Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Θα δειξει νικη μου θα σας πω την τριτη ελπιζω να μην ειναι αλλα αν ειναι καλος τι να κανω θα τον κρατησω...ολοι φαρμακειο ειναι...χαχαχα....το εχω ακουσει πως δεν κεει πολλα αλλα μου εχουν πει πως αυτα που χρειαζετε τα λεει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koritsia m eixa kosmo k de boresa na syzitisw mazi sas! Gt sas pire etsi apo katw? Oles aksizoune k tha ginoume manoules. Twra eixa edw tin ksaderfi mou. Exei 2 paidakia. K ta dyo me tin prwti! K ta dyo ta ithele kairo k t skeftitan! Molis t apofasize emene me ti mia! Tyxera einai ayta. Ti na kanoume? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα νικη...εγω κοριτσια ειμαι μονη στο σπιτι και δεν μπορω καθολου το βραδυ φοβαμαι...ολο θορυβους ακουω...χαχχαχα..εχω τα πεθερικα βεβαια απο κατω...σαββατοκυριακο με βλεπω στη μανα μου...χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πρωινή πρωινή σήμερα.. Είδα στον ύπνο μου ότι μου ήρθε περίοδος και τρόμαξα και ξύπνησα!! Εφιάλτης έχει γίνει πια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !!!silvy μου σκεψου θετικα και κανε την χοριακη απο Δευτερα να σου φυγει και το ανχος να μας πεις και ευχαριστα!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! σας παρακολουθώ αλλά λόγω δουλειών δεν έχω το χρόνο να σας γράψω. Πάντως με τη μέχρι τώρα μικρή εμπειρία στις προσπάθειες αυτό που βλέπω και επιβεβαιώνομαι είναι ότι όσο έχουμε άγχος τίποτα δεν θα μας έρθει. Εγώ αποφάσισα να μην ξανακάνω τεστάκια ωορρηξίας με άγχωσαν πολύ και το αποτέλεσμα....τίποτα!! Επίσης αποφάσισα να μην ξαναδιαβάσω τίποτα... !!!!πραγματικά πρέπει να ξεμπλοκάρουμε και νομίζω αυτό πρέπει να είναι και το πιο θετικό μήνυμα που μπορούμε να στείλουμε σε όσους άλλους προσπαθούν!!! Απλά να αφεθούν!! Να επιλέξουν τη χαρά της ζωής και όχι το άγχος, την τρελή ανυπομονησία, τη στεναχώρια, την απογοήτευση....Φιλιά σε όλες, καλή τύχη επίσης σε όλες !!!!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. εγώ πριν λίγο ξυπνησα..?  

Κορίτσια μην γελασετε... ξυπνησα το πρωι κατα τις 7 είχε γυρίσει ο άντρας μου και πεινουσα.. τι να φάω;μου λέει ο άντρας θα σου φτιάξω αυγά,πήγε πήρε κ ψωμάκι..έφαγα μια χαρά κ μετα απο καναδυωρο ξαπλωνω..

Μπα λέω δεν με βλέπω να κοιμάμαι..ειχα κατι τραβηγματα αριστερα χαμηλα.τελικά πρεπει να έκλεισαν τα ματια μου για λίγο κ πεταχτηκα και πήγα τουαλέτα νομίζοντας πως θα δω αίμα.πεφτω ξανακοιμαμαι βλέπω στον ύπνο μου οτι πάω τουαλέτα κ βλέπω ροζ.ξυπναω ξαναπαω τίποτα.. 

