Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχαχαχαχα Χαχαχαχαχ.....??????

 

Παω κ γω νανακια ?????????καληνυχτααααα κοριστιααα ????? 

Καληνυχτααααα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κ απο μενα!!!

στις πριν 7 λεπτά, ο/η monkey24 είπε:

Κοριτσακια μου καλημερα! Μπορειτε να με βοηθησετε λιγο;γιατι θα τρελαθω στο τελοοος :roll::oops:

πες μας! Αν μπορουμε να βοηθησουμε γτ οχι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;

Εγω μολις μαζεύτηκα στο σπιτι η σουρτουκο??

Χθες το βραδυ κοριτσια εφαγα ενα μπεργκερ μπαρμπεκιου ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!

Σημερα το μενου λεει μπριαμ εσεις  τι καλο θα φατε;;;;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου κανε μια χοριακη.. 10 ευρω εχει περιπου.. λιγο αιμα δινεις... μονο ετσι θα εισαι σιγουρη.. αυτο μπορει να ειναι απο αγχος αλλα μπορει να ειναι κ εγκυμοσυνη.. κανατε ελευθερο χωρις προφυλαξη κ φοβασαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η monkey24 είπε:

Εχω 13 μερες καθυστερηση με σταθερο κυκλο 30-32 μερες..στις 5/2 ειδε το αγορι μου λιγο αιμα στο δαχτυλο του αλλα υπεθεσε οτι ηταν επειδη πριν 3 μερες ειχε τελειωσει η περιοδος μου..στις 7/2 αρρωστησα με.αμυγδαλιτιδα και επαιρνα κλαριπεν..στις 13/2 αρχισα να.βλεπω αιμα στο βρακακι μου και ηταν σαν βλεννα..αυτο συνεχιστηκε μεχρι τις 20/2 οπου 19/20 ηταν λιγο παραπανω..επισης ειχα αλλαξει κ αντιβιωση μεσα σε αυτο το διαστημα και επαιρνα κ χαπια για κολπιτιδες..εκανα ενα τεστ clear blue στις 29/2 που θα μου ερχοταν αλλα καθαρα αρνητικο..εκανα ενα και στην 9η μερα καθυστερησης καθαρα αρνητικο παλι..δεν ειχα κανενα συμπτωμα τωρα σαν να με ενοχλει λιγο το στηθπς και χθες με πονουσε λιγο η κοιλια μου οπως εχω περιοδο και ετρεξα να δω αλλα τιποτα..εχω τρελαθει και δεν ξερω τι να κανω..δεν εχω παει και ποτε σε γυναικολογο γιατι ειμαι 17 και αγχωνομαι με το διαβασμα αγχωνομαι κ με αυτο κ εχω τρελαθει..τι λετε να κανω;

Κοπέλα μου μόνο με Β χοριακή θα εισαι σίγουρη.Να την κανεις αυριο κιόλας.Τα χάπια για τις κολπιτιδες εφόσον δεν έχεις παει σε γυναικολόγο ποιος σου τα έδωσε;;;Επισης εφόσον έχεις σεξουαλικές σχέσεις καλο θα ηταν να βρεις κ κάποιον γυναικολόγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η monkey24 είπε:

Εχω 13 μερες καθυστερηση με σταθερο κυκλο 30-32 μερες..στις 5/2 ειδε το αγορι μου λιγο αιμα στο δαχτυλο του αλλα υπεθεσε οτι ηταν επειδη πριν 3 μερες ειχε τελειωσει η περιοδος μου..στις 7/2 αρρωστησα με.αμυγδαλιτιδα και επαιρνα κλαριπεν..στις 13/2 αρχισα να.βλεπω αιμα στο βρακακι μου και ηταν σαν βλεννα..αυτο συνεχιστηκε μεχρι τις 20/2 οπου 19/20 ηταν λιγο παραπανω..επισης ειχα αλλαξει κ αντιβιωση μεσα σε αυτο το διαστημα και επαιρνα κ χαπια για κολπιτιδες..εκανα ενα τεστ clear blue στις 29/2 που θα μου ερχοταν αλλα καθαρα αρνητικο..εκανα ενα και στην 9η μερα καθυστερησης καθαρα αρνητικο παλι..δεν ειχα κανενα συμπτωμα τωρα σαν να με ενοχλει λιγο το στηθπς και χθες με πονουσε λιγο η κοιλια μου οπως εχω περιοδο και ετρεξα να δω αλλα τιποτα..εχω τρελαθει και δεν ξερω τι να κανω..δεν εχω παει και ποτε σε γυναικολογο γιατι ειμαι 17 και αγχωνομαι με το διαβασμα αγχωνομαι κ με αυτο κ εχω τρελαθει..τι λετε να κανω;

Καλημερα κοριτσακι μου..

Μην αγχώνεσαι γιατι μπλοκαρεις τον οργανισμο σου...!

Δικη μου γνωμη ειναι να το συζητήσεις με την μητερα σου ή με καποιο δικο σου κοντινο πρόσωπο ετσι ωστε να μπορεσει να σε βοηθήσει! !

