Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες 2016!!!


Recommended Posts

Rnml εγω ειμαι στη 19 και δε καταλαβαινω αν αυτο ηταν χερακι η ποδαρακι .. Χαχχαα ιδια μ φαινονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα...ναι αλλα κ μονο π θα το νιωθεις θα ειναι υπεροχο...ολες παντως κοντα κοντα ειμαστε....θα γεννησουμε μαζι πρωτα ο θεος και θα λεμε ιστοριες απ την γεννα μας απ τα μωρα μας κ αλλα πολλα..καλα εγω απο τωρα κανω ονειρα..χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον τοκετο δεν τον φοβαμαι...Το μετα φοβαμαι γιατι εδω που μενω δεν εχω και τους δικους μου να με βοηθανε..Ειμαι λιγο μονη μου και θα τα βρω μπαστουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε να ευχεσαι να κανεις φυσιολογικο τοκετο ωστε να μπορεις να κουνηθεις κ μεσα σε μια δυο μερες να εισαι οκ...γτοταν κανεις καισαρικη απ οτι εχω ακουσει για αρκετες μερςς θελει ξαπλα γτ δν μπορεις να κουνηθεις..ενω στν φυσιολογικο τοκετο μπορεις να περπατησεις κ να κανεις πραγματα απλα με λιγη δυσκολια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rnml και εγω μονη μ ειμαι !!! Κ ευχομαι να κανουμε ολες φυσιολογικο για να μπορουμε μετα να φροντιζουμε τα μωρακια μας!!!!!.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι τα πεθερικα μου κοντα αλλα η πεθερα μου να..δεν ειναι κακια..απλα δεν πολυασχολειται..Μονο αν θελω να παω καπου θα μου κρατησει το παιδι..Τοσους μηνες που ειμαι εγκυος να πει να ερθει στο σπιτι να βοηθησει λιγο με τις βαριες δουλειες δεν το χει κανει και να πω την αληθεια με εχει πειραξει..Ο αντρας μου ευτυχως με βοηθαει αλλα κι αυτος ερχεται πτωμα απο τη δουλεια δεν θελω να τον υποχρεωνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μ αλλαζουμε πεθερα;;;εγω εχω μια πεθερα π μ τ κανει ολα χωρις να θελω..μεχρι π νιωθω οτι δν ειμαι εγω η οικοδεσποινα τ σπιτιου κ μ την δινει!!!γτ ερχεται κοσμος στ σπιτι κ νομιζει πως εγω γενικοτερα δ κανω τπτ κ οτι εχουν να πουν το λεν σ εκεινη..π.χ. ηρθε μια χτες κ κατι συζηταγαμε γ τ ρουχα τ μωρουδιακα κ της λεει να πλενεις με ειδικο μαλλακτικο τ ρουχα τ μωρου!!!λες κ θα τα πλενει εκεινη δν θα τα πλενω εγω....εχω φτασει σ σημειο να μην νιωθω δικο μ τ σπίτι. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει δεν ειπα κι αυτο...μια μεση λυση..Ισα ισα να με διευκολυνει..Αφου δεν δουλευει και ολη μερα παει βολτες..Σπιτι εχει να ερθει πρωτου μεινω εγκυος!Ολο εμεις παμε...Και να πεις οτι ειναι μακρια?Και με τα ποδια διπλα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω προσωπικα θα ηθελα πολυ να ειμαι στην θεση σουν.θα ημουν ηρεμη...σε εμενα ανεβοκατεβαινει καθε φορες την μερα..γτ εγω μενω κατω κ αυτη πανω...δεν θελω κ συνεχεια ολη την ωρα...ασε..εγω ουτε μονη μ με τν αντρα μ δν μπορω να παω καπου ερχεται κ αυτη παντου μαζι...σκεψου εχω να παω 3 μηνες να δω την οικογενεια μ γτ ημουν 3 μηνες ξαπλα κ θα παω αυτο το σκ  (οι δικοι μ ειναι 1 ωρα δρομος απ εδω π μενω)κ θα ερθει κ αυτη...μια φορα ειπα μετα τν πεμπτο μηνα να παμε βολτα με τν αντρα μ στη τριπολη κ ηταν μπροστα κ λεει:αχ ναι ποτε θα παμε γ νακανονισω τις δουλειες μ;;;;...οποτε καταλαβαινεις....ειναι πολυ καλυτερα π εχεις την ησυχια σ κουκλα μ...δες οτι υπαρχουν κ χειροτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A καλα αν ειναι ετσι αστο δεν θελω..Πω πω κι εσυ τι τραβας..Ευτυχως εμας δεν ανακατευεται πουθενα γιατι της εκοψε τον αερα απο πολυ νωρις ο αντρας μου ευτυχως..Μονο λιγο κουτσομπολα ειναι..Θελει να μαθαινει τα παντα..Οποτε παμε ανακριση μου κανει!!!Τι φαγαμε τι ηπιαμε που πηγαμε πως γιατι για τους γονεις μου και αλλα πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχχααχαχχα ολες εχουμε μια ιστορια με πεθερες !!! Εμενα και να θελει δ μπορει λογο αποστασης (να με βοηθησει) εγω ειμαι αθηνα η πεθερα μ πατρα!! Οποτε σπανια βλεπομαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ευτυχως μενω με γονεις μου πανω κατω κ εχω οση βοηθεια θελω ! η πεθερα μενει κανα 30λεπτο μακρυα κ ερχεται μια στο τοσο να μας δει! 

αν παντως ειναι περιεργες με το τροπο σας βαλτε τες στη θεση τους! κ αν θελετε βοηθεια να το λετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε εγω ειναι τ στυλ μ να μην ζηταω βοηθεια... Γτ θα λεει μετα και μιση δουκεια να κανει.. Πηγα τς εκανα αυτο και αυτο ολα !!! Οποτε τς λεω τα κανω μονη μ και ξεμπερδευω.. Ουτε στη μανα μ λεω να ερχεται!! Της ειπα μονο τ μαιο π θα φτιαξουμε τ δωματιο να ερθει μα καθαρσ γτ θα ειμαι τουρλα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις απλα να μη πιεσεις τον εαυτο σου! αν νιωσεις πως θες βοηθεια ζητα το! κ ας λενε οτι θελουν μετα! εσυ απλα κλεισε τα αυτια! ο καθενας τη δουλεια του ! χιχι! εγω παντως τωρα που μπαινω στον 8 δυσκολευομαι πολυ! ουτε να σκυψω ευκολα μπορω , ουτε καλα καλα τα πιατα να πλυνω τεντωνομαι .. ποναει κ η μεση! δυσκολα τα πραγματα! αλλα εγω εργαζομαι ! εσυ δε ξερω! παιζει ρολο αυτο! αλλες οι απαιτησεις αν καθεσαι σπιτι αλλες αν δουλευεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δε δουλευω !! 19 χρ ειμαι..και τ σχολη την αφησα γτ ηταν μακρυα και δε γινοταν.... Δουλευεις κ τωρα στο 8ο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφ κ εσυ λιβελ εισαι σε δυσκολη φαση κ δουλευεις κ κανεις δουλειες;;;χαρας τ κουραγια σ!!!αννα κ rnml μην το λετε ουτε του παπα εχετε βρει την υγεια σας...μεζρι πριν λιγο καιρο εμπαινε κ χωρις να χρυπαει αλλα της τα εχωσα....ο αντρας μ λεει οτι ειμαι υπερβολικη οποτε δν μπορω να κανω κ πολλα...?οσο γ την ανακριση εγω την εχω καθε μερα...μην κλασουμε κ δν το μαθει...μην ερθει κανεις στ σπιτι μας κ δν ερθει κατω να δει ποιος ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν δουλευω και δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο..Απ τη μια θα ηθελα πολυ γιατι και στο σπιτι ολη μερα ειναι καπως τωρα που ειμαι εγκυος αλλα απο την αλλη ειναι και η κουραση..Ειναι κ η μεση μου που εχω μεγαλο προβλημα και δεν ξερω ποσο θα αντεχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κανει διαφορα σεμιναρια !! Μετα θ ειναι λιγο δυσκολο γτ πρεπει να εχω κοπελα ν μου κραταει οταν λειπω και φοβαμαι!!!

Αν επιτρεπεται τ δουλειακανεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ειναι πολυ αδιακριτη! απλα θεωρω πρεπει να κανεις κουβεντα με τον αντρα σου ! γτ μετα θα ειναι ολο μεσα στο σπιτι που θα εχεις κ το μωρο! 

ειναι δυσκολο να δουλευεις .. ειδικα οταν η κοιλια εχει γινει τουρλα κ με δυσκολια φτανεις πληκτρολογιο λογω κοιλιας! '

απο την αλλη εχω μαθει απο τα 18 να δουλευω κ να ειμαι σε εγρηγορση οποτε θα βαριομουν πολυ σπιτι! 

φευγω απο τις 8,30 το πρωι κ γυριζω στις 7 το απογευμα παλι! οποτε η βοηθεια μαμας ειναι αναγκαστικη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rnml   εσυ ποσο χρονων εισαι???Παντως λοξιγκα θα εχουν μωρε τοσην ωρα!!! 

Να ρωτησω κατι κρεμα γ την κοιλιτσα εχετε παρει??? Θα παρετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...