Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Καλως ηρθες στην παρεα μας κοπελα μου!!!!!

Για πες μας τι εχεις αγορακι ή κοριτσακι;;; 

Εχουμε λιγες μερες διαφορα για πες μας το ακουσες το μικρο σου....;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα μουυυ!!!!

Που χαθηκατε ολες;;; 

Μαλλον ακομα κοιμαστε...!!!!??

Οταν ξυπνησετε ρίξτε τα φωτα σας!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αννα μου ..!!!!!

Καλα ειμαι δοξα το θεο!!!!!

Δεν μπορω να χορτασω το στομαχι μου συνεχεια ΠΕΙΝΑΩΩΩΩ!!???

Εσυ τι κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα νομιζα οτι ειμαι η μονη... Εχω δυο μερεες δε χορταινω με τιποτα τιποτα!!! Ειχα φτιαξει κοτοπιτα ρολο κ εφσγα τ μισο τ μεσημεριιιιι μετα τ αλλο μισο τ απογευμα κ το βραδυ μακαροναδα :( + αγγουρακι γ ν με δροσισει.... 

Πεινανε τ μωρα μααας μινακι μ..

Κλωτσησε τ νινι;;;;; ????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ πεινανε κιολαςςς!!!

Ο αντρας μου με βλεπει σαν εξωγήινο οταν τρωω!!!

Δεν κλωτσησε ακομα και κοντευω να σκασω!!!!!!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα οταν τρωω τοσο εχω τετοιες καουρες!! Ειχ κ πριν αλλα τωρα τ παρακαναν... Ποσο εισαι ακριβως ακριβως;;;; ..

Μην αγχωνεσαιιιι :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!!

ζυγιστηκα σημερα τι το θελα η γυναικα... Μεσα σε 2 βδομαδες 2μιση κιλα!!! Πανικοβληθηκα. Τι θα γινει μεχρι το τελος...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxa!!! Μας βλεπω 4πλασιες χαχα!!! Ερχεται κ καλοκαιριιι κ τι φρουτα τα καρπουζια τ πεπονθα τ παγωτα ... Ωχ ωχ ωχ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παγωτα εγω γ καποιο λογο δν πολυ τρωω το καλοκαιρι.τον οποιον ουτε εγω τ ξερω ακομα. αλλα φρουτα καρπουζια πεπονια τα πεθαινω καααιθε καλοκαιρι!!!ειδικα καρπουζια..αελια μπορει αυτα τα κιλα να ειναι επειδη δν πηγαινεις τουαλετα...δοκιμασε αποξηραμενα φρουτα κ ακτινιδια....εγω κοριτσια αυτο με τ φαι το παθαινω αλλα οχι συνεχεια αλλα ανα διαστηματα..εδω κ δυο μερες τρωω σχετικα νορμαλ σ σχεση μ αλλες φορες....γερο να ειναι κοριτσακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω πινω τοοοοσο νερο π ειμαι καθε 15'τουαλετα... Πινω πανω απο 3λιτρα τν ημερα(αναγκαστικαβεβαια) 

Και καθε λιγο στο στεκι μ χαχχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αλλα οταν τρωω τοσο εχω τετοιες καουρες!! Ειχ κ πριν αλλα τωρα τ παρακαναν... Ποσο εισαι ακριβως ακριβως;;;; ..

Μην αγχωνεσαιιιι :*

Αννα μου μερικες φορες με ποιανουν κι εμενα καουρες αλλά οχι συνεχεια..

Στην 17η εβδομαδα ειμαι!!!!

Περιμενω να το νιωσω σαν τρεληηηη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Aelia είπε:

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!!

ζυγιστηκα σημερα τι το θελα η γυναικα... Μεσα σε 2 βδομαδες 2μιση κιλα!!! Πανικοβληθηκα. Τι θα γινει μεχρι το τελος...!!!

Χαχαα αελια μην τρομαζεις μηπως δεν πηγες καλα τουαλετα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Xaxaxa!!! Μας βλεπω 4πλασιες χαχα!!! Ερχεται κ καλοκαιριιι κ τι φρουτα τα καρπουζια τ πεπονθα τ παγωτα ... Ωχ ωχ ωχ ???

