Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Τι να πεις απο παντου να τα παρουνε!!!!μου ειχε πει κιολας να την κανω αμεσα!!!!! νομιζε θα την κανω σε αυτον  και ηθελε 4.000 €!!!!!!!! ?γι'αυτο και απογοητευομαι τοσο πολη !!!!!γιατι τα θυμαμε και τρελενομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την αφαιρεσα!!!!και δεν μου ειπε κανεις να βγαλω και την ωοθυκη και ετσι κανω ωορεξια απο εκει που δεν εχω αραααα δωρο αδωρο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love30 αυτός ο γιατρός είναι κ φιρμα έτσι? Βγαίνει πολύ συχνά στη τηλεόραση. Απλά τραγικός που σου έκανε αυτό το πράγμα. Μπροστά στο βωμό των χρημάτων δεν υπολογίζουν κανένα άνθρωπο, που θα έπρεπε ή δουλειά τους να είναι λειτούργημα κ να βοηθάνε. 

Διώνη εγώ πάλι δε βλέπω κωμωδίες μόνο κατι δρακουλιαρικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Pw pw entaksei ti na pw?? Na pw kati asxeto? Arxise pali t para pente! Ti gelio exw riksei me ayti ti seira! Tin  exw dei kamia 7-8 fores.

Τι ωρα το βάζει..; και εγώ το βλέπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Για ποιον λέτε που βγενει και στην tv;

Αν δεν κάνω λάθος λέμε για τον Παντο. Γι αυτόν δε λες love?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..ναι για τον πάντο..εγώ αυτό που δεν μπορω να καταλαβω  πως γίνεται κάποιοι άνθρωποι να τους ευχαριστούν για όλα αυτά που έχουν κανει οι γιατροί γι'αυτους κ σε αλλους να τους έχουν "καταστρεψει"..δεν μπορω να το καταλάβω με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nikh85 είπε:

Love30 αυτός ο γιατρός είναι κ φιρμα έτσι? Βγαίνει πολύ συχνά στη τηλεόραση. Απλά τραγικός που σου έκανε αυτό το πράγμα. Μπροστά στο βωμό των χρημάτων δεν υπολογίζουν κανένα άνθρωπο, που θα έπρεπε ή δουλειά τους να είναι λειτούργημα κ να βοηθάνε. 

Διώνη εγώ πάλι δε βλέπω κωμωδίες μόνο κατι δρακουλιαρικα! 

Και σε αλλο μεγαλο ονομα που εκανα τις εξωσωματικες δεν μου ζυτησε καν σαλπιγγογραφια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nikh85 είπε:

Αν δεν κάνω λάθος λέμε για τον Παντο. Γι αυτόν δε λες love?

Ναι ο παντος και ο αλλος με την σαλπιγγογραφια ειναι ο παρασχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβατε τωρα γιατι δεν υπαρχει γιατρος για γιτρος που να μην εχω παει!!!!!και δεν εχω εμπιστοσυνη σε κανενααααααανννν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki m stis 6 para deka t paizei k ksekinise simera. Ti na pw re koritsia! Paizoun me t pono mas,tin anypomonisia mas,tin agwnia mas,ti laxtara mas na ginoume goneis. Mipws telika ta eukola ta kanoun dyskola gia na deixtoun? Na poun itan dyskoli periptwsi pame gia ekswswmatiki prin kan kanoun oles tisneksetaseis? Lypamai pragmatika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αλλο δεν σας το ειπα εμαθα για αλλη μια εγκυμοσυνη σημερα που δεν το κυνηγουσανε !!!!!!γργργργργγργργργ τα νευρα μου !!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καταλαβατε τωρα γιατι δεν υπαρχει γιατρος για γιτρος που να μην εχω παει!!!!!και δεν εχω εμπιστοσυνη σε κανενααααααανννν!!!!

Πράγματι δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι κανέναν τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη πουθενα. Εγώ έχω κάνει τις εξετάσεις μου είμαι οκ όλα καλά. Έλα όμως που δεν έρχεται το μωρό... Αλλά είμαι πολύ κάθετη στο θέμα εξωσωματική. Άμα είναι θελημα θεού θα γίνω μανούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nikh85 είπε:

Δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη πουθενα. Εγώ έχω κάνει τις εξετάσεις μου είμαι οκ όλα καλά. Έλα όμως που δεν έρχεται το μωρό... Αλλά είμαι πολύ κάθετη στο θέμα εξωσωματική. Άμα είναι θελημα θεού θα γίνω μανούλα. 

Και καλά κανεις νίκη!εγώ μετα απο όλα αυτά που διάβασα προχθες έχω απογοητευθει σε πολλά όσον αφορα το κομμάτι της εξωσωματικής και πλεον δεν το βλέπω πια καν μπροστά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ειμαι αντιθετη τι αμτιθετη να μου πεις μετα απο τρεις φορες αλλα να μου πει καποιος ενα σεβαστο ποσοστο επιτυχιας και να μου πει τι ακριβως προβλημα υπαρχει και να μου πει θελω τοσα !!!!!ναι βρε παιδι μου να τον παραδεχτω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου πως ειστε;;;εγω πολυ χαλια?.Livel αυτη την εξεταση μου ειπε εχθες η Μινακι.Εχει τοοοσο;;;Ενταξει εχω χρονια ακομα ειμαι 31.Παντως δεν το βλεπω τωρα συντομα το τριτο να ερχεται..Να ξερετε οτι οι διασημοι γιατροι δεν ειναι παντα οι καλυτεροι διοτι τους νοιαζει η δημοσιοτητα και σε βλεπουν ως πορτοφολι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Το αλλο δεν σας το ειπα εμαθα για αλλη μια εγκυμοσυνη σημερα που δεν το κυνηγουσανε !!!!!!γργργργργγργργργ τα νευρα μου !!!!!??????

Μη στεναχωριεσαι κορίτσι μου αν σε κάποια αξίζει να γίνει μαμα σίγουρα είσαι εσύ μετά από όλα αυτά που έχεις τραβήξει. Ο Θεός είναι μεγάλος θα ρθει κ σε σενα το μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Εγω δεν ειμαι αντιθετη τι αμτιθετη να μου πεις μετα απο τρεις φορες αλλα να μου πει καποιος ενα σεβαστο ποσοστο επιτυχιας και να μου πει τι ακριβως προβλημα υπαρχει και να μου πει θελω τοσα !!!!!ναι βρε παιδι μου να τον παραδεχτω!!!!!!!!

Love να λέμε κ την αλήθεια οτι κ να στα πει όπως ειναο ο γιατρός αν θέλει ο θεουλης να γίνει θα γίνει.και να σου πω και κάτι άλλο θα δεις που θα ερθει φυσιολογικά!! Όλα γίνονται αρκεί να τα πιστευουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nikh85 είπε:

Μη στεναχωριεσαι κορίτσι μου αν σε κάποια αξίζει να γίνει μαμα σίγουρα είσαι εσύ μετά από όλα αυτά που έχεις τραβήξει. Ο Θεός είναι μεγάλος θα ρθει κ σε σενα το μωρακι σου

Καπου καπου το πιστευω μεσα μου πως θα γινει αλλες φορες παλι λεω μα δεν ξερω τι πραγματικα εχω γιατι δεν ηρθε τοσα χρονια αλλα ειπαμε ο θεος ειναι μεγαλος να εχουμε πιστη και θετικη ενεργεια!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...