Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Οταν έχεις κοντό τράχηλο κι εισαι κοντά στο να κανεις διαστολή...

Μαρακι να μην φοβάσαι την καισαρική κ να πιστεύεις στον εαυτό σου κ στο γερό νινακι σου...παντα γίνεται οτι ειναι καλύτερο για αυτα 

Μινακι μου ο γιατρός σου ειναι της ίδιας σχολής με τον δικό μου...όσα λιγότερα φάρμακα στην κύηση τόσο καλύτερο...με τους γιατρούς δεν θα βγάλεις άκρη στο λέω γω που συνεργάζομαι με άπειρους καθημερινά...

Και ποσο κοντος δηλ. για να κανεις διαστολη? Γτ εχω και αυτο το θεμα! Στην αυχενικη ο τραχηλος ηταν 31 χιλιοστα και στη Β' επιπεδου 25 κ μου ειπε να παιρνω προγεστερονη ενδοκολπικα  καθε βραδυ και επανεξεταση στις 28 εβδομαδες! Αλλα εφταιγε και το οτι εκεινη την ωρα εκανε συσπασεις η μητρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μιλαμε για ανεπάρκεια καθαρά στην περίπτωση σου απλά αν κανεις συσπάσεις συχνά θα μπορούσε να επηρεάσει τον τράχηλο πρισσοτερο.καλως σου έδωσε αντιβίωση.καλλιεργεια για ποιον λόγο εκανες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Δεν μιλαμε για ανεπάρκεια καθαρά στην περίπτωση σου απλά αν κανεις συσπάσεις συχνά θα μπορούσε να επηρεάσει τον τράχηλο πρισσοτερο.καλως σου έδωσε αντιβίωση.καλλιεργεια για ποιον λόγο εκανες;;;

Προληπτικα εκανα! Ογιατρος μου ειναι κ εμενα πολυ ψειρας με τις εξετασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πάρεις την αντιβίωση κ να μην φοβάσαι ολα θα πάνε καλα.Το νινακι σου δεν θα πάθει τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το ξέρω αυτο μέχρι να ξαναπάς ή να τον ρωτήσεις μην κανετε σεξ όπως σπυ είπε για καλο κ για κακό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Δεν το ξέρω αυτο μέχρι να ξαναπάς ή να τον ρωτήσεις μην κανετε σεξ όπως σπυ είπε για καλο κ για κακό

Απο την αρχη της εγκυμοσυνης επειδη ειχα εμπροσθιο χαμηλο πλακουντα ελεγε οχι στις επαφες! Τωρα εχω εμπροσθιο υψηλο παλι οχι! για αλλο λογο!! Αστα να πανε!!! Εσας κοριτσια σας επετρεπαν τις επαφες οι δικοι σας γιατροι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ναι αλλα απο τον εμετό κ την ναυτία μόνο αυτο δεν εχω στο μυαλό μου!!

υπομονη θα περάσει κι αυτο μαρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δε μ το απαγορευσ περα απο την εβδομαδα τς αντιβιωσης...

Αλλα πλεον δε μπορω...!!!!

Χαχαχ βλεπω να κλωτσαει  ο μπεμπης μ κα δε μου βγαινει χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα πολυ απαγορευση στο συγκεκριμενο θεμα!!! Τελοσπαντων 3 μηνες εμειναν!!! Θα περασουν!!!       

Κοριτσια μου θα βγω καλο σας βραδυ!!! Αρχησε να κλωτσαει παλι η μικρη μου! Χαχα τετοια ωρα καθε μερα γινεται χαμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εδω ειμαι κ εγω!

Ειχαμε βγει οικογενειακως μια βολτα. Ειπια ενα τσαι λεμονι κ μετα πηγαμε για φαγητο. Φαγαμε πιτα σκεπαστη νε σαλατα με βαλμακικο ξυδι. Μου αρεσε πολυ!! Εφαγα κ λιγη κρεπα σοκολατα μπισκοτο. Προς το παρον καλα ειμαι περιεργως!!! Οσο ετρωγα σαλατα με βαλσαμικο ο μικρος κλωτσαγε!!! ??? 

