Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Γιατι η περιοδος συνεχιζει ακαθεκτη πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι πολυ πιθανον να εχω καποιο πολυποδακι ή ινωμοιωμα και γι αυτο το λογο μεχρι στιγμης δεν εχω πιασει νινι ακομα.Περιμενω να μου τελειωσει να παω για εξετασεις..Απλα εχω κουραστει ψυχολογικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ κ τι εγινε? Θα πας κ αν ειναι αυτο ενας λογος παραπανω να χαιρεσαι.. βρηκες τι ειναι κ θα το βγαλεις.. μετα θα ναι ολα πιο ευκολα για να συλλαβεις..αν κ ευχομαι να μην ειναι τπτ κ να μας στειλεις συντομα ωραια νεακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα οκ οτι κ να είναι λύνεται..εχεις να κανεις καιρό υπέρηχο;; 

Κι εγώ να πω την αλήθεια με έχει ανησυχήσει πους τους τελευταίους μηνες μου κρατάει παραπανω μέρες αλλά όλο λέω μην το σκέφτομαι κ οτι θα το είχε δει στον υπέρηχο κ κάτι τέτοια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ πολυ αγαπες!!!Απο τις 4 του μηνα εχω ηδη το 4ο πακετο σερβιετες κοντευει στη μεση.Αρκετη ροη με μαυρα κομματια( συγνωμη για την περιγραφη)αρκετα μεγαλα σε μεγεθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα ποσο καιρο εχεις να κανεις υπερηχο και αυτο στο ρωταω γιατι μπορει να ειχες καμία κύστη και να εσπασε τωρα γι αυτο και τα κομματια τα μαυρα...ετσι ημουν εγω οταν εσπαζαν οι κυστες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα χρονο καθε φορα που κανω τεστ Παπ κανω και υπερηχο μαζι ολα ηταν πεντακαθαρα.Απλα ολα μαζι εχουνε πεσει και κουραστηκα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλα κανεις και τα ελέγχεις καθε χρονο αρα δεν εχεις τιποτα απολυτως ...εισαι μικρη σε ηλικια ...ανεβα ψυχολογικα παρε καμία βιταμινη και ολα θα γινουν!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω οτι κατι εχω γιατι υπαρχει θεμα με το στηθος οποτε αυτα ειναι σαν το ασανσερ οταν εχεις προβλημα με το στηθος μετα απο καιρο κατι θα υπαρξει στα γυναικολογικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι απαραίτητο! !θετικες σκεψεις και για να ηρεμησεις κανε ενα τσεκ απ εσυ και ο αντρουλης σου για να δεις οτι ολα ειναι καλα και μετα θα το δεις οτι θα ερθει ξανα ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia! Sas exw xasei aytes tis meres alla sas diavazw synexeia k as min symmetexw. Mamakoulitsa m oti k na einai tha t antimetwpiseis. Borei na min einai k tpt. Perimene na pas sto giatro k vlepeis. Logiko einai na se pairnei apo katw. Panw katw oles exoume perasei analoges faseis. Alla fasi einai tha perasei... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι βρε κοριτσια αλλα δεν το βλεπω να μην ειναι τιποτα..Τουλαχιστον ειναι κατι αντιμετωπισημο!!Και να φανταστητε οτι απορουσα γιατι δεν τα εχω καταφερει ακομα να συλλαβω..Που θα παει θα τα καταφερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!εννοειται σας διαβαζω ανελλιπως αλλα ολο τρεχω απο δω κ απο κει αυτες τις μερες!!κι εγω το εβγαλα απο το μυαλο μου κ ξεαγχωθηκα!!δν το σκεφτομαι καν!οτι ειναι να γινει θα γινει!ηρθαν τ τεστακια μου κ απλα κανω ενα καθε μερα γ να ελεγχω ποτε θα ναι η ωορρηξια μου..χαλαρα ομως!!☺ολες θα κανουμε τα παιδακια μας!μην ακουτε κανεναν!εχω ακουσει πολυ χειροτερα κ εμειναν εγκυος!!τπτ δν ειναι αδυνατον!μα τπτ!καληνυχτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ήθελα να σας ρωτήσω την σπερματεγχυση την έκανα,  30 Ιανουαρίου ποια μέρα περιμένω περίοδο για να ξέρω από ποτέ ξεκινάει η καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...