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Τρελαίνομαι για τα καλοκαιρινα φρουτα αχχχχχ και το παγωτοοο!!!!

Μμμμ καρπουζιααα με γιογιο θα κυκλοφορούμε απο το πολύ κατουρημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Κοριτσια εγω πινω τοοοοσο νερο π ειμαι καθε 15'τουαλετα... Πινω πανω απο 3λιτρα τν ημερα(αναγκαστικαβεβαια) 

Και καθε λιγο στο στεκι μ χαχχαχαχαχχαχα

Αννα μου κι εγω κατουριεμαι τρελα συνεχεια!!!

Πινω δεν πινω το κατουρημα ειναι στανταρ!!!!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Παγωτα εγω γ καποιο λογο δν πολυ τρωω το καλοκαιρι.τον οποιον ουτε εγω τ ξερω ακομα. αλλα φρουτα καρπουζια πεπονια τα πεθαινω καααιθε καλοκαιρι!!!ειδικα καρπουζια..αελια μπορει αυτα τα κιλα να ειναι επειδη δν πηγαινεις τουαλετα...δοκιμασε αποξηραμενα φρουτα κ ακτινιδια....εγω κοριτσια αυτο με τ φαι το παθαινω αλλα οχι συνεχεια αλλα ανα διαστηματα..εδω κ δυο μερες τρωω σχετικα νορμαλ σ σχεση μ αλλες φορες....γερο να ειναι κοριτσακια μου!!!!

Γωγω μου εισαι τυχερη που δεν τρως παγωτα...

Εγω αμα λάχει κατασκηνωνω και μεσα στο ψυγείο με τα παγωτα!!!!!

????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ ειμαστε ολες με τα καλοκ φρουτα... Ανυπομονω να τα φαω χαχαχα..οσο γ τς καουρες εχω παλινδρομηση του οξεος εδω κ δυο χρονια και επαιρνα συνεχως αντιβιωσεις αλλα τωρα απογορευονται..!! 

Οσο γ τ νερο πινω γτ παθαινω ουρολειμξ καθε 3μηνα κ πρεπει να πηγαινω συχνα :( !.μεγαλη ταλαιπωρια και εκει με αντιβιωσεις... Τ καλοκαιριιι πηγα κ στα επιγοντα γτ η ουρολμξ πηγε στα νεφρα και πεθανα στ πονο(λιγες βδομαδες πριν τ γαμο ασε) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Αννα μου μερικες φορες με ποιανουν κι εμενα καουρες αλλά οχι συνεχεια..

Στην 17η εβδομαδα ειμαι!!!!

Περιμενω να το νιωσω σαν τρεληηηη????

Απο μερα σε μερα εισαιιιι... 

Εγω τοτε τ ενιωσα πρωτα φορα.. Κλωτσιες.. 

Στ 17βδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να προσεχεις πολυ με τα μικροβια κ να μην πηγαινεις σε ξενες τουαλετες ουτε σ τουαλετες π δν κερεις ποσο καθαρες ειναι!!!!!εγω κανε συνεχω τ μπανιο με χλωρινη..οσο γ τ νερο κ εγω πινω το λιγοτερο 4.μισι λιτρα την μερα γτ πινω το 1 μισαλιτρο κ μετραω ποσο νερο πινω...αλλες φορες αγγιζω και τα 6 λιτρα!!!αλλα εγω δν τ κανω επιτηδες....απ την φυση μ επινα πολυ νερο.αν δν πιω νιωθω οτι στεγνωνει το στομα μ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

 

Με τις τουαλετες σιχαινομαι εννοειται.. Απορω κ γω πως το παθαινω.. Εχω θεμα.. Κ σε σπιτια ν παω δε ακουμπαω βαζω γυρω γυρω χαρτι κ μετα!!!! 

Χλωρινη καθε βραδυ βαζω ενντ χαχαχχαχα...

Κ κοριτσια δε ξερω.. Καθε βραδυ καθε ομως κανω μπανιο οχι τ μαλλι κ εκνευριζομαι π τσουζω μετα.. Ο Γιατρος μ ειπε μονο νερο φουυλ κ κρανμπερι π κανουν καλο !!!! Τι τραβαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Απο μερα σε μερα εισαιιιι... 

