Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννηθηκε ο Μανωλακης!!


Andri

Recommended Posts

Χριστινάκι να σου ζήσει το μωράκι!!

Ο χρόνος φαίνεται να μπήκε θριαμβευτικά!!

Τελοσπάντων, να έχετε καλά σαράντα και θα περιμένουμε όλες τις λεπτομέρειες όταν με το καλό επιστρέψετε...

Άντε να περνάνε οι μέρες και να παίρνουμε σειρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αndri μου ευχαριστούμε για τα ευχάριστα νέα!:woohoo:

Και στα δικά σας θα ευχηθώ σύντομα:kiss:

Να σας ζήσει cristin ο μικρός σας Μανωλάκης,,να είναι γερός κ τυχερός πάντα στη ζωούλα του!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΠΕΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SOU ZISEI XRISTINA MOU O MANWLAKHS !!!EMENA O DIKOS MOU MANWLAKHS DEN LEEI NA ERTHEI AKOMA .H ALITHIA EINAI OTI MOLIS EIDA TON TITLO KOLISA KAI SKEUTIKA OTI AKOMA MESA MOU EINAI O MANWLAKHS MOU.:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα να σου ζήσει ο Μανωλάκης, να είναι υγιής, καλότυχος και ευτυχισμένος στη ζωή του :) και σε σένα γρήγορη επιστροφή στο σπίτι και καλή λοχεία.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΑΧ!ΜΑ ΠΟΣΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι να σας ζήσει ο γιόκας και να είναι πάντα καλότυχος και ΥΓΕΙΗΣ πάνω απο όλα!!!!!!!!!!!!!Το μονοπάτι της ζωής του να είναι πάντα στρωμένο με πολύχρωμα ροδοπέταλα που θα αρωματίζουν και θα ομορφαίνουν κάθε λεπτό την ζωή του!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ !!!!ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ!!!!ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ,ΣΑΣ ΘΕΡΜΟΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΟΥ!!!!!!!Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ ,ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 3Η ΜΕΡΑ,ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΑΥΤΗ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΥ!!!!!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ..............ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ,ΔΙΟΤΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ ΜΑΣ.....ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΟΥ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου,να σου ζησει το μωρακι,γεροι και δυνατοι να ειστε και οι δυο.Φανταζομαι θα πετατε στα συννεφα!!!!!!!!!!Πολυ χαρηκα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι να τον χαίρεστε τον άγγελο σας!Εύχομαι στα καλύτερα σε εκείνον και σε σας,υγεια ,να τον καμαρώνετε γερο και δυνατο!Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ !!!!! cristin μου καλή να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου. Εχω πολυ καιρο να παρακολουθησω το μαμμυ και σημερα που μπηκα το ειδα. Μπραβο καλη μου χαρηκα παρα πολυ. και παλι συγχαρητηρια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι περιμένουμε με ανυπομονησία φωτογραφία από τον Άγγελο σου :) και λεπτομέρειες για τον τοκετό σου:laugh: …!!!καλή λοχεία να έχεις φιλεναδίτσα…και ζεστό χάδι από μένα στο Μανωλακη:kiss: !!φιλάκια πολλά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !! Να σας ζήσει το Μανωλάκη, να ναι παντα καλά, γερό και καλοτυχο και εσείς τέλεια να τον καμαρώνετε με αγάπη..!! ΑΧ κορίτσια, τέτοια θέλω ν ακούω !! Μπράβο μπράβο μπράβο !! καλη λευτεριά σε όλες μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristin mou koritsaki mou na sas zisi to adraki sas vevea sou ta eipa k sto kin alla 8elo na sou ta po k apo edo na eistai pada kala k ana ton kamaronete na megalonei na einai pada geros k kalotixos k esis oi goneis tou pada eftixismenoi . pados einai kouklos sti foto fenete ena omorfo adrakiiiiii k pali na sou zisi fileneda , na valeis k edo mia foto na ton doune k ta koritsia mas . filia polla k pada eftiximsenoi na eiste.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax! Egw twra to eida!!

Na sou zhsei cristin mou o Manwlakhs!!

Na einai panta geros kai kalotyxos

sthn zwh tou! San xtes mou fenete pou

milousame sto chat kai mou eleges oti

prospatheis gia mwro...kai na pou twra

to kratas sthn agalitsa sou! :cheer:

Filakia kai stous 2 sas!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Χριστινακι μου να σας ζησει και παλι!!

Ειναι κουκλος!!:) :)

Θα συμφωνησω με το Λενακι ρε συ....Σαν χθες τα λεγαμε στο τσατ και τωρα εχεις το μωρακι σου αγκαλια!!!

Απιστευτο!!!

Φιλια πολλααααααααα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το χω πει κ θα το ξαναπω μεχρι να με βαρεθεις χριστινακι μου γλυκο:P ο μπομπος ειναι κουκλος κ σου μοιαζει τοοοσο πολυυυ!!να τον χαιρεσαι κοπελαρα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...