Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Εγω προσωπικα γεννησα και τις 2 μου κορες στο Τζανειο μια χαρα νοσοκομειο.Ο γιατρος λιγο μου τα χαλασε γιατι τον ηθελα κατι και τον εψαχνα 4 μερες.Ο καινουργιος μου γιατρος ειναι στο κρατικο της Νικαιας εξαιρετικος και πανω απ'ολα οποτε παιρνω τηλεφωνο το σηκωνει και αν εχει δουλεια με καλει εκεινος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Love να λέμε κ την αλήθεια οτι κ να στα πει όπως ειναο ο γιατρός αν θέλει ο θεουλης να γίνει θα γίνει.και να σου πω και κάτι άλλο θα δεις που θα ερθει φυσιολογικά!! Όλα γίνονται αρκεί να τα πιστευουμε!

Αυτο ετσι ειναι συμφωνω οτι και να κανει ο γιατρος αν δεν θελει ο θεος τσου!!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love κ γω χρόνια το Προσπαθω το μωρό κ φυσικά υπάρχουν στιγμές που απογοητευομαι και που με παίρνει από κάτω. Αλλά δεν χάνω την ελπίδα μου. Μικρές είμαστε ακόμα. Κ να σας πω κ κατι? Πόσες γυναίκες με χίλια δύο προβλήματα κάνουν παιδιά? Πόσες κάνουν εξωσωματική κ μετά κάνουν παιδί με φυσιολογικό τρόπο? Άμα θέλει ο Θεός όλα γίνονται. Υπομονή κ πίστη θέλει κ θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βεβαια θα ηταν να το ξεχασουμε γιατο οσο το σκεφτομαστε δεν ερχεται... σε μενα σιγουρα θα αργησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

 

Σωστά κορίτσια. Δε θέλει πολύ σκέψη βέβαια αν βρει κάποια το τρόπο πως να μη το σκεφτομαστε ας το πει κ στις υπολοιπες:x Αυτό το άτομο το άγχος θα μας φάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι'αυτο κανω και εργασιοθεραπεια χαχαχα και δεν χανω την ελπιδα μου οσο κοντρα και αν μου παει πιστευω να το καταλαβατε!!!!!ειπαμε οοολα θα γινουν τσουπ εκει που δεν το περιμενουμε!!!!! Tweema τι ειπαμε?????ξουξου να μην ερθει!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Σωστά κορίτσια. Δε θέλει πολύ σκέψη βέβαια αν βρει κάποια το τρόπο πως να μη το σκεφτομαστε ας το πει κ στις υπολοιπες:x Αυτό το άτομο το άγχος θα μας φάει!!!

Λεσ να μας το κρατανε μυστικοοοο σσσσσσ θα μας ακουσουνε!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Γι'αυτο κανω και εργασιοθεραπεια χαχαχα και δεν χανω την ελπιδα μου οσο κοντρα και αν μου παει πιστευω να το καταλαβατε!!!!!ειπαμε οοολα θα γινουν τσουπ εκει που δεν το περιμενουμε!!!!! Tweema τι ειπαμε?????ξουξου να μην ερθει!!!!χαχαχα

Έτσι έτσι... ξουξουξου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δεν μπορω να μην το σκέφτομαι.τουλαχιστον μια φορά την ημερα μου έρχεται στο μυαλό..πόσες φορες λέω δεν θα ξαναασχοληθω με το κινητό για να μην μπαίνω πουθενά και να μην ψάχνω..αλλά μπα..που θα μου παει ομως θα τα καταφέρω κάποια στιγμη.. Νομιζω πως όλη την ωρα πρεπει να ασχολουμε με κάτι για να μην σκεφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι κοριτσια μου..Αλλα απο την αλλη αν κανουμε πολλα πραγματα για να μην το σκεφτομαστε στο τελος θα γινουμε πτωματα και δεν θα εχουμε ορεξη για τιποτα!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο θα ειναι οταν ψαχνετε γιατρο να τον βρισκετε παντα μεσα απο γνωστους που τον εχουν ή που τον ξερουν.Εγω ετσι εκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Και να σκεφτείτε έλεγα να πάω στον παρασχο καλά είμαι σε αυτόν που πάω.. 

κι εγώ το είχα σκεφτεί γι αυτον αλλά δεν κάνω τίποτα ..αλλά ή αλήθεια είναι οτι  με τρώει πάνω απο ενα μήνα να πάω σε άλλο γιατρό παρόλο που είμαι ευχαριστημενη σε εκείνη που πηγαίνω νομιζω πως έχω κάτι κ δεν το έχει δει.. βλακειες του μυαλού μου είναι.πάντως αν μου την δώσει θα ξαναπαω στον ψάθα όπως είχα πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου υπομονη και ολα θα γκνουν...την υγεια μας να εχουμε πρωτα απ ολα...παντως για τον ψαθα εχω ακουσει πως ειναι πολυ οικονομικος αυτο σημαινει πως δεν μας βλεπει σαν ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν το σκεφτομαστε καθολου πιστευω θα φτασουμε σε μια ηλικιακαι θα πουμε το αναθεματισμενο γιατι!!!!!!! Niki μου απο αυτον ξεκηνησανε οοοοολα αυτος δεν μου ειπε για την ποιο καθοριστικη εξεταση δεν ξερω καν αν ηταν απο την αρχη κλειστη η εκλεισε με το εξωμυτριο η σαλπιγγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω γενικά θέματα με τους γιατρούς.αυτή που πάω τώρα είναι απέναντι απο το σπίτι μου και έχει το γραφείο μαζί με τον πατερα της.δεν πήγα μέσω γνωστού σε οποίον άλλον γιατρό έχω παει είναι απο γνωστο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...