Οσον αφορα το σεξ εμενα με αφηνει εδω κ ενα μηνα αλλα οι επαφες μας δν ειναι συχνες.. με τοσα αερια που εχω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Εμενα δεν με αφηνει λογω της αποκόλλησης και συσπασεων της μητρας!!!

Κοριτσια αρχισα να το βλεπω στον υπνο μου !!!??

χαχαχαχχα συμπασχεις οποτε!!! Ομοιοπαθουσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή που εισαι;;;Ψαχω απο το πρωί αέρια παρόμοια με τα δικά μου...χιχιχθ σε πειράζω,συγνώμη!!

Καλα εκανες κι έφαγες εύχομαι να εισαι καλα κι όλη την υπόλοιπη εγκυμοσύνη χωρις να σε πειράζει κ να σε φουσκώνει οτιδήποτε!!!Του μικρούλη του αρέσουν τα γλυκόξινα...παιδί με χαρακτήρα απο κοιλιάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

χαχαχαχχα συμπασχεις οποτε!!! Ομοιοπαθουσα!!!

Συμπασχω δεν θα πει τιποτα!!!

Εχω ξεχασει πως γινεται η φουκαριαρα??

Και οι ορμονες φουλλλλλλλ τοσο σπυρι ουτε στην εφηβεία μου δεν ειχα!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Συμπασχω δεν θα πει τιποτα!!!

Εχω ξεχασει πως γινεται η φουκαριαρα??

Και οι ορμονες φουλλλλλλλ τοσο σπυρι ουτε στην εφηβεία μου δεν ειχα!!!!!

 

Χαχαχαχ και γω σπυρακια φουλ... Και ειχα παντα προσωπακι καθαροτατο...εχω βγαλει παντου..πφφφ. 

Χαχαχαχχα θα τοθυμηθουμε μια κ καληηηη μετα τ γεννα ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Κορίτσια εδω ειμαι κ εγω!

Ειχαμε βγει οικογενειακως μια βολτα. Ειπια ενα τσαι λεμονι κ μετα πηγαμε για φαγητο. Φαγαμε πιτα σκεπαστη νε σαλατα με βαλμακικο ξυδι. Μου αρεσε πολυ!! Εφαγα κ λιγη κρεπα σοκολατα μπισκοτο. Προς το παρον καλα ειμαι περιεργως!!! Οσο ετρωγα σαλατα με βαλσαμικο ο μικρος κλωτσαγε!!! ??? 

Οσον αφορα το σεξ εμενα με αφηνει εδω κ ενα μηνα αλλα οι επαφες μας δν ειναι συχνες.. με τοσα αερια που εχω... 

Χαχαααααα πλακα εχεις κυριακη!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου που μπιρεσες να φας και να το απολαυσεις !!!

Κριμα ομως να τον κλ@@@ς τον αντρουλη σου στο σεξ χαχαααχααχαα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχαχ και γω σπυρακια φουλ... Και ειχα παντα προσωπακι καθαροτατο...εχω βγαλει παντου..πφφφ. 

Χαχαχαχχα θα τοθυμηθουμε μια κ καληηηη μετα τ γεννα ?????????

Πολλα θα θυμηθουμε μετα την γεννα αννα μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχχαχχαχα ελιωσα με τα σχολια σας!!! Ακομα γελαω! Δν το κλ....νω τον καημένο! Αχαχαχα απλα αποφευγω επαφες!!! Αχααχαχαα αλλα σημερα ολα καλα..μεχρι στιγμής τπτ δν εχω! 

Ισως κανω κ καμια προσπαθεια αχαχαχα θα κανω κ για εσας κοριτσια αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Αχαχχαχχαχα ελιωσα με τα σχολια σας!!! Ακομα γελαω! Δν το κλ....νω τον καημένο! Αχαχαχα απλα αποφευγω επαφες!!! Αχααχαχαα αλλα σημερα ολα καλα..μεχρι στιγμής τπτ δν εχω! 

Ισως κανω κ καμια προσπαθεια αχαχαχα θα κανω κ για εσας κοριτσια αχαχαχαχα

Κανε και για μας !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κ δν το βλεπω... θα σας πω αυριο αχαχαχαχ καληνύχτα κ απο μενα κοριτσια!!! Μιλαμε το πρωι!!! 

Ονειρα γλυκα σε ολες μας!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...