Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια μου πολυ καλα με πηρανε...ευχαριστω για το ενδιαφερον...μαμακουλιτσα μηπως εχεις αγχωθει γι αυτο?κοριτσια την τριτη εχω ραντεβου στο καινουργιο γυναικολογο θα σας πω εντυπωσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Κοριτσια μου πολυ καλα με πηρανε...ευχαριστω για το ενδιαφερον...μαμακουλιτσα μηπως εχεις αγχωθει γι αυτο?κοριτσια την τριτη εχω ραντεβου στο καινουργιο γυναικολογο θα σας πω εντυπωσεις...

Μπράβο!!!θα μείνεις δηλαδή Ελλάδα;στον ψάθα θα πας τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια ναι στον ψαθα θα παω...θα ξαναφυγω στις 20 φεβ και θα γυρισω 10 με 12 μαρ...παντως δεν μπορειτε να πειτε δεν βαριεμαι καθολου....χαχαχα...εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι ωραια  να ειστε σπιτακι! 

εγω εδω στη δουλεια απο τις 9 το πρωι μεχρι τισ 6,30! κ με τη κοιλια τουρλα (30 εβδομαδων)

απο τωρα σκεφτομαι ποσο θα μου κακοφανει οταν αφησω το μωρακι μου 3 μηνων για να γυρισω στη δουλεια !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμακουλιτσα διαβασα πως αγχωνεσαι για αμνιοπαρακεντηση! μια γνωστη μου δε καταλαβε τπτ! κ οι κινδυνοι πλεον να παει κατι στραβα ειναι σχεδον μηδαμινοι. Παρολαυτα να ξερεις υπαρχει μια νεα εξεταση αιματος αντι για αμνιοπαρακεντηση η οποια ειναι ακριβουλα καπου 800 ευρω αλλα ειναι ακομη πιο εγκυρη απο αμνιοπαρακεντηση κ δε σε τρυπανε στη κοιλια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η livel είπε:

ρε κοριτσια τι ωραια  να ειστε σπιτακι! 

εγω εδω στη δουλεια απο τις 9 το πρωι μεχρι τισ 6,30! κ με τη κοιλια τουρλα (30 εβδομαδων)

απο τωρα σκεφτομαι ποσο θα μου κακοφανει οταν αφησω το μωρακι μου 3 μηνων για να γυρισω στη δουλεια !

 

Με το καλό...!! Το μωράκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Εγώ τώρα ξυπνησα..??τώρα θα πάω να ψωνισω για να μαγειρεψω.

Στον γιατρο που ειπες εχθες ειχα παει και μου ειπε πως εχω υδροσαλπιγγα να την αφαιρεσω αλλα τελικαααααα δεν ηταν!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...