Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Εμενα δεν πηγε καν το μυαλο μου γιατι εκανα 3 φορες μονο σεξ!!και ειπα αποκλείεται να ειμαι ...κι εγω δως του δουλεια γυμναστικη σηκωνα βαρη και αλλα πολλα και αφου εβλεπα δεν ερχοτανε εκανα τεστ και...........θετικοοο!!!!! Μην το εχεις στο μυαλο σου και μην βλεπεις συπτωματα γιατι ουσιαστικα δεν υπάρχουν ο καθε άνθρωπος ειναι διαφορετικος!!!! Περιμενω νεα ευχαρισταααασσ????? ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Εμενα δεν πηγε καν το μυαλο μου γιατι εκανα 3 φορες μονο σεξ!!και ειπα αποκλείεται να ειμαι ...κι εγω δως του δουλεια γυμναστικη σηκωνα βαρη και αλλα πολλα και αφου εβλεπα δεν ερχοτανε εκανα τεστ και...........θετικοοο!!!!! Μην το εχεις στο μυαλο σου και μην βλεπεις συπτωματα γιατι ουσιαστικα δεν υπάρχουν ο καθε άνθρωπος ειναι διαφορετικος!!!! Περιμενω νεα ευχαρισταααασσ????? ??????

Απο χθες που ξεκίνησα να ποναω έχω στο μυαλό μου την περίοδο αφού είπα θα μου την κανει μια μέρα πιο μπροστά.ε σήμερα που σηκωθηκα και τουμπανιασε το στήθος λέω ε βέβαια κάτι διαφορετικό δεν θα μας τύχει κι αυτον το μήνα..με έχει τρελάνει πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαααα πλακα εχεις!!!! ??

Βγαλτο εντελως απο το μυαλο σου και συνέχισε την καθημερινότητα σου ...ξερω πως ειναι δυσκολο αλλα αυτο πρεπει να κάνουμε ολες για να λειτουργει ο οργανισμος μας φυσιολογικα ...με το αγχος και με το στρες παθαινει ΣΟΚ ...εγω προκαλω πονους και συσπασεις με το αγχος μου ..μου το ειπε ο γιατρος την προηγουμενη εβδομαδα!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα τι κανετε????ετσι bravo tweema οτι ειναι να γινει θα γινει εμεις δεν μπορουμε να κανουμε η να αλαξουμε τιποτα και ετσι θετικη σκεψη και τσουπ!!!!!!!χαχα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάτι άσχετο να πω..από την Κυριακή με έχουν πιασει ταχυκαρδίες.αλλη μια φορά το είχα παθει αυτό αλλά ηταν από στρες αυτή τη φορά δεν έχω σίγουρα.λέτε να είναι κι αυτό από την βλαμενη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diwni μου καλημέρα..κι εγώ χθες κοιμηθηκα στις 10 (με το ζόρι κρατιομουν έβλεπα την μουρμουρα) και ξυπνησα σήμερα στις 9..αλλά νομιζω πως νυσταζω παλι..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Καλα ειμαι μαγειρευω ωωωωωω!!!!!!!

Τιιιι;;Εμείς έχουμε μακαρόνια με κιμά από χθες τα έφτιαξε ο άντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βλέπω να ξανακοιμαμαι σε λίγο έχω αρχίσει κ τα βλέπω λίγο θολά..χαχαχαχα αλλά λέω να γεμισω πρωτα το στομαχακι μου γιατί πειναει..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα μακαρονια τρελενομαι αλλα οχι με κιμα δεν βαζω αλλα οταν φτιαχνω κοφτο φιογκακι βιδες και ολα αυτα μιαμ μιαμ και σκετα τα τρωω μμμμ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου κ εγώ μακαρόνια σκέφτομαι να κάνω... Το πρωί ειπια χυμό κ τώρα μου έχει φέρει ξινίλες δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αλλα εγώ χαίρομαι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχωχ πρεπει να ετοιμαστω να παω για δουλειααα σας αφηνω ελπιζω να προλαβω να μπω το βραδυ να τα πουμε !!!!!!καλο μεσυμεριιιιιι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η liaki88 είπε:

κορίτσια μου κ εγώ μακαρόνια σκέφτομαι να κάνω... Το πρωί ειπια χυμό κ τώρα μου έχει φέρει ξινίλες δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αλλα εγώ χαίρομαι χαχαχα

Άντε να δουμε!!!μια μέρα μας έμεινε!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...