Τελικά αυτή ή βλαμενη ξεκίνησε να έρχεται πρώτα στον ύπνο μου και μετα κανονικά..???έτσι νομιζω έγινε και τον προηγούμενο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω ξαναγραψει κ σας ξαναγραφω..πολλες απο εδω μεθυμαστε ..ειμαι εγκυος 15 εβδομαδων κ αρχικα προσπαθουσα με τν αντρα μ 6 μηνες κ δ ειχε γινει τπτ..ξερετρε γτ γτ πολυ απλα σκεφτομουν οοοολη την ωρα οποτε ερχομασταν σ επαφες το να μεινω εγκυος...δν τ εκανα ουτε γ την σχεση μας ουτε γ κτ αλλο..απλα αυτο μ ιχε γινει εμμονη οπως κ σ εσας κ το εχω ζησει...ασε π καθε μηνα νομιζα οτι ημουν εγκυος καταβαθος γτ μπερδευα τα συμπτωματα περιοδου με αυτα της εγκυμοσυνης...κ μετα γ καποιους λογους τα παρατησαμε κ σταματησαμε να προσπαθουμε γ πολυ καιρο ακομα....υστερα μια φορα εγινε το μοιραιο....δλδ με λιγα λογιαμπηκε το....νερο στ αυλακι ?κ μαλιστα οχι στις γονιμες μ μερες κ το καναμε επισης γ μας κ οχι γ να προσπαθησουμε γ παιδι χωρις κανενα ανγχος κ ηρθε...με λιγα λογια θεωρω πως κανοντας σεξ με τον ανθρωπο μας μονο κ μονο γ να μεινουμε εγκυος δν προκειται να γινει τοσο ευκολα λογο ανγχους...ευχαριστειθητε το...αλλοστε ο γιατρος σιγουρα θα σας εχει πει πως η ημερα της οωρρηξιας δν ειναι παντα στανταρ....οπως εγινε κ με την δικη μ την περιπτωση...οσο γ τα τεστ γνωμη μου ειναι πως δεν ειναι τοσο αξιοπιστα οπως κ τα τεστ εγκυμοσυνης...τοσο καιρο δν εγραφα γ να μην παρεξηγηθω κ ναμν στεναχωρησω καμια...αλλα επειδη τα εχω περασει κ εγω αυτα κ ξερω τι πεενατεειλικρινα θεωρησα πως πρεπει να σας τα πω...συγγνωμη κ παλι κοριτσια αν σας στεναχωρησα η σας πειραξεκατι απο αυτο π ειπα....απλα προσπαθηστενα το αποβαλλεται οσο μπορειτε τουλαχιστν απ το μυαλο σας κ να μην ειστε ανγχωμενη εκεινη την ωρα....να σκεφτεσται οτι το κανετε γ να περασετε εσεις καλα κ θα ερθει.!!!ειμαι σιγουρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με τον αντρα μου ειχαμε ελευθερες επαφες 4 μηνες σχεδον πριν το γαμο! τοτε ειχα τρομερο αγχος με ετοιμασιες κτλ... παντρευομαστε κ 7 μερες μετα μενω εγκυος! για ολα φταιει το αγχος ! απολαυστε τον ανθρωπο σας κ μη σκεφτεστε συνεχεια να μεινετε εγκυος! νομιζω αυτο λειτουργει αρνητικα κ στον αντρα!! ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου συντομα με ενα μπεμπακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια εχω ξαναγραψει κ σας ξαναγραφω..πολλες απο εδω μεθυμαστε ..ειμαι εγκυος 15 εβδομαδων κ αρχικα προσπαθουσα με τν αντρα μ 6 μηνες κ δ ειχε γινει τπτ..ξερετρε γτ γτ πολυ απλα σκεφτομουν οοοολη την ωρα οποτε ερχομασταν σ επαφες το να μεινω εγκυος...δν τ εκανα ουτε γ την σχεση μας ουτε γ κτ αλλο..απλα αυτο μ ιχε γινει εμμονη οπως κ σ εσας κ το εχω ζησει...ασε π καθε μηνα νομιζα οτι ημουν εγκυος καταβαθος γτ μπερδευα τα συμπτωματα περιοδου με αυτα της εγκυμοσυνης...κ μετα γ καποιους λογους τα παρατησαμε κ σταματησαμε να προσπαθουμε γ πολυ καιρο ακομα....υστερα μια φορα εγινε το μοιραιο....δλδ με λιγα λογιαμπηκε το....νερο στ αυλακι ?κ μαλιστα οχι στις γονιμες μ μερες κ το καναμε επισης γ μας κ οχι γ να προσπαθησουμε γ παιδι χωρις κανενα ανγχος κ ηρθε...με λιγα λογια θεωρω πως κανοντας σεξ με τον ανθρωπο μας μονο κ μονο γ να μεινουμε εγκυος δν προκειται να γινει τοσο ευκολα λογο ανγχους...ευχαριστειθητε το...αλλοστε ο γιατρος σιγουρα θα σας εχει πει πως η ημερα της οωρρηξιας δν ειναι παντα στανταρ....οπως εγινε κ με την δικη μ την περιπτωση...οσο γ τα τεστ γνωμη μου ειναι πως δεν ειναι τοσο αξιοπιστα οπως κ τα τεστ εγκυμοσυνης...τοσο καιρο δν εγραφα γ να μην παρεξηγηθω κ ναμν στεναχωρησω καμια...αλλα επειδη τα εχω περασει κ εγω αυτα κ ξερω τι πεενατεειλικρινα θεωρησα πως πρεπει να σας τα πω...συγγνωμη κ παλι κοριτσια αν σας στεναχωρησα η σας πειραξεκατι απο αυτο π ειπα....απλα προσπαθηστενα το αποβαλλεται οσο μπορειτε τουλαχιστν απ το μυαλο σας κ να μην ειστε ανγχωμενη εκεινη την ωρα....να σκεφτεσται οτι το κανετε γ να περασετε εσεις καλα κ θα ερθει.!!!ειμαι σιγουρη!!!!

Γωγω δεν νομιζω να κουραζεις κάποια μας με το να λες να πραγματα όπως είναι. Καλώς ή κακώς και μονο που μπαίνουμε κ διαβαζουμε αρκεί για να έχουμε άγχος! 

Εγώ που χρησιμοποιώ τεστ ωορρ. το έχω ξαναπεί δεν περιμένω ποτε θα το δω θετικό για να κανω κάτι με τον αντρουλη μου!αλίμονο μηχανές δεν είμαστε,αν θέλουμε θα κάνουμε και όχι επειδή πρεπει.. τουλάχιστον αυτό δεν το έχουμε κανένας απο τους δυο.μηχανικά δεν γίνεται τουλάχιστον σε εμας!

Θα ερθει αν σταματήσουμε να το σκεφτόμαστε αυτό το λέμε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα προσπαθησε να δωσεις προτεραιοτητα σ αλλα παγματα... (τουλαχιστν στ μυαλο σ) κ θα δεις πως θα ερθει πολυ συντομα...οι περισσοτερες κοπελες π ξερω κ εγω η ιδια δλδ εμεινα με το που μ ειχε φυγει το αμγχος κ δν σκεφτομουν συνεχως την εγκυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...