Μετάβαση σε περιεχόμενο

πεστε μου την γνωμη σας.....


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Αχ αλήθεια Αννα μου;;;; Τέλεια κοριτσάκι μου με το καλό αγάπη μου.....σου είπε πότε περίπου;;; Με ξεαγχωσες που είπες ότι τώρα δεν πόνεσε τόσο..... 

Χιχιχι ναιιι... μ ειπε σε 10 μέρες περίπου (εκτός απροόπτου.πχ σπάσουν  τα νερα κλπ)

Πρέπει  ν είσαι χαλαρή εκείνη την στιγμή ... μηνσφιγγεσ γτ θ πονας έτσι... :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χιχιχι ναιιι... μ ειπε σε 10 μέρες περίπου (εκτός απροόπτου.πχ σπάσουν  τα νερα κλπ)

Πρέπει  ν είσαι χαλαρή εκείνη την στιγμή ... μηνσφιγγεσ γτ θ πονας έτσι... :* 

Πως αισθάνεσαι που σου είπε ότι σχεδόν από στιγμή σε στιγμή μπορεί να γεννήσεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Πως αισθάνεσαι που σου είπε ότι σχεδόν από στιγμή σε στιγμή μπορεί να γεννήσεις;;; 

Τα εχω λιγο χαμένα χαχα....  εσυ ποτε εχεις πητ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

mprabo ante ante konteueis....me enan pono gluko

kai emena mou eixe pei 1-2 diaastolh   pempth alla akoma perimenw

mhpws sou eipe poses meres mporei na parei?

 

Μέσα σε10 μερουλες λεει θα έχω γεννήσει χιχι...

Εχεις όλες τς προϋποθέσεις? (Όπως λέει κ ο Γιατρος μ) 

Πονους ,υγρά , βλεννες κλπ.κλπ..

Ευχαριστω πολυ πολυ:*:*:*::*

Εσυ ειχες την περασμένη πεμπτη διαστολή 1,2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πήγα στον γιατρό..... Είπε ότι μάλλον με καισαρική θα γεννησω λόγω της μέσης μου και επειδή πονάνε τα ισχυα μου.... Με έβαλε για 26 Ιουλίου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννα Λιλα ναι τα εχω ολα μου ειχε πει και διαστολη ...θα παω αυριο παλι και εχω αγωνια παρα πολυ!!!φοβαμε μην τυχον με βαλει με τεχνητους (ελπιζω πως θαρθουν φυσικα πονοι καποια στιγμη γτ μου λενε οτι οι τεχνητοι πονανε παρα πολυ) 

@Tonia laoura για να στο ειπε σιγουρα για καλο σας θα το ειπε.... ολα καλα θα πανε :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία ζσκ μην αγχωνεσαι , γέννησε ή κουνιαδα μ με τεχνητούς χθες μέσα σε δυο ωριτσες!!! Όλα καλά θα πάνε μην αγχωνεσαι!!!

Ποσο διαστολή εχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2016 at 1:26 ΜΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

Κοριτσια πήγα στον γιατρό..... Είπε ότι μάλλον με καισαρική θα γεννησω λόγω της μέσης μου και επειδή πονάνε τα ισχυα μου.... Με έβαλε για 26 Ιουλίου.... 

Με το καλο!! Μην αγχωνεσαι όλα τέλεια θα πανε !!!!!!!!

Με το καλο σε οοολεεεςςςς μασ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

@Αννα Λιλα ναι τα εχω ολα μου ειχε πει και διαστολη ...θα παω αυριο παλι και εχω αγωνια παρα πολυ!!!φοβαμε μην τυχον με βαλει με τεχνητους (ελπιζω πως θαρθουν φυσικα πονοι καποια στιγμη γτ μου λενε οτι οι τεχνητοι πονανε παρα πολυ) 

@Tonia laoura για να στο ειπε σιγουρα για καλο σας θα το ειπε.... ολα καλα θα πανε :)

 

Καλημέρα @Γεωργια Ζσκ....πραγματικά δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω καισαρική.... Αλλά γιατρός είναι λέω κάτι περισσότερο θα ξέρει.... 19 Ιουλίου έχω ραντεβού πάλι θα το κοιτάξει πάλι είπε μήπως και πάω φυσιολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Με το καλο!! Μην αγχωνεσαι όλα τέλεια θα πανε !!!!!!!!

Με το καλο σε οοολεεεςςςς μασ 

Με το καλό σε όλες μας Κοπελαρα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαστατε γερά κορίτσια ? μου......περνάνε οι μερες και έρχονται τα αγγελακια μας στην αγκαλιτσα μας!!!!!!! Φάγαμε τον γάιδαρο μας έμεινε η ουρά θα την φάμε και αυτή!!!!!!!!! ???????????????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

βαστατε γερά κορίτσια ? μου......περνάνε οι μερες και έρχονται τα αγγελακια μας στην αγκαλιτσα μας!!!!!!! Φάγαμε τον γάιδαρο μας έμεινε η ουρά θα την φάμε και αυτή!!!!!!!!! ???????????????????????????????????????????????????????

Χαχαχαχαχαχχα..... λιγοοο εμεινεεεεεε!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ennoeite oti tha anteksoume oti kai na ginei sigouro gia ta plasmatakia mas...

ex9es eixa 2 kai diastolh ..mou kanane traxhlikh eksetash exw kai eksalhpsh traxhlou mia xara piasan k to kefalaki ths mallon apoti katalaba

eixa olh mera ligo aimataki alla shmera komple

mou eipe na empaina me proklhsh shmera gt 9a leipei sk kai prepei na ton enhmerwsw nwritera gia na gurhsei alla den dekthka gia shmera opote er9ei h mikrh 9a toy poume k vlepoume an prolabei...

exw anxwthei makari na er9ei monh ths na mhn xreiastei na ksana paw thn pempth giati ekei logika 9a paw me texntous...

(alla ponaw perissotero apo x9es h alh90eia einai alla den kserw an paizzei rolo epeidh me eksetasane)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2016 at 5:16 ΜΜ, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Τα εχω λιγο χαμένα χαχα....  εσυ ποτε εχεις πητ??

Έχω 29/7 κοπέλα μου....αλλά μάλλον 26 θα με βαλει μέσα.....19 του μήνα που έχω ραντεβού θα μου πει στα σίγουρα για πότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννα Λιλα και @Tonia laoura ευχαριστω πολυ και σε σας με εναν πονο και πολυ ευτυχια με τα ζουζουνια σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

@Αννα Λιλα και @Tonia laoura ευχαριστω πολυ και σε σας με εναν πονο και πολυ ευτυχια με τα ζουζουνια σας!!! 

Να σαι καλά κορίτσι μου..... Εγώ την τρίτη πάω μήπως μπω Τετάρτη για καισαρική!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...