Συμφωνω με την μαρια(δεύτερη φορα μανουλα)χαπια για την κολπιτιδα πως πήρες ;πως ξερεις οτι ειναι κολπιτιδα ;;μην παίρνεις απο μονη σου τιποτα ειναι τραγικο λαθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλησπέρα! 

Διάβασα τα νέα σας. Μαρακι δεν είχα καταλάβει ότι έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Εγώ βέβαια είμαι σε πλήρη ακινησία κ σε στενη παρακολουθηση γιατρού. Εσύ κινησε κανονικά; 

Δεύτερη φορά μανούλα ο τραχηλος μου μετρήθηκε στη β επίπεδου 1.9 απο ενα υπερηχογραφιστη και 2.2 απο άλλο. Ημουν 20 εβδ. Σε μια βδομάδα με μετρησε 2.5 ο γιατρός μου. .. Εγω θα κρατήσω την μικρότερη μετρηση.οπως κ να έχει παιρνω 3 utrogestan κ 2 μαγνησια τη μερα κ ειμαι οριζοντιωμενη.σε εξ αίματος τοτε κατι μ βρηκαν κ πηρα αντιβιωση.στην καλλιέργεια κολπικου βρηκαν λιγος μυκητες επειδή όμως δεν είχα ενοχλήσεις δεν μου ειχε δωσρι κατι.εχω τώρα 3 μερες στον κόλπο εξωτερικα σαν ενα συνεχες πονο ελαφρύ. Χθες η μία πλευρά ηταν λιγο πρησμενη.πηγα τουαλέτα κ μετά ως κ πριν λίγο ηρεμησα.παλι ομως με επιασε κ τον τηλεφώνησα . θα παω τριτη να με δει.τι λες.συγνωμη για το σεντόνι. .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η fine είπε:

Καλημέρα και Καλησπέρα! 

Διάβασα τα νέα σας. Μαρακι δεν είχα καταλάβει ότι έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Εγώ βέβαια είμαι σε πλήρη ακινησία κ σε στενη παρακολουθηση γιατρού. Εσύ κινησε κανονικά; 

Δεύτερη φορά μανούλα ο τραχηλος μου μετρήθηκε στη β επίπεδου 1.9 απο ενα υπερηχογραφιστη και 2.2 απο άλλο. Ημουν 20 εβδ. Σε μια βδομάδα με μετρησε 2.5 ο γιατρός μου. .. Εγω θα κρατήσω την μικρότερη μετρηση.οπως κ να έχει παιρνω 3 utrogestan κ 2 μαγνησια τη μερα κ ειμαι οριζοντιωμενη.σε εξ αίματος τοτε κατι μ βρηκαν κ πηρα αντιβιωση.στην καλλιέργεια κολπικου βρηκαν λιγος μυκητες επειδή όμως δεν είχα ενοχλήσεις δεν μου ειχε δωσρι κατι.εχω τώρα 3 μερες στον κόλπο εξωτερικα σαν ενα συνεχες πονο ελαφρύ. Χθες η μία πλευρά ηταν λιγο πρησμενη.πηγα τουαλέτα κ μετά ως κ πριν λίγο ηρεμησα.παλι ομως με επιασε κ τον τηλεφώνησα . θα παω τριτη να με δει.τι λες.συγνωμη για το σεντόνι. .. 

Καλησπέρα κι απο εμενα fine μου!!!

Δεν κατάλαβα γιατι ζητάς συγνώμη βέβαια...

προφανως θα είχες ανεβασμένη CRP για αυτο κ η αντιβίωση.Καλα κανεις κι εισαι ξαπλωμένη κ παίρνεις ολα αυτα που μου ανέφερες!

Αν η ενόχληση ειναι εξωτερικά ίσως ειναι κάτι δερματικό αν ειναι εσωτερική ίσως χρειαστεί να σου πάρει καλλιέργειες. Μπορεις να δεις την περιοχή που σε ενοχλεί;;;(σιγά μην σε αφήνει η κοιλιά...)

Πες τον σύζυγο να δει αν εισαι κόκκινη εκει που σε ενοχλεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η monkey24 είπε:

Λιγο στην αρχη ελευθερα και μετα κανονικα προφυλακτικο..αλλα και παλι για εγκυμοσυνη νωρις δεν ειναι;δεν νομιζω να ειχα ωορρηξια για να ειμαι εγκυος..επειδη ξυνομουν και ειχα λευλα υγρα που μυριζαν ρωτησε η μαμα μου τον γυναικολογο της και της προτεινε να μου δωσει τα ultra levure..το αγορι μου με ειπε αν ειναι να παμε εγω κ αυτος σε γυναικολογο και να μην παω με την μαμα μου επειδη ψηλοφοβαμαι..

Κάνε πρώτα μια Β χοριακή κ μετα πηγαίνετε μαζι σε γυναικολόγο.

