Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια ο θυρεοειδης αν ρυθμιστει καλα δε φταιει... εχω hasmimoto αλλα εμεινα εγκυος στους 4 μηνες!! Εχω γραψει για μια φοβερη γιατρο σε προηγουμενα μνμ... αν θελετε!

Το αγχος κ μονο αυτο τα κανει ολα..

Για ενδομητριωση ειχα κανει κ.εγω εξεταση να.δω αν εχω γτ πονουσα πολυ στη περιοδο μου.. Να πας να τη κανεις να σου φυγειντο αγχος.. απλα δινεις αιμα! 

Ευχομαι να μην ειναι τπτ κοριτσια κ να μας γραψετε αμεσα τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Να ρωτησω κάτι? Όλοι μου λένε να μη παντρευτώ φέτος επειδή είναι δισεχτο κ θα μου πάει γρουσουζιά και οτι θα χωρισω κ αλλα πολλα αλλά εγώ δε τα πιστεύω αυτα. Εσείς τι γνώμη έχετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δεν τα πιστεύω..! Αν ήταν έτσι κι εγώ θα ειμουν γκαντεμο γενιθικα τρίτη και 13 που λενε ότι είναι γκαντεμιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia mou! Niki m dld ta zeygaria p pantreytikan se mi disekto etos de xwrizoun? Ayta einai xaza! Egw apo twra exw na paw se 5 gamous gia fetos! Polla borei na odigisoun ena zeygari sto diazygio. To etos p tha pantreyteis omws oxi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

Γειά κορίτσια μου τι κάνετε;  Πώς είστε χρόνια πολλά. 

Γεια σου χρόνια πολλά καλά εσύ τι κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ καλά είμαι κορίτσια αλλά ακόμα με αυτά τα καφέ λίγο αν δεν έρθει κανονικά αύριο τι να κάνω;  Πάντως πόνους περιόδου δεν έχω καθόλου τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως για Βαλεντίνο που έχουμε σήμερα πολύ πεσμένοι είναι όλοι τι γίνεται; Ή μήπως εγώ είμαι κάπως και δεν το βλέπω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...