Μετάβαση σε περιεχόμενο

πεστε μου την γνωμη σας.....


Recommended Posts

καλησπερα

με πητ 10-13/7

εχω εδω και μερες πονους χαμηλα νιωθω το  κεφαλι της μπεμπας μου χαμηλα...ο γιατρος το βλεπει φυσιολογικο 

αλλα εγω ποναω πολυ τα βραδια και τα μεσημερια

πεστε μου τις εμπειριες κοριτσια???

βοηθειααα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία καλησπέρα!!! Μία από τα ίδια κ γω... νιωθω τ κεφάλι  του πολυ χαμηλα (σαν να με σπρώχνει )αλλά χθες στον υπερηχο όλα καλά ήταν!!!

Πονας έντονα ;;ποτέ εχεις ξαναΓιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννα Λιλα ναι και εγω ετσι ακριβως!!!!! εγω εχω 10-13/7 πητ ο γιατρος με ειδε πριν μια βδομαδα και θα παω την επομενη παλι....

πονας και εσυ τοσο πολυ??? εμενα 20-30 λεπτα το βραδυ στανταρ θα με πιασει

@Tonia laouraδεν πιστευω οτι ειναι κατι ανησυχιτικο ....φυσιολογικο θα ειναι προετοιμαζει την μανουλα το μωρο ανοιγοντας δρομο να μας ερθει

απλα οταν το νιωθεις νωριτερα νιωθεις ενα ανχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ δε το λες αλλά το νιωθω σπρώχνει με τ κεφαλι του χαχαχα.... εκανες τ nst??? Εγω τ εχω την μεθεπόμενη βδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kale kai esu kodevis!!!!!!!!!!!!!! Egw tin exw 27 t mina!!! Tin kanoume apo 36 k meta!!!! Opote se dyo vdomades tha tn kaneis k.esy!!!! Me to kalo se oles mas ftanoyme sti megali meraaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να τα πάρουμε στην αγκαλιτσα μας τους μικρούς μας θησαυρούς..... Αυτό το μηχάνημα τι κάνει ξέρεις να μου πεις επειδή δεν έχω ιδέα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμήν παναγιτσα  μ με το καλο σε όλες....

Αποσο μ ειπαν (γτ κ γω δε τα ξερω αχαχχα) ακούμε τη καρδουλα τ μωρου  αν κάνουμε συσπασεις κ τετοια... 30' είμαι περίπου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω την εκανα κοριτσια να σας πω την αληθεια λιγο πριν κλεισω την 36η βδομαδα... και μου ειπε οτι καθε βδομαδα θα με βλεπει

εμενα μου ειπε οτι βλεπουμε αν εχει στρεσαριστει το μωρο μεσα βλεπουμε και ακουμε κτυπους καρδουλας του και διαφορα μεταξυ τους

δοξα το θεο ολα καλα εμενα οταν την εκανα

:)

μακαρι με το καλο ευχομαι σε μας και σε οσες κοντευουν :x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα είμαι 36+5 όταν παωωω να κάνω νστ... και.μετα μ λεει θα με βλέπει και από κάτω :/ 

Κάθε βδομάδα πλέον επίσκεψη ...

Μπραβο γεωργία ζσκ π ηταν πηγε καλα ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα είμαι 36+5 όταν παωωω να κάνω νστ... και.μετα μ λεει θα με βλέπει και από κάτω :/ 

Κάθε βδομάδα πλέον επίσκεψη ...

Μπραβο γεωργία ζσκ π πηγεε καλα ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, ειμαι 34+2 σημερα κι εχω κι εγω αυτο το nst (στα μερη μου το λεμε και ''ζωνες'' :roll:)την επομενη φορα που θα ειμαι 36 εβδ. Αυτο με το κεφαλι του μωρου το νιωθω ενα μηνα τωρα σε ολο τον 8ο και τρομαζα καμια φορα γιατι συνοδευοταν κι απο ψιλοπονακια.Εν τελη μια χαρα, και ο γιατρος το βλεπει φυσιολογικο.Επισης θα με βλεπει κι εμενα απο κατω με κολπικο ,   μπλιαχ

Ποσο ζυγιζουν τα μωρακια  στην εβδομαδα σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα @new mom 2016 :)

na soy pw thn alhtheia prin 3 bdomades  htan h mikrh mou 2400 peripou

twrwa den kserw poso akribws....

AN KSEREI PERIPOU KAPOIA THN ANAPTUKSH NA MAS BOH9HSEI...

giati  sto nosokomeio kathe bdomada kai kanoume kardiotokografo akomh den exw kanei uperhxo....(den kserw aurio pou 9a paw)

alla egw aurio aurio 9a eimai 37+6  8a mpw sthn 38 bdomada logika thas me dei pio analutika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω είχα τη δευτερα νστ... 36+5...

Δεν με ειδε στον υπερηχο:/ οποτε δε ξερω βάρος... με ειδε από κάτω..(προσωπικά με πονεσε χωρίς να θέλω να αγχοσω κάποια :*)

τελευταια φορά π ειδα τ βάρος ημουν 34+5 και ήταν 2,625 ....

 

 

Γεωργία λιγοοο σ εμεινεεεε... με το καλο  σε όλες μας:*????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου ευχαριστω για τις απαντησεις! κι εγω στο νοσοκομειο πηγαινω(λαρισα) και κανουν κι εδω καθε βδομαδα νστ.θα αρχισω σε δυο βδομαδες κι εγω.ομως κανουν και υπερηχο μετα το νστ. υποθετω πως ολες λιγο πολυ στα ιδια ειμαστε σε σχεση με το βαρος των μωρων,συν πλην!ο γιατρος μου ειπε πως τα μωρα τωρα παιρνουν το πιο πολυ βαρος στον τελευταιο μηνα. και ο κολπικος υπερηχος κι εμενα παντα με πονουσε..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κολπικα μονο με το μηχανημα εχω κανει ως τωρα!με το χερι ποτε κανει ο γιατρος? και μια φορα με κολποδιαστολεα που μου κανανε για καποιο ελεγχο.παντως πρεπει να παιζει ρολο και το χερι του γιατρου ετσι?ο ειδικευομενος που μου εκανε κολπικο με τη καμερα για να μετρησει μηκος τραχηλου, δε καταλαβα τιποτα! οποιοςδηποτε αλλος με εχει ενοχλησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να μας ερθουν τα ζουζουνια μας @Αννα Λιλα  πολυ αγωνιαααα βρε παιδιαααα

απο την μια φοβος απτην αλλη αγωνια του μωρου και ευθυνη 

ποναει η κολπικη εξεταση η το χερι??? το λενε πολλα κοριτσια:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γεωργια Ζσκ είπε:

με το καλο να μας ερθουν τα ζουζουνια μας @Αννα Λιλα  πολυ αγωνιαααα βρε παιδιαααα

απο την μια φοβος απτην αλλη αγωνια του μωρου και ευθυνη 

ποναει η κολπικη εξεταση η το χερι??? το λενε πολλα κοριτσια:dry:

Αχ κ εγώ φοβάμαι.... Αύριο έχω γιατρό και σκέφτομαι μην μου βάλει δάχτυλο από κάτω να δει αν έχω διαστολή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μολις γυρισα από γιατρό!!!! Την προηγούμενη εβδομάδα πονεσα... σήμερα δε πονεσα ισα ισα μία ενόχληση... εχω 1 διαστολή ..και περιμένουμε τ νινι μας..

Μ το καλο σε οοολες μας :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Εγω μολις γυρισα από γιατρό!!!! Την προηγούμενη εβδομάδα πονεσα... σήμερα δε πονεσα ισα ισα μία ενόχληση... εχω 1 διαστολή ..και περιμένουμε τ νινι μας..

Μ το καλο σε οοολες μας :*

Αχ αλήθεια Αννα μου;;;; Τέλεια κοριτσάκι μου με το καλό αγάπη μου.....σου είπε πότε περίπου;;; Με ξεαγχωσες που είπες ότι τώρα δεν πόνεσε τόσο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...