Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

εγω παντως το μπεμπακι το επιασα κατευθειαν μετα τη περιοδο! καμια σχεση με ωορρυξια.. το ιδιο κ η μαμα μου κ η πεθερα μου! χιχι:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η livel είπε:

εγω παντως το μπεμπακι το επιασα κατευθειαν μετα τη περιοδο! καμια σχεση με ωορρυξια.. το ιδιο κ η μαμα μου κ η πεθερα μου! χιχι:roll:

Σοβαρα? Πόσες ημέρες είναι ο κύκλος σου? Με το καλά το ΜΩΡΑΚΙ σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

27 μερες! κ σας το εγραψα για να χαλαρωσετε κ να απολαμβανετε οτι κανετε! χαλαρα κ ωραια οταν ειναι να γινει θα γινει! αυτο που τρεχουν να κανουν τεστ κυνηγανε ημερομηνιες κτλ ειναι τοσο κουραστικο για το ζευγαρι! 

να κανετε τη προσευχη σας κ ολα θα πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά κύκλο έχεις και με το καλό να έρθει. .. εγώ έχω αστατο κύκλο και για αυτό είναι απίθανο να μηνω εγκυος νωρίς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι .. κακως σκεφτεσαι ετσι! μια χαρα εγκυος θα μεινεις .. εσυ κ ενα σωρο κοπελες εχουν αστατο! αγχος απεβαλλε κ να ερχεστε σε επαφη επειδη θελετε πολυ οχι για να πιασετε παιδι! εμενα οταν εγινε η συλληψη ηταν τα γενεθλια του αντρα μου! καμια σχεση με σκεψεις για παιδι κτλ! ισως γι αυτο μετα απο 4-5 μηνες εμεινα εγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η livel είπε:

εγω παντως το μπεμπακι το επιασα κατευθειαν μετα τη περιοδο! καμια σχεση με ωορρυξια.. το ιδιο κ η μαμα μου κ η πεθερα μου! χιχι:roll:

Με το καλό το μωρακι σου!!μπορεί να είναι χαζή ή ερώτηση μου αλλά δεν μπορω να μην την κάνω!πως ξέρεις οτι το επιασες μετά την περίοδο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο γαμο μου ημουν αδιαθετη,, πηγαμε ταξιδι του μελιτος κ μετα απο 2 μερες που τελειωσε περιοδος, τσουπ!! εχω σημειωσει ολες τις μερες που ειχα ελευθερη επαφη! κ εγω αγχωμενη σαν εσας! κ στη μια μερα που χαλαρωσα εγινε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μ εγω εχω 28 mερες κυκλο κ επιασα στην 19 -20μερα τ κυκλου μ..οτι ειχα περασει οι γονιμες...οσο γ τον κυκλο τον αστατο σας διαβεβαιω πως δν παιζει ρολο αυτο..η μαμα μ οταν με εκανε κ εμενα αλλα κ την αδερφη μου μας εκανε τελειως καταλαθος....γ αυτο κ αργησε νακαταλαβει πως ηταν εγκυος πρωτων κ δευτερον ειχε πολυκυστικες οωθηκες με 35 ,40,45 μερες κυκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω κύκλο από 50 ως 85 μέρες και μου το είπε και ο γιατρός μόνο με ένα θαύμα θα μείνω εύκολα αλλά δεν το βάζω κατο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις ψαχτει ? τοσες μερες ισως ειναι θυρεοειδης , καποια ορμονη που σου λειπει, αναιμια.. χιλια δυο! κ φυσικα αγχος! μια φιλη μου αδιαθετουσε αραια κ που κ τελικα ηταν απο αναιμια κ καταπονηση λογω σκληρης γυμναστικης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η livel είπε:

τοτε χαλαρωσε κ ολα θα ρυθμιστουν ! ευχομαι να μας πεις συντομα τα ευχαριστα~ :x

Σε ευχαριστώ πολύ.. και εσύ με το καλό το παιδάκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω υποθυρεοειδισμο hashimoto.. καλο ειναι να ειναι σε χαμηλο οριο ωστε να συλλαβεις πιο ευκολα... ετσι μου ειχε πει ο γιατρος! αν θες καλη γιατρο εχω ! φοβερη επιστημονας κ ειναι ενδοκρινολογος-διαβητολογος κ ασχολειται πιο πολυ με εγκυμοσυνες! ειναι κ στο ιασω κ ιατρειο στο πειραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανακη λια λεγεται.. 2104137330 ! 

ειναι φοβερη γιατρος κ ανθρωπος! εχει παρα πολυ κοσμο βεβαια , θελει υπομονη! 

ξερει σιγουρα κ πολλους γιατρους κ αν της μιλησεις ισως σου πει τη γνωμη της! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβερη οχι απλα καλη! με κλειστα ματια! το εψαξα παρα πολυ κ μετα απο πολλες συστασεις κατεληξα σε αυτη ! οταν πηγα καταλαβα πως ειναι η γιατρος που θα με παρακολουθει! αλλωστε τι καλυτερο απο το να εχει εμπειρια με εγκυμοσυνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...