Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εγω ηδη ειμαι στο 3ο πακετο σερβιετες!!!!

Καλέ τρια πακέτα νομιζω είναι παρα πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Από τις 6 το απόγευμα που μπήκα σπίτι από τις 8 είμαι Αθήνα.. ψήφισα 

Ε μα λογικο είναι να κοιμηθεις με τόση κούραση.το βράδυ σε βλέπω νυχτοπουλι...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ψώνια στην θεσσαλονικη πόσο μαρεσει.. άστα και εχθές δεν κιμιθικα καθόλου το βράδυ να σκεφτείτε 4 το πρωί είχα όρεξη για μπάνιο.. χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μαμακουλιτσα παρα πολύ είναι!!βέβαια έτσι είσαι απο την αρχή οπότε μάλλον θα το εχεις συνηθίσει.. 

Σιλβυ μου πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω αραλικι καναπε..Σκεφτομαι βρε κοριτσια αν και εχω κανει 2 παιδακια λετε να χρειαστει να κανω εξετασεις για να δω αν εχω καποιο προβλημα και δεν μενω εγκυος στο 3ο;Θα μου πειτε τωρα τι σας λεω εσεις παλευετε για το πρωτο σας και εγω εχω ηδη παιδακια αλλα το θελουμε τοοοσο πολυ οπως και το πρωτο μας και το δευτερο μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Και εγω αραλικι καναπε..Σκεφτομαι βρε κοριτσια αν και εχω κανει 2 παιδακια λετε να χρειαστει να κανω εξετασεις για να δω αν εχω καποιο προβλημα και δεν μενω εγκυος στο 3ο;Θα μου πειτε τωρα τι σας λεω εσεις παλευετε για το πρωτο σας και εγω εχω ηδη παιδακια αλλα το θελουμε τοοοσο πολυ οπως και το πρωτο μας και το δευτερο μας..

Μαμακουλιτσα μου θα συμφωνήσω με την διωνη..δεν έχει σημασία αν είναι πρωτο,δεύτερο κτλ..παιδάκι θέλεις αυτό μετράει..νομιζω πως μετα απο ενα χρονο πρεπει να χρειαζεται εξετάσεις παρόλο που έχεις δυο παιδάκια..βέβαια αυτό μονο ο γυναικολόγος σου μπορεί να σου πει 100%..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες διαβάζω τι γράφετε αλλά από το τρέξιμο με τις δουλειές δεν προλαβαίνω να συμετάσχω..Εγώ αδιαθέτησα τώρα το βράδυ τελικά αλλά όλα καλά και συνεχίζουμε τον επόμενο μήνα..και μόλις τελειώσω θα πάω και στη γυναικολόγο μια βόλτα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Silvy mou pws pane ta ponakia? Tweema esy? Oi sxeseis me t wc kala kratoun i eipate na kratisete tis apostaseis sas?

Διώνη δεν θα το πιστεψεις...σταμάτησα να είμαι κατρουλου..???

Το πρήξιμο μου έχει μείνει...κ για κακή μου τύχη ξεκίνησαν για αλλη μια φορά οι πονοι περιόδου.. μα ουτε μια φορά να μην μας ξεχνάει κι αυτή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...