Εγω τοτε τ ενιωσα πρωτα φορα.. Κλωτσιες.. 

Στ 17βδ 

Αχχχ λες;;;

Μολις φαω την πρωτη κλωτσια θα σου το πω!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Με τις τουαλετες σιχαινομαι εννοειται.. Απορω κ γω πως το παθαινω.. Εχω θεμα.. Κ σε σπιτια ν παω δε ακουμπαω βαζω γυρω γυρω χαρτι κ μετα!!!! 

Χλωρινη καθε βραδυ βαζω ενντ χαχαχχαχα...

Κ κοριτσια δε ξερω.. Καθε βραδυ καθε ομως κανω μπανιο οχι τ μαλλι κ εκνευριζομαι π τσουζω μετα.. Ο Γιατρος μ ειπε μονο νερο φουυλ κ κρανμπερι π κανουν καλο !!!! Τι τραβαμε

Αννα μου ετσι ακριβως ειναι μια φιλη μου...καθε χρονο νοσηλευεται για 1 εβδομαδα!

Δεν παιζει ρολο αν προσεχεις απλα εισαι ευαίσθητη στο μικροβιο..

Υπομονη μονο αυτο...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:
στις πριν 12 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Αννα μου ετσι ακριβως ειναι μια φιλη μου...καθε χρονο νοσηλευεται για 1 εβδομαδα!

Δεν παιζει ρολο αν προσεχεις απλα εισαι ευαίσθητη στο μικροβιο..

Υπομονη μονο αυτο...??

Αυτο κανω φιλη μ μονο αυτο!!!! Σχεδον δυο χρονια τ παθαινω... 

 

Θα χαρωωωω πολυ πολυ πολυ να μ τ πεις!!!!! Εγω η χαζουλα κλωτσαγε (λιγο βεβαια) αλλα δε το ειχα παρει χαμπαρι γ δυο μερες νομιζα οτι ειναι επειδη πειναγα χαχαχαχ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου νομιζω πως κατι νιωθω κι εγω απλα θελω και περιμενω να νιωσω κλωτσια δυνατηηηηη!!!

Οσο για το στομαχι μονιμως γουργουριζειιιι

Κοριτσια σημερα εφαγα 3 πιατα φακή η αρκουδα!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεννήθηκε 2500 κ φύγαμε από την κλινικη 2200 γέννησα φυσιολογικά πολύ εύκολα, έκανα πρόκληση λόγο πίεσης στις 37&5 εβ   Χαχαχα στον γιο μου το είδα στην αυχενική, σε αυτό δεν είδα τίποτα στην αυχενική γιατί ήταν μόνιμα με κλειστά πόδια κάποια στιγμή η γιατρος είδε αλλά ήταν με επιφύλαξη το εγραψε σε φάκελο κ το επιβεβαίωσε η γιατρος μου όταν είχαμε ραντεβού κ αποφασίσαμε να μην τον ανοίξουμε! Πάμε στην β επιπέδου της είπαμε ότι ακόμη δε ξέρουμε φύλο κ όταν ήταν να δει κάτι στα πόδια κ φαινόταν το φύλο μας είπε να κλείσουμε τα μάτια όποτε δε ξέρω 😂  
    • Όχι τα βράζω! Θα αρχίσω σιγά σιγά να χρησιμοποιώ τον ατμό. Δίνω δεκατιανό φρούτο κ μεσημέρι τα λαχανικά. Κρέας δεν έχουμε βάλει..σε 2 βδομαδες κοτόπουλο. Γενικά λόγω του ότι η μικρή μας έχει αλλεργίες, τρώει πολύ περιορισμένα μέχρι στιγμής 2 φρούτα κ 3 λαχανικά μόνο. Μοσχάρι δε θα φάει λόγω αλλεργίας…προς το έτος θα δοκιμάσουμε. Έχω ακούσει καλά λόγια για τα προϊόντα της hipp. Ίσως δοκιμάσω κ εγώ στο μέλλον! 
    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...