Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Καλημέρα!

Τόνια πολύ άσχημο μετά από 8 χρόνια να σε απολύουν έτσι ξαφνικά, χωρίς προειδοποίηση έστω!!!

Εγώ είμαι 5 χρόνια στο γραφείο που δουλεύω και τώρα με την εγκυμοσύνη το είχα ένα άγχος, αλλά μέχρι τώρα όλα καλά, βέβαια και εγώ θα πηγαίνω μέχρι να μπω στον 9ο και μετά από 2μιση μήνες θα επιστρέψω στο γραφείο και εννοείτε ότι θα κάνω από το σπίτι ότι μπορώ.

Όσο για την Μενεγάκη και την Κορομηλά, ε ρε κορίτσια αν μπορείς να πληρώνεις, διατροφολόγο και personal trainer και ινστιτούτα αισθητικής ε τότε μάλλον είναι κομματάκι πιο εύκολο να διατηρείσαι.

Μια πληροφορία το orchestra τι είναι?

Καλημέρα κελλυ μου....Ναι μου ήρθε κάπως όταν μου είπαν ότι εδώ τελειώνει η συνεργασία μας και την προηγούμενη μέρα είχα ζητήσει άδεια για τον πολιτικό γάμο που θα γινόταν εκτός Αθηνών..... Εσύ πως θα πας για δουλειά τόσο νωρίς πάλι;;; Το μωράκι που θα το αφήσεις;;;; Αχ είναι κ εσένα δύσκολη η θέση σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Καλημέρα κελλυ μου....Ναι μου ήρθε κάπως όταν μου είπαν ότι εδώ τελειώνει η συνεργασία μας και την προηγούμενη μέρα είχα ζητήσει άδεια για τον πολιτικό γάμο που θα γινόταν εκτός Αθηνών..... Εσύ πως θα πας για δουλειά τόσο νωρίς πάλι;;; Το μωράκι που θα το αφήσεις;;;; Αχ είναι κ εσένα δύσκολη η θέση σου! 

Όσο για την Μενεγάκη άμα προσέξεις θα δεις ότι το μπράτσο της κρέμεται και ότι το δέρμα στο χέρι της είναι ρυτιδιασμενο αλλά έχει ωραίο κορμί.... Δεν πειράζει ας.μην είμαστε τέλειες ας έχουμε τα μωρά μας γερά όλες οι μανούλες.....ίσα ίσα που θα πρέπει να νιώθουμε και περηφανες για την ραγαδα και την χαλάρωση στην κοιλίτσα μας!!!!! Φέρουμε το δώρο του καλού θεουλη στον κόσμο!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia laoura είπε:

Καλημέρα κελλυ μου....Ναι μου ήρθε κάπως όταν μου είπαν ότι εδώ τελειώνει η συνεργασία μας και την προηγούμενη μέρα είχα ζητήσει άδεια για τον πολιτικό γάμο που θα γινόταν εκτός Αθηνών..... Εσύ πως θα πας για δουλειά τόσο νωρίς πάλι;;; Το μωράκι που θα το αφήσεις;;;; Αχ είναι κ εσένα δύσκολη η θέση σου! 

Δεν μπορώ να κάνω αλλιώς πρέπει να γυρίσω αλλιώς θα έπαιρνε άλλο άτομο...με ότι αυτό συνεπάγεται...

Θα το κρατάει η μαμά μου μέχρι το μεσημέρι. Έτσι έκανε και η γιαγιά μου με μας αφού δούλευε η μητέρα μου...οικογενειακή παράδοση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες μικρομανουλες εχει το φορουμ πολυ ωραιο!!Τονια λυπαμαι πολυ για τη δουλιτσα σ...κ μετα σ λενε υπαρχει ισοτητα!?Κ μεις μ ενα μισθο ειμαστε πολυ ζορι αλλα τα κουτσοβγαζουμε να μην παραπονιεμαι!Υπολογιζα να βρω δουλεια το φλεβαρη που θα περνα πτυχιο αλλα μας προλαβε το μπεμπε!! 

Κελλακι μου υπομονη κ συ τι να κανεις!Ειναι δυσκολες οι εποχες!Τουλαχιστον εχεις εναν ανθρωπο εμπιστοσυνης ν αφησεις το παιδακι σου!

Κ γω παντως απο τζαμπο θα της βαλω εκτος απο 2-3 του μαιευτηριου κ αυτο της εξοδου που της πηραμε..3 μωρα μεγαλωσε η μαμα μ με τετοια φορμακια κ μια χαρα ειναι τα μικρουλια μου!!????

Κοριτσια ασχετο ν αλλαξω κ γω θεμα.. τσακισα παλι παγωτακι που εφτιαξα κ το καταφχαριστηθηκαααααα...αμαρτια μεν αλλα πολυ μ αρεσε!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Πολλες μικρομανουλες εχει το φορουμ πολυ ωραιο!!Τονια λυπαμαι πολυ για τη δουλιτσα σ...κ μετα σ λενε υπαρχει ισοτητα!?Κ μεις μ ενα μισθο ειμαστε πολυ ζορι αλλα τα κουτσοβγαζουμε να μην παραπονιεμαι!Υπολογιζα να βρω δουλεια το φλεβαρη που θα περνα πτυχιο αλλα μας προλαβε το μπεμπε!! 

Κελλακι μου υπομονη κ συ τι να κανεις!Ειναι δυσκολες οι εποχες!Τουλαχιστον εχεις εναν ανθρωπο εμπιστοσυνης ν αφησεις το παιδακι σου!

Κ γω παντως απο τζαμπο θα της βαλω εκτος απο 2-3 του μαιευτηριου κ αυτο της εξοδου που της πηραμε..3 μωρα μεγαλωσε η μαμα μ με τετοια φορμακια κ μια χαρα ειναι τα μικρουλια μου!!????

Κοριτσια ασχετο ν αλλαξω κ γω θεμα.. τσακισα παλι παγωτακι που εφτιαξα κ το καταφχαριστηθηκαααααα...αμαρτια μεν αλλα πολυ μ αρεσε!!???

Φάε κοριτσάκι μου..... Χωρίς τύψεις..... Κ εγώ έτσι κάνω προς το παρόν...... Κ εγώ έλεγα να κοιτάξω για δουλειά από Ιανουάριο αλλά κ εμένα με πρόλαβε το μπεμπακι.... Δεν πειράζει όμως...... Δεν θα αφήσει κανέναν ο Θεουλης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλιτσες!!! 

Εγω 31 θεωρούμαι ακομα μικρη;; Χαχαχχα 

εγω παντως που εχουμε δουλεια και οι δυο μια χαρα εχω ψωνίσει απο jumbo! Ωραιότατα πραγματάκια, φτηνα να μη λυπάσαι τα λεφτα σου που θα τα φορέσει δυο φορές! Και σας προτείνω εχει πολυ ομορφα και απαλά πανάκια που χρειάζονται στην αρχη για γουλιτσες και τετοια!! 

Τους ρίχνεις και ενα πλύσιμο με planet baby και φευγει και η κινεζιλα και ολα!!! 

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα μανουλιτσες!!! 

Εγω 31 θεωρούμαι ακομα μικρη;; Χαχαχχα 

εγω παντως που εχουμε δουλεια και οι δυο μια χαρα εχω ψωνίσει απο jumbo! Ωραιότατα πραγματάκια, φτηνα να μη λυπάσαι τα λεφτα σου που θα τα φορέσει δυο φορές! Και σας προτείνω εχει πολυ ομορφα και απαλά πανάκια που χρειάζονται στην αρχη για γουλιτσες και τετοια!! 

Τους ρίχνεις και ενα πλύσιμο με planet baby και φευγει και η κινεζιλα και ολα!!! 

????

Ότι νομίζεις :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανακια για ρεψιμο εγω κοριτσια πηρα απ'τα Ικεα!!! Οχι απο εκει που εχει τα παιδικα!

Κατω που ειχε ειδη σπιτιου! Ειναι κατι ασπρα μεγαλα πετσετακια! 0,30 λεπτα το ενα αν θυμαμαι καλα!

το πολυ καλο ειναι οτι ειναι μεγαλουτσικα κ πιστευω πως θα με βολεψουν πολυ! Και οικονομικα πανω απ'ολα! Πηγαινετε να ταδειτε! Ειδικα οσες ειστε Αθηνα ανετα πεταγεστε! Νομιζω πως ειναι πολυ καλυτερα απ'αυτα που εχουν στα jumbo! Γιατι του Jumbo ειναι μικρουλια! χαχα Τεσπα σας ζαλισα με τα πανακια!]

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!! Εγω μοναχουλα παλι σημερα! Π σθζηγος ειναι υπηρεσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα μανουλιτσες!!! 

Εγω 31 θεωρούμαι ακομα μικρη;; Χαχαχχα 

εγω παντως που εχουμε δουλεια και οι δυο μια χαρα εχω ψωνίσει απο jumbo! Ωραιότατα πραγματάκια, φτηνα να μη λυπάσαι τα λεφτα σου που θα τα φορέσει δυο φορές! Και σας προτείνω εχει πολυ ομορφα και απαλά πανάκια που χρειάζονται στην αρχη για γουλιτσες και τετοια!! 

Τους ρίχνεις και ενα πλύσιμο με planet baby και φευγει και η κινεζιλα και ολα!!! 

????

Ναι μικρή σαν εσένα είμαι κ εγώ....χαχαα...... Ναι πήγα και πήρα πανακια για τις γουλιτσες...... Πιπιλες θέλω να πάρω....και κάτι αλλά πράγματα που χρειάζεται σαν νεογέννητο πχ....γάζες αποστειρωμενες.... Φυσιολογικό όρο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

πανακια για ρεψιμο εγω κοριτσια πηρα απ'τα Ικεα!!! Οχι απο εκει που εχει τα παιδικα!

Κατω που ειχε ειδη σπιτιου! Ειναι κατι ασπρα μεγαλα πετσετακια! 0,30 λεπτα το ενα αν θυμαμαι καλα!

το πολυ καλο ειναι οτι ειναι μεγαλουτσικα κ πιστευω πως θα με βολεψουν πολυ! Και οικονομικα πανω απ'ολα! Πηγαινετε να ταδειτε! Ειδικα οσες ειστε Αθηνα ανετα πεταγεστε! Νομιζω πως ειναι πολυ καλυτερα απ'αυτα που εχουν στα jumbo! Γιατι του Jumbo ειναι μικρουλια! χαχα Τεσπα σας ζαλισα με τα πανακια!]

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!! Εγω μοναχουλα παλι σημερα! Π σθζηγος ειναι υπηρεσια!

Κ εσένα υπηρεσία είναι;;; Κ μένα βράδυ ?είναι σήμερα..... Γκρρρρρρρρρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Κ εσένα υπηρεσία είναι;;; Κ μένα βράδυ ?είναι σήμερα..... Γκρρρρρρρρρ.

Αστα να πανε! Στρατιωτικος ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Και μένα αστυνομικός κορίτσια χαχα.  Πολύ πράγμα παιδί μου...χαχαχα

Χαχαχα κ εσένα ρε ρενακι;;;;; Τι έγινε έχουμε πιάσει τα σώματα ασφαλείας;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Χαχαχα κ εσένα ρε ρενακι;;;;; Τι έγινε έχουμε πιάσει τα σώματα ασφαλείας;;;; 

Εμένα δουλεύει κέντρο.  Σύνταγμα , ομόνοια όλη την βρωμιά δηλαδή χαχα..εσένα?  Τι θέση είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maraki!Tk είπε:

Ναι και εγω στρατιωτικος ειμαι

Που μαρακι αν επιτρέπεται;  ο κουμπάρος μας είναι στρατιωτικός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυλωνα ειναι

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

Που μαρακι αν επιτρέπεται;  ο κουμπάρος μας είναι στρατιωτικός. 

Αυλωνα ειναι ο αντρας μου ειδικες δυναμεις! Εγω ημουν Χαλκιδα. Τωρα ειμαι σε αδεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maraki!Tk είπε:

Ναι ναι!!! Και εσας?

Όχι εμείς μπήκαμε για τα καλά στο παιχνίδι χαχα το δεύτερο είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η renaki rena είπε:

Όχι εμείς μπήκαμε για τα καλά στο παιχνίδι χαχα το δεύτερο είναι! 

Χαχα!!! Με το καλο τοτε να υποδεχτειτε και το νεο μελος! Ολα καλα να σου πανε κοπελα μου!!!

Σε ποια περιοχη μενετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...