Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η giannakostas είπε:

αγορακι περιμενουμε!! φανηκε στην β επιπεδου !!εψαξε καμια για βλαστοκυτταρα?

 

Με το καλό το μωράκι σου και να έχεις ένα καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Εγώ το είχα ψάξει και κατέληξα στην δημόσια τράπεζα. Μπορείς να μπείς στο site και να πάρεις τηλέφωνο. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Με το καλό το μωράκι σου και να έχεις ένα καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Εγώ το είχα ψάξει και κατέληξα στην δημόσια τράπεζα. Μπορείς να μπείς στο site και να πάρεις τηλέφωνο. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Κελλυ εννοεις οτι θα δορισεις τα βλαστοκυταρρα εκει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μου είπε ο γιατρός ότι πρέπει να κάνω καλλιέργεια κολπικου....φοβάμαι να σας πω την αλήθεια για το μωρό μην συμβεί κάτι..... Ο γιατρός της αδερφής μου είναι κατά της καλλιέργειας στην εγκυμοσύνη.... Έχετε κάνει εσείς;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα εγω στην αρχη στους 2.5 μηνες κ δν επαθα κατι. Πιστεύω πως τσαμπα αγχωνεσαι.. 

Για βλαστοκύτταρα ρωτησα κ εγω για δωρεα κ μου ειπε ο γιατρος μου ότι αξιζει να το κανω αν δν μπορω να τα φυλαξω για εμας. Κ το σκεφτομαι. Μια καλη πραξη ειναι καλη πραξη για ολους... ελπιζω μονο να μην επωφελούνται οι φαρμακευτικες εταιρειες κ ολο αυτο εν τελη να γίνεται εις βαρος μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Κελλυ εννοεις οτι θα δορισεις τα βλαστοκυταρρα εκει???

Ναι θα τα δωρίσω Μαρία μου. Απ' όσο το έψαξα τα βλαστοκύτταρα δεν μπορούν να θεραπεύσουν το ίδιο το παιδί αλλά κάποιο συμβατό άτομο. Όποτε επιλέξαμε να τα κάνουμε δωρεά. Το συζητήσαμε και με το γιατρό μου, μας έλυσε όλες μας τις απορίες και μετά το αποφασίσαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχακανει καλλιεγια ουτων στην αρχη της εγκυμοσυνης ενω ειχα καφε αλλα κ μετα απ δυο μηνες..εμενα παντα μ βαζει γ να ελενγχουμε αν υπαρχουν μικροβια η οχι..κ γω φοβομουν πολυ (σας μιλαει η πιο χεστρα κ στ διακολπικο ακομα τρεμω κ φωναζω αντε να δω πως θα γεννησω)κ δν επαθα τπτ ουτε εγω ουτρε τ νινι μ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Sunday, April 10, 2016 at 7:00 ΜΜ, ο/η Gwgw02 είπε:

 

....Ουαουυυυ.....

στις On Sunday, April 10, 2016 at 7:11 ΜΜ, ο/η rakoun είπε:

Πονααααω

Πιάστηκα :(:(

ΠεραστΙκα....

στις On Sunday, April 10, 2016 at 9:33 ΜΜ, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Καλησπεραααα κοριτσιαα!!! Μολις γυρισα!!!! Πηγαμε μοναστηρακι και μετα mall ενω το ευχαρηστηθηκααα τωρα μ βγηκε ολη η κουραση. Πονανε οι γοφοι ,η γαμπα η μεση οοολα χαχαχχα.  . τι κανετε εσεις ??????????

ΕμεΝα απο χθες αν ειμαι ορθια με πονανε τα πλαγια της κοιλιας σαν να εχω κανει κοιλιακους....μου ρΕΙπε ο  Γιατρος ανοιγω

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Ναι θα τα δωρίσω Μαρία μου. Απ' όσο το έψαξα τα βλαστοκύτταρα δεν μπορούν να θεραπεύσουν το ίδιο το παιδί αλλά κάποιο συμβατό άτομο. Όποτε επιλέξαμε να τα κάνουμε δωρεά. Το συζητήσαμε και με το γιατρό μου, μας έλυσε όλες μας τις απορίες και μετά το αποφασίσαμε. 

