Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια τι κανετε;;;;Εμεις γιορταζουμε ολο το χρονο και για παντα!!!Σημερα γιορταζουν τα ανθοπωλεια και τα ζαχαροπλαστεια!!!Οποτε χρονια τους πολλα..χαχαχα!!!Χρονια πολλα σε ολους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εσυ

Τιποτα το ιδιαιτερο!!!!!οτι κανουμε καθε κυριακη!!!!! Μονο το πρωι πηγε ο αντρας μου λιγο για μια δουλεια εγω κοιμομουνα και μωλις με ξυπνησε ειδα στο μαξιλαρι σοκολατα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ομορφα ειναι η αδυναμια μου τα αρκουδακια αλλα μετα απο τοσα χρονια τι αλλο να μου παρει τα εχουμε παρει ολα και κουπες οπως ειπες και εσυ και ολα χαχαχαχα!!!!!!αρκουδακια για αγκαλιες ειναι αυτα πολη ωραια!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mariannazmyk είπε:

Αχ Παναγία μου μακάρι Silvy μου στο εύχομαι ολόψυχα. Είχες καθόλου συμπτώματα ή κηλίδες κάτι; 

Κηλίδες όχι τπτ το ιδιαίτερο για να πω ότι παίζει και να είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αχ τι ομορφα ειναι η αδυναμια μου τα αρκουδακια αλλα μετα απο τοσα χρονια τι αλλο να μου παρει τα εχουμε παρει ολα και κουπες οπως ειπες και εσυ και ολα χαχαχαχα!!!!!!αρκουδακια για αγκαλιες ειναι αυτα πολη ωραια!!!?

Οντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..τι κάνετε;; 

Εξαφανιστηκα αλλά έχω ξεπατωθει στη δουλεια!!και καταλαβαίνετε χθες βράδυ σήμερα πρωι.. έτσι για να μην ξεχνιεμαι μωρέ..??

Σιλβυ μου περιμένω τα ευχάριστα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ χθες το βράδυ όταν γυρισα σπίτι βρήκα ενα αρκουδακι με ενα λουλούδι κ μια σοκολάτα..?δεν το περίμενα ή αλήθεια είναι γιατί δεν δίνουμε σημασία στη συγκεκριμένη μέρα.. ο καλουλης μου.. ? κι εγώ δεν του πήρα τίποτα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Καλημέρα κορίτσια δύο και σήμερα μετράω μέρες καθυστέρησης.. Αχ έμενα ο καλός μου μου πήρε εσώρουχα χι χι 

γιατί δεν πας να κανεις χοριακηηηηηη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

γιατί δεν πας να κανεις χοριακηηηηηη;;;