Πολυ πιθανό να ευθύνεται το άγχος σου αλλα ας εισαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα εδω κ μια ωρα κυλαει πολυ βαρετα... μαζεψαμε με το συζυγο το σπίτι κ τώρα έφυγε για τη δευτερη δουλεια..κ εμεινα με τη μικρη. Κ βαριεμαι.. η τηλεόραση δν εχει τπτ.. εξω βρεχει..κ η ψυχολογια πεφτει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εδω μια απο τα ίδια Κυριακή μας εχει σαπίσει στη βροχη...εμενα ταιριάζει με την ψυχολογία..εμενα ο σύζυγος ασχολείται με τη. Μικρή κι εγω ξαπλώνω μπας κι αποφύγω  τον εμετό.

Εσυ πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ στη μικρή ετςι ήσουν στην εγκυμοσύνη;;

Εγω δεν ντρέπομαι να πω οτι η εγκυμοσύνη μπορει να χαρακτηριστεί σαν η χειρότερη περίοδος της ζωής μου...

Και στις δυο εγκυμοσύνες...ιδίως οι πρώτοι τέσσερις μήνες...

Η τηλεόραση ειναι για πέταμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα σας.διαβασατα νεα σας!!!!οσο γ το σεξ εμενα μ τ ειχε απαγορευσει λογω τ πρωτου τριμηνου π ειχα προβληματα κ τρ στ δευτρερο δ τν εχω ρωτησει γτ φοβαμαι κιολας να κανω δν ξερω ...οχι μονο εγω αλλα κ ο αντρας μ ?

Κατα τ αλλα καλα;;;κολπικη καλλιεργια εχω κανει κ εγω μια φορα κ μ ειχε πει να ξανακανω. .εσας καθε ποτε σας βαζει;;οσογ τ βιβλιαρακι μ εχει δωσει κ εμενα ο γιατρος τ οποιο γραφει ολο μ τ ιστορικο!!!!!κ τ παντα γ μενα κ τ μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν μεχρι τον 3 χαλια. Μετα ημουν καλα.. τωρα με εχει παρει κ με σηκωσει.. κ για μενα δυστυχως δν ειναι απο τις καλυτερες περιοδους μου.. λιγο τα κιλα λιγο οι πονοι τα πρηξιματα.. κ μετα στο θηλασμο παλι πονας στην αρχη.. ολο ποναω εν ολιγης.. προτιμαω τη φαση που ξεκιναω να περιποιουμε τον εαυτο μου κ που εχω ολες μου τις δυναμεις παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η κυριακη03 είπε:

Στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν μεχρι τον 3 χαλια. Μετα ημουν καλα.. τωρα με εχει παρει κ με σηκωσει.. κ για μενα δυστυχως δν ειναι απο τις καλυτερες περιοδους μου.. λιγο τα κιλα λιγο οι πονοι τα πρηξιματα.. κ μετα στο θηλασμο παλι πονας στην αρχη.. ολο ποναω εν ολιγης.. προτιμαω τη φαση που ξεκιναω να περιποιουμε τον εαυτο μου κ που εχω ολες μου τις δυναμεις παλι...

Εγω Κυριακή προτιμώ την περίοδο ακριβώς μετα τον τοκετό...η καλύτερη μου...αρην πρωτη με το που γέννησα πέρασαν ολα στη μια ώρα...έφαγα οτι μπορεις να φανταστείς,ο θηλασμός λόγω ψυχολογίας δεν με άγχωσε εξ αρχής έδινα κ συμπλήρωμα δεν ειχα ψυχικά κουραγια να ασχοληθώ εντατικά κ με αυτο...

Ελπιζω κι εύχομαι να περάσουν ολα αυτα όπως κ στην πρωτη στην 16 η εβδομάδα αλλιώς νομίζω θα μου στρίψει...

Εφαγα ενα μήλο κι εχω πρηστεί λες και με φούσκωσες με μπαλονι

ελεος πια...

η μικρή ποσο ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!Ειπα να μπω και γω στην παρεα σας περνατε πολυ ωραια εδω περα βλεπω??! Λοιπον ειμαι στην 23η εβδομαδα 1η εγκυμοσυνη εκανα κ την καμπυλη ζαχαρου κ ολα ειναι καλα δοξα το θεο! Περιττο να σας πω οτι με αυτα που τρωτε μου εχετε ανοιξει την ορεξη (οχι οτι ηθελε κ πολυ..?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες χριστινα στην ομορφη παρεα μας!!!!!

Εγω ειμαι στην 19η εβδομαδα και εχω αγορακι!!

Εκανες υπέρηχο β επιπεδου το φυλο το ξερεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλε το σημαντικοτερο ξεχασα!!Περιμενουμε κοριτσακι!!!Εκανα κ τη β επιπεδου κ ολα καλα!!!Εσυ την εκανες ή κοντευεις να την κανεις; Την Πεμπτη εχουμε ραντεβου με το γιατρο κ εχω λιγο αγωνια για την καμπυλη ζαχαρου τι θα μου πει γιατι ενω ειχα χαμηλες τιμες μου εκανε εντυπωση που οι μετρησεις επεφταν μετα τη ληψη γλυκοζης.. Ξερει καμια τι μπορει να σημαινει αυτο αν ειναι καλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...