Συμφωνω απολυτα κ μονο ετσι υπαρχει ουσια! Ετσι ρκανα κ Στο πρωτο παιδι.τωρα η δημοσια τραπεζα ειναι ακομα δωρεαν; γνωριζετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε ολες τις μανούλες!!! Περαστικα στις αρρώστουλες κ πιασμένες! Εγώ δε κοιμαμαι λόγω αλλεργίας... Ασε που φτερνίζομαι τοσο δυνατα που πονάνε ολοι μου οι σύνδεσμοι μετα και οι μύες!! ??? θεϊκές καταστάσεις! Οποτε συμπάσχω!

εγω εκανα καλλιέργεια κολπίκου στην 24η εβδομαδα! Κανενα πρόβλημα, απλα ρωτά στο μικροβιολογικό αν κάνουν!γιατι σε ενα αλλο που πήγαινα δεν αναλάμβαναν! Τωρα εκανα βιοϊατρική και ολα κομπλε! 

Χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fine μου δωρεάν είναι στη δημόσια γιατί είναι δωρεά. Βέβαια έχουν και εκεί ένα πρόγραμμα οικογενειακής φύλαξης μεσεγχυτικών κυττάρων με κάποια οικονομική επιβάρυνση. 

Καλλιέργεια κολπικού δεν έκανα στην εγκυμοσύνη γιατί είχα κάνει 4 μήνες πριν μείνω έγκυος. Αλλά ξέρω ότι κάνουν και καλλιέργεια και τεστ παπ στην αρχή της εγκυμοσύνης αν έχει περάσει πάνω από 6-8μηνο από το τελευταίο τεστ παπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Κοριτσάκια μου μου είπε ο γιατρός ότι πρέπει να κάνω καλλιέργεια κολπικου....φοβάμαι να σας πω την αλήθεια για το μωρό μην συμβεί κάτι..... 

Κι εγώ έκανα 36η βδ δεν είναι τίποτα σπουδαίο.

στις πριν 8 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Μπράβο Χρύσα μου...πολύ χάρηκα με τα νέα σου!

Δεν σου είπε αν κοντεύουμε???? Πότε περίπου να περιμένουμε?????

Το μωράκι δεν έχει εμπεδωθει, οπως λένε, ακόμα.Είναι ψηλά.Τόσο καιρό που το κραταγαμε μέσα με νύχια και με δόντια πεισμωσε και τώρα δε βγαίνει!Χε χε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα λες να σας κρατάει μούτρα....θα κάνει την έκπληξη εκεί που δεν το περιμένεις και τσουπ!!!!!

Καλημέρα σε όλες να έχετε μια πολύ όμορφη μέρα!

Rakoun είσαι καλύτερα σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα 

Ελαφρώς καλύτερα 

Λέω να παω ιατρείο για το πρωί και το απόγευμα βλέπουμε... 

Κορίτσια απι όνειρα πως πατε;

Έχει μια βδομάδα, ολο βλέπω πως με καλούν απο τη σχολή επειδή χρωστάω μαθήματα.  Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rakoun είπε:

Καλημέρα 

Ελαφρώς καλύτερα 

Λέω να παω ιατρείο για το πρωί και το απόγευμα βλέπουμε... 

Κορίτσια απι όνειρα πως πατε;

Έχει μια βδομάδα, ολο βλέπω πως με καλούν απο τη σχολή επειδή χρωστάω μαθήματα.  Χαχαχα 

χαχαχα....τι άγχος είναι αυτό παιδί μου με τα μαθήματα! Όπως μου έλεγε και η μάνα μου όταν ήμουν φοιτήτρια "Ε καλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας για τα μαθήματα..."

Να συνεχίσεις τους χυμούς και τα ζεστά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

*φαιν *μου γτ ουαου;;; ?επειδη ειμαι φοβιτσιαρα;;;

Καλημερα..χαχα οχι γι αυτο.... για το παγωτο που σου εφερε και εφαγες ο αντρας σου...γιαμι τρελαινομαι για παγωτα! 

παρεπιπτοντως σχετικα με το jumbo γιατι δεν μπαινεις στο site τους να παραγγειλεις???οεο

http://www.e-jumbo.gr/pl/esoroucha-formakia-33255.htm?lang=el&path=748489334

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα σε ολες τις μανούλες!!! Περαστικα στις αρρώστουλες κ πιασμένες! Εγώ δε κοιμαμαι λόγω αλλεργίας... Ασε που φτερνίζομαι τοσο δυνατα που πονάνε ολοι μου οι σύνδεσμοι μετα και οι μύες!! ??? θεϊκές καταστάσεις! Οποτε συμπάσχω!

εγω εκανα καλλιέργεια κολπίκου στην 24η εβδομαδα! Κανενα πρόβλημα, απλα ρωτά στο μικροβιολογικό αν κάνουν!γιατι σε ενα αλλο που πήγαινα δεν αναλάμβαναν! Τωρα εκανα βιοϊατρική και ολα κομπλε! 

Χχχ

Να προσπαθεις να μαζευεσαι (τα ποδια)οταν καταλαβαινεις οτι θα φτερνιστεις.ετσι κατα 90% γλυτωνεις τους πονους στους συνδεσμους!

στις πριν 3 ώρες, ο/η rakoun είπε:

Καλημέρα 

Ελαφρώς καλύτερα 

Λέω να παω ιατρείο για το πρωί και το απόγευμα βλέπουμε... 

Κορίτσια απι όνειρα πως πατε;

Έχει μια βδομάδα, ολο βλέπω πως με καλούν απο τη σχολή επειδή χρωστάω μαθήματα.  Χαχαχα 

μακαρι!

εγω βλεπω απειρα ονειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές το βράδυ με ετριψε απαλά ο άντρας μου και σα να "έσπασε " το κομπακι που με πονάει.

Σήμερα το πιάνω πάλι, οπότε το απόγευμα θα τον βάλω να το τρίψει πάλι.

Ολο το πρωί καθιστή ήμουν μεεξαιρεση την εξέταση που έκανα, τώρα ξάπλωσα λίγο να σιαξω και να δω ντολτσε βιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλες! πως ειμαστε; φουσκώνουμε;

Rakoun εισαι λιγο καλυτερα; περαστικα πολλα

Καλλιέργειες εχω κανει και εγω ήδη τρεις, μην αγχωνεστε.. για να την ζητανε οι γιατροι κατι θα ξερουνε.. καλυτερα να προλαβαίνουμε καταστασεις παρα να τρεχουμε αργοτερα:)

Παντως εχει πιασει πολύ ζεστη και δεν μου αρεσει αυτό.. τι θα κανουμε που γενναμε μεσα στο καλοκαιρι; πως θα αντεξουμε;

με βλεπω αγκαλια με το futzitsu..xaxaxa

 

filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω υποτιθεται πως γενναω αρχες αυγουστου!!!κ πολλες αλλες ιουλιο...οι αλλες οι κοπελιτσες π γεννανε σεπτεβρη κ θα φανε οοοοολο τ καλοκαιρι;;γ σκεφτρειτε τις..ποπο κοριτσια τ σκεφτομαι κ τις λυπαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Καλησπέρα σε ολες τις μανούλες!!! Περαστικα στις αρρώστουλες κ πιασμένες! Εγώ δε κοιμαμαι λόγω αλλεργίας... Ασε που φτερνίζομαι τοσο δυνατα που πονάνε ολοι μου οι σύνδεσμοι μετα και οι μύες!! ??? θεϊκές καταστάσεις! Οποτε συμπάσχω!

εγω εκανα καλλιέργεια κολπίκου στην 24η εβδομαδα! Κανενα πρόβλημα, απλα ρωτά στο μικροβιολογικό αν κάνουν!γιατι σε ενα αλλο που πήγαινα δεν αναλάμβαναν! Τωρα εκανα βιοϊατρική και ολα κομπλε! 

Χχχ

Θα μου την κάνει ο γιατρός μου γιατί φοβάμαι να πάω αλλού.... Έχω ακούσει πολλά για τα ξυλακια που μπαίνουν σε βάθος και φοβάμαι για το μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Εγω υποτιθεται πως γενναω αρχες αυγουστου!!!κ πολλες αλλες ιουλιο...οι αλλες οι κοπελιτσες π γεννανε σεπτεβρη κ θα φανε οοοοολο τ καλοκαιρι;;γ σκεφτρειτε τις..ποπο κοριτσια τ σκεφτομαι κ τις λυπαμαι

νοεμβριο και μένω Λάρισα...HELP!!!   :/ 

Kαλησπερα κοριτσια! δεν πολύσυμμετέχω  διοτι εχω τρομερες ναυτίες ζαλάδες καούρες κλπ,..επαθα και μια μικρούλα αποκόλληση οποτε τάβλα στο κρεβάτι η ζαμπέλλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...