Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις Just now, ο/η renaki rena είπε:

Μένουμε στο Χαλάνδρι.  Από κει είμαι εγώ . Ο σύζυγός από Θεσσαλονίκη. 

Αααα ωραια!!! Μια χαρα! Βορειος και ο συζηγος σου! Αχ μας πηρατε οι νοτιοι! Χαχαχαα

Και εμενα ο αντρας μου ευβοιωτης ειναι! Και εγω απο Κατερινη γι'αυτο το λεω! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Εμένα δουλεύει κέντρο.  Σύνταγμα , ομόνοια όλη την βρωμιά δηλαδή χαχα..εσένα?  Τι θέση είναι? 

Εμένα είναι Σπάτα λουτσα και είναι ήσυχα εδώ δεν έχει τόσο βρωμα.....κέντρο είναι ο καημένος;;; Πολύ δύσκολα εκεί.... Τα ξέρω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Sorry αλλά το από κατω δεν κατάφερα να το ξεφορτωθω!):mad:

στις On 15/4/2016 at 1:54 ΜΜ, ο/η zoi1983 είπε:

 

Καλησπέρα από τη γιαγιά της παρέας! Γινομαι 37 τον Ιουλιο οπότε απαιτω σεβασμό!!!:)

Τελικά μέχρι το Σαββατο μου δίνει διορία ο γιατρός να γεννησω, μετα θα πάμε για πρόκληση. Οπότε το χω ρίξει στη βόλτα!

Μου παρουσιάστηκαν και αιμορροΐδες και εχω στεναχωρεθει γιατί με το σπρώξιμο που θα ρίξω στον τοκετό θα χειροτερέψω και δεν έχω καμιά διάθεση να τρέχω για εγχείριση!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Μένουμε στο Χαλάνδρι.  Από κει είμαι εγώ . Ο σύζυγός από Θεσσαλονίκη. 

Χαλάνδρι μενετε;;;; Κοντά είμαστε χαχαχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Αααα ωραια!!! Μια χαρα! Βορειος και ο συζηγος σου! Αχ μας πηρατε οι νοτιοι! Χαχαχαα

Και εμενα ο αντρας μου ευβοιωτης ειναι! Και εγω απο Κατερινη γι'αυτο το λεω! χαχα

 Χάχα τι να σας κανπυμς. .όμορφα είναι εκεί.  Από ποιο μέρος ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonia laoura είπε:

Χαλάνδρι μενετε;;;; Κοντά είμαστε χαχαχα.....

Ναι τονια μου.  Χαλάνδρι.  Μένουμε πάνω απ την μαμά μου κ έχουμε βοήθεια.  Ένα ασανσέρ μας χωρίζει χαχα. . Ήσυχα είστε εκεί εσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

(Sorry αλλά το από κατω δεν κατάφερα να το ξεφορτωθω!):mad:

Καλησπέρα από τη γιαγιά της παρέας! Γινομαι 37 τον Ιουλιο οπότε απαιτω σεβασμό!!!:)

Τελικά μέχρι το Σαββατο μου δίνει διορία ο γιατρός να γεννησω, μετα θα πάμε για πρόκληση. Οπότε το χω ρίξει στη βόλτα!

Μου παρουσιάστηκαν και αιμορροΐδες και εχω στεναχωρεθει γιατί με το σπρώξιμο που θα ρίξω στον τοκετό θα χειροτερέψω και δεν έχω καμιά διάθεση να τρέχω για εγχείριση!

 

Αχχχχχ τέλεια ? κοντεύεις κοριτσάκι μου..... Να είναι με έναν πόνο κοπέλα μου!!!!!! Πως αισθάνεσαι;; ::::

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

(Sorry αλλά το από κατω δεν κατάφερα να το ξεφορτωθω!):mad:

Καλησπέρα από τη γιαγιά της παρέας! Γινομαι 37 τον Ιουλιο οπότε απαιτω σεβασμό!!!:)

Τελικά μέχρι το Σαββατο μου δίνει διορία ο γιατρός να γεννησω, μετα θα πάμε για πρόκληση. Οπότε το χω ρίξει στη βόλτα!

Μου παρουσιάστηκαν και αιμορροΐδες και εχω στεναχωρεθει γιατί με το σπρώξιμο που θα ρίξω στον τοκετό θα χειροτερέψω και δεν έχω καμιά διάθεση να τρέχω για εγχείριση!

 

Έχεις ξανά γεννησςι φυσιολογικό χρυσα μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

 Χάχα τι να σας κανπυμς. .όμορφα είναι εκεί.  Από ποιο μέρος ? 

Απο Βασιλικο αν το ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

Ναι τονια μου.  Χαλάνδρι.  Μένουμε πάνω απ την μαμά μου κ έχουμε βοήθεια.  Ένα ασανσέρ μας χωρίζει χαχα. . Ήσυχα είστε εκεί εσεις

Μια χαρά... Η βοήθεια της μανουλας είναι πάντα απαραίτητη...... Τίποτα σαν την μανούλα τελικά όσο χρονών και αν πάμε.... Αυτό καταλαβαίνω τώρα που κοντευω να γίνω κ εγώ μαμά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Μια χαρά... Η βοήθεια της μανουλας είναι πάντα απαραίτητη...... Τίποτα σαν την μανούλα τελικά όσο χρονών και αν πάμε.... Αυτό καταλαβαίνω τώρα που κοντευω να γίνω κ εγώ μαμά!!!

Σίγουρα κορίτσι μου έτσι είναι.  Όσες φορές τις πικραναμε θα το μετανιωσουμς χιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

Σίγουρα κορίτσι μου έτσι είναι.  Όσες φορές τις πικραναμε θα το μετανιωσουμς χιχ

Αυτό ξαναπες το!!!!!!!μόνο έτσι καταλαβαίνει κανείς την αγωνία της μάνας και το άγχος κ την στεναχωρια αν βλέπει ότι κάτι απασχολεί το παιδί της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Αυτό ξαναπες το!!!!!!!μόνο έτσι καταλαβαίνει κανείς την αγωνία της μάνας και το άγχος κ την στεναχωρια αν βλέπει ότι κάτι απασχολεί το παιδί της

Που με το καλό θα γεννησεις; ; Τι έχεις αγοράκι η κοριτσάκι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Που με το καλό θα γεννησεις; ; Τι έχεις αγοράκι η κοριτσάκι; 

Αγοράκι έχω....... Θα γεννησω σε νοσοκομείο ? το οποίο έχει μέσα τμήμα μαιευτικο.... Επειδή εκεί είναι ο γιατρός μου.....στο Αγία ολγα το νοσοκομείο..... Εσύ κορίτσι μου;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Γέννησε μια φίλη μου εκεί κ μου είπε καλά λόγια.  Εγώ θα γεννήσω στο μητέρα στο Μαρούσι. 

Πότε με το καλό έρχεται το νινι;; Αγοράκι η κοριτσάκι;  Το πρώτο σου τι είναι;;;; Αλήθεια τι σου είπε για εκεί;;; Δεν έχω καμιά γνωστή να έχει γεννήσει εκεί και έχω λίγο φόβο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

(Sorry αλλά το από κατω δεν κατάφερα να το ξεφορτωθω!):mad:

Καλησπέρα από τη γιαγιά της παρέας! Γινομαι 37 τον Ιουλιο οπότε απαιτω σεβασμό!!!:)

Τελικά μέχρι το Σαββατο μου δίνει διορία ο γιατρός να γεννησω, μετα θα πάμε για πρόκληση. Οπότε το χω ρίξει στη βόλτα!

Μου παρουσιάστηκαν και αιμορροΐδες και εχω στεναχωρεθει γιατί με το σπρώξιμο που θα ρίξω στον τοκετό θα χειροτερέψω και δεν έχω καμιά διάθεση να τρέχω για εγχείριση!

 

Εφτασε η ωρα σου αντε με το καλο χρυσα μου!!???????Οι αιμορροιδες δεν φευγουν χωρις εγχειριση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia laoura είπε:

Αχχχχχ τέλεια ? κοντεύεις κοριτσάκι μου..... Να είναι με έναν πόνο κοπέλα μου!!!!!! Πως αισθάνεσαι;; ::::

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η renaki rena είπε:

Έχεις ξανά γεννησςι φυσιολογικό χρυσα μου; 

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Xristina_ είπε:

Εφτασε η ωρα σου αντε με το καλο χρυσα μου!!???????Οι αιμορροιδες δεν φευγουν χωρις εγχειριση;

Έχω γεννήσει την πρώτη μου με φυσιολογικό και είχα μετά λίγο θεματακι αλλά ποτέ όσο τώρα!Ελπίζω να τις ξεφορτωθω χωρίς νυστέρι !

Τώρα δε νιώθω πολύ καλά.Κουνιεται πολύ και με πονάει αρκετά, πουθενά δε βολευομαι να κοιμηθώ...Τες παν 5 μέρες μείνανε!

Εγώ μένω Μελίσσια και γενναω στο Μητερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σας...με καλοκαιρινο καιρο και καλη διαθεση!!!!!τονια λαουρα δουλευει η μανα μου στ αγια ολγας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

 

 

 

Έχω γεννήσει την πρώτη μου με φυσιολογικό και είχα μετά λίγο θεματακι αλλά ποτέ όσο τώρα!Ελπίζω να τις ξεφορτωθω χωρίς νυστέρι !

Τώρα δε νιώθω πολύ καλά.Κουνιεται πολύ και με πονάει αρκετά, πουθενά δε βολευομαι να κοιμηθώ...Τες παν 5 μέρες μείνανε!

Εγώ μένω Μελίσσια και γενναω στο Μητερα .

Καλημέρα κορίτσι μου...... Υπομονή πέντε μέρες έμειναν κοπέλα μου έφαγες τον γάιδαρο....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια καλημερα σας...με καλοκαιρινο καιρο και καλη διαθεση!!!!!τονια λαουρα δουλευει η μανα μου στ αγια ολγας!!!

Καλημέρα γωγω μου....Καλή εβδομάδα... Αλήθεια;  Που είναι η μαμά σου εκεί;;;; Για πες είναι καλά;;; Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σ γελασω γτ αλλαζει καθε τοσο τμημα.ειναι νοσηλευτρια!!κ δουλευει εκει απ οταν ηταν 20 χρονων. Δλδ γυρω στ 22 χρονια.παντως την μια ηταν στ ουρολογικο τν αλλη στ παθολογικο...!κλπ...τν ιουνιο π μας περασε ειχα παει εκει γ τεστ παπ κ μ τ εκανε ενας μελαχρινος γυναικολογος.αν βρω τις εξετασεις θα εχει πανω τ ονομα τ να στ πω;μπας κ ειναι ο ιδιος ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Θα σ γελασω γτ αλλαζει καθε τοσο τμημα.ειναι νοσηλευτρια!!κ δουλευει εκει απ οταν ηταν 20 χρονων. Δλδ γυρω στ 22 χρονια.παντως την μια ηταν στ ουρολογικο τν αλλη στ παθολογικο...!κλπ...τν ιουνιο π μας περασε ειχα παει εκει γ τεστ παπ κ μ τ εκανε ενας μελαχρινος γυναικολογος.αν βρω τις εξετασεις θα εχει πανω τ ονομα τ να στ πω;μπας κ ειναι ο ιδιος ? 

Αχ ναι για κοίτα...... Απλά ήθελα να ρωτήσεις την μανούλα σου να μας πει αν ξέρει βέβαια πως είναι σαν μαιευτικο τμήμα εκεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

USERNAME ΠΗΤ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΥΛΟ ΠΡΩΤ/ΔΕΥΤ

-LIVEL 8/4ΙΑΣΩ ΑΘΗΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ  1     

Chrysa 79 22/4  ΜΗΤΕΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2

kelly28 15/6 ΟΛΥΜΠΙΟΝ ΠΑΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

ΜΑΡΑΚΙ!ΤΚ 20/6 ΕΛΕΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

Xristina_ 6/7 ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1                     

FINE  7/7 ΛΗΤΩ ΜΑΡΟΥΣΙ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2

Mommy 5  12/7 St.Marrys  Manchester  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  5

Γεωργια ΖσΚ  13/7 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Μαγκι 17/7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΑΘΗΝΑ  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

ΑΜΕLIEV 18/7 AΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1                                 

Αννα ΛΙΛΑ 26/7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ  ΑΓΟΡΑΚΙ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ  4/8 ΜΗΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗ ΑΓΟΡΑΚΙ  2

GWGW02 8/8 ΓΕΝΙΚΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

ΜΙΝΑΚΙ  9/8 ΓΕΝΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΚΗ ΑΓΟΡΑΚΙ 1

AELIA  16/8 ΓΕΝΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΚΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  1

RAKOUN 31/8 ΘΕΣ/ΚΗ  1   

RENAKI 14/9 ΜΗΤΕΡΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 2

ΝίναΦ 14/9 ΙΑΣΩ ΑΘΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...