logiko einai na exeis ola ayta ta synaisthimata, prospatheis arketo kairo k apolyta fysiologiko na exeis psyxologikes metaptwseis. Na s dwsw mia symvouli? Pigaine kane ti spermategxysi k meta asto. Min t syzitas k an thes min t peis kiolas. Egw d t eipa oute sti mana mou tote. Proswpika tha eixa k tin piesi tou dikou tis agxous. Meta fysika k eipa oti ksereis dokimasa k spermategxysi mia fora.

Paraskeyaidoy pernan oi meres siga siga!

Karen mou oles m tis eyxes gia to neo s ksekinima! Ma poso thetikos anthrwpos eisai?

Εγινε ενα μηνα παρακολούθηση απλα..εγινε μερα παρακολούθηση με ενέσεις και φαρμακα..πρεγνυλ και τα σχετικά..και μετα εγινε μονο χαπια και παρακολούθηση..ολα αυτα γιατι εχω ανεβασμενη fsh για την ηλικια μου..ενιωσα όμως κουραση..και ετσι αυτο το μηνα το άφησα..ο γιατρός μου είπε πως συμφωνεί μαζι μου αφου θελει να χαλαρώσω και πως μιλαμε απο τον επόμενο μηνα..μηπως παμε αλλου..και με αυτο το αλλου..εννοεί την σπερματέγχυση..αλλα ειλικρινα δεν νιώθω έτοιμη..θελω χρόνο..για να μπορέσω να βρω και το χρημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

@Κατερινάκι/only love κι γω αν θυμάσαι δεν εχω πρόβλημα ωορρηξίας αλλα.. είχα παρει ενέσεις.. είχα κανει πολλά αυγά ακυρώθηκε η σπερματέγχυση .. μετα το άφησα παλι.. παλι δεν έγινε τιποτα.. μετα έκανα μια σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο αφού μπόρεσα κ έπεισα την γιατρό ότι δεν θελω να παρω φάρμακα.. δεν πέτυχε.. και τωρα μετα το Πάσχα θα μπω στη διαδικασία σπερματέγχυσης με χάπια..γιατί εχω κ μετακόμιση κ δεν θα μπορω να προσέχω όπως θελω..  προς το παρόν τυφλό μύγες ακομη κι αυτές άλλαξαν αισθανομαι απο τότε που θέλουμε μωράκι.. ποσεσ Φορές εχω μετανιώσει που πρόσεχα..τι να πω.. σε καταλαβαίνω απόλυτα..ας έχουμε πίστη.. εχει ο θεός και για μας.. εύχομαι να μας έρθει σύντομα το μωράκι μας κοπέλα μου.. 

Με το καλοοοο..οπου να ναι έρχεται και η σειρα μας..με υπομονή και πίστη όλων των κοριτσιών που παλεύουν..οι κόποι θα ανταμειφθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπερα....!!!! Έχω καιρό να γράψω αλλά διαβάζω όλα τα μηνύματα σας και χαίρομαι παρά πολύ με τα νέα σας και με τις εγκυουλες της ομάδας μας... Εμεις αυτόν τον μήνα κάναμε πολλές τυφλομυγες με τον αντρουλη μου αλλά όπως καταλαβαίνω το σώμα μου μέχρι και την κυριακη που την περιμένω θα μου έρθει η ακατανομαστη... Είπα από εδώ κ πέρα να προσπαθήσω πιο εντατικά, μίλησαν με τον γιατρό και θα πάω να κάνω σαλπιγγογραφια αν κ για να πω την αλήθεια φοβάμαι λίγο αλλά το πήρα απόφαση... Και πήρα και τεστ οωροξιας από το ίντερνετ αλλά χωρίς να το πω στον άντρα μου γιατί δεν θέλω να τον αγχωσω... Βέβαια δεν ξέρω πόσο θα με βοηθήσουν γιατί κ με την παρακολούθηση μέσω υπερήχου δεν καταφέραμε τίποτα.. Ελπίζω αυτός ο χρόνος να είναι τυχερός και για εμένα..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala eimai egw, doksa to Theo, parapono d exw. Pigame xthes k sto giatro, koritsaki perimenoume!

Joy mou oles mas prosexame min skeftesai etsi! Toulaxiston otan t apofasises isoun syneidiopoiimeni. Dystyxws den eimaste apo tis gynaikes pou pianoun me ti myrwdia! Emas mas pire 26 mines! Den t les k ligo..

Koritsia se oles tha erthei... pleon milaw k ligo ek tou asfalous alla fantazomai oti opws k gw k seis skefteste oti egw oti pairnaei apo t xeri m tha t kanw! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Wednesday, March 08, 2017 at 11:02 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..έβαλα την φουσικορτ που εχω σχεδόν παντα στο φαρμακειο..και μενα υποχώρησε!!χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!πως πας??

Χαιρομαι.... εχω τρελος εμετους... μ ξεκινησαν πριν 4 μέρες... ξεκιναω 6 τ πρωι κ δεν σταματαω... δυσκολευομαι... ενω πειναω κ ταυτοχρονα εχω ναυτια οτι φαω με χίλια ζορια θα τ βγαλω μετα απο 5 λεπτα... οι χειροτερες μ μερες ειναι.. τωρα καταλαβαινω τι θ πει ν εχεις δυνατη οσφρηση... ολα βρωμανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Kala eimai egw, doksa to Theo, parapono d exw. Pigame xthes k sto giatro, koritsaki perimenoume!

Joy mou oles mas prosexame min skeftesai etsi! Toulaxiston otan t apofasises isoun syneidiopoiimeni. Dystyxws den eimaste apo tis gynaikes pou pianoun me ti myrwdia! Emas mas pire 26 mines! Den t les k ligo..

Koritsia se oles tha erthei... pleon milaw k ligo ek tou asfalous alla fantazomai oti opws k gw k seis skefteste oti egw oti pairnaei apo t xeri m tha t kanw! 

 

Ακριβώς ετσι λέμε κι εμεις @Diwni μου.. ο,τι περνάει απο το χέρι μας θα το κάνουμε.. μακάρι να έρθει σύντομα σε ολες μας που το θελουμε τοοοσο πολυ μέσα απο την ψυχή μας... αμήν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

SUGXARHTHRIA !!!! Einai uperoxo sunais8hma...

Telika o febrouarios einai o mhnas tou erwta!!!! :-) 

@Μιχαλάκη Μαρία συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη το ίδιο κ σε σένα @Παρασκευαιδου μου.. και στείλτε μας μπόλικη μπεμπεδοσκονη ρε κορίτσια να περνούμε σειρά κι εμεις σιγα σιγα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...