Οχιιι  θα κρατηθώ λίγες μέρες ακόμα τον προηγούμενο μήνα είχα 4μερες καθυστέρηση και μου ήρθε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μ η χωριακη δειχνει αμεως. Εγω εκανα τεστ μετα απο πεντεμερες καθυστερησης (υποψην οτι ποτε στη ζωη μ δν ειχα καθυστερηση και στις 8 μερες εκανα τη  πρωτη χωριακη..κ οταν πηγα γ υπερηχο μ ειπε ο γιατρος πως καλυτερό θα ηταν να κανω παντα χωριακη για να μην δινω περισσοτερα λεφτα ετσι..αφου αλλοστε τα τεστ καμια φορα δν ειναι κ αξιοπιστα..εσυ τωρα μπορει να εισαι και να παρεις ενα τεστ κ να σ δειξει αρνητικο...οπως κ εχει τυχει σ πολλες γυναικες...γ μενα κανε χωριακη οποτε νιωσεις εσυ..μην κρατας το ανγχος σ....εγω τοσες μερες με το ζορι κρατιομουν για να δω αν εειμαι εγκυος...κ ολο διαβαζα φορουμ γ εγκυμοσυνες συμπτωματα κλπ..ολες εχουμε περασει απ αυτο το σταδιο..ποσο μαλλον εσ που προσπαθησες ακομα παραπανω με σπςρματεγχυση..γτ σας διαβζω συχνα κ ειλικρινα σας στελνω οοοοοολη την θετικη μ ενεργεια να σας φερει ο θεος μωρακια στην αγκαλια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσι μ η χωριακη δειχνει αμεως. Εγω εκανα τεστ μετα απο πεντεμερες καθυστερησης (υποψην οτι ποτε στη ζωη μ δν ειχα καθυστερηση και στις 8 μερες εκανα τη  πρωτη χωριακη..κ οταν πηγα γ υπερηχο μ ειπε ο γιατρος πως καλυτερό θα ηταν να κανω παντα χωριακη για να μην δινω περισσοτερα λεφτα ετσι..αφου αλλοστε τα τεστ καμια φορα δν ειναι κ αξιοπιστα..εσυ τωρα μπορει να εισαι και να παρεις ενα τεστ κ να σ δειξει αρνητικο...οπως κ εχει τυχει σ πολλες γυναικες...γ μενα κανε χωριακη οποτε νιωσεις εσυ..μην κρατας το ανγχος σ....εγω τοσες μερες με το ζορι κρατιομουν για να δω αν εειμαι εγκυος...κ ολο διαβαζα φορουμ γ εγκυμοσυνες συμπτωματα κλπ..ολες εχουμε περασει απ αυτο το σταδιο..ποσο μαλλον εσ που προσπαθησες ακομα παραπανω με σπςρματεγχυση..γτ σας διαβζω συχνα κ ειλικρινα σας στελνω οοοοοολη την θετικη μ ενεργεια να σας φερει ο θεος μωρακια στην αγκαλια σας!!!!!

Δεν θα κάνω τεστ γτ δεν είναι και πολύ αξιόπιστα. Απλά δεν μπορώ να πάω για χοριακη γτ φοβάμαι για το αποτέλεσμα.. Γι αυτό λέω να περιμένω δύο τρεις μέρες ακόμα μήπως και αδιαθετησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..!! Silvy με το καλό. .. να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις... και σύντομα. Κορίτσια εχθές το βράδυ μου λέει ο αντρας μου αύριο πες μου τι θέλεις να κάνεις ακόμη και για ψώνια εγώ θα το κάνω για εσένα  (δεν με έχει συνηθίσει σε τέτοια) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλβυ μ να κανεις οτι νιωθεις..κ ευχομαι οσα εκανες γ να κανεις ενα μωρακι κ οι κοποι π εκανες να ανταμηφθουν.νικη δε χαιρεσαι..;;μακαρι ολοι οι αντρες να τ ειχαν αυτο καθε μερα....εγω σας διαβζα χτες την μερα τ αγιου βαλεντινου κ σας θαυμαζα.οχι σαν κ τν δικο μ...π με πηγε για φαι με συγγενεις....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Οχιιι  θα κρατηθώ λίγες μέρες ακόμα τον προηγούμενο μήνα είχα 4μερες καθυστέρηση και μου ήρθε!! 

Ή διάφορα είναι οτι ξέρεις ποτε είχες ωορρηξία κορίτσι μου και είναι στάνταρ ποτέ θα σου ερχόταν..ο γιατρός σου μέχρι ποτε σου είπε να περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είπε ότι την Παρασκευή που μας πέρασε μπορώ να πάω για χοριακη απλά σου λέω δεν θέλω να απογοητευτω μωρέ φοβάμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Συλβυ μ να κανεις οτι νιωθεις..κ ευχομαι οσα εκανες γ να κανεις ενα μωρακι κ οι κοποι π εκανες να ανταμηφθουν.νικη δε χαιρεσαι..;;μακαρι ολοι οι αντρες να τ ειχαν αυτο καθε μερα....εγω σας διαβζα χτες την μερα τ αγιου βαλεντινου κ σας θαυμαζα.οχι σαν κ τν δικο μ...π με πηγε για φαι με συγγενεις....?

Χαίρομαι... αλλα με κανει και ανησυχώ και λίγο.. γιατί πάντα μετά από αυτό υπάρχει και το αλλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Μπράβο τον αντρα σου.. Τι σκέφτεσαι να του πεις? 

Δεν ξέρω μάλλον σπίτι γιατί η καταραμενει είπε σήμερα να